2016-2017 Sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V PAYP P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 2.080 55.080 13.500 1443 1091 1.3226 15 2 1 0 0 0
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 1.870 43.870 1.958 1659 1504 1.1031 5 7 1 4 0 1
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 1.360 42.360 2.647 1459 1258 1.1598 8 4 2 1 1 1
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 1.200 37.200 1.708 1518 1349 1.1253 7 4 1 1 3 2
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 2.080 29.080 1.000 1480 1415 1.0459 2 5 2 2 2 4
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 0.870 28.870 1.091 1501 1522 0.9862 2 5 2 3 3 2
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 2.050 25.050 0.861 1476 1534 0.9622 1 5 2 1 5 3
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 0.720 19.720 0.667 1251 1366 0.9158 3 2 2 0 3 7
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 0.870 15.870 0.619 1377 1542 0.8930 1 1 4 1 6 4
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 0.450 12.450 0.404 1395 1582 0.8818 0 3 1 1 5 8
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 0.300 12.300 0.432 1328 1494 0.8889 2 2 0 0 7 7
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 1.710 8.710 0.314 1352 1582 0.8546 1 0 0 4 5 8




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.10.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK SERAMİKSAN 3-2 25-20 25-13 21-25 19-25 15-11
23.10.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. NİLÜFER BLD. 3-1 16-25 28-26 25-23 25-14 -
23.10.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 17:00 FENERBAHÇE SARIYER BLD. 3-1 25-15 25-27 25-12 25-23 -
23.10.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI BEŞİKTAŞ 1-3 25-18 14-25 21-25 19-25 -
27.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 3-2 25-19 25-22 19-25 19-25 16-14
02.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 17:30 VAKIFBANK GALATASARAY 3-0 25-17 25-21 25-23 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. HALKBANK 0-3 22-25 15-25 18-25 - -
30.10.2016 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 0-3 23-25 19-25 23-25 - -
30.10.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 0-3 20-25 26-28 26-28 - -
30.10.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 18:30 ECZACIBAŞI VİTRA İDMANOCAĞI 3-0 31-29 25-20 27-25 - -
30.10.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 21-25 25-23 20-25 27-25 10-15
30.10.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN VAKIFBANK 0-3 21-25 17-25 13-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK SARIYER BLD. 3-1 25-21 22-25 25-22 28-26 -
06.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İDMANOCAĞI 3-0 25-11 25-13 25-17 - -
06.11.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. BEŞİKTAŞ 3-0 25-17 25-22 26-24 - -
06.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. 3-0 25-14 25-18 25-23 - -
06.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY SERAMİKSAN 3-0 25-12 25-15 25-9 - -
09.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 18:30 FENERBAHÇE ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 22-25 25-18 23-25 22-25 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.11.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA ÇANAKKALE BLD. 3-1 22-25 25-23 25-16 25-9 -
13.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. GALATASARAY 0-3 22-25 18-25 16-25 - -
13.11.2016 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 3-0 29-27 25-16 25-21 - -
13.11.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK 1-3 26-24 8-25 22-25 11-25 -
13.11.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 13-25 25-17 26-28 18-25 -
13.11.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI FENERBAHÇE 0-3 15-25 20-25 19-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 1-3 23-25 19-25 25-23 23-25 -
20.11.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. İDMANOCAĞI 3-1 25-20 24-26 25-23 25-23 -
20.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY SARIYER BLD. 3-1 25-19 20-25 25-20 25-21 -
20.11.2016 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 15:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-13 25-21 25-21 - -
20.11.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN NİLÜFER BLD. 0-3 21-25 21-25 20-25 - -
22.11.2016 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 30-28 18-25 23-25 20-25 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.11.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 2-3 29-27 25-17 22-25 21-25 10-15
27.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 21-25 16-25 25-18 18-25 -
27.11.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. SERAMİKSAN 3-1 21-25 25-16 25-19 25-18 -
27.11.2016 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY 1-3 25-20 17-25 12-25 16-25 -
27.11.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 15:00 FENERBAHÇE ÇANAKKALE BLD. 2-3 25-22 22-25 18-25 25-19 6-15
27.11.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI HALKBANK 3-1 25-20 25-27 25-21 25-15 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.11.2016 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK FENERBAHÇE 0-3 18-25 20-25 18-25 - -
30.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 16:00 NİLÜFER BLD. SARIYER BLD. 0-3 17-25 18-25 15-25 - -
30.11.2016 Bursa(CengizGöllü) 18:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 2-3 25-15 17-25 19-25 25-17 14-16
30.11.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 19:00 GALATASARAY ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 31-33 20-25 25-20 23-25 -
30.11.2016 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK İDMANOCAĞI 3-0 25-23 25-18 26-24 - -
30.11.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN BEŞİKTAŞ 1-3 25-18 20-25 18-25 22-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.12.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. HALKBANK 2-3 25-20 24-26 25-14 22-25 16-18
04.12.2016 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ NİLÜFER BLD. 3-2 25-10 17-25 25-20 20-25 15-9
04.12.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 16-25 25-27 - -
04.12.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA SERAMİKSAN 2-3 20-25 19-25 26-24 25-12 13-15
04.12.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 14:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 0-3 21-25 19-25 18-25 - -
04.12.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI GALATASARAY 1-3 33-31 19-25 21-25 19-25 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.12.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 16:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 1-3 23-25 22-25 25-20 24-26 -
10.12.2016 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-17 25-14 25-18 - -
11.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 12:30 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 2-3 26-24 26-24 15-25 19-25 10-15
11.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 3-1 25-12 20-25 29-27 25-21 -
11.12.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 22-25 25-27 23-25 - -
11.12.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN İDMANOCAĞI 3-0 25-20 25-23 25-21 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.12.2016 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK VAKIFBANK 0-3 25-27 18-25 17-25 - -
17.12.2016 Çanakkale(Anafartalar) 13:00 ÇANAKKALE BLD. GALATASARAY 0-3 9-25 16-25 26-28 - -
18.12.2016 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-22 25-22 - -
18.12.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA SARIYER BLD. 3-0 25-18 26-24 25-18 - -
18.12.2016 İSTANBUL(METROENERJİ) 17:00 FENERBAHÇE SERAMİKSAN 3-1 23-25 25-15 25-18 25-21 -
18.12.2016 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI NİLÜFER BLD. 3-2 21-25 20-25 25-20 25-23 16-14
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.12.2016 İstanbul(BurhanFelek) 19:00 BEŞİKTAŞ ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 17-25 13-25 21-25 - -
21.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3 21-25 20-25 14-25 - -
21.12.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. FENERBAHÇE 0-3 13-25 18-25 19-25 - -
21.12.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. İDMANOCAĞI 3-1 25-20 21-25 27-25 25-21 -
21.12.2016 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY HALKBANK 3-1 25-18 25-15 18-25 25-15 -
21.12.2016 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN ÇANAKKALE BLD. 3-2 25-18 23-25 24-26 25-21 15-10
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. ÇANAKKALE BLD. 1-3 16-25 25-21 22-25 23-25 -
20.01.2017 İstanbul(Eczacıbaşı) 18:00 ECZACIBAŞI VİTRA BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 26-24 25-20 28-26 - -
21.01.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 13:00 GALATASARAY VAKIFBANK 0-3 27-29 21-25 14-25 - -
21.01.2017 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN HALKBANK 3-2 20-25 17-25 25-22 25-22 15-11
22.01.2017 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 SARIYER BLD. FENERBAHÇE 0-3 21-25 10-25 13-25 - -
23.01.2017 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ İDMANOCAĞI 3-2 14-25 25-16 25-18 29-31 15-13
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.01.2017 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 3-1 28-26 22-25 28-26 25-18 -
28.01.2017 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. 3-1 25-15 25-27 25-19 25-18 -
28.01.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 13:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-16 25-14 - -
28.01.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 18:00 VAKIFBANK SERAMİKSAN 3-1 25-16 22-25 25-16 25-9 -
28.01.2017 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 13-25 13-25 19-25 - -
29.01.2017 Bursa(CengizGöllü) 13:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY 2-3 15-25 19-25 25-18 25-16 12-15
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.02.2017 İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ ÇANAKKALE BLD. 1-3 25-19 20-25 18-25 20-25 -
04.02.2017 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. HALKBANK 1-3 25-15 20-25 13-25 25-27 -
04.02.2017 İstanbul(Eczacıbaşı) 13:00 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE 2-3 21-25 25-18 20-25 25-23 14-16
04.02.2017 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN GALATASARAY 0-3 20-25 20-25 18-25 - -
04.02.2017 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 26-24 11-25 26-24 25-23 -
05.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 13:00 NİLÜFER BLD. VAKIFBANK 0-3 19-25 23-25 13-25 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.02.2017 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-1 17-25 25-11 25-21 25-22 -
11.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 3-1 25-21 25-13 20-25 25-22 -
11.02.2017 Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 28-30 23-25 25-15 14-25 -
11.02.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY NİLÜFER BLD. 3-0 27-25 25-20 25-13 - -
11.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 13:00 FENERBAHÇE İDMANOCAĞI 3-0 25-12 25-16 25-21 - -
12.02.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK SARIYER BLD. 3-0 25-18 25-20 25-17 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:30 NİLÜFER BLD. SERAMİKSAN 2-3 27-25 32-30 22-25 23-25 8-15
15.02.2017 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. GALATASARAY 0-3 22-25 22-25 17-25 - -
15.02.2017 İstanbul(BurhanFelek) 16:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3 28-30 12-25 14-25 - -
15.02.2017 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA HALKBANK 3-1 26-24 22-25 25-19 25-18 -
15.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 19:00 FENERBAHÇE BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-17 31-29 - -
15.02.2017 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-19 25-17 20-25 25-18 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.02.2017 Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK İDMANOCAĞI 3-1 25-20 25-27 28-26 25-23 -
18.02.2017 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. NİLÜFER BLD. 3-1 25-21 15-25 25-22 25-19 -
18.02.2017 Çanakkale(Anafartalar) 13:00 ÇANAKKALE BLD. FENERBAHÇE 2-3 20-25 25-20 19-25 25-22 14-16
18.02.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 16:00 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 3-0 25-13 25-20 25-23 - -
18.02.2017 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 16:30 SERAMİKSAN SARIYER BLD. 3-1 25-22 20-25 25-17 25-15 -
19.02.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 13:00 GALATASARAY BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-18 25-16 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.02.2017 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. NİLÜFER BLD. 3-0 25-22 25-22 25-14 - -
25.02.2017 İstanbul(Eczacıbaşı) 16:00 ECZACIBAŞI VİTRA GALATASARAY 3-1 18-25 25-19 25-21 25-16 -
25.02.2017 Trabzon(19Mayıs) 15:00 İDMANOCAĞI VAKIFBANK 0-3 24-26 15-25 21-25 - -
26.02.2017 Çanakkale(Anafartalar) 15:30 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
26.02.2017 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ SERAMİKSAN - - - - - -
26.02.2017 İSTANBUL(METROENERJİ) 13:00 FENERBAHÇE HALKBANK - - - - - -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.03.2017 Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK ÇANAKKALE BLD. - - - - - -
04.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. - - - - - -
04.03.2017 İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 14:00 GALATASARAY İDMANOCAĞI - - - - - -
04.03.2017 İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 17:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE - - - - - -
05.03.2017 Bursa(CengizGöllü) 15:30 NİLÜFER BLD. BEŞİKTAŞ - - - - - -
05.03.2017 MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 13:00 SERAMİKSAN ECZACIBAŞI VİTRA - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.