2. LİG ERKEK FİNAL ETABI

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 AFYON BLD. 3 3 0 9 2 9.0 269 216 1.245 1 2 0 0 0 0
2 ADANA TOROS BYZ 3 2 1 7 4 6.0 261 242 1.079 1 1 0 0 1 0
3 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3 1 2 5 7 3.0 270 268 1.007 0 1 0 0 2 0
4 DÜZCE BLD. 3 0 3 1 9 0.0 176 250 0.704 0 0 0 0 1 2


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
111.04.2016Bursa(CengizGöllü)12:00ADANA TOROS BYZDÜZCE BLD.3-0(25-21) (25-21) (25-21)
211.04.2016Bursa(CengizGöllü)14:00AFYON BLD.GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK3-1(25-22) (25-18) (22-25) (25-23)
312.04.2016Bursa(CengizGöllü)12:00DÜZCE BLD.AFYON BLD.0-3(19-25) (10-25) (11-25)
412.04.2016Bursa(CengizGöllü)14:00GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKADANA TOROS BYZ1-3(21-25) (20-25) (25-23) (16-25)
513.04.2016Bursa(CengizGöllü)12:00GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİKDÜZCE BLD.3-1(25-27) (25-12) (25-15) (25-19)
613.04.2016Bursa(CengizGöllü)14:00ADANA TOROS BYZAFYON BLD.1-3(25-27) (23-25) (25-20) (15-25)

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.