2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Erkekler 2. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 18 16 2 50 16 48 3.125 1565 1279 1.2236 7 8 1 1 0 1
2 İSTANBUL BBSK 18 15 3 47 16 45 2.938 1506 1315 1.1452 8 7 0 0 2 1
3 SUNGURLU BLD. 18 13 5 41 21 38 1.952 1444 1296 1.1142 8 4 1 0 2 3
4 ZİRAAT BANKASI 18 12 6 42 30 34 1.400 1652 1519 1.0876 3 6 3 1 4 1
5 HASAD GENÇLİK 18 9 9 34 32 27 1.063 1410 1408 1.0014 5 3 1 1 5 3
6 YENİ KANDIRA 18 7 11 28 39 22 0.718 1370 1476 0.9282 1 6 0 1 5 5
7 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 18 7 11 27 41 20 0.659 1409 1537 0.9167 1 4 2 1 4 6
8 MERZİFONGÜCÜ 18 6 12 29 42 19 0.690 1467 1528 0.9601 2 2 2 3 5 4
9 OVACIK GENÇLİK 18 3 15 14 45 9 0.311 1204 1413 0.8521 3 0 0 0 5 10
10 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 18 2 16 18 48 8 0.375 1295 1551 0.8349 2 0 0 2 8 6


Yeni Kandıra - Merzifongücü - Hasad Gençlik takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI SUNGURLU BLD. 3-1 21-25 25-18 25-19 25-18 -
30.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK MERZİFONGÜCÜ 3-0 25-22 25-21 25-16 - -
30.10.2016 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK HASAD GENÇLİK 3-0 25-15 25-18 25-23 - -
30.10.2016 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU YENİ KANDIRA 3-0 25-23 25-20 26-24 - -
30.10.2016 Tekirdağ(Çorlu) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2 25-23 23-25 25-21 24-26 15-6
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU İSTANBUL BBSK 0-3 22-25 14-25 19-25 - -
06.11.2016 Amasya(Merzifon) 14:00 MERZİFONGÜCÜ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 25-19 24-26 19-25 16-25 -
06.11.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-20 25-21 25-22 - -
06.11.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA OVACIK GENÇLİK 0-3 21-25 17-25 17-25 - -
06.11.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 15:00 HASAD GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 3-0 25-20 25-21 25-22 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU SUNGURLU BLD. 0-3 23-25 15-25 14-25 - -
12.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI YENİ KANDIRA 3-1 25-18 22-25 27-25 25-21 -
13.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-22 25-11 25-22 - -
13.11.2016 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ 3-0 28-26 25-11 25-16 - -
13.11.2016 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ HASAD GENÇLİK 3-1 19-25 26-24 25-23 25-15 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 14:00 SUNGURLU BLD. İSTANBUL BBSK 1-3 25-27 25-21 20-25 21-25 -
20.11.2016 Amasya(Merzifon) 14:00 MERZİFONGÜCÜ ZİRAAT BANKASI 2-3 21-25 20-25 25-22 25-22 12-15
20.11.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-14 25-15 16-25 25-17 -
20.11.2016 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU OVACIK GENÇLİK 3-1 30-28 23-25 25-22 25-11 -
20.11.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 19:00 HASAD GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 24-26 25-8 25-12 25-17 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Ankara(Başkent) 12:00 ZİRAAT BANKASI KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-2 19-25 25-21 23-25 25-10 15-13
27.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU YENİ KANDIRA 1-3 18-25 16-25 25-21 22-25 -
27.11.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. HASAD GENÇLİK 0-3 13-25 19-25 24-26 - -
27.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 İSTANBUL BBSK OVACIK GENÇLİK 3-1 28-26 25-23 20-25 25-19 -
27.11.2016 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ MERZİFONGÜCÜ 3-2 25-22 26-24 24-26 14-25 15-12
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Amasya(Merzifon) 14:00 MERZİFONGÜCÜ MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-2 25-21 22-25 17-25 25-13 15-6
04.12.2016 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 1-3 25-21 23-25 21-25 16-25 -
04.12.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA SUNGURLU BLD. 1-3 25-14 19-25 19-25 21-25 -
04.12.2016 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-15 25-22 22-25 25-10 -
04.12.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK İSTANBUL BBSK 3-1 31-29 25-16 16-25 25-21 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 18-25 18-25 26-24 20-25 -
11.12.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. MERZİFONGÜCÜ 3-1 25-22 25-14 19-25 25-19 -
11.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 3-1 23-25 25-16 25-22 29-27 -
11.12.2016 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ OVACIK GENÇLİK 3-1 25-23 26-24 22-25 30-28 -
11.12.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA 1-3 20-25 18-25 25-20 18-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Amasya(Merzifon) 14:00 MERZİFONGÜCÜ HASAD GENÇLİK 0-3 23-25 25-27 22-25 - -
18.12.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 ZİRAAT BANKASI TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-27 25-15 25-12 25-19 -
18.12.2016 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 0-3 16-25 18-25 20-25 - -
18.12.2016 Kocaeli(HasanGemici) 14:00 YENİ KANDIRA İSTANBUL BBSK 0-3 10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU SUNGURLU BLD. 3-0 25-22 25-19 25-21 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU ZİRAAT BANKASI 0-3 23-25 18-25 22-25 - -
25.12.2016 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. OVACIK GENÇLİK 3-0 25-14 25-9 25-15 - -
25.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-20 25-14 25-16 - -
25.12.2016 Kocaeli(R.Topaloğlu) 15:00 YENİ KANDIRA MERZİFONGÜCÜ 1-3 17-25 25-20 21-25 20-25 -
25.12.2016 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 16-25 25-23 21-25 25-27 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. ZİRAAT BANKASI 3-1 25-21 25-19 17-25 25-17 -
18.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 25-14 22-25 25-27 22-25 -
18.01.2017 Zonguldak(Site Spor Salonu) 16:00 HASAD GENÇLİK OVACIK GENÇLİK 3-0 25-21 25-17 25-19 - -
19.01.2017 Kocaeli(HasanGemici) 19:00 YENİ KANDIRA KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 1-3 25-23 18-25 18-25 14-25 -
03.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 15:00 MERZİFONGÜCÜ İSTANBUL BBSK 1-3 24-26 25-14 20-25 16-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 ZİRAAT BANKASI HASAD GENÇLİK 3-1 26-24 25-14 24-26 25-18 -
15.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 İSTANBUL BBSK MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 20-25 25-15 25-19 25-22 -
15.01.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK YENİ KANDIRA 0-3 15-25 16-25 19-25 - -
15.01.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MERZİFONGÜCÜ 3-2 22-25 25-23 20-25 25-18 15-12
15.01.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ SUNGURLU BLD. 0-3 17-25 14-25 21-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 MERZİFONGÜCÜ OVACIK GENÇLİK 3-0 25-14 25-12 25-9 - -
22.01.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-21 25-22 25-14 - -
22.01.2017 Kocaeli(Kandıra Şehit Bnb. Y. Sonat Güzel) 14:00 YENİ KANDIRA ZİRAAT BANKASI 2-3 14-25 19-25 26-24 25-21 8-15
22.01.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU İSTANBUL BBSK 3-1 20-25 25-18 25-19 25-18 -
22.01.2017 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2 17-25 24-26 28-26 25-15 15-9
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI MERZİFONGÜCÜ 2-3 19-25 25-18 24-26 26-24 11-15
29.01.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU HASAD GENÇLİK 1-3 21-25 29-27 13-25 19-25 -
29.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 İSTANBUL BBSK SUNGURLU BLD. 0-3 17-25 23-25 16-25 - -
29.01.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3 11-25 21-25 22-25 - -
29.01.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ YENİ KANDIRA (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 12:00 MERZİFONGÜCÜ TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-21 25-12 25-9 - -
05.02.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK İSTANBUL BBSK 0-3 17-25 14-25 22-25 - -
05.02.2017 Kocaeli(Kandıra Şehit Bnb. Y. Sonat Güzel) 14:00 YENİ KANDIRA MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-1 22-25 25-14 25-18 25-16 -
05.02.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU ZİRAAT BANKASI 3-1 25-22 21-25 25-14 25-18 -
05.02.2017 Zonguldak(Site Spor Salonu) 14:00 HASAD GENÇLİK SUNGURLU BLD. 2-3 19-25 11-25 25-23 28-26 14-16
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI OVACIK GENÇLİK 3-0 25-14 25-19 25-21 - -
12.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU MERZİFONGÜCÜ 1-3 25-21 13-25 15-25 19-25 -
12.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. YENİ KANDIRA 3-0 25-18 25-17 25-16 - -
12.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK HASAD GENÇLİK 3-0 25-17 25-14 25-22 - -
12.02.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3 18-25 20-25 19-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 MERZİFONGÜCÜ SUNGURLU BLD. 1-3 26-28 16-25 25-20 25-27 -
19.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 1-3 25-21 21-25 23-25 17-25 -
19.02.2017 Karabük(Merkez) 15:00 OVACIK GENÇLİK TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ 1-3 23-25 25-18 18-25 23-25 -
19.02.2017 Kocaeli(Kandıra Şehit Bnb. Y. Sonat Güzel) 14:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 3-1 25-15 25-19 20-25 25-23 -
19.02.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) 14:00 KARAMÜRSEL İDMAN YURDU MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-11 25-19 25-20 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Çorum(SungurluM.Atalay) 13:00 SUNGURLU BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 0-3 23-25 23-25 13-25 - -
26.02.2017 Zonguldak(Site Spor Salonu) HASAD GENÇLİK MERZİFONGÜCÜ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
27.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 İSTANBUL BBSK YENİ KANDIRA 3-1 20-25 25-16 25-18 25-18 -
28.02.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 17:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ ZİRAAT BANKASI 1-3 21-25 20-25 32-30 13-25 -
01.03.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 MAHİR BAŞER ORTAOKULU OVACIK GENÇLİK 3-0 25-18 25-16 25-22 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 MERZİFONGÜCÜ YENİ KANDIRA 1-3 21-25 13-25 25-22 17-25 -
05.03.2017 Ankara(Başkent) 13:30 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-15 25-20 25-14 - -
05.03.2017 Karabük(Merkez) 13:30 OVACIK GENÇLİK SUNGURLU BLD. 0-3 24-26 20-25 28-30 - -
05.03.2017 Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) KARAMÜRSEL İDMAN YURDU HASAD GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017 Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ İSTANBUL BBSK 0-3 26-28 25-27 18-25 - -

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
07 Mayıs 2017 Pazar
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
02 Mayıs 2017 Salı
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
14:00
BEŞİKTAŞ - HALKBANK
17:00
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
03 Mayıs 2017 Çarşamba
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
30 Nisan 2017 Pazar
13:00
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.