2016-2017 Sezonu Voleybol 1.Lig Erkekler B Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TORUL GENÇLİK 24 23 1 69 5 69 13.800 1836 1266 1.4502 21 2 0 0 0 1
2 PALANDÖKEN BLD. 24 22 2 68 16 64 4.250 2016 1604 1.2569 15 4 3 1 0 1
3 SOLHAN SPOR 24 21 3 67 22 61 3.045 2100 1631 1.2876 12 5 4 2 0 1
4 HATAY B.ŞEHİR BLD. 24 19 5 60 23 58 2.609 1994 1653 1.2063 11 8 0 1 1 3
5 ESER SPOR 24 16 8 51 40 44 1.275 2094 2002 1.0460 4 8 4 0 3 5
6 NİKSAR BLD. 24 12 12 47 43 36 1.093 1988 1954 1.0174 8 1 3 3 5 4
7 GENÇ KAFKARS 24 12 12 48 49 36 0.980 2090 2076 1.0067 4 3 5 5 2 5
8 TVF SPOR LİSESİ 23 9 14 39 48 28 0.813 1828 1992 0.9177 4 4 1 2 8 4
9 1926 BULANCAKSPOR 24 9 15 35 52 28 0.673 1881 1988 0.9462 3 5 1 2 4 9
10 PAYAS BLD. 2011 24 8 16 35 55 26 0.636 1869 2077 0.8999 2 5 1 3 5 8
11 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 23 7 16 37 52 24 0.712 1821 1928 0.9445 5 0 2 5 6 5
12 1920 MARAŞSPOR 24 6 18 25 60 16 0.417 1720 1969 0.8735 3 0 3 1 5 12
13 MELİKGAZİ BLD. 24 3 21 15 66 9 0.227 1518 1965 0.7725 1 1 1 1 4 16
14 68 AKSARAY BLD. 24 0 24 7 72 2 0.097 1284 1934 0.6639 0 0 0 2 3 19


68 Aksaray Bld. - Melikgazi Bld. takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.10.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-2 25-23 25-10 22-25 20-25 15-9
16.10.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. ESER SPOR 0-3 15-25 19-25 21-25 - -
16.10.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 3-1 25-16 22-25 25-14 25-20 -
16.10.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-13 25-21 25-18 - -
16.10.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 3-0 25-14 25-17 25-17 - -
16.10.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-17 25-11 25-17 - -
16.10.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR 1926 BULANCAKSPOR 3-0 25-20 25-15 25-20 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.10.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR PALANDÖKEN BLD. 1-3 19-25 25-27 25-21 20-25 -
23.10.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ 1920 MARAŞSPOR 3-2 25-21 23-25 23-25 25-21 15-13
23.10.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 21-25 22-25 - -
23.10.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR 0-3 17-25 15-25 23-25 - -
23.10.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS TORUL GENÇLİK 0-3 13-25 23-25 20-25 - -
23.10.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-18 25-15 25-20 - -
23.10.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-22 25-16 24-26 23-25 15-7
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-14 20-25 25-16 25-12 -
30.10.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. 1926 BULANCAKSPOR 1-3 21-25 18-25 25-21 19-25 -
30.10.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-20 25-17 - -
30.10.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-18 25-21 25-15 - -
30.10.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK ESER SPOR 3-0 25-13 25-15 25-22 - -
30.10.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 GENÇ KAFKARS 3-2 28-26 25-20 11-25 25-27 15-13
30.10.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR NİKSAR BLD. 0-3 22-25 22-25 19-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 TVF SPOR LİSESİ 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-16 25-20 25-20 - -
06.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR PAYAS BLD. 2011 3-1 28-30 25-16 25-19 25-19 -
06.11.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3 23-25 16-25 23-25 - -
06.11.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS SOLHAN SPOR 1-3 25-23 18-25 23-25 14-25 -
06.11.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 13-25 13-25 18-25 - -
06.11.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-14 25-9 25-17 - -
06.11.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 27-25 22-25 20-25 10-25 -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.11.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. NİKSAR BLD. 0-3 12-25 22-25 15-25 - -
09.11.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-22 25-19 25-17 - -
09.11.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-12 25-19 - -
09.11.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK 1926 BULANCAKSPOR 3-0 25-21 25-16 25-12 - -
09.11.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 21-25 28-26 25-9 25-14 -
09.11.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-21 25-19 21-25 30-28 -
09.11.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS ESER SPOR 1-3 20-25 13-25 26-24 14-25 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR SOLHAN SPOR 3-2 25-21 26-24 23-25 18-25 15-11
13.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ TORUL GENÇLİK 1-3 16-25 14-25 25-23 14-25 -
13.11.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR PAYAS BLD. 2011 3-0 25-18 25-15 25-16 - -
13.11.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 20-25 22-25 - -
13.11.2016 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GENÇ KAFKARS 1-3 25-20 20-25 23-25 13-25 -
13.11.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-19 25-17 25-18 - -
13.11.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. 2-3 25-23 17-25 25-23 20-25 8-15
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. 1920 MARAŞSPOR 2-3 29-27 26-24 12-25 19-25 6-15
19.11.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-12 25-13 - -
20.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-21 25-14 25-23 - -
20.11.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 25-21 25-23 26-28 15-10
20.11.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. 3-0 27-25 25-13 25-20 - -
20.11.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-19 26-24 20-25 25-19 -
20.11.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 13:00 GENÇ KAFKARS 1926 BULANCAKSPOR 3-2 25-23 21-25 25-17 22-25 15-12
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS 0-3 22-25 20-25 17-25 - -
27.11.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR ESER SPOR 3-1 17-25 25-23 26-24 28-26 -
27.11.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-13 25-16 25-11 - -
27.11.2016 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3 25-27 18-25 20-25 - -
27.11.2016 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. SOLHAN SPOR 0-3 14-25 16-25 16-25 - -
27.11.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 13-25 13-25 13-25 - -
27.11.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0 25-19 25-15 25-15 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.11.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 ESER SPOR TVF SPOR LİSESİ 1-3 22-25 25-21 23-25 23-25 -
30.11.2016 Bingöl(Solhan) SOLHAN SPOR 68 AKSARAY BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
30.11.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 26-24 32-30 - -
30.11.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-18 25-14 25-12 - -
30.11.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 33-35 11-25 25-23 25-20 10-15
30.11.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS NİKSAR BLD. 3-2 25-27 25-18 25-21 25-27 15-12
30.11.2016 Kayseri(Erciyes Üniv. S. Demirel) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 1926 BULANCAKSPOR 0-3 16-25 15-25 18-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 18-25 22-25 20-25 - -
04.12.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 14-25 18-25 11-25 - -
04.12.2016 Ankara(Başkent) 15:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-21 25-20 20-25 25-19 -
04.12.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR SOLHAN SPOR 2-3 13-25 18-25 25-18 25-20 26-28
04.12.2016 Kahramanmaraş(Batıpark) 13:00 1920 MARAŞSPOR PAYAS BLD. 2011 3-2 26-24 10-25 25-18 21-25 15-10
04.12.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 2-3 25-23 17-25 25-20 12-25 7-15
04.12.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ESER SPOR 2-3 25-13 27-25 24-26 20-25 10-15
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Ankara(Başkent) 13:00 ESER SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 25-17 23-25 26-24 -
11.12.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. 2-3 21-25 25-16 22-25 25-18 11-15
11.12.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 21-25 25-18 25-18 25-20 -
11.12.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-17 25-8 26-24 - -
11.12.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-20 11-25 18-25 14-25 -
11.12.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-22 25-18 25-21 - -
11.12.2016 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 0-3 21-25 19-25 23-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Ankara(Başkent) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SOLHAN SPOR 1-3 22-25 29-27 14-25 18-25 -
17.12.2016 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-13 25-15 25-23 - -
18.12.2016 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. PAYAS BLD. 2011 0-3 10-25 22-25 12-25 - -
18.12.2016 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 25-27 25-27 21-25 - -
18.12.2016 Kahramanmaraş(Batıpark) 13:00 1920 MARAŞSPOR ESER SPOR 1-3 27-25 22-25 15-25 20-25 -
18.12.2016 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-14 25-11 25-16 - -
18.12.2016 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-1 21-25 25-19 25-22 25-22 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.12.2016 Ankara(Başkent) 12:00 ESER SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 21-25 14-25 - -
25.12.2016 Ankara(Başkent) 14:00 TVF SPOR LİSESİ NİKSAR BLD. 0-3 18-25 13-25 20-25 - -
25.12.2016 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR TORUL GENÇLİK 3-0 25-15 28-26 25-18 - -
25.12.2016 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 24-26 25-22 27-25 25-23 -
25.12.2016 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. 0-3 14-25 23-25 19-25 - -
25.12.2016 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS 68 AKSARAY BLD. 3-1 25-15 25-17 22-25 25-13 -
25.12.2016 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-1 26-28 25-21 25-23 25-14 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 ESER SPOR 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-16 25-9 25-17 - -
07.01.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-19 25-21 25-12 - -
07.01.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 TORUL GENÇLİK 1-3 22-25 25-22 15-25 19-25 -
07.01.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 15:00 GENÇ KAFKARS PALANDÖKEN BLD. 2-3 22-25 25-23 19-25 25-18 8-15
07.01.2017 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 20-25 14-25 - -
07.01.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR 1-3 19-25 25-21 21-25 22-25 -
08.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 3-0 25-17 25-12 25-13 - -
14.01.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ESER SPOR 3-0 25-19 28-26 25-23 - -
14.01.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK GENÇ KAFKARS 3-0 25-18 25-19 25-14 - -
14.01.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-0 25-18 25-18 25-22 - -
14.01.2017 Malatya(Atatürk) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 2-3 27-29 25-22 26-24 19-25 9-15
15.01.2017 Aksaray(Atatürk) 16:00 68 AKSARAY BLD. MELİKGAZİ BLD. 2-3 25-27 25-19 25-11 19-25 19-21
01.02.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 17:00 1920 MARAŞSPOR TVF SPOR LİSESİ 0-3 18-25 19-25 17-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR TORUL GENÇLİK 0-3 14-25 22-25 20-25 - -
21.01.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 26-24 21-25 21-25 -
21.01.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR 68 AKSARAY BLD. 3-1 21-25 25-14 25-20 25-20 -
21.01.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS PAYAS BLD. 2011 3-2 28-26 25-20 24-26 28-30 15-5
21.01.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 12-25 13-25 10-25 - -
21.01.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 2-3 25-19 15-25 25-21 19-25 9-15
21.01.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-13 25-15 25-21 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3 12-25 15-25 21-25 - -
24.01.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR GENÇ KAFKARS 3-0 25-15 25-21 25-18 - -
24.01.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1926 BULANCAKSPOR 3-0 25-21 25-17 25-18 - -
24.01.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-12 25-13 25-17 - -
24.01.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-1 32-30 25-23 26-28 25-13 -
24.01.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 ESER SPOR 1-3 24-26 28-26 15-25 22-25 -
24.01.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-16 27-25 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ PALANDÖKEN BLD. 1-3 25-22 14-25 13-25 16-25 -
28.01.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 ESER SPOR GENÇ KAFKARS 3-2 25-22 23-25 22-25 25-21 15-12
28.01.2017 Giresun(19Eylül) 12:00 1926 BULANCAKSPOR TORUL GENÇLİK 0-3 15-25 14-25 11-25 - -
28.01.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR SOLHAN SPOR 1-3 23-25 16-25 25-21 22-25 -
28.01.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD. 2011 0-3 24-26 22-25 23-25 - -
28.01.2017 Malatya(Atatürk) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 16-25 26-24 16-25 -
28.01.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-18 25-14 25-12 - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 16-25 21-25 - -
04.02.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR ESER SPOR 3-0 25-19 25-17 25-17 - -
04.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-18 25-16 25-19 - -
04.02.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-16 25-17 25-14 - -
04.02.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-1 25-14 25-22 19-25 25-19 -
04.02.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 1926 BULANCAKSPOR 3-1 27-25 21-25 25-11 25-20 -
04.02.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-21 25-16 25-20 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.02.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ESER SPOR 1-3 22-25 25-23 28-30 21-25 -
07.02.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 2011 3-1 25-20 17-25 26-24 25-23 -
07.02.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR GENÇ KAFKARS 0-3 19-25 21-25 23-25 - -
07.02.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-15 25-19 25-23 - -
07.02.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-20 25-16 25-22 - -
07.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 1-3 20-25 20-25 25-11 10-25 -
07.02.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 23-25 10-25 20-25 - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 10-25 16-25 14-25 - -
11.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 ESER SPOR 1926 BULANCAKSPOR 3-1 25-23 25-21 21-25 25-21 -
11.02.2017 Bingöl(Solhan) SOLHAN SPOR MELİKGAZİ BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
11.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 1920 MARAŞSPOR 3-0 25-18 25-20 25-17 - -
11.02.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-22 25-14 - -
11.02.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. 3-1 25-16 25-18 11-25 28-26 -
11.02.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-18 23-25 25-21 25-19 -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. SOLHAN SPOR 0-3 20-25 21-25 17-25 - -
18.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ESER SPOR 2-3 25-17 18-25 25-22 21-25 21-23
18.02.2017 Giresun(19Eylül) 11:00 1926 BULANCAKSPOR MELİKGAZİ BLD. 3-2 25-22 24-26 23-25 31-29 15-4
18.02.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 1-3 22-25 28-26 24-26 24-26 -
18.02.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR TORUL GENÇLİK 0-3 17-25 23-25 14-25 - -
18.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0 25-16 25-14 25-13 - -
18.02.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. GENÇ KAFKARS 3-2 23-25 26-24 25-18 21-25 19-17
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.02.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 ESER SPOR NİKSAR BLD. 3-0 25-14 25-23 26-24 - -
21.02.2017 Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR 1926 BULANCAKSPOR 3-0 25-12 25-12 25-16 - -
21.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 68 AKSARAY BLD. 3-0 25-12 25-6 25-12 - -
21.02.2017 Gümüşhane(Torul) 13:00 TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-11 25-12 - -
21.02.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 1920 MARAŞSPOR 3-1 25-21 25-14 26-28 25-19 -
21.02.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 12:00 GENÇ KAFKARS MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 20-25 25-14 22-25 25-9 16-14
21.02.2017 Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3 21-25 20-25 18-25 - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Ankara(Başkent) 17:00 TVF SPOR LİSESİ 1926 BULANCAKSPOR 3-1 26-28 27-25 25-21 28-26 -
25.02.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. TORUL GENÇLİK 0-3 10-25 7-25 17-25 - -
25.02.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 2-3 25-27 25-21 22-25 25-19 10-15
25.02.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-0 25-20 25-17 25-23 - -
25.02.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR GENÇ KAFKARS 3-2 22-25 22-25 25-18 25-23 15-9
25.02.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ESER SPOR 1-3 23-25 20-25 25-20 20-25 -
25.02.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-22 25-22 25-20 - -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 ESER SPOR 1920 MARAŞSPOR - - - - - -
04.03.2017 Bingöl(Solhan) 17:00 SOLHAN SPOR TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
04.03.2017 Giresun(19Eylül) 13:00 1926 BULANCAKSPOR NİKSAR BLD. - - - - - -
04.03.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. - - - - - -
04.03.2017 Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD. 2011 68 AKSARAY BLD. - - - - - -
04.03.2017 Kars(KafkasÜniv.Salonu) 11:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
04.03.2017 Kayseri(Talas) 13:00 MELİKGAZİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.03.2017 Aksaray(Atatürk) 13:00 68 AKSARAY BLD. GENÇ KAFKARS - - - - - -
11.03.2017 Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
11.03.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR - - - - - -
11.03.2017 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ESER SPOR - - - - - -
11.03.2017 Kahramanmaraş(OsmanSayın) 13:00 1920 MARAŞSPOR MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
11.03.2017 Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1926 BULANCAKSPOR - - - - - -
11.03.2017 Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 FENERBAHÇE 18 15 3 48 19 44.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 36 33 32.080
6 ÇANAKKALE BLD. 18 9 9 36 36 28.870
7 HALKBANK 18 8 10 33 39 26.050
8 BEŞİKTAŞ 18 8 10 27 37 22.720
9 SERAMİKSAN 18 6 12 27 45 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
02 Mart 2017 Perşembe
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - GFC AJACCIO (Fransa)
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.