2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 5. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERİNOS 15 15 0 45 5 44 9.000 1230 915 1.3443 11 3 1 0 0 0
2 OSMANİYE DEMİR SPOR 14 11 3 36 10 34 3.600 1096 796 1.3769 10 1 0 1 1 1
3 MERSİN ÜNİVERSİTESİ 14 10 4 33 15 30 2.200 1096 905 1.2110 8 1 1 1 1 2
4 KAYSERİ VOLEYBOL 14 8 6 26 24 22 1.083 1025 1028 0.9971 4 2 2 0 2 4
5 MERSİN B.ŞEHİR BLD. 14 5 9 19 28 17 0.679 960 1040 0.9231 4 1 0 2 0 7
6 SEYHAN BLD. 14 6 8 19 30 16 0.633 998 1129 0.8840 2 2 2 0 1 7
7 TARSUS BLD. 14 5 9 21 29 15 0.724 1023 1092 0.9368 4 0 1 1 4 4
8 ANTAKYA BLD. 14 4 10 16 32 13 0.500 957 1043 0.9175 2 2 0 1 2 7
9 ADANA DSİ 15 0 15 3 45 1 0.067 753 1190 0.6328 0 0 0 1 1 13

Çukurova Üniversitesi ligden çekildi ve düştü.

Kayseri Voleybol`un 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Adana(Yüreğir) 11:00 SEYHAN BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 22-25 21-25 - -
29.10.2016 Adana(Yüreğir) 13:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 1-3 21-25 25-18 20-25 7-25 -
29.10.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA DSİ OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 12-25 20-25 8-25 - -
30.10.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-20 29-27 - -
30.10.2016 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. TARSUS BLD. 0-3 18-25 15-25 23-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Kayseri(Talas) 11:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERİNOS 1-3 26-24 15-25 20-25 15-25 -
06.11.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. SEYHAN BLD. 2-3 19-25 26-24 25-17 23-25 11-15
06.11.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ANTAKYA BLD. 3-0 25-23 25-19 25-14 - -
06.11.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-0 25-8 25-22 25-14 - -
06.11.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-8 25-15 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3 25-27 14-25 10-25 - -
12.11.2016 Adana(Yüreğir) 13:00 SEYHAN BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-23 25-20 - -
12.11.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 22-25 11-25 - -
13.11.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS ANTAKYA BLD. 3-0 25-12 25-14 25-21 - -
13.11.2016 Kayseri(Talas) 11:00 KAYSERİ VOLEYBOL OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 23-25 22-25 14-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.11.2016 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. SEYHAN BLD. 1-3 25-20 22-25 17-25 22-25 -
20.11.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 29-27 25-19 - -
20.11.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-0 25-11 25-23 26-24 - -
20.11.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-21 25-20 25-23 - -
20.11.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERİNOS 0-3 15-25 23-25 24-26 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-18 24-26 9-25 16-25 -
27.11.2016 Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ ANTAKYA BLD. 1-3 22-25 20-25 25-23 16-25 -
27.11.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS SEYHAN BLD. 3-0 25-10 25-12 25-10 - -
27.11.2016 Kayseri(OSB Metem) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL TARSUS BLD. 3-1 26-24 20-25 25-16 25-14 -
27.11.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-23 25-17 25-22 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Adana(Asım Savaş) 12:00 SEYHAN BLD. ADANA DSİ 3-2 25-20 22-25 23-25 25-19 17-15
04.12.2016 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ 3-1 26-24 14-25 25-22 25-18 -
04.12.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 1-3 28-26 11-25 22-25 14-25 -
04.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 20-25 23-25 14-25 - -
04.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERİNOS 0-3 20-25 23-25 20-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS ADANA DSİ 3-0 25-15 25-13 25-14 - -
11.12.2016 Kayseri(OSB Metem) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ANTAKYA BLD. 3-0 25-14 25-17 25-20 - -
11.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 3-0 25-19 25-16 25-16 - -
11.12.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-8 25-11 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 SEYHAN BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 19-25 12-25 13-25 - -
18.12.2016 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 10-25 20-25 21-25 - -
18.12.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. MERİNOS 0-3 18-25 16-25 23-25 - -
18.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2-3 26-24 7-25 20-25 25-19 5-15
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-20 25-21 - -
25.12.2016 Kayseri(OSB Metem) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DSİ 3-0 25-22 25-13 25-18 - -
25.12.2016 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ANTAKYA BLD. 3-0 25-10 25-18 25-15 - -
25.12.2016 Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR SEYHAN BLD. 3-0 25-15 25-10 25-17 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. ANTAKYA BLD. 3-2 25-20 23-25 19-25 25-19 15-11
08.01.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERİNOS 0-3 22-25 18-25 19-25 - -
08.01.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 17:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ SEYHAN BLD. 3-0 25-21 25-22 25-19 - -
08.01.2017 Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ADANA DSİ 3-0 25-10 25-10 25-11 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Hatay(Antakya) 15:00 ANTAKYA BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 14-25 11-25 25-23 16-25 -
15.01.2017 Adana(Yüreğir) 13:00 SEYHAN BLD. TARSUS BLD. 3-1 25-21 26-24 14-25 25-23 -
15.01.2017 Adana(Yüreğir) 17:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 3-25 6-25 9-25 - -
15.01.2017 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS KAYSERİ VOLEYBOL 3-1 25-13 24-26 25-18 25-19 -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. MERİNOS 0-3 18-25 25-27 19-25 - -
22.01.2017 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-0 25-7 25-8 27-25 - -
22.01.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. SEYHAN BLD. 3-0 30-28 25-14 25-15 - -
22.01.2017 Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-14 25-18 25-18 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Adana(Yüreğir) 13:00 SEYHAN BLD. ANTAKYA BLD. 1-3 23-25 25-16 14-25 22-25 -
29.01.2017 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 14-25 20-25 - -
29.01.2017 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS OSMANİYE DEMİR SPOR 3-2 25-21 25-12 24-26 17-25 15-11
29.01.2017 Kayseri(OSB Metem) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-14 25-19 14-25 23-25 15-8
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Adana(Asım Savaş) 14:00 SEYHAN BLD. MERİNOS 0-3 23-25 22-25 16-25 - -
05.02.2017 Hatay(Antakya) 11:00 ANTAKYA BLD. ADANA DSİ 3-0 25-12 25-15 25-22 - -
05.02.2017 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 1-3 13-25 21-25 25-19 18-25 -
05.02.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE DEMİR SPOR 3-1 27-25 25-17 15-25 25-21 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Gaziantep(Üniv. Sporium) 14:30 MERİNOS MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1 17-25 25-23 25-22 25-10 -
12.02.2017 Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA DSİ SEYHAN BLD. 0-3 11-25 22-25 22-25 - -
12.02.2017 Kayseri(OSB Metem) 14:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-14 24-26 19-25 25-9 15-4
12.02.2017 Osmaniye(Tosyalı) 14:00 OSMANİYE DEMİR SPOR TARSUS BLD. 3-0 25-7 25-10 25-14 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Adana(Asım Savaş) 14:00 ADANA DSİ MERİNOS 0-3 9-25 9-25 13-25 - -
19.02.2017 Hatay(Antakya) ANTAKYA BLD. KAYSERİ VOLEYBOL (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 Mersin(Tarsus) 15:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 14-25 15-25 - -
19.02.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 12-25 16-25 17-25 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Gaziantep(Üniv. Sporium) 12:00 MERİNOS TARSUS BLD. - - - - - -
26.02.2017 Kayseri(OSB Metem) 16:00 KAYSERİ VOLEYBOL SEYHAN BLD. - - - - - -
26.02.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
27.02.2017 Osmaniye(Tosyalı) 13:00 OSMANİYE DEMİR SPOR ANTAKYA BLD. - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
05.03.2017 Adana(Asım Savaş) 15:00 ADANA DSİ KAYSERİ VOLEYBOL - - - - - -
05.03.2017 Adana(Asım Savaş) 17:00 SEYHAN BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR - - - - - -
05.03.2017 Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.