2016-2017 Sezonu Voleybol 1.Lig Bayanlar B Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İLBANK 26 23 3 70 19 69 3.684 2168 1740 1.2460 13 10 0 0 1 2
2 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 26 22 4 71 17 66 4.176 2115 1565 1.3514 18 3 1 1 3 0
3 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 26 21 5 67 23 63 2.913 2112 1662 1.2708 14 6 1 1 2 2
4 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 26 19 7 62 29 57 2.138 2128 1809 1.1763 12 6 1 1 3 3
5 BOLU BLD. 26 18 8 62 35 56 1.771 2219 1923 1.1539 8 9 1 3 2 3
6 KARAYOLLARI 26 16 10 58 37 48 1.568 2122 1909 1.1116 12 1 3 3 4 3
7 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 26 14 12 50 45 40 1.111 2117 2008 1.0543 8 3 3 1 6 5
8 NUMUNE DSİ 26 14 12 44 48 38 0.917 1964 2009 0.9776 7 2 5 1 0 11
9 KAZAN BLD. 26 11 15 47 54 33 0.870 2168 2206 0.9828 5 3 3 3 8 4
10 BARTIN POLİSGÜCÜ 26 9 17 40 61 27 0.656 2055 2231 0.9211 2 4 3 3 7 7
11 SAKARYA HENDEK 26 6 20 29 66 19 0.439 1745 2198 0.7939 2 2 2 3 5 12
12 MSK URFA 26 4 22 23 67 15 0.343 1693 2125 0.7967 3 1 0 3 5 14
13 TVF SPOR LİSESİ 26 4 22 17 69 12 0.246 1607 2043 0.7866 2 1 1 1 3 18
14 ELAZIĞ DSİ 26 1 25 6 76 3 0.079 1241 2026 0.6125 0 1 0 0 3 22

MSK Urfa 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.

Elazığ DSİ - Bartın Polisgücü - Sakarya Hendek takımlarının 1 hükmen mağlubiyeti vardır.


1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.10.2016 Ankara(Başkent) 13:00 İLBANK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 25-23 25-17 17-25 25-16 -
15.10.2016 Ankara(Başkent) 15:00 NUMUNE DSİ SAKARYA HENDEK 3-0 25-23 25-23 25-11 - -
15.10.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 KARAYOLLARI SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 25-9 15-25 17-25 17-25 -
15.10.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 17-25 12-25 24-26 - -
15.10.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ELAZIĞ DSİ 3-0 25-12 25-19 25-15 - -
15.10.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS MSK URFA 3-0 25-17 25-16 25-22 - -
15.10.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 21-25 25-17 25-22 25-21 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.10.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KAZAN BLD. 1-3 25-17 11-25 10-25 23-25 -
22.10.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 2-3 15-25 25-23 13-25 25-21 11-15
22.10.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 18-25 12-25 16-25 - -
22.10.2016 Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BOLU BLD. 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
22.10.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK İLBANK 1-3 26-24 16-25 13-25 17-25 -
22.10.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-12 25-16 - -
22.10.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA NUMUNE DSİ 2-3 25-18 21-25 26-24 25-27 13-15
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.10.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 KARAYOLLARI GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 23-25 15-25 22-25 - -
29.10.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE DSİ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-9 25-20 25-21 - -
29.10.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
29.10.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK BOLU BLD. 3-0 25-13 25-20 26-24 - -
29.10.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 26-28 23-25 26-28 - -
29.10.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-21 25-22 25-15 - -
29.10.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK MSK URFA 3-2 22-25 20-25 25-19 25-17 15-12
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.11.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER NUMUNE DSİ 3-0 25-21 25-23 25-11 - -
05.11.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAZAN BLD. 1-3 20-25 25-18 15-25 23-25 -
05.11.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 2-3 25-17 25-17 17-25 19-25 9-15
05.11.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ SAKARYA HENDEK 0-3 23-25 20-25 22-25 - -
05.11.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 15:30 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-23 25-17 25-16 - -
05.11.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 25-17 25-12 25-17 - -
05.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA İLBANK 0-3 23-25 11-25 18-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 21-25 23-25 22-25 - -
08.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 1-3 18-25 25-20 21-25 25-27 -
08.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 İLBANK KARAYOLLARI 3-1 23-25 25-22 25-19 27-25 -
08.11.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 24-26 26-24 19-25 25-19 16-14
08.11.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-21 25-22 25-21 - -
08.11.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-2 25-22 18-25 16-25 25-23 15-12
08.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA ELAZIĞ DSİ 3-1 25-20 25-13 24-26 25-17 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 KARAYOLLARI TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-18 27-25 - -
12.11.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER MSK URFA 3-1 22-25 25-15 25-20 25-18 -
12.11.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ NUMUNE DSİ 1-3 23-25 28-26 24-26 19-25 -
12.11.2016 Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 3-1 25-17 24-26 25-20 25-20 -
12.11.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ İLBANK 0-3 16-25 14-25 17-25 - -
12.11.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 12:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 25-22 25-19 25-16 - -
12.11.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT SAKARYA HENDEK 3-0 25-13 25-8 25-9 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 22-25 14-25 22-25 - -
19.11.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 İLBANK TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-19 23-25 25-21 25-21 -
19.11.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. KARAYOLLARI 3-2 25-21 23-25 25-22 17-25 17-15
19.11.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS BOLU BLD. 3-1 25-27 25-13 25-21 25-13 -
19.11.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 20-25 13-25 10-25 - -
19.11.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 25-18 18-25 25-23 20-25 9-15
19.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 12:00 MSK URFA SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 13-25 18-25 17-25 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.11.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ KAZAN BLD. 2-3 25-23 25-22 9-25 22-25 8-15
23.11.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 KARAYOLLARI PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 31-29 25-20 25-20 - -
23.11.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER İLBANK 1-3 25-21 14-25 20-25 23-25 -
23.11.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ MSK URFA 3-1 27-25 23-25 25-13 25-17 -
23.11.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. NUMUNE DSİ 3-2 24-26 25-13 25-16 22-25 19-17
23.11.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAKARYA HENDEK 3-2 25-17 22-25 25-22 20-25 15-11
23.11.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ELAZIĞ DSİ 3-0 25-15 25-12 25-11 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 Ankara(Başkent) 18:00 İLBANK KAZAN BLD. 3-0 25-15 25-15 25-13 - -
26.11.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ KARAYOLLARI 0-3 17-25 23-25 22-25 - -
26.11.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-20 25-17 - -
26.11.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-2 26-24 17-25 21-25 25-13 15-11
26.11.2016 Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ BARTIN POLİSGÜCÜ 1-3 21-25 23-25 25-22 14-25 -
26.11.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK BOLU BLD. 1-3 13-25 13-25 26-24 13-25 -
26.11.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 16-25 17-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.12.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI SAKARYA HENDEK 3-0 25-13 25-13 25-10 - -
03.12.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ NUMUNE DSİ 0-3 11-25 24-26 22-25 - -
03.12.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-20 19-25 18-25 14-25 -
03.12.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3 24-26 21-25 25-18 20-25 -
03.12.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. MSK URFA 3-0 25-12 25-8 25-19 - -
03.12.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-20 25-12 25-16 - -
03.12.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT İLBANK 1-3 23-25 25-17 23-25 23-25 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE DSİ KAZAN BLD. 3-2 28-26 25-23 17-25 17-25 15-8
10.12.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 24-26 27-25 25-21 25-22 -
10.12.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 26-28 12-25 - -
10.12.2016 Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ DSİ BOLU BLD. 0-3 18-25 21-25 18-25 - -
10.12.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-23 25-18 - -
10.12.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 23-25 25-13 23-25 25-22 15-7
10.12.2016 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA KARAYOLLARI 0-3 22-25 24-26 17-25 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Ankara(Beştepe) 10:00 KARAYOLLARI ELAZIĞ DSİ 3-0 25-12 25-7 25-14 - -
17.12.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ MSK URFA 0-3 20-25 20-25 20-25 - -
17.12.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAKARYA HENDEK 3-1 25-20 26-24 19-25 25-23 -
17.12.2016 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS NUMUNE DSİ 3-0 29-27 25-16 25-14 - -
17.12.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İLBANK 0-3 21-25 20-25 15-25 - -
17.12.2016 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-23 29-27 17-25 25-17 -
17.12.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 18-25 16-25 25-16 21-25 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.12.2016 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK NUMUNE DSİ 3-0 25-18 25-17 25-19 - -
24.12.2016 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KARAYOLLARI 0-3 22-25 20-25 21-25 - -
24.12.2016 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 25-19 15-25 18-25 20-25 -
24.12.2016 Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-20 14-25 25-14 25-21 -
24.12.2016 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 13-25 21-25 15-25 - -
24.12.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT BOLU BLD. 1-3 21-25 25-19 18-25 21-25 -
24.12.2016 Şanlıurfa (Harran Üniv. Sl.) 13:00 MSK URFA KAZAN BLD. 0-3 22-25 24-26 22-25 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.01.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 1-3 17-25 11-25 25-19 19-25 -
08.01.2017 Elazığ(Fırat Üniv. Sl.) 13:00 ELAZIĞ DSİ KAZAN BLD. 0-3 15-25 23-25 22-25 - -
08.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 14-25 15-25 16-25 - -
11.01.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT KARAYOLLARI 3-0 25-22 25-23 25-16 - -
18.01.2017 Sakarya(Hendek) 16:00 SAKARYA HENDEK NUMUNE DSİ 1-3 13-25 25-19 20-25 12-25 -
01.02.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 17:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-14 25-17 - -
15.02.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İLBANK 3-0 29-27 25-21 25-14 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.01.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ MSK URFA 3-0 25-20 25-17 25-20 - -
15.01.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-7 25-15 25-11 - -
15.01.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 İLBANK SAKARYA HENDEK 3-0 25-12 25-17 25-11 - -
15.01.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 18-25 21-25 29-31 - -
15.01.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS ELAZIĞ DSİ 3-0 25-19 25-10 25-9 - -
15.01.2017 Bolu(Karaçayır) 15:00 BOLU BLD. GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 19-25 17-25 - -
15.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 9-25 10-25 8-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.01.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 1-3 25-27 23-25 25-23 25-27 -
22.01.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-13 25-15 - -
22.01.2017 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. İLBANK 3-0 25-23 27-25 25-23 - -
22.01.2017 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ DSİ NUMUNE DSİ 0-3 14-25 19-25 17-25 - -
22.01.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 14:30 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KARAYOLLARI 3-0 25-20 25-22 25-16 - -
22.01.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT KAZAN BLD. 3-1 25-16 25-16 23-25 25-13 -
22.01.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA SAKARYA HENDEK 3-0 27-25 29-27 25-18 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.01.2017 Ankara(Başkent) 16:00 İLBANK MSK URFA 3-0 25-22 25-20 25-19 - -
25.01.2017 Ankara(Başkent) 18:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 3-2 22-25 18-25 25-23 25-19 15-13
25.01.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 20-25 19-25 11-25 - -
25.01.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-20 30-28 25-23 - -
25.01.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 1-3 26-28 23-25 25-19 22-25 -
25.01.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 19-25 25-16 24-26 17-25 -
25.01.2017 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK ELAZIĞ DSİ 3-1 25-21 25-13 22-25 28-26 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAKARYA HENDEK 3-0 25-20 25-11 25-11 - -
29.01.2017 Ankara(Başkent) 18:00 KARAYOLLARI İLBANK 1-3 25-21 15-25 12-25 20-25 -
29.01.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-2 25-19 25-13 24-26 23-25 15-7
29.01.2017 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-11 25-11 25-13 - -
29.01.2017 Elazığ(YakupKılıç) 14:00 ELAZIĞ DSİ MSK URFA 0-3 22-25 10-25 21-25 - -
29.01.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ KAZAN BLD. 3-1 25-27 25-16 25-10 25-15 -
29.01.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT NUMUNE DSİ 3-0 25-18 25-17 25-19 - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.02.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 İLBANK ELAZIĞ DSİ 3-0 25-8 25-11 25-9 - -
05.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİ BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 25-9 9-25 25-16 22-25 23-21
05.02.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 0-3 21-25 14-25 17-25 - -
05.02.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. 1-3 25-27 27-25 14-25 20-25 -
05.02.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-1 25-19 25-23 24-26 25-21 -
05.02.2017 Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 15-25 17-25 13-25 - -
05.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3 20-25 19-25 25-18 15-25 -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
01.02.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 16:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT MSK URFA 3-1 25-22 25-15 22-25 25-15 -
06.02.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 17:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ELAZIĞ DSİ 3-0 25-13 25-5 25-11 - -
08.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-1 30-28 24-26 25-22 25-19 -
08.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 TVF SPOR LİSESİ İLBANK 0-3 19-25 19-25 15-25 - -
08.02.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAKARYA HENDEK 3-1 25-23 25-23 22-25 25-17 -
08.02.2017 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-1 25-15 25-20 16-25 29-27 -
08.02.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ NUMUNE DSİ 3-0 25-15 25-19 25-11 - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE DSİ BOLU BLD. 0-3 17-25 17-25 14-25 - -
12.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 İLBANK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-20 25-18 28-30 25-20 -
12.02.2017 Ankara(Kazan) 12:00 KAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-22 25-23 - -
12.02.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KARAYOLLARI 3-1 20-25 31-29 25-14 25-18 -
12.02.2017 Elazığ(Üniv. Çok Amaçlı) 13:00 ELAZIĞ DSİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 15-25 9-25 6-25 - -
12.02.2017 Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 14-25 21-25 - -
12.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 19-25 23-25 25-21 30-28 10-15
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 14-25 16-25 20-25 - -
19.02.2017 Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI NUMUNE DSİ 2-3 25-19 25-14 17-25 19-25 13-15
19.02.2017 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İLBANK 0-3 15-25 20-25 21-25 - -
19.02.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-9 25-11 25-6 - -
19.02.2017 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAKARYA HENDEK 3-0 25-21 25-14 25-8 - -
19.02.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ MSK URFA (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
19.02.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-11 25-16 25-14 - -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.02.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 NUMUNE DSİ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-10 25-18 25-21 - -
22.02.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 İLBANK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-0 25-21 25-21 25-20 - -
22.02.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS KAZAN BLD. 3-2 19-25 25-14 20-25 25-14 15-11
22.02.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-23 25-14 25-17 - -
22.02.2017 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ DSİ GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 11-25 8-25 10-25 - -
22.02.2017 Sakarya(Hendek) 15:00 SAKARYA HENDEK KARAYOLLARI 0-3 9-25 21-25 23-25 - -
22.02.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 MSK URFA BOLU BLD. 0-3 22-25 15-25 20-25 - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.02.2017 Ankara(Beştepe) 12:00 KARAYOLLARI MSK URFA 3-0 25-9 25-21 25-14 - -
26.02.2017 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA HENDEK 3-2 19-25 25-17 20-25 25-12 15-10
26.02.2017 Ankara(Beştepe) 18:00 KAZAN BLD. NUMUNE DSİ 2-3 27-25 18-25 27-25 16-25 10-15
26.02.2017 Ankara(Pursaklar) 15:00 PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS İLBANK 3-1 25-22 25-22 20-25 25-20 -
26.02.2017 Bartın(Amasra) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 23-25 22-25 23-25 - -
26.02.2017 Bolu(17Temmuz) BOLU BLD. ELAZIĞ DSİ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
26.02.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 24-26 25-20 25-19 25-17 -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Ankara(TEDÜniv.Sl.-Kurtuluş) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BOLU BLD. 3-2 24-26 16-25 26-24 25-20 18-16
05.03.2017 Ankara(Beştepe) 13:00 İLBANK BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-23 18-25 25-10 25-9 -
05.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 16-25 22-25 22-25 - -
05.03.2017 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ DSİ KARAYOLLARI 0-3 13-25 17-25 11-25 - -
05.03.2017 Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK KAZAN BLD. 3-1 25-15 25-22 22-25 25-13 -
05.03.2017 Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 20-25 13-25 - -
05.03.2017 Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA TVF SPOR LİSESİ 1-3 25-20 25-27 22-25 22-25 -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ELAZIĞ DSİ 3-0 25-20 25-18 25-13 - -
11.03.2017 Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 25-23 20-25 25-17 5-25 12-15
11.03.2017 Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİ İLBANK 0-3 23-25 20-25 10-25 - -
11.03.2017 Ankara(Pursaklar) PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS SAKARYA HENDEK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
11.03.2017 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 25-18 19-25 14-25 21-25 -
11.03.2017 Gümüşhane(AydınDoğan) GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ BARTIN POLİSGÜCÜ (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
12.03.2017 Ankara(Kazan) 18:00 KAZAN BLD. MSK URFA (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
04 Haziran 2017 Pazar
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - ÇİN
İddaa Maçları
01 Haziran 2017 Perşembe
15:00
İSVİÇRE - TÜRKİYE
31 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
TÜRKİYE - KOSOVA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.