2016-2017 Sezonu Voleybol 1.Lig Erkekler A Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 JEOPARK KULA BLD. 26 25 1 76 12 73 6.333 2143 1701 1.2598 18 5 2 0 1 0
2 ZİRAAT BANKASI 26 19 7 63 29 58 2.172 2123 1924 1.1034 12 6 1 2 2 3
3 TFL ALTEKMA 26 19 7 62 35 55 1.771 2268 2057 1.1026 9 6 4 2 1 4
4 DÜZCE BLD. 26 18 8 63 32 55 1.969 2166 1926 1.1246 12 4 2 3 3 2
5 KONYA B.ŞEHİR BLD. 26 17 9 56 35 49 1.600 2099 1933 1.0859 12 2 3 1 3 5
6 TOFAŞ SPOR 26 12 14 48 52 36 0.923 2264 2232 1.0143 5 4 3 3 6 5
7 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 26 12 14 46 52 36 0.885 2167 2204 0.9832 4 6 2 2 6 6
8 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 26 13 13 45 52 35 0.865 2116 2174 0.9733 5 3 5 1 4 8
9 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 26 12 14 42 55 33 0.764 2068 2199 0.9404 3 5 4 1 4 9
10 İSTANBUL BBSK 26 9 17 43 58 29 0.741 2187 2251 0.9716 4 3 2 4 8 5
11 EĞİRDİR ELMA 26 8 18 40 61 29 0.656 2139 2328 0.9188 2 5 1 6 4 8
12 BİGADİÇ BLD. 26 9 17 38 62 28 0.613 2061 2256 0.9136 2 3 4 5 1 11
13 PTT 26 6 20 29 68 17 0.426 2053 2335 0.8792 0 4 2 1 9 10
14 ES SPOR 26 3 23 22 70 13 0.314 1884 2218 0.8494 2 1 0 4 5 14




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.10.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 PTT BİGADİÇ BLD. 1-3 25-22 22-25 16-25 20-25 -
16.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 3-0 25-13 25-20 25-20 - -
16.10.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-17 25-22 25-17 - -
16.10.2016 İzmir(Atatürk) 14:00 TFL ALTEKMA ZİRAAT BANKASI 3-2 26-24 24-26 25-16 24-26 15-11
16.10.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 19-25 11-25 16-25 - -
16.10.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ES SPOR 3-0 25-12 25-15 25-22 - -
16.10.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0 25-20 25-23 25-20 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. DÜZCE BLD. 0-3 23-25 22-25 12-25 - -
23.10.2016 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI TOFAŞ SPOR 1-3 25-20 26-28 20-25 21-25 -
23.10.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PTT 3-0 25-19 25-14 25-21 - -
23.10.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR JEOPARK KULA BLD. 2-3 25-20 23-25 26-24 22-25 15-17
23.10.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 26-24 27-25 - -
23.10.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3 22-25 25-22 23-25 25-17 12-15
23.10.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TFL ALTEKMA 3-2 25-20 23-25 18-25 25-19 16-14
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-23 25-18 28-26 - -
30.10.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 25-19 25-18 - -
30.10.2016 İzmir(Atatürk) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ PTT 3-1 25-27 25-19 29-27 25-19 -
30.10.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 TFL ALTEKMA BİGADİÇ BLD. 3-0 25-19 25-18 25-20 - -
30.10.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA ES SPOR 3-0 29-27 25-21 25-17 - -
30.10.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 23-25 19-25 24-26 - -
30.10.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. İSTANBUL BBSK 3-2 18-25 25-23 19-25 25-16 15-12
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. TOFAŞ SPOR 0-3 18-25 22-25 22-25 - -
06.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI JEOPARK KULA BLD. 3-1 25-19 17-25 26-24 25-17 -
06.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 PTT DÜZCE BLD. 1-3 25-23 12-25 20-25 19-25 -
06.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TFL ALTEKMA 1-3 25-23 15-25 22-25 20-25 -
06.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ES SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0-3 16-25 21-25 22-25 - -
06.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK EĞİRDİR ELMA 1-3 21-25 22-25 25-9 22-25 -
06.11.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 17-25 10-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 TOFAŞ SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 30-28 25-20 21-25 25-22 -
09.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 ES SPOR İSTANBUL BBSK 1-3 22-25 25-20 22-25 15-25 -
09.11.2016 İzmir(Atatürk) 13:00 TFL ALTEKMA PTT 3-2 24-26 22-25 31-29 28-26 15-12
09.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ DÜZCE BLD. 0-3 15-25 25-27 7-25 - -
09.11.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA ZİRAAT BANKASI 0-3 14-25 15-25 21-25 - -
09.11.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 25-22 25-18 25-23 - -
09.11.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-13 25-21 25-21 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. JEOPARK KULA BLD. 0-3 15-25 22-25 13-25 - -
13.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI ES SPOR 3-0 25-16 25-15 25-12 - -
13.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 PTT TOFAŞ SPOR 3-1 26-24 25-17 15-25 25-23 -
13.11.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA 2-3 25-17 15-25 25-20 25-27 13-15
13.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 16-25 21-25 25-23 29-27 15-9
13.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1 25-23 22-25 25-20 25-16 -
13.11.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR EĞİRDİR ELMA 3-0 32-30 25-13 25-20 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.11.2016 İzmir(Atatürk) 18:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TFL ALTEKMA 1-3 25-21 18-25 18-25 20-25 -
19.11.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA BİGADİÇ BLD. 2-3 25-23 22-25 26-24 21-25 9-15
20.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR DÜZCE BLD. 0-3 22-25 20-25 20-25 - -
20.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 ES SPOR SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-21 28-26 27-25 - -
20.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 1-3 25-19 17-25 20-25 18-25 -
20.11.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PTT 3-0 25-21 25-14 25-16 - -
20.11.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-8 25-17 25-19 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.11.2016 Düzce(18Temmuz) 18:00 DÜZCE BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-27 25-21 19-25 12-15
26.11.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ES SPOR 3-0 25-18 25-22 25-19 - -
27.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 29-27 26-24 25-22 - -
27.11.2016 Ankara(Başkent) 16:00 PTT JEOPARK KULA BLD. 0-3 15-25 21-25 24-26 - -
27.11.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ EĞİRDİR ELMA 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
27.11.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR 0-3 22-25 23-25 22-25 - -
27.11.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR İSTANBUL BBSK 3-2 25-17 20-25 21-25 25-20 15-9
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.11.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-23 25-23 25-20 - -
30.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:00 ES SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-23 23-25 18-25 22-25 -
30.11.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK BİGADİÇ BLD. 3-2 23-25 25-16 25-21 15-25 15-6
30.11.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOFAŞ SPOR 3-1 25-18 15-25 25-18 25-21 -
30.11.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA PTT 3-1 25-16 25-17 21-25 25-19 -
30.11.2016 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-0 25-16 25-18 25-22 - -
30.11.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. DÜZCE BLD. 3-1 25-16 25-16 14-25 25-19 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0 25-10 25-23 25-18 - -
04.12.2016 Ankara(Başkent) 13:00 PTT ES SPOR 3-2 23-25 25-19 27-25 30-32 15-13
04.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 25-20 23-25 25-21 13-15
04.12.2016 Düzce(18Temmuz) 17:00 DÜZCE BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0 25-23 25-18 25-18 - -
04.12.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL BBSK 3-1 25-11 25-20 21-25 25-22 -
04.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA JEOPARK KULA BLD. 1-3 24-26 20-25 25-20 22-25 -
04.12.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-21 25-23 25-18 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2016 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-19 25-19 25-21 - -
11.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ES SPOR DÜZCE BLD. 1-3 13-25 25-23 15-25 22-25 -
11.12.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK PTT 1-3 17-25 25-16 25-27 21-25 -
11.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-20 25-19 25-20 -
11.12.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA TFL ALTEKMA 1-3 25-20 21-25 14-25 16-25 -
11.12.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR BİGADİÇ BLD. 3-2 25-18 16-25 22-25 25-10 15-9
11.12.2016 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TOFAŞ SPOR 3-0 25-17 25-23 25-20 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 2-3 25-19 19-25 25-18 12-25 10-15
18.12.2016 Ankara(Başkent) 16:00 PTT ZİRAAT BANKASI 0-3 22-25 11-25 24-26 - -
18.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR EĞİRDİR ELMA 3-2 23-25 26-24 25-19 21-25 16-14
18.12.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. İSTANBUL BBSK 3-1 21-25 25-21 25-20 25-21 -
18.12.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-1 25-20 25-18 21-25 25-20 -
18.12.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA ES SPOR 3-1 25-14 23-25 25-18 25-16 -
18.12.2016 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. JEOPARK KULA BLD. 0-3 12-25 26-28 20-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2 23-25 16-25 28-26 25-19 15-12
25.12.2016 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI DÜZCE BLD. 3-0 25-15 25-21 25-19 - -
25.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 ES SPOR TOFAŞ SPOR 3-0 25-22 25-23 25-18 - -
25.12.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK TFL ALTEKMA 3-0 25-18 25-19 25-19 - -
25.12.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ JEOPARK KULA BLD. 0-3 18-25 16-25 18-25 - -
25.12.2016 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 13-25 25-20 25-17 12-15
25.12.2016 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR PTT 3-1 19-25 25-16 25-14 25-17 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.01.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. PTT 3-1 25-22 25-22 20-25 25-23 -
07.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1 12-25 27-25 25-23 25-16 -
07.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 16-25 22-25 - -
07.01.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK TOFAŞ SPOR 2-3 25-23 25-14 17-25 24-26 12-15
07.01.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA JEOPARK KULA BLD. 0-3 16-25 14-25 20-25 - -
18.01.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR DÜZCE BLD. 3-2 25-16 11-25 18-25 26-24 15-10
30.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI TFL ALTEKMA 3-2 25-21 16-25 18-25 25-16 17-15
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 PTT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-21 29-27 21-25 28-26 -
14.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR ZİRAAT BANKASI 3-1 22-25 25-21 25-15 25-21 -
14.01.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 25-11 25-19 25-20 - -
14.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ EĞİRDİR ELMA 1-3 22-25 25-21 23-25 21-25 -
14.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-0 25-17 25-16 25-15 - -
14.01.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 17:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL BBSK 3-0 25-19 25-21 25-13 - -
15.01.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ES SPOR 3-0 25-15 25-15 26-24 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 Ankara(Başkent) 14:00 PTT BORNOVA ANADOLU LİSESİ 0-3 24-26 22-25 18-25 - -
21.01.2017 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-15 25-16 25-21 -
21.01.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. TFL ALTEKMA 0-3 23-25 16-25 18-25 - -
21.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. 2-3 26-24 26-24 19-25 23-25 13-15
21.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 12:00 ES SPOR EĞİRDİR ELMA 1-3 25-27 25-23 21-25 20-25 -
21.01.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK JEOPARK KULA BLD. 1-3 12-25 16-25 25-22 21-25 -
21.01.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR TOFAŞ SPOR 3-1 26-24 21-25 25-22 25-21 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR BİGADİÇ BLD. 3-2 25-23 25-27 23-25 25-21 15-8
24.01.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. PTT 3-0 25-16 25-19 25-22 - -
24.01.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ES SPOR 3-0 25-23 25-21 25-15 - -
24.01.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 21-25 25-18 27-25 25-20 -
24.01.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA İSTANBUL BBSK 3-0 25-22 25-22 25-20 - -
24.01.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0-3 23-25 18-25 24-26 - -
24.01.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0 25-21 25-17 25-14 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 ZİRAAT BANKASI EĞİRDİR ELMA 3-1 25-23 25-27 25-17 25-15 -
28.01.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 PTT TFL ALTEKMA 0-3 17-25 20-25 23-25 - -
28.01.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 21-25 17-25 - -
28.01.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2 17-25 25-15 25-27 25-19 15-11
28.01.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR 1-3 26-24 22-25 15-25 23-25 -
28.01.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK ES SPOR 3-0 25-22 25-23 25-21 - -
28.01.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR JEOPARK KULA BLD. 0-3 14-25 13-25 26-28 - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR PTT 2-3 25-27 25-19 23-25 25-18 11-15
04.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR ZİRAAT BANKASI 0-3 19-25 11-25 20-25 - -
04.02.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 3-0 25-16 25-15 25-20 - -
04.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL BBSK 3-2 25-19 15-25 23-25 31-29 15-8
04.02.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 2-3 25-23 33-35 25-19 20-25 7-15
04.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-11 25-22 - -
05.02.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 30-28 25-14 25-20 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL BBSK 3-0 25-18 25-20 25-20 - -
07.02.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 PTT KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 25-27 15-25 - -
07.02.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. EĞİRDİR ELMA 3-1 25-23 17-25 25-21 26-24 -
07.02.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR 3-0 25-17 25-23 25-23 - -
07.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ JEOPARK KULA BLD. 0-3 23-25 20-25 20-25 - -
07.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-22 25-19 25-16 - -
07.02.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ES SPOR 3-0 25-19 25-17 27-25 - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 0-3 23-25 18-25 19-25 - -
11.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 ES SPOR BİGADİÇ BLD. 2-3 21-25 21-25 26-24 25-19 11-15
11.02.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 1-3 25-27 24-26 25-17 14-25 -
11.02.2017 İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-2 25-21 22-25 25-21 17-25 16-14
11.02.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 15-25 26-24 14-25 -
11.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-1 25-27 26-24 25-15 25-20 -
12.02.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. PTT 3-0 25-21 25-13 25-21 - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.02.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 PTT EĞİRDİR ELMA 1-3 20-25 24-26 28-26 26-28 -
18.02.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. İSTANBUL BBSK 2-3 18-25 26-24 29-27 14-25 13-15
18.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 1-3 22-25 25-23 22-25 23-25 -
18.02.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. JEOPARK KULA BLD. 1-3 18-25 17-25 25-21 17-25 -
18.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ES SPOR 3-2 22-25 25-22 26-24 23-25 15-12
18.02.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 26-24 25-16 33-31 -
18.02.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ZİRAAT BANKASI 1-3 30-28 19-25 15-25 22-25 -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI BİGADİÇ BLD. 3-0 25-15 25-17 25-20 - -
21.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 ES SPOR PTT 3-1 25-19 16-25 25-18 27-25 -
21.02.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-17 26-24 25-16 - -
21.02.2017 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 0-3 20-25 20-25 22-25 - -
21.02.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA DÜZCE BLD. 0-3 17-25 18-25 16-25 - -
21.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 3-1 29-27 25-22 12-25 27-25 -
21.02.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. TFL ALTEKMA 3-0 25-17 25-20 31-29 - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 Balıkesir(Bigadiç) 14:00 BİGADİÇ BLD. SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-2 21-25 29-27 21-25 25-22 15-3
25.02.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. ES SPOR 3-0 25-22 25-20 25-12 - -
25.02.2017 İzmir(Atatürk) 18:30 TFL ALTEKMA EĞİRDİR ELMA 3-2 19-25 25-16 23-25 25-20 16-14
25.02.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-19 25-21 25-15 - -
27.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 PTT İSTANBUL BBSK 1-3 19-25 16-25 25-15 18-25 -
27.02.2017 Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT BANKASI 1-3 25-21 15-25 18-25 24-26 -
02.03.2017 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ SPOR JEOPARK KULA BLD. 1-3 16-25 18-25 25-23 23-25 -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI PTT 3-0 25-22 25-18 25-22 - -
04.03.2017 İstanbul(50.Yıl) 14:00 ES SPOR TFL ALTEKMA 0-3 20-25 15-25 23-25 - -
04.03.2017 İstanbul(HaldunAlagaş) 15:00 İSTANBUL BBSK DÜZCE BLD. 1-3 20-25 25-23 17-25 22-25 -
04.03.2017 İzmir(Atatürk) 15:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BİGADİÇ BLD. 3-1 20-25 25-22 25-22 25-21 -
04.03.2017 Isparta(Eğirdir) 14:00 EĞİRDİR ELMA TOFAŞ SPOR 3-2 25-14 26-24 17-25 25-27 16-14
04.03.2017 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 19-25 25-19 20-25 27-29 -
05.03.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-20 25-17 - -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.03.2017 Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-12 25-15 25-14 - -
11.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 PTT SEYDİŞEHİR BLD. SANAYİSPOR 3-1 25-23 19-25 25-22 25-19 -
11.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 TOFAŞ SPOR ES SPOR 3-0 25-20 25-15 25-18 - -
11.03.2017 Düzce(18Temmuz) 13:00 DÜZCE BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0 25-16 25-13 25-15 - -
11.03.2017 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BİGADİÇ BLD. 3-0 25-18 25-21 25-19 - -
11.03.2017 İzmir(Atatürk) 14:00 TFL ALTEKMA İSTANBUL BBSK 3-0 39-37 25-19 25-23 - -
11.03.2017 Konya(Kongre-YanSalon) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. EĞİRDİR ELMA 3-0 25-19 25-17 25-16 - -

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
07 Mayıs 2017 Pazar
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
02 Mayıs 2017 Salı
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
14:00
BEŞİKTAŞ - HALKBANK
17:00
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
03 Mayıs 2017 Çarşamba
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.