2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 3. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KEPEZ BLD. 15 14 1 43 10 41 4.300 1267 931 1.3609 8 5 1 0 1 0
2 İZMİR B.ŞEHİR BLD. 13 10 3 34 11 31 3.091 1041 846 1.2305 8 2 0 1 2 0
3 İZMİRSPOR 14 10 4 35 16 31 2.188 1167 1004 1.1624 6 4 0 1 3 0
4 GELİŞİM KOLEJİ 14 9 5 30 22 24 1.364 1104 1002 1.1018 5 1 3 0 3 2
5 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 14 6 8 22 29 18 0.759 1003 1132 0.8860 2 3 1 1 2 5
6 AYVALIKGÜCÜ BLD. 13 4 9 18 30 14 0.600 995 1044 0.9531 1 3 0 2 2 5
7 PARK ANTALYA GENÇLİK 14 3 11 14 38 8 0.368 914 1202 0.7604 0 1 2 1 3 7
8 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 13 2 11 13 36 7 0.361 957 1102 0.8684 0 1 1 2 3 6
9 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 8 1 7 6 23 3 0.261 491 676 0.7263 0 0 1 1 1 5

Muğla B.Şehir Bld. ligden çekildi ve düştü.

Park Antalya Gençlik`in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-1 21-25 25-7 25-19 25-15 -
30.10.2016 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-10 25-10 - -
30.10.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3 20-25 21-25 20-25 - -
30.10.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 10-25 13-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK AYVALIKGÜCÜ BLD. 1-3 20-25 28-26 17-25 16-25 -
06.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-1 25-10 25-11 17-25 26-24 -
06.11.2016 İzmir(Balçova) 17:00 İZMİRSPOR KEPEZ BLD. 3-1 25-18 25-21 18-25 25-20 -
06.11.2016 Muğla(Atatürk) 15:30 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-2 23-25 25-19 17-25 25-17 15-8
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. İZMİRSPOR 1-3 19-25 23-25 25-19 17-25 -
13.11.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3 21-25 25-8 22-25 25-19 9-15
13.11.2016 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-18 25-17 16-25 25-13 -
13.11.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-10 25-16 25-27 25-10 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.11.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 0-3 21-25 17-25 26-28 - -
20.11.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0 26-24 25-13 25-18 - -
20.11.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-16 25-14 25-11 - -
20.11.2016 Muğla(Atatürk) 15:30 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 9-25 16-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-22 25-15 - -
27.11.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ KEPEZ BLD. 0-3 23-25 24-26 21-25 - -
27.11.2016 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0 25-8 25-13 25-18 - -
27.11.2016 İzmir(Torbalı Spor Salonu) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3 15-25 18-25 23-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 2-3 25-18 14-25 25-21 11-25 11-15
04.12.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-1 25-11 17-25 25-8 25-17 -
04.12.2016 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 25-13 15-25 25-16 25-16 -
04.12.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-23 25-14 25-13 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİRSPOR 3-2 14-25 19-25 25-22 25-23 15-13
11.12.2016 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 2-3 25-23 25-18 18-25 20-25 9-15
11.12.2016 İzmir(Torbalı Spor Salonu) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-2 21-25 12-25 25-20 25-19 15-13
11.12.2016 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 2-3 19-25 14-25 25-23 25-19 12-15
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.12.2016 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-21 25-15 20-25 25-10 -
18.12.2016 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 24-26 15-25 - -
18.12.2016 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 1-3 25-18 22-25 21-25 21-25 -
18.12.2016 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-8 25-16 25-16 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 GELİŞİM KOLEJİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0 25-22 25-20 25-16 - -
25.12.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİRSPOR 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
25.12.2016 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-11 25-20 25-20 - -
25.12.2016 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 0-3 20-25 19-25 10-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 GELİŞİM KOLEJİ DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-11 25-16 25-15 - -
08.01.2017 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK KEPEZ BLD. 0-3 13-25 10-25 16-25 - -
08.01.2017 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0 25-21 27-25 25-13 - -
08.01.2017 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. 0-3 20-25 20-25 17-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİRSPOR 3-1 17-25 25-15 25-22 25-16 -
15.01.2017 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. PARK ANTALYA GENÇLİK 3-1 25-21 25-21 9-25 25-14 -
15.01.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-17 25-17 - -
15.01.2017 İzmir(Gaziemir) 16:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK GELİŞİM KOLEJİ 2-3 22-25 13-25 26-24 25-19 9-15
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.01.2017 İzmir(Atatürk) 18:00 GELİŞİM KOLEJİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 18-25 18-25 - -
22.01.2017 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-1 26-24 13-25 25-20 25-21 -
22.01.2017 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-0 25-12 25-22 26-24 - -
22.01.2017 Muğla(Atatürk) 16:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 0-3 20-25 19-25 17-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.01.2017 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. KEPEZ BLD. 0-3 18-25 20-25 8-25 - -
29.01.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİRSPOR 3-1 16-25 25-23 25-15 25-12 -
29.01.2017 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. MUĞLA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-14 25-14 - -
29.01.2017 İzmir(Gaziemir) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0 25-18 26-24 25-22 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Antalya(Atatürk) 13:00 PARK ANTALYA GENÇLİK İZMİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 9-25 24-26 - -
05.02.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ 3-0 25-17 25-14 25-20 - -
05.02.2017 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 3-0 25-17 25-14 25-19 - -
05.02.2017 Muğla(Atatürk) 14:00 MUĞLA B.ŞEHİR BLD. GELİŞİM KOLEJİ 1-3 25-22 18-25 9-25 13-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 İzmir(Atatürk) GELİŞİM KOLEJİ PARK ANTALYA GENÇLİK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.02.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ AYVALIKGÜCÜ BLD. 3-2 25-23 25-19 19-25 21-25 17-15
12.02.2017 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. İZMİRSPOR 3-1 23-25 25-22 25-16 25-14 -
12.02.2017 İzmir(Gaziemir) 16:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK KEPEZ BLD. 0-3 12-25 14-25 9-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Antalya(Kepez) 13:00 KEPEZ BLD. İZMİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-16 25-16 25-27 25-17 -
19.02.2017 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK 1-3 19-25 25-19 18-25 18-25 -
19.02.2017 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR GELİŞİM KOLEJİ 3-1 25-20 18-25 25-17 25-21 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 GELİŞİM KOLEJİ KEPEZ BLD. 0-3 11-25 19-25 16-25 - -
26.02.2017 İzmir(Balçova) 14:00 MAVİ EGE GAZİ GENÇLİK DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ - - - - - -
27.02.2017 İzmir(CelalAtikFuarSalonu) 18:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. AYVALIKGÜCÜ BLD. - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2017 Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. GELİŞİM KOLEJİ - - - - - -
05.03.2017 Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
05.03.2017 İzmir(Balçova) 14:00 İZMİRSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.