2015-2016 Sezonu 3. Lig Bayan 6. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 10 8 2 25 7 24 3.571 774 554 1.3971 7 1 0 0 1 1
2 AMED SPORTİF FAALİYETLER 10 8 2 27 10 23 2.700 837 696 1.2026 6 0 2 1 1 0
3 PERTEK BLD. 10 8 2 24 11 23 2.182 815 701 1.1626 4 3 1 0 0 2
4 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 10 4 6 15 20 13 0.750 739 751 0.9840 2 2 0 1 1 4
5 VAN B.ŞEHİR BLD. 10 1 9 9 27 4 0.333 665 836 0.7955 1 0 0 1 4 4
6 1955 BATMAN BLD. 10 1 9 3 28 3 0.107 459 751 0.6112 0 1 0 0 0 9
7 CİZRE BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0
8 ELAZIĞ DSİ Ç E K İ L D İ

Elazığ DSİ ligden çekildi ve düştü.
Cizre Bld.`nin oynamış olduğu 5 müsabaka puan durumundan çıkarılmıştır.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Batman(Atatürk) 1955 BATMAN BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
08.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR VAN B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-21 25-9 22-25 25-21 -
08.11.2015 Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-1 25-20 20-25 25-23 29-27 -
21.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER CİZRE BLD. 3-0 25-10 25-13 25-11 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ ELAZIĞ POLİSGÜCÜ - - - - - -
14.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 CİZRE BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 0-3 14-25 9-25 4-25 - -
15.11.2015 Batman(Atatürk) 14:00 1955 BATMAN BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 15-25 11-25 22-25 - -
15.11.2015 Van(İskeleYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. PERTEK BLD. 1-3 23-25 22-25 27-25 19-25 -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ VAN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
22.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 16:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-0 25-14 28-26 25-23 - -
22.11.2015 Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-12 25-14 25-21 - -
22.11.2015 Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. CİZRE BLD. 3-0 25-11 25-9 25-11 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
28.11.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-14 25-14 25-21 - -
29.11.2015 Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-2 25-17 22-25 25-17 21-25 15-11
29.11.2015 Van(İskeleYİBO) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 11-25 14-25 15-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Diyarbakır(ZiyaGökalp) AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ DSİ - - - - - -
06.12.2015 Batman(Atatürk) 14:00 1955 BATMAN BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-14 21-25 25-22 25-15 -
06.12.2015 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR PERTEK BLD. 0-3 27-29 15-25 19-25 - -
06.12.2015 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ CİZRE BLD. 3-0 25-3 25-10 25-12 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR - - - - - -
13.12.2015 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 3-0 25-19 25-21 25-10 - -
13.12.2015 Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-14 25-15 25-21 - -
13.12.2015 Van(Fevzi Çakmak O.O.) 10:00 VAN B.ŞEHİR BLD. CİZRE BLD. 3-0 25-16 25-20 25-16 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ PERTEK BLD. - - - - - -
20.12.2015 Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-0 25-22 25-20 25-8 - -
Ertelendi Mardin(Kızıltepe) CİZRE BLD. 1955 BATMAN BLD. - - - - - -
27.12.2015 Van(Fevzi Çakmak O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-3 25-22 14-25 25-20 12-25 11-15
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ 1955 BATMAN BLD. - - - - - -
17.01.2016 Elazığ(YakupKılıç) 12:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ PERTEK BLD. 3-0 25-14 25-19 25-17 - -
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER - - - - - -
17.01.2016 Van(Fevzi Çakmak O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 1-3 25-21 19-25 21-25 18-25 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ POLİSGÜCÜ ELAZIĞ DSİ - - - - - -
Ertelendi Şırnak(Cizre) DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR CİZRE BLD. - - - - - -
24.01.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-14 25-7 25-11 - -
24.01.2016 Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-9 25-21 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Van(İskeleYİBO) VAN B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
07.02.2016 Batman(Atatürk) 11:00 1955 BATMAN BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 10-25 9-25 6-25 - -
07.02.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-3 25-19 25-16 14-25 19-25 9-15
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. PERTEK BLD. - - - - - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ CİZRE BLD. - - - - - -
14.02.2016 Batman(Atatürk) 14:00 1955 BATMAN BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 0-3 18-25 9-25 12-25 - -
14.02.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER PERTEK BLD. 3-0 26-24 25-17 25-16 - -
14.02.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-11 25-11 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Elazığ(YakupKılıç) ELAZIĞ DSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER - - - - - -
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. ELAZIĞ POLİSGÜCÜ - - - - - -
21.02.2016 Tunceli(Pertek) 13:00 PERTEK BLD. DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR 3-1 27-25 20-25 25-12 25-20 -
21.02.2016 Van(Fevzi Çakmak O.O.) 12:00 VAN B.ŞEHİR BLD. 1955 BATMAN BLD. 3-0 25-18 25-8 25-14 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR ELAZIĞ DSİ - - - - - -
28.02.2016 Batman(Yeni Salon) 14:00 1955 BATMAN BLD. PERTEK BLD. 0-3 4-25 19-25 10-25 - -
28.02.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ AMED SPORTİF FAALİYETLER 3-1 25-17 29-31 25-19 25-14 -
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. VAN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tunceli(Pertek) PERTEK BLD. ELAZIĞ DSİ - - - - - -
05.03.2016 Diyarbakır(DicleÜnv.Salonu) 12:30 DİCLE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS SPOR ELAZIĞ POLİSGÜCÜ 0-3 13-25 21-25 14-25 - -
Ertelendi Batman(Atatürk) 1955 BATMAN BLD. CİZRE BLD. - - - - - -
06.03.2016 Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 AMED SPORTİF FAALİYETLER VAN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-22 25-20 - -

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.