Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

KÜÇÜK KIZLAR A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 1 9.0 9.000 250 164 1.524 2 1 0 0 0 0
2 VAKIFBANK 3 2 1 7 3 6.0 2.333 237 174 1.362 2 0 0 0 1 0
3 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 161 196 0.821 1 0 0 0 0 2
4 MERİNOS 3 0 3 0 9 0.0 MIN 111 225 0.493 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 FENERBAHÇE MERİNOS 3-0 25-10 25-13 25-14
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 VAKIFBANK İST. M. ERDEM MARMARA AKD. 3-0 25-12 25-16 25-18
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. FENERBAHÇE 0-3 10-25 13-25 17-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 MERİNOS VAKIFBANK 0-3 17-25 7-25 4-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-1 23-25 25-14 27-25 25-23
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. MERİNOS 3-0 25-15 25-16 25-15
KÜÇÜK KIZLAR B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ECZACIBAŞI 3 2 1 8 5 6.0 1.600 285 260 1.096 1 0 1 1 0 0
2 ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 3 2 1 8 6 6.0 1.333 289 297 0.973 0 1 1 1 0 0
3 NİLÜFER BLD. 3 2 1 7 5 5.0 1.400 277 256 1.082 1 0 1 0 1 0
4 İZMİR MAVİŞEHİR 3 0 3 2 9 1.0 0.222 222 260 0.854 0 0 0 1 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 15:00 ECZACIBAŞI ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 3-2 22-25 21-25 25-15 25-14 15-12
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 17:00 NİLÜFER BLD. İZMİR MAVİŞEHİR 3-0 25-15 29-27 25-20
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 15:00 İZMİR MAVİŞEHİR ECZACIBAŞI 0-3 13-25 27-29 18-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 17:00 ANKARA AYDINLIK GENÇLİK NİLÜFER BLD. 3-1 25-18 21-25 25-22 25-22
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 15:00 ECZACIBAŞI NİLÜFER BLD. 2-3 26-24 21-25 25-22 19-25 7-15
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 17:00 İZMİR MAVİŞEHİR ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 2-3 20-25 19-25 25-20 25-17 13-15
KÜÇÜK KIZLAR C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TEPEBAŞI GENÇLİK 3 3 0 9 2 9.0 4.500 263 248 1.060 1 2 0 0 0 0
2 İSTANBUL FYL 3 2 1 6 4 6.0 1.500 243 230 1.057 1 1 0 0 0 1
3 SERAMİKSAN 3 1 2 4 8 2.0 0.500 265 274 0.967 0 0 1 0 1 1
4 ROTA KOLEJİ 3 0 3 4 9 1.0 0.444 271 290 0.934 0 0 0 1 2 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 İSTANBUL FYL SERAMİKSAN 3-0 25-23 25-21 26-24
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 ROTA KOLEJİ TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3 25-12 20-25 20-25 22-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 TEPEBAŞI GENÇLİK İSTANBUL FYL 3-0 25-23 27-25 25-22
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 SERAMİKSAN ROTA KOLEJİ 3-2 25-20 25-17 20-25 21-25 15-12
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 İSTANBUL FYL ROTA KOLEJİ 3-1 25-19 19-25 28-26 25-15
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK SERAMİKSAN 3-1 22-25 27-25 25-20 25-21
KÜÇÜK KIZLAR D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KARAYOLLARI 3 3 0 9 1 9.0 9.000 245 176 1.392 2 1 0 0 0 0
2 ATAKENT ELİT 3 2 1 7 3 6.0 2.333 230 183 1.257 2 0 0 0 1 0
3 AYVALIKGÜCÜ 3 1 2 3 6 3.0 0.500 166 201 0.826 1 0 0 0 0 2
4 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3 0 3 0 9 0.0 MIN 144 225 0.640 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 15:00 KARAYOLLARI AYVALIKGÜCÜ 3-0 25-18 25-13 25-13
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 17:00 ATAKENT ELİT SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-0 25-6 25-18 25-17
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 15:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT KARAYOLLARI 0-3 15-25 21-25 16-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 17:00 AYVALIKGÜCÜ ATAKENT ELİT 0-3 20-25 11-25 16-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 15:00 KARAYOLLARI ATAKENT ELİT 3-1 25-22 25-13 20-25 25-20
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT AYVALIKGÜCÜ 0-3 13-25 21-25 17-25
KÜÇÜK KIZLAR E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GELİŞİM KOLEJİ 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 167 1.353 3 0 0 0 0 0
2 HALKBANK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 203 156 1.301 2 0 0 0 0 1
3 DERİNCE YENİKENT 3 1 2 3 6 3.0 0.500 193 197 0.980 1 0 0 0 0 2
4 KAYSERİ TALAS AND. LİSESİ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 123 225 0.547 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 HALKBANK KAYSERİ TALAS AND. LİSESİ 3-0 25-9 25-9 25-7
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ DERİNCE YENİKENT 3-0 25-19 25-19 26-24
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 DERİNCE YENİKENT HALKBANK 0-3 21-25 18-25 17-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 KAYSERİ TALAS AND. LİSESİ GELİŞİM KOLEJİ 0-3 17-25 17-25 18-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 HALKBANK GELİŞİM KOLEJİ 0-3 17-25 14-25 22-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 DERİNCE YENİKENT KAYSERİ TALAS AND. LİSESİ 3-0 25-13 25-23 25-10
KÜÇÜK KIZLAR F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 123 1.829 3 0 0 0 0 0
2 İLBANK 3 2 1 6 3 6.0 2.000 192 156 1.231 2 0 0 0 0 1
3 DİYARBAKIR ÇELEBİ ESER 3 1 2 3 6 3.0 0.500 148 210 0.705 1 0 0 0 0 2
4 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 0 3 0 9 0.0 MIN 149 225 0.662 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 15:00 ARKAS SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-16 25-9 25-19
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 17:00 İLBANK DİYARBAKIR ÇELEBİ ESER 3-0 25-8 25-13 25-15
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 15:00 DİYARBAKIR ÇELEBİ ESER ARKAS SPOR 0-3 15-25 12-25 10-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 17:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ İLBANK 0-3 17-25 14-25 14-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 15:00 ARKAS SPOR İLBANK 3-0 25-8 25-13 25-21
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 17:00 DİYARBAKIR ÇELEBİ ESER ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-17 25-21 25-22
KÜÇÜK KIZLAR G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MERSİN MEV TOROS 3 3 0 9 4 8.0 2.250 293 285 1.028 0 2 1 0 0 0
2 ANKARA TEİAŞ 3 2 1 7 5 6.0 1.400 283 266 1.064 0 2 0 0 1 0
3 IŞIKKENT 3 1 2 5 6 3.0 0.833 261 249 1.048 1 0 0 0 2 0
4 KONYA GENÇLİK 3 0 3 3 9 1.0 0.333 238 275 0.865 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 ANKARA TEİAŞ MERSİN MEV TOROS 1-3 25-13 16-25 17-25 27-29
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 IŞIKKENT KONYA GENÇLİK 3-0 25-15 25-12 25-23
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 KONYA GENÇLİK ANKARA TEİAŞ 1-3 25-23 22-25 23-25 16-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 MERSİN MEV TOROS IŞIKKENT 3-1 25-22 32-30 17-25 25-21
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 ANKARA TEİAŞ IŞIKKENT 3-1 25-18 25-20 25-27 25-23
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 KONYA GENÇLİK MERSİN MEV TOROS 2-3 20-25 25-13 16-25 25-21 16-18
KÜÇÜK KIZLAR H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 3 3 0 9 3 9.0 3.000 283 257 1.101 0 3 0 0 0 0
2 ES SPOR 3 2 1 7 4 6.0 1.750 264 216 1.222 1 1 0 0 1 0
3 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3 1 2 4 8 2.0 0.500 232 271 0.856 0 0 1 0 1 1
4 ANTALYA ELİT AKDENİZ 3 0 3 4 9 1.0 0.444 269 304 0.885 0 0 0 1 2 0

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-1 25-23 19-25 25-16 25-14
17.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 17:00 ES SPOR ANTALYA ELİT AKDENİZ 3-1 25-19 25-21 23-25 25-14
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 15:00 ANTALYA ELİT AKDENİZ BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-27 22-25 25-21 16-25
18.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. ES SPOR 0-3 19-25 12-25 15-25
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ES SPOR 3-1 27-25 14-25 25-19 25-22
19.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 17:00 ANTALYA ELİT AKDENİZ TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 2-3 23-25 19-25 25-20 25-23 10-15

KÜÇÜK KIZLAR FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 FENERBAHÇE ES SPOR 3-0 25-14 25-14 25-13
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 GELİŞİM KOLEJİ ATAKENT ELİT 3-0 25-16 25-16 25-19
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK İLBANK 3-2 19-25 25-14 25-20 23-25 15-9
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 17:00 MERSİN MEV TOROS ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 0-3 20-25 19-25 18-25
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 ECZACIBAŞI HALKBANK 3-1 19-25 25-23 25-23 25-13
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 ARKAS SPOR VAKIFBANK 0-3 16-25 23-25 19-25
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 15:00 KARAYOLLARI ANKARA TEİAŞ 3-0 25-15 25-13 25-22
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL FYL 0-3 22-25 13-25 23-25
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 ES SPOR ATAKENT ELİT 3-1 17-25 28-26 25-12 25-17
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 İLBANK MERSİN MEV TOROS 1-3 22-25 25-21 22-25 24-26
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 15:00 HALKBANK ARKAS SPOR 2-3 24-26 25-14 23-25 25-11 8-15
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 17:00 ANKARA TEİAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 20-25 25-20 14-25 25-12 15-13
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 FENERBAHÇE GELİŞİM KOLEJİ 3-0 25-20 29-27 25-20
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 0-3 23-25 21-25 19-25
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 15:00 ECZACIBAŞI VAKIFBANK 1-3 21-25 17-25 26-24 22-25
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 17:00 KARAYOLLARI İSTANBUL FYL 3-0 25-22 25-23 25-21
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 11:00 ATAKENT ELİT İLBANK 3-2 20-25 12-25 25-14 25-19 15-8
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 13:00 HALKBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-19 25-23
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 15:00 ES SPOR MERSİN MEV TOROS 3-2 25-21 22-25 31-33 25-20 15-7
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 17:00 ARKAS SPOR ANKARA TEİAŞ 3-2 20-25 25-20 25-23 21-25 15-10
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 11:00 GELİŞİM KOLEJİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 28-26 25-21 25-21
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 13:00 ECZACIBAŞI İSTANBUL FYL 3-0 25-18 25-16 25-13
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 15:00 FENERBAHÇE ANKARA AYDINLIK GENÇLİK 3-0 25-14 25-20 25-16
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 17:00 VAKIFBANK KARAYOLLARI 3-0 25-23 25-20 25-18
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 10:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 26-24 25-21
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 12:00 ATAKENT ELİT HALKBANK 0-3 0-25 0-25 0-25
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 14:00 MERSİN MEV TOROS ANKARA TEİAŞ 2-3 17-25 20-25 25-22 25-11 14-16
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 1) 16:00 ES SPOR ARKAS SPOR 3-1 12-25 31-29 25-13 25-23
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 10:00 TEPEBAŞI GENÇLİK İSTANBUL FYL 2-3 28-26 19-25 22-25 25-20 15-17
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 12:00 GELİŞİM KOLEJİ ECZACIBAŞI 3-0 25-22 25-21 25-23
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 14:00 ANKARA AYDINLIK GENÇLİK KARAYOLLARI 3-1 25-21 15-25 25-23 25-20
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 2) 16:00 FENERBAHÇE VAKIFBANK 3-1 25-16 21-25 25-23 25-21

KÜÇÜK KIZLAR KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. ANTALYA ELİT AKDENİZ 0-3 21-25 21-25 14-25
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 DERİNCE YENİKENT SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-1 25-21 20-25 29-27 25-22
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 15:00 SERAMİKSAN ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-13 25-14 25-23
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 17:00 IŞIKKENT İZMİR MAVİŞEHİR 3-0 25-23 25-18 25-17
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 NİLÜFER BLD. KAYSERİ TALAS AND. LİSESİ 3-0 25-7 25-13 25-19
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 DİYARBAKIR ÇELEBİ ESER MERİNOS 0-3 25-27 23-25 20-25
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 15:00 AYVALIKGÜCÜ KONYA GENÇLİK 3-0 25-16 25-21 25-20
21.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 17:00 TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-17 25-14 25-22
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 3-1 18-25 25-23 25-22 25-12
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ İZMİR MAVİŞEHİR 0-3 22-25 15-25 23-25
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 15:00 KAYSERİ TALAS AND. LİSESİ DİYARBAKIR ÇELEBİ ESER 3-0 25-20 25-20 25-15
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 17:00 KONYA GENÇLİK ROTA KOLEJİ 3-0 25-20 25-14 25-20
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 ANTALYA ELİT AKDENİZ DERİNCE YENİKENT 3-1 25-15 25-18 26-28 25-23
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 SERAMİKSAN IŞIKKENT 3-2 17-25 25-23 19-25 28-26 15-5
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 15:00 NİLÜFER BLD. MERİNOS 3-0 25-13 25-8 25-22
22.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 17:00 AYVALIKGÜCÜ TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 1-3 16-25 25-21 19-25 22-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 11:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 32-30 25-12 25-16
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 13:00 DİYARBAKIR ÇELEBİ ESER ROTA KOLEJİ 0-3 14-25 17-25 14-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 15:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. İZMİR MAVİŞEHİR 3-1 25-19 20-25 25-21 25-16
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 17:00 KAYSERİ TALAS AND. LİSESİ KONYA GENÇLİK 1-3 14-25 15-25 25-23 18-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 11:00 DERİNCE YENİKENT IŞIKKENT 0-3 17-25 20-25 21-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 13:00 MERİNOS AYVALIKGÜCÜ 1-3 19-25 23-25 25-23 15-25
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 15:00 ANTALYA ELİT AKDENİZ SERAMİKSAN 3-2 25-11 23-25 23-25 27-25 15-8
23.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 17:00 NİLÜFER BLD. TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 3-0 25-19 25-18 25-19
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 10:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ DİYARBAKIR ÇELEBİ ESER 3-1 25-23 15-25 25-23 25-19
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 12:00 İZMİR MAVİŞEHİR KAYSERİ TALAS AND. LİSESİ 3-0 25-16 25-17 25-20
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ROTA KOLEJİ 2-3 25-16 23-25 21-25 25-21 11-15
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 3) 16:00 İST. M. ERDEM MARMARA AKD. KONYA GENÇLİK 3-1 25-23 22-25 25-17 25-19
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 10:00 DERİNCE YENİKENT MERİNOS 0-3 0-25 0-25 0-25
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 12:00 IŞIKKENT AYVALIKGÜCÜ 1-3 25-17 16-25 14-25 17-25
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 4) 14:00 SERAMİKSAN TEKİRDAĞ ÇORLU BLD. 1-3 25-22 17-25 19-25 14-25
24.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 14:00 ANTALYA ELİT AKDENİZ NİLÜFER BLD. 3-2 22-25 13-25 25-14 26-24 15-9

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
İddaa Maçları
24 Mayıs 2017 Çarşamba
16:00
TÜRKİYE - AZERBAYCAN
25 Mayıs 2017 Perşembe
18:30
İZLANDA - TÜRKİYE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.