2015-2016 Sezonu 3. Lig Bayanlar Yarı Final B Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 VAKIFBANK 3 3 0 9 0 9 MAX 225 125 1.8000 3 0 0 0 0 0
2 GENÇLERBİRLİĞİ 3 2 1 6 3 6 2.000 194 158 1.2278 2 0 0 0 0 1
3 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3 1 2 3 7 3 0.429 190 213 0.8920 0 1 0 0 0 2
4 ÇUKUROVA BLD. 3 0 3 1 9 0 0.111 134 247 0.5425 0 0 0 0 1 2




Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 VAKIFBANK GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-10 25-23 25-11 - -
15.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ÇUKUROVA BLD. 3-1 22-25 25-12 25-20 25-6 -
16.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 GENÇLERBİRLİĞİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-17 25-15 25-18 - -
16.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 ÇUKUROVA BLD. VAKIFBANK 0-3 10-25 7-25 21-25 - -
17.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ÇUKUROVA BLD. GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 11-25 13-25 9-25 - -
17.03.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 VAKIFBANK ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-15 25-17 25-11 - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 FENERBAHÇE 18 15 3 48 19 44.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 36 33 32.080
6 ÇANAKKALE BLD. 18 9 9 36 36 28.870
7 HALKBANK 18 8 10 33 39 26.050
8 BEŞİKTAŞ 18 8 10 27 37 22.720
9 SERAMİKSAN 18 6 12 27 45 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
02 Mart 2017 Perşembe
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - GFC AJACCIO (Fransa)
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.