1. LİG BAYAN KLASMAN ETAPLARI

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSA B.ŞEHİR BLD. 6 4 2 15 9 12.0 544 497 1.095 2 1 1 1 1 0
2 ÇANAKKALE BLD. 6 4 2 15 11 12.0 584 563 1.037 0 3 1 1 1 0
3 SARIYER BLD. 6 2 4 10 14 7.0 540 567 0.952 0 2 0 1 2 1
4 NİLÜFER BLD. 6 2 4 10 16 5.0 544 585 0.930 0 0 2 1 2 1


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
107.04.2016İzmir(Atatürk)16:30NİLÜFER BLD.ÇANAKKALE BLD.2-3(22-25) (18-25) (26-24) (25-22) (12-15)
207.04.2016İzmir(Atatürk)18:30BURSA B.ŞEHİR BLD.SARIYER BLD.3-2(19-25) (26-24) (25-15) (29-31) (16-14)
308.04.2016İzmir(Atatürk)16:30ÇANAKKALE BLD.BURSA B.ŞEHİR BLD.1-3(25-22) (16-25) (18-25) (20-25)
408.04.2016İzmir(Atatürk)18:30SARIYER BLD.NİLÜFER BLD.3-1(25-17) (20-25) (25-18) (25-22)
509.04.2016İzmir(Atatürk)16:30SARIYER BLD.ÇANAKKALE BLD.1-3(25-21) (19-25) (21-25) (18-25)
609.04.2016İzmir(Atatürk)18:30NİLÜFER BLD.BURSA B.ŞEHİR BLD.0-3(21-25) (16-25) (24-26)
719.04.2016İzmir(Atatürk)15:30ÇANAKKALE BLD.NİLÜFER BLD.2-3(25-17) (18-25) (23-25) (25-21) (17-19)
819.04.2016İzmir(Atatürk)17:30SARIYER BLD.BURSA B.ŞEHİR BLD.0-3(19-25) (24-26) (22-25)
920.04.2016İzmir(Atatürk)15:30BURSA B.ŞEHİR BLD.ÇANAKKALE BLD.1-3(22-25) (19-25) (25-12) (15-25)
1020.04.2016İzmir(Atatürk)17:30NİLÜFER BLD.SARIYER BLD.1-3(26-28) (25-16) (19-25) (25-27)
1121.04.2016İzmir(Atatürk)15:30ÇANAKKALE BLD.SARIYER BLD.3-1(30-28) (25-18) (23-25) (25-21)
1221.04.2016İzmir(Atatürk)17:30BURSA B.ŞEHİR BLD.NİLÜFER BLD.2-3(16-25) (25-15) (21-25) (25-16) (12-15)

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
04 Nisan 2017 Salı
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ECZACIBAŞI VİTRA
05 Nisan 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - Volero ZURICH (İsviçre)
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BURSA B.ŞEHİR BLD. - GALATASARAY
06 Nisan 2017 Perşembe
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - İSTANBUL BBSK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.