2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 6. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ORDU MERKEZ SPOR 13 12 1 38 10 35 3.800 1130 842 1.3420 7 3 2 1 0 0
2 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 13 11 2 35 9 34 3.889 1038 708 1.4661 8 3 0 1 0 1
3 ARHAVİ BLD. 13 11 2 34 14 30 2.429 1081 889 1.2160 6 2 3 0 1 1
4 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 12 6 6 27 20 21 1.350 1045 949 1.1012 4 2 0 3 3 0
5 SİVAS GAZİ LİSESİ 14 5 9 21 32 14 0.656 1036 1190 0.8706 2 1 2 1 4 4
6 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 13 4 9 19 30 14 0.633 932 1038 0.8979 2 1 1 3 1 5
7 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 13 2 11 10 36 5 0.278 836 1108 0.7545 0 1 1 0 4 7
8 ÇAYKUR RİZE SPOR 13 1 12 4 37 3 0.108 630 1004 0.6275 0 1 0 0 1 11

Sivas Çimento Spor ligden çekildi ve düştü.

Çaykur Rize Spor - Sivas Gazi Lisesi - Elazığ Polisgücü takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ORDU MERKEZ SPOR 1-3 15-25 22-25 25-22 20-25 -
30.10.2016 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1 25-21 25-14 25-27 25-19 -
30.10.2016 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-6 25-9 25-12 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Rize(İyidere) 11:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 25-27 10-25 16-25 - -
06.11.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 12-25 13-25 4-25 - -
06.11.2016 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-18 21-25 25-14 25-14 -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-12 25-10 25-10 - -
13.11.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-1 25-15 25-18 23-25 25-16 -
13.11.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU MERKEZ SPOR TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1 11-25 25-22 25-17 25-14 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Rize(Ardeşen) 11:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-12 25-9 25-13 - -
20.11.2016 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-17 22-25 25-23 25-15 -
20.11.2016 Samsun(Tekkeköy Yaşar Doğu) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ARHAVİ BLD. 1-3 18-25 25-13 15-25 16-25 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-14 25-22 25-19 - -
27.11.2016 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1-3 25-23 16-25 21-25 17-25 -
27.11.2016 Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-20 25-20 25-8 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ARHAVİ BLD. 2-3 25-20 17-25 18-25 25-15 13-15
04.12.2016 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0 25-17 25-21 25-9 - -
04.12.2016 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 0-3 22-25 15-25 14-25 - -
04.12.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ORDU MERKEZ SPOR 0-3 14-25 11-25 12-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 3-2 25-21 19-25 25-19 21-25 15-6
11.12.2016 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 2-3 25-20 27-29 28-26 26-28 13-15
11.12.2016 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-18 25-12 25-17 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. SİVAS GAZİ LİSESİ 3-0 25-19 25-19 25-21 - -
18.12.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ORDU MERKEZ SPOR 0-3 15-25 21-25 20-25 - -
18.12.2016 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-1 21-25 25-11 25-12 25-22 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU MERKEZ SPOR ARHAVİ BLD. 2-3 22-25 30-32 25-15 25-19 12-15
25.12.2016 Rize(Yenişehir) 11:00 ÇAYKUR RİZE SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 1-3 25-20 25-27 22-25 21-25 -
25.12.2016 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-12 25-18 25-18 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU MERKEZ SPOR SİVAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-19 17-25 25-13 25-12 -
08.01.2017 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 20-25 16-25 4-25 - -
08.01.2017 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ARHAVİ BLD. 2-3 25-19 23-25 25-19 22-25 11-15
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 3-2 27-25 15-25 19-25 25-19 16-14
15.01.2017 Elazığ(Fırat Üniv. Sl.) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ÇAYKUR RİZE SPOR (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.01.2017 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-12 25-8 25-16 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ARHAVİ BLD. 0-3 14-25 13-25 17-25 - -
22.01.2017 Samsun(Tekkeköy Yaşar Doğu) 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-2 30-28 25-27 25-17 20-25 15-8
22.01.2017 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ORDU MERKEZ SPOR 2-3 25-21 25-27 25-21 20-25 15-17
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Sivas(4Eylül) 12:00 SİVAS GAZİ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-11 25-22 25-14 - -
29.01.2017 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-12 25-20 25-18 - -
29.01.2017 Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 1-3 25-17 12-25 14-25 18-25 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Rize(Ardeşen) 12:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ARHAVİ BLD. 3-0 25-18 25-13 25-20 - -
05.02.2017 Rize(Yenişehir) 13:00 ÇAYKUR RİZE SPOR ORDU MERKEZ SPOR 0-3 17-25 14-25 19-25 - -
05.02.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SİVAS GAZİ LİSESİ 1-3 30-28 21-25 16-25 17-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Sivas(4Eylül) 14:00 SİVAS GAZİ LİSESİ PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ 0-3 17-25 22-25 7-25 - -
12.02.2017 Artvin(Arhavi) 12:00 ARHAVİ BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-17 29-27 25-14 - -
12.02.2017 Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU MERKEZ SPOR GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-18 25-19 25-17 - -
12.02.2017 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF ÇAYKUR RİZE SPOR 3-0 25-16 25-15 25-19 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ SİVAS GAZİ LİSESİ 2-3 25-20 25-23 18-25 15-25 13-15
19.02.2017 Rize(Ardeşen) 13:00 PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ ORDU MERKEZ SPOR 0-3 23-25 20-25 13-25 - -
19.02.2017 Samsun(Tekkeköy Yaşar Doğu) 12:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 1-3 17-25 25-21 19-25 23-25 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Sivas(4Eylül) SİVAS GAZİ LİSESİ ARHAVİ BLD. (H) 0-3 0-25 0-25 0-25 - -
26.02.2017 Ordu(Atatürk) ORDU MERKEZ SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
26.02.2017 Tokat(Turhal Mehmet Uzun Sl.) 13:00 TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF PAZAR KAÇKAR SAĞLIK KOLEJİ - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇAYKUR RİZE SPOR - - - - - -
05.03.2017 Artvin(Arhavi) 13:00 ARHAVİ BLD. ORDU MERKEZ SPOR - - - - - -
05.03.2017 Elazığ(YakupKılıç) 11:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.