2015-2016 Sezonu 3. Lig Bayan 3. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 BURSASPOR 18 18 0 54 2 54 27.000 1388 804 1.7264 16 2 0 0 0 0
2 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 18 16 2 49 10 48 4.900 1423 1028 1.3842 12 4 0 0 1 1
3 GENÇLERBİRLİĞİ 18 13 5 42 20 39 2.100 1405 1212 1.1592 9 3 1 1 1 3
4 TEPEBAŞI GENÇLİK 18 11 7 38 30 31 1.267 1384 1435 0.9645 5 3 3 1 3 3
5 MALİYE OKULLARI 18 11 7 36 30 31 1.200 1413 1388 1.0180 4 5 2 0 3 4
6 KARŞIYAKA 18 8 10 33 36 25 0.917 1431 1415 1.0113 4 2 2 3 3 4
7 BENT SPOR 18 5 13 24 39 16 0.615 1290 1429 0.9027 5 0 0 1 7 5
8 BOLU İNKILAP İÖO 18 4 14 16 47 11 0.340 1203 1449 0.8302 1 1 2 1 2 11
9 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 18 3 15 11 47 10 0.234 972 1386 0.7013 1 2 0 1 0 14
10 ODTÜ 18 1 17 10 52 5 0.192 1120 1483 0.7552 0 1 0 2 3 12

Zonguldak Belediyesi Hasad GSK`nın 1 hükmen mağlubiyeti vardır.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.10.2015 Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-2 25-19 24-26 24-26 25-17 15-7
25.10.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA BURSASPOR 0-3 11-25 12-25 15-25 - -
25.10.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI ODTÜ 3-1 25-13 19-25 25-13 25-15 -
25.10.2015 Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 19-25 16-25 25-17 25-22 15-8
25.10.2015 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BENT SPOR 3-1 25-19 25-22 25-27 25-11 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.10.2015 Ankara(Başkent) 12:00 ODTÜ TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 20-25 16-25 13-25 - -
31.10.2015 Ankara(Beştepe) 16:30 GENÇLERBİRLİĞİ BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-10 25-19 25-12 - -
31.10.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSASPOR MALİYE OKULLARI 3-0 25-10 25-17 25-13 - -
31.10.2015 Eskişehir(Atatürk) 15:00 BENT SPOR KARŞIYAKA 1-3 11-25 17-25 25-16 11-25 -
31.10.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 14-25 12-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.11.2015 Ankara(Beştepe) 12:00 KARŞIYAKA ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
07.11.2015 Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU İNKILAP İÖO ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 15-25 15-25 - -
08.11.2015 Ankara(Başkent) 12:00 GENÇLERBİRLİĞİ ODTÜ 3-0 25-18 25-16 25-17 - -
08.11.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI BENT SPOR 3-1 18-25 25-22 26-24 25-22 -
08.11.2015 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BURSASPOR 0-3 20-25 17-25 6-25 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.11.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 ODTÜ BOLU İNKILAP İÖO 2-3 25-18 11-25 18-25 25-16 9-15
15.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSASPOR GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-12 25-17 25-15 - -
15.11.2015 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA 3-0 25-15 25-11 25-21 - -
15.11.2015 Eskişehir(Atatürk) 15:00 BENT SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3 20-25 10-25 25-11 16-25 -
15.11.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK MALİYE OKULLARI 0-3 21-25 23-25 16-25 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.11.2015 Ankara(Beştepe) 12:00 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-23 12-25 20-25 17-25 -
21.11.2015 Ankara(Beştepe) 18:00 GENÇLERBİRLİĞİ BENT SPOR 3-1 23-25 27-25 25-17 25-18 -
21.11.2015 Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO KARŞIYAKA 0-3 18-25 15-25 24-26 - -
21.11.2015 Eskişehir(Atatürk) 12:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-21 25-17 25-16 - -
22.11.2015 Ankara(Beştepe) 18:00 ODTÜ BURSASPOR 0-3 12-25 12-25 12-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 KARŞIYAKA MALİYE OKULLARI 2-3 24-26 25-20 17-25 25-15 10-15
29.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSASPOR BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-13 25-15 25-15 - -
29.11.2015 Eskişehir(Atatürk) 13:00 BENT SPOR ODTÜ 3-0 25-21 25-18 25-15 - -
29.11.2015 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 25-17 21-25 25-14 25-13 -
29.11.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 18-25 21-25 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.12.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 25-27 23-25 - -
05.12.2015 Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO MALİYE OKULLARI 0-3 13-25 14-25 19-25 - -
06.12.2015 Ankara(Beştepe) 12:00 ODTÜ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 0-3 24-26 14-25 21-25 - -
06.12.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSASPOR BENT SPOR 3-0 25-13 25-11 25-14 - -
06.12.2015 Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KARŞIYAKA 3-2 25-14 18-25 23-25 25-18 15-13
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.12.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 25-14 25-22 22-25 25-12 -
13.12.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 20-25 19-25 23-25 - -
13.12.2015 Eskişehir(Atatürk) 14:00 BENT SPOR BOLU İNKILAP İÖO 3-0 26-24 25-21 25-14 - -
13.12.2015 Eskişehir(Atatürk) 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ODTÜ 3-0 25-22 25-15 25-11 - -
13.12.2015 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BURSASPOR 0-3 9-25 6-25 15-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.12.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ MALİYE OKULLARI 3-1 25-18 23-25 25-20 25-21 -
19.12.2015 Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 21-25 21-25 13-25 - -
20.12.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 ODTÜ KARŞIYAKA 3-1 18-25 26-24 25-23 25-20 -
20.12.2015 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-10 25-20 25-18 - -
26.12.2015 Eskişehir(Atatürk) 12:00 BENT SPOR ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-17 25-12 25-20 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.01.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 25-16 25-10 19-25 25-13 -
09.01.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 19:00 ODTÜ MALİYE OKULLARI 0-3 19-25 22-25 6-25 - -
10.01.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR KARŞIYAKA 3-0 25-13 25-11 25-15 - -
10.01.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 BENT SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 16-25 13-25 - -
10.01.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BOLU İNKILAP İÖO 3-1 25-19 22-25 25-21 25-19 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.01.2016 Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 13-25 16-25 21-25 - -
16.01.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-15 25-17 25-13 - -
17.01.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 KARŞIYAKA BENT SPOR 3-0 25-20 25-14 25-18 - -
17.01.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI BURSASPOR 0-3 19-25 13-25 14-25 - -
17.01.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ODTÜ 3-2 23-25 25-21 25-21 21-25 15-9
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 ODTÜ GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 17-25 13-25 14-25 - -
24.01.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-11 25-8 25-14 - -
24.01.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 BENT SPOR MALİYE OKULLARI 2-3 25-20 25-16 22-25 18-25 10-15
24.01.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK KARŞIYAKA 0-3 20-25 20-25 13-25 - -
28.01.2016 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BURSASPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 25-9 25-7 25-11 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.01.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 MALİYE OKULLARI ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-15 25-14 25-17 - -
30.01.2016 Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO ODTÜ 3-0 26-24 25-18 25-16 - -
31.01.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ BURSASPOR 1-3 25-17 15-25 17-25 16-25 -
31.01.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 26-24 22-25 19-25 13-25 -
31.01.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BENT SPOR 3-1 28-26 25-20 22-25 25-17 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.02.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA BOLU İNKILAP İÖO 3-2 23-25 25-20 16-25 25-23 15-5
07.02.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ODTÜ 3-0 25-16 25-7 26-24 - -
07.02.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI 3-0 25-17 25-18 25-12 - -
07.02.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 BENT SPOR GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 14-25 22-25 21-25 - -
07.02.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) 12:00 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 14-25 20-25 14-25 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.02.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-9 25-20 25-17 - -
13.02.2016 Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO BURSASPOR 0-3 16-25 18-25 22-25 - -
14.02.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 ODTÜ BENT SPOR 0-3 15-25 22-25 22-25 - -
14.02.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI KARŞIYAKA 3-1 19-25 25-22 25-17 25-15 -
14.02.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 7-25 10-25 14-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.02.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI BOLU İNKILAP İÖO 3-1 25-21 22-25 25-23 25-19 -
20.02.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA TEPEBAŞI GENÇLİK 3-2 23-25 19-25 25-20 26-24 15-12
21.02.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 BENT SPOR BURSASPOR 0-3 17-25 17-25 20-25 - -
21.02.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-19 25-13 25-18 - -
21.02.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK ODTÜ 3-1 25-23 16-25 25-20 25-10 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.02.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 ODTÜ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 15-25 20-25 - -
28.02.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-8 25-10 25-4 - -
28.02.2016 Eskişehir(Gökmeydan) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI 3-1 25-22 25-21 17-25 26-24 -
01.03.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ KARŞIYAKA 3-2 25-17 25-23 25-27 16-25 15-7
02.03.2016 Bolu(17Temmuz) 14:30 BOLU İNKILAP İÖO BENT SPOR 3-1 25-20 23-25 25-16 25-20 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 MALİYE OKULLARI GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 13-25 18-25 21-25 - -
06.03.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA ODTÜ 3-1 20-25 25-22 25-20 25-18 -
06.03.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-21 27-25 25-19 - -
06.03.2016 Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BURSASPOR 1-3 25-20 22-25 11-25 22-25 -
06.03.2016 Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BENT SPOR 0-3 21-25 17-25 25-27 - -

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
04 Nisan 2017 Salı
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ECZACIBAŞI VİTRA
05 Nisan 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - Volero ZURICH (İsviçre)
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BURSA B.ŞEHİR BLD. - GALATASARAY
06 Nisan 2017 Perşembe
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - İSTANBUL BBSK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.