2016-2017 Sezonu Voleybol 2.Lig Bayanlar 1. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 THY 16 14 2 44 8 43 5.500 1261 834 1.5120 12 2 0 1 0 1
2 ARNAVUTKÖY BLD. 16 14 2 44 8 42 5.500 1256 1036 1.2124 13 0 1 1 0 1
3 UPS 16 13 3 42 15 38 2.800 1341 1065 1.2592 9 2 2 1 1 1
4 DERİNCE YENİKENT 16 10 6 32 26 28 1.231 1189 1236 0.9620 4 4 2 0 2 4
5 İSTANBUL BBSK 16 7 9 28 29 24 0.966 1245 1245 1.0000 5 2 0 3 1 5
6 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 16 7 9 27 30 21 0.900 1212 1223 0.9910 5 1 1 1 4 4
7 EDİRNE SPOR 16 4 12 13 40 12 0.325 1059 1255 0.8438 0 4 0 0 1 11
8 ALP SPOR 16 2 14 10 46 4 0.217 1022 1347 0.7587 0 0 2 0 4 10
9 KARTAL BLD. 16 1 15 8 46 4 0.174 955 1299 0.7352 0 1 0 1 3 11


Derince Yenikent`in 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 İSTANBUL BBSK M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 2-3 25-17 25-27 25-21 22-25 12-15
30.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ALP SPOR EDİRNE SPOR 1-3 22-25 12-25 25-21 21-25 -
30.10.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 23-25 26-28 21-25 - -
30.10.2016 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. DERİNCE YENİKENT 1-3 11-25 13-25 25-20 15-25 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR İSTANBUL BBSK 0-3 19-25 22-25 18-25 - -
06.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 THY KARTAL BLD. 3-0 25-20 25-12 25-19 - -
06.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:30 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ UPS 1-3 25-21 18-25 16-25 18-25 -
06.11.2016 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT ALP SPOR 3-0 26-24 25-22 25-18 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0 25-23 26-24 25-22 - -
13.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 İSTANBUL BBSK DERİNCE YENİKENT 3-1 26-24 26-24 25-27 25-22 -
13.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 ALP SPOR THY 0-3 21-25 15-25 21-25 - -
13.11.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS EDİRNE SPOR 3-0 25-21 25-19 25-16 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.11.2016 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 22-25 14-25 16-25 - -
20.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 THY İSTANBUL BBSK 3-0 25-12 25-20 25-17 - -
20.11.2016 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. ALP SPOR 2-3 25-20 12-25 25-15 21-25 14-16
20.11.2016 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT UPS 3-2 25-21 13-25 25-17 18-25 15-10
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. DERİNCE YENİKENT 3-0 25-18 25-14 25-13 - -
27.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ EDİRNE SPOR 3-0 25-22 25-12 25-19 - -
27.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 İSTANBUL BBSK KARTAL BLD. 3-0 27-25 25-22 25-13 - -
27.11.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS THY 3-2 25-23 26-28 25-23 19-25 15-12
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 ALP SPOR İSTANBUL BBSK 0-3 16-25 29-31 14-25 - -
04.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 THY ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 20-25 24-26 23-25 - -
04.12.2016 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. UPS 0-3 19-25 12-25 21-25 - -
04.12.2016 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-1 25-19 25-17 13-25 26-24 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3 18-25 23-25 17-25 - -
11.12.2016 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. KARTAL BLD. 3-0 25-20 25-15 25-17 - -
11.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ THY 0-3 14-25 16-25 21-25 - -
11.12.2016 İstanbul(UPS) 18:00 UPS ALP SPOR 3-0 25-9 25-14 25-21 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ALP SPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 20-25 11-25 14-25 - -
18.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 THY EDİRNE SPOR 3-0 25-10 25-18 25-15 - -
18.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 İSTANBUL BBSK UPS 0-3 17-25 22-25 22-25 - -
18.12.2016 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3 20-25 15-25 21-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Kocaeli(Derince) 16:00 DERİNCE YENİKENT THY 0-3 9-25 21-25 9-25 - -
25.12.2016 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR KARTAL BLD. 3-1 25-23 25-21 23-25 25-17 -
25.12.2016 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. İSTANBUL BBSK 3-2 27-29 21-25 25-20 25-23 15-13
25.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ ALP SPOR 3-0 25-12 25-19 25-18 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ İSTANBUL BBSK 3-1 13-25 26-24 25-22 25-17 -
08.01.2017 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT KARTAL BLD. 3-0 25-20 25-17 25-12 - -
18.01.2017 Edirne(MimarSinan) 16:00 EDİRNE SPOR ALP SPOR 3-1 25-21 18-25 25-20 25-16 -
19.01.2017 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 15:00 ARNAVUTKÖY BLD. UPS 2-3 29-27 14-25 13-25 32-30 14-16
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 İSTANBUL BBSK EDİRNE SPOR 3-0 25-18 25-16 25-11 - -
15.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 ALP SPOR DERİNCE YENİKENT 0-3 22-25 14-25 20-25 - -
15.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 KARTAL BLD. THY 0-3 8-25 12-25 13-25 - -
15.01.2017 İstanbul(UPS) 18:00 UPS M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-0 25-16 25-11 25-13 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2017 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR UPS 0-3 16-25 27-29 20-25 - -
22.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 THY ALP SPOR 3-0 25-15 25-10 25-16 - -
22.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 22-25 17-25 21-25 - -
22.01.2017 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT İSTANBUL BBSK 3-2 25-17 24-26 25-22 22-25 15-7
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 İSTANBUL BBSK THY 0-3 12-25 16-25 8-25 - -
29.01.2017 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. EDİRNE SPOR 3-0 25-16 25-16 25-19 - -
29.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 ALP SPOR KARTAL BLD. 1-3 18-25 28-26 14-25 23-25 -
29.01.2017 İstanbul(UPS) 18:00 UPS DERİNCE YENİKENT 3-1 25-17 25-16 17-25 25-21 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 THY UPS 3-1 25-13 25-19 20-25 25-16 -
05.02.2017 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 0-3 15-25 22-25 25-27 - -
05.02.2017 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. İSTANBUL BBSK 0-3 21-25 20-25 16-25 - -
05.02.2017 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 18-25 19-25 23-25 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. THY 0-3 18-25 24-26 18-25 - -
12.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 İSTANBUL BBSK ALP SPOR 3-1 25-14 25-22 20-25 25-13 -
12.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ DERİNCE YENİKENT 1-3 23-25 17-25 25-13 23-25 -
12.02.2017 İstanbul(UPS) 18:00 UPS KARTAL BLD. 3-0 25-7 25-7 25-9 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 ALP SPOR UPS 0-3 11-25 12-25 16-25 - -
18.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 THY M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-1 25-10 25-14 12-25 25-14 -
19.02.2017 İstanbul(Yakacık) 19:30 KARTAL BLD. ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 18-25 9-25 14-25 - -
19.02.2017 Kocaeli(Derince) 15:00 DERİNCE YENİKENT EDİRNE SPOR 3-1 14-25 25-22 25-13 25-23 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Edirne(MimarSinan) 14:00 EDİRNE SPOR THY 0-3 18-25 19-25 15-25 - -
26.02.2017 İstanbul(ArnavutköyBld.Sl.) 14:00 ARNAVUTKÖY BLD. ALP SPOR 3-0 25-12 25-19 25-18 - -
26.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 M. ERDEM MARMARA AKADEMİ KARTAL BLD. 3-0 25-21 25-16 25-9 - -
26.02.2017 İstanbul(UPS) 18:00 UPS İSTANBUL BBSK 3-0 25-16 25-11 25-22 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 İstanbul(50.Yıl) THY DERİNCE YENİKENT (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
04.03.2017 İstanbul(50.Yıl) 18:00 İSTANBUL BBSK ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 21-25 21-25 24-26 - -
05.03.2017 İstanbul(50.Yıl) 18:00 ALP SPOR M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-2 13-25 19-25 26-24 25-20 16-14
05.03.2017 İstanbul(Yakacık) 18:00 KARTAL BLD. EDİRNE SPOR 1-3 25-20 23-25 17-25 22-25 -

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.