2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 7. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 PERTEK BLD. 14 14 0 42 1 42 42.000 1070 436 2.4541 13 1 0 0 0 0
2 AMED SPORTİF FAALİYETLER 13 11 2 33 8 33 4.125 971 703 1.3812 9 2 0 0 0 2
3 VAN B.ŞEHİR BLD. 13 8 5 25 19 23 1.316 904 882 1.0249 5 2 1 0 1 4
4 BİTLİS GENÇLİK SPOR 14 7 7 26 24 22 1.083 1018 1032 0.9864 5 1 1 2 1 4
5 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 13 7 6 25 21 21 1.190 970 968 1.0021 5 1 1 1 2 3
6 MARDİN GENÇLİK SPOR 14 5 9 18 29 15 0.621 891 1037 0.8592 3 2 0 0 3 6
7 1955 BATMAN BLD. 13 2 11 8 35 5 0.229 751 1011 0.7428 1 0 1 0 2 9
8 CİZRE BLD. 14 0 14 2 42 1 0.048 577 1083 0.5328 0 0 0 1 0 13

Siirt Şirvan Spor ligden çekildi ve düştü.

Cizre Bld. - Mardin Gençlik Spor - Van B.Şehir Bld. takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Şırnak(İdil) 13:00 CİZRE BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 0-3 21-25 10-25 16-25 - -
30.10.2016 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 3-0 25-14 25-12 25-17 - -
30.10.2016 Van(FevziÇakmak) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0 25-15 25-16 25-15 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU CİZRE BLD. 3-0 25-10 25-17 25-20 - -
06.11.2016 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-9 25-12 - -
06.11.2016 Mardin(YeniSalon) 11:00 MARDİN GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. 0-3 12-25 10-25 8-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 2-3 25-15 24-26 25-18 21-25 12-15
13.11.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 0-3 20-25 17-25 11-25 - -
13.11.2016 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-0 25-16 25-19 25-18 - -
13.11.2016 Van(İskeleYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-13 25-7 25-10 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER CİZRE BLD. 3-0 25-9 25-12 25-11 - -
20.11.2016 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. PERTEK BLD. 0-3 20-25 15-25 10-25 - -
20.11.2016 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-1 17-25 25-17 25-17 26-24 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 10-25 18-25 14-25 - -
27.11.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0 25-21 25-13 25-19 - -
27.11.2016 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. 1955 BATMAN BLD. 2-3 24-26 26-24 13-25 25-18 13-15
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 1-3 21-25 20-25 26-24 15-25 -
04.12.2016 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 3-1 25-16 25-9 21-25 26-24 -
04.12.2016 Van(İskeleYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. 1-3 15-25 15-25 25-20 18-25 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-18 25-19 25-23 - -
11.12.2016 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 12-25 22-25 21-25 - -
11.12.2016 Şırnak(İdil) 12:00 CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 17-25 11-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR 1-3 25-17 18-25 23-25 23-25 -
18.12.2016 Tunceli(Pertek) 10:00 PERTEK BLD. CİZRE BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
18.12.2016 Van(İskeleYİBO) 13:00 VAN B.ŞEHİR BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-2 25-22 23-25 22-25 25-13 15-12
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR PERTEK BLD. 0-3 19-25 14-25 19-25 - -
25.12.2016 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU VAN B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-27 25-23 20-25 24-26 -
27.12.2016 Diyarbakır(Talaytepe) 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-11 25-8 25-14 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 14:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU PERTEK BLD. 0-3 11-25 7-25 12-25 - -
08.01.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 1-3 9-25 25-20 22-25 23-25 -
18.02.2017 Bitlis(İsmail Eren) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 0-3 14-25 13-25 13-25 - -
15.01.2017 Tunceli(Pertek) PERTEK BLD. MARDİN GENÇLİK SPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.01.2017 Van(FevziÇakmak) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 23-25 12-25 18-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 0-3 24-26 14-25 19-25 - -
22.01.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU BİTLİS GENÇLİK SPOR 2-3 25-20 25-22 15-25 25-27 13-15
22.01.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 14:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PERTEK BLD. 0-3 17-25 15-25 20-25 - -
22.01.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR CİZRE BLD. 3-0 25-10 25-12 25-10 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-13 25-9 25-14 - -
29.01.2017 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR MARDİN GENÇLİK SPOR 3-0 25-20 25-22 25-16 - -
29.01.2017 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 12-25 14-25 14-25 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Batman(Atatürk) 12:00 1955 BATMAN BLD. CİZRE BLD. 3-0 25-18 25-10 25-15 - -
05.02.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 13:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0 25-18 25-15 25-21 - -
05.02.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 1-3 26-24 15-25 17-25 22-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-18 25-15 25-7 - -
12.02.2017 Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 ÇELEBİ ESER ORTAOKULU AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 19-25 13-25 21-25 - -
12.02.2017 Tunceli(Pertek) PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 0-3 17-25 18-25 14-25 - -
19.02.2017 Diyarbakır(Talaytepe) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER MARDİN GENÇLİK SPOR 3-1 25-21 25-18 19-25 25-16 -
19.02.2017 Van(Nur Tatar) 11:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-0 25-12 25-17 25-12 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Bitlis(Tatvan) 12:00 BİTLİS GENÇLİK SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-20 25-16 - -
26.02.2017 Mardin(YeniSalon) 12:00 MARDİN GENÇLİK SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-18 25-18 25-11 - -
26.02.2017 Şırnak(İdil) 11:00 CİZRE BLD. PERTEK BLD. 0-3 9-25 6-25 7-25 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER - - - - - -
05.03.2017 Tunceli(Pertek) 12:00 PERTEK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017 Van(Nur Tatar) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 FENERBAHÇE 18 15 3 48 19 44.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 36 33 32.080
6 ÇANAKKALE BLD. 18 9 9 36 36 28.870
7 HALKBANK 18 8 10 33 39 26.050
8 BEŞİKTAŞ 18 8 10 27 37 22.720
9 SERAMİKSAN 18 6 12 27 45 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
02 Mart 2017 Perşembe
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - GFC AJACCIO (Fransa)
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.