Türkiye Voleybol Federasyonu
FESTİVAL VOLEYBOL ALTYAPILAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

GENÇ ERKEKLER A GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 TOFAŞ SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 228 144 1.583 3 0 0 0 0 0
2 MELİKGAZİ BLD. 3 2 1 6 4 6.0 1.500 237 170 1.386 1 1 0 0 0 1
3 NİKSAR BLD. 3 1 2 4 6 3.0 0.667 200 232 0.862 1 0 0 0 1 1
4 MAHİR BAŞER O.O. 3 0 3 0 9 0.0 MIN 106 225 0.471 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 TOFAŞ SPOR NİKSAR BLD. 3-0 25-10 25-17 25-6
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 MAHİR BAŞER O.O. MELİKGAZİ BLD. (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 MELİKGAZİ BLD. TOFAŞ SPOR 0-3 26-28 20-25 19-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 NİKSAR BLD. MAHİR BAŞER O.O. 3-0 25-19 25-23 25-18
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 TOFAŞ SPOR MAHİR BAŞER O.O. 3-0 25-11 25-23 25-12
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 3-1 25-19 27-25 20-25 25-23
GENÇ ERKEKLER B GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL BBSK 3 3 0 9 1 9.0 9.000 240 147 1.633 2 1 0 0 0 0
2 GALATASARAY 3 2 1 7 3 6.0 2.333 232 154 1.506 2 0 0 0 1 0
3 BURSA BOSCH 3 1 2 3 6 3.0 0.500 147 150 0.974 1 0 0 0 0 2
4 SİNOP 57 BOYABAT 3 0 3 0 9 0.0 MIN 57 225 0.253 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 GALATASARAY SİNOP 57 BOYABAT 3-0 25-6 25-6 25-19
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 İSTANBUL BBSK BURSA BOSCH 3-0 25-12 25-12 25-15
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 BURSA BOSCH GALATASARAY 0-3 9-25 11-25 13-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 SİNOP 57 BOYABAT İSTANBUL BBSK 0-3 9-25 13-25 4-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 GALATASARAY İSTANBUL BBSK 1-3 18-25 22-25 25-15 17-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 BURSA BOSCH SİNOP 57 BOYABAT 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
GENÇ ERKEKLER C GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 MALİYE MİLLİ PİYANGO 3 3 0 9 1 9.0 9.000 250 166 1.506 2 1 0 0 0 0
2 İZMİR TFL 3 2 1 7 3 6.0 2.333 221 215 1.028 2 0 0 0 1 0
3 AFYON TELEKOM SPOR 3 1 2 3 7 3.0 0.429 191 235 0.813 0 1 0 0 0 2
4 BİGADİÇ BLD. 3 0 3 1 9 0.0 0.111 201 247 0.814 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO AFYON TELEKOM SPOR 3-0 25-11 25-18 25-16
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 İZMİR TFL BİGADİÇ BLD. 3-0 25-23 25-20 25-23
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 BİGADİÇ BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3 22-25 14-25 14-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 AFYON TELEKOM SPOR İZMİR TFL 0-3 19-25 13-25 17-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO İZMİR TFL 3-1 25-27 25-14 25-17 25-13
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 BİGADİÇ BLD. AFYON TELEKOM SPOR 1-3 18-25 25-22 21-25 21-25
GENÇ ERKEKLER D GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BEŞİKTAŞ 3 3 0 9 2 9.0 4.500 276 213 1.296 1 2 0 0 0 0
2 SAMSUN DSİ 3 2 1 7 4 6.0 1.750 253 231 1.095 1 1 0 0 1 0
3 MENDERES BLD. 3 1 2 5 7 3.0 0.714 251 286 0.878 0 1 0 0 2 0
4 BAL 3 0 3 1 9 0.0 0.111 195 245 0.796 0 0 0 0 1 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 BEŞİKTAŞ SAMSUN DSİ 3-1 23-25 25-19 25-16 25-18
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 MENDERES BLD. BAL 3-1 25-21 25-22 17-25 25-18
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 BAL BEŞİKTAŞ 0-3 10-25 26-28 20-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 SAMSUN DSİ MENDERES BLD. 3-1 27-25 25-11 23-25 25-19
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 BEŞİKTAŞ MENDERES BLD. 3-1 25-23 25-27 25-13 25-16
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 BAL SAMSUN DSİ 0-3 18-25 21-25 14-25
GENÇ ERKEKLER E GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 103 2.184 3 0 0 0 0 0
2 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 3 2 1 6 6 5.0 1.000 238 268 0.888 0 1 1 0 0 1
3 MUŞ LALEZAR 3 1 2 4 7 3.0 0.571 220 259 0.849 0 1 0 0 1 1
4 ESER SPOR 3 0 3 3 9 1.0 0.333 221 274 0.807 0 0 0 1 1 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 HALKBANK İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 3-0 25-11 25-12 25-16
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 ESER SPOR MUŞ LALEZAR 1-3 25-20 15-25 26-28 20-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 MUŞ LALEZAR HALKBANK 0-3 6-25 14-25 11-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL ESER SPOR 3-2 25-14 18-25 28-26 15-25 15-12
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 HALKBANK ESER SPOR 3-0 25-13 25-13 25-7
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 MUŞ LALEZAR İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 1-3 19-25 22-25 25-21 25-27
GENÇ ERKEKLER F GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 78 2.848 3 0 0 0 0 0
2 İNEGÖL BLD. 3 2 1 6 3 6.0 2.000 193 126 1.520 2 0 0 0 0 1
3 BATMAN PETROL SPOR 2 0 2 0 6 0.0 MIN 86 150 0.573 0 0 0 0 0 2
4 KAYAPINAR BLD. 2 0 2 0 6 0.0 MIN 0 150 0.000 0 0 0 0 0 2

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 FENERBAHÇE BATMAN PETROL SPOR 3-0 25-12 25-10 25-13
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 İNEGÖL BLD. KAYAPINAR BLD. 3-0 (H) 25-0 25-0 25-0
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 KAYAPINAR BLD. FENERBAHÇE (H) 0-3 0-25 0-25 0-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 BATMAN PETROL SPOR İNEGÖL BLD. 0-3 17-25 18-25 16-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 FENERBAHÇE İNEGÖL BLD. 3-0 25-18 25-13 25-12
GENÇ ERKEKLER G GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ARKAS SPOR 3 3 0 9 0 9.0 MAX 226 118 1.915 3 0 0 0 0 0
2 SEYHAN BLD. 3 2 1 6 4 6.0 1.500 225 193 1.166 1 1 0 0 0 1
3 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3 1 2 3 7 3.0 0.429 167 228 0.732 0 1 0 0 0 2
4 ÜRGÜP KAPADOKYA 3 0 3 2 9 0.0 0.222 191 270 0.707 0 0 0 0 2 1

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 ARKAS SPOR ÜRGÜP KAPADOKYA 3-0 25-11 25-11 25-12
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 SEYHAN BLD. OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 3-0 25-15 25-13 25-10
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. ARKAS SPOR 0-3 13-25 11-25 7-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 ÜRGÜP KAPADOKYA SEYHAN BLD. 1-3 25-22 23-25 18-25 13-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 ARKAS SPOR SEYHAN BLD. 3-0 25-15 25-14 26-24
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 23-25 25-21 25-11 25-21
GENÇ ERKEKLER H GRUBU - Puan Durumu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ZİRAAT BANKASI 3 3 0 9 0 9.0 MAX 225 123 1.829 3 0 0 0 0 0
2 ES SPOR 3 2 1 6 3 6.0 2.000 206 162 1.272 2 0 0 0 0 1
3 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3 1 2 3 6 3.0 0.500 165 202 0.817 1 0 0 0 0 2
4 BAYBURT AYDINTEPE 3 0 3 0 9 0.0 MIN 117 226 0.518 0 0 0 0 0 3

Müsabakalar
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 ES SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-19 25-20
30.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 ZİRAAT BANKASI BAYBURT AYDINTEPE 3-0 25-8 25-11 25-12
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 BAYBURT AYDINTEPE ES SPOR 0-3 9-25 12-25 13-25
31.05.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 11-25 13-25 12-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 ES SPOR ZİRAAT BANKASI 0-3 18-25 21-25 17-25
01.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 BAYBURT AYDINTEPE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 24-26 12-25 16-25

GENÇ ERKEKLER FİNAL GRUBU (1./16.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 TOFAŞ SPOR ES SPOR 3-2 25-22 22-25 22-25 25-14 19-17
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 HALKBANK SAMSUN DSİ 3-0 25-8 25-16 25-15
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO İNEGÖL BLD. 3-0 25-10 25-10 25-10
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 ARKAS SPOR GALATASARAY 1-3 14-25 25-19 18-25 21-25
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 İSTANBUL BBSK İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 3-0 25-18 25-18 25-19
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 FENERBAHÇE MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-15 25-14 25-14
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 BEŞİKTAŞ SEYHAN BLD. 3-0 25-17 25-17 25-20
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 ZİRAAT BANKASI İZMİR TFL 3-0 25-15 25-20 25-12
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 ES SPOR SAMSUN DSİ 3-0 25-21 25-22 25-14
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 1-3 15-25 22-25 27-25 14-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL MELİKGAZİ BLD. 0-3 18-25 22-25 17-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 SEYHAN BLD. İZMİR TFL 1-3 25-23 17-25 18-25 26-28
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 TOFAŞ SPOR HALKBANK 0-3 16-25 19-25 13-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO GALATASARAY 2-3 26-24 20-25 15-25 25-22 9-15
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 İSTANBUL BBSK FENERBAHÇE 0-3 19-25 14-25 15-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 BEŞİKTAŞ ZİRAAT BANKASI 3-2 25-23 21-25 25-18 24-26 15-10
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 11:00 SAMSUN DSİ İNEGÖL BLD. 3-0 25-22 25-23 26-24
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 13:00 İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL SEYHAN BLD. 0-3 13-25 25-27 15-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 15:00 ES SPOR ARKAS SPOR 0-3 19-25 19-25 26-28
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 17:00 MELİKGAZİ BLD. İZMİR TFL 0-3 9-25 19-25 17-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 11:00 TOFAŞ SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3 22-25 19-25 16-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 13:00 İSTANBUL BBSK ZİRAAT BANKASI 2-3 25-23 25-14 24-26 13-25 14-16
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 15:00 HALKBANK GALATASARAY 0-3 17-25 21-25 22-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 17:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-23 25-22
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 10:00 İNEGÖL BLD. İST. K.ÇEKMECE VOLEYBOL 3-1 25-16 16-25 25-18 25-18
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 12:00 SAMSUN DSİ SEYHAN BLD. 0-3 23-25 19-25 23-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 14:00 ES SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-13 25-8 25-19
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 5) 16:00 ARKAS SPOR İZMİR TFL 3-0 25-21 25-21 27-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 12:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ZİRAAT BANKASI 0-3 23-25 19-25 23-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 10:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL BBSK 1-3 18-25 25-22 21-25 23-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 12:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-1 25-18 23-25 25-12 25-22
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 14:00 GALATASARAY FENERBAHÇE 3-0 25-20 25-12 25-21

GENÇ ERKEKLER KLASMAN GRUBU (17./32.)
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 NİKSAR BLD. BAYBURT AYDINTEPE 0-3 0-25 0-25 0-25
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 13:00 MUŞ LALEZAR BAL 1-3 21-25 27-25 14-25 25-27
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. SİNOP 57 BOYABAT 3-0 25-0 25-0 25-0
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 BURSA BOSCH ESER SPOR 3-0 25-21 28-26 25-18
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 BATMAN PETROL SPOR MAHİR BAŞER O.O. 0-3 14-25 22-25 15-25
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 MENDERES BLD. ÜRGÜP KAPADOKYA 3-1 21-25 25-19 25-22 25-18
03.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-0 25-17 27-25 25-14
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 11:00 NİKSAR BLD. MUŞ LALEZAR 0-3 0-25 0-25 0-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 ESER SPOR BATMAN PETROL SPOR 2-3 15-25 25-18 15-25 25-16 11-15
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 ÜRGÜP KAPADOKYA BİGADİÇ BLD. 3-0 25-17 25-11 25-17
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 BAYBURT AYDINTEPE BAL 0-3 16-25 17-25 20-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 AFYON TELEKOM SPOR OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 0-3 14-25 16-25 23-25
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 BURSA BOSCH MAHİR BAŞER O.O. 3-0 25-21 25-21 25-22
04.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 MENDERES BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-19 14-25 31-29 25-20
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 15:00 ESER SPOR BİGADİÇ BLD. 2-3 20-25 25-18 25-10 19-25 13-15
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 7) 17:00 BATMAN PETROL SPOR ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 14-25 25-20 17-25 19-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 11:00 BAYBURT AYDINTEPE AFYON TELEKOM SPOR 1-3 17-25 13-25 25-23 17-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 13:00 MAHİR BAŞER O.O. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 12-25 25-23 25-15
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 15:00 BAL OSMANİYE İSTİKLAL O.O. 0-3 22-25 21-25 17-25
05.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 17:00 BURSA BOSCH MENDERES BLD. 1-3 21-25 25-21 22-25 21-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 6) 16:00 MUŞ LALEZAR ÜRGÜP KAPADOKYA 0-3 23-25 16-25 15-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 10:00 BAYBURT AYDINTEPE MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 10-25 19-25
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 12:00 AFYON TELEKOM SPOR MAHİR BAŞER O.O. 3-0 26-24 25-13 25-15
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 14:00 BAL BURSA BOSCH 3-0 25-0 25-0 25-0
06.06.2016 İzmir (Fuar İzmir-Saha 8) 16:00 OSMANİYE İSTİKLAL O.O. MENDERES BLD. 1-3 25-19 15-25 21-25 15-25

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.