Unilig Bayanlar Yarı Final D Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GİRESUN ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 245 174 1.408 2 1 0 0 0 0
2 KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 6 6 5.0 274 261 1.050 0 1 1 0 0 1
3 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 6 8 3.0 266 306 0.869 0 0 1 1 1 0
4 ORDU ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 3 9 1.0 242 286 0.846 0 0 0 1 1 1


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
108.03.2016Tokat(HüseyinAkbaş)13:00ORDU ÜNİVERSİTESİGİRESUN ÜNİVERSİTESİ0-3(14-25) (19-25) (16-25)
208.03.2016Tokat(H.Akbaş)15:00KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİKASTAMONU ÜNİVERSİTESİ2-3(25-21) (14-25) (25-23) (22-25) (9-15)
309.03.2016Tokat(H.Akbaş)13:00GİRESUN ÜNİVERSİTESİKIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ3-1(25-12) (25-14) (19-25) (25-14)
409.03.2016Tokat(H.Akbaş)15:00ORDU ÜNİVERSİTESİKASTAMONU ÜNİVERSİTESİ1-3(28-30) (27-25) (20-25) (15-25)
510.03.2016Tokat(H.Akbaş)11:00ORDU ÜNİVERSİTESİKIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ2-3(20-25) (17-25) (28-26) (25-15) (13-15)
610.03.2016Tokat(H.Akbaş)13:00KASTAMONU ÜNİVERSİTESİGİRESUN ÜNİVERSİTESİ0-3(17-25) (24-26) (19-25)

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 FENERBAHÇE 18 15 3 48 19 44.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 36 33 32.080
6 ÇANAKKALE BLD. 18 9 9 36 36 28.870
7 HALKBANK 18 8 10 33 39 26.050
8 BEŞİKTAŞ 18 8 10 27 37 22.720
9 SERAMİKSAN 18 6 12 27 45 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
02 Mart 2017 Perşembe
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - GFC AJACCIO (Fransa)
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.