2015-2016 Sezonu 3. Lig Erkek 6. Grup

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 LALEZAR SPOR 14 14 0 42 7 40 6.000 1170 797 1.4680 9 3 2 0 0 0
2 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 14 10 4 36 15 32 2.400 1167 992 1.1764 7 3 0 2 2 0
3 SİİRT SPOR LİSESİ 14 10 4 33 18 29 1.833 1150 951 1.2093 6 2 2 1 1 2
4 BİTLİS TÜRŞAD SPOR 14 9 5 33 16 28 2.063 1148 996 1.1526 8 1 0 1 4 0
5 MUŞ YETİŞTİRME YURDU 14 7 7 24 24 21 1.000 1012 1023 0.9892 5 1 1 1 1 5
6 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 14 3 11 10 36 8 0.278 814 1055 0.7716 1 1 1 0 1 10
7 ŞIRNAK BLD. 14 2 12 8 36 6 0.222 759 1042 0.7284 2 0 0 0 2 10
8 SİLVAN GENÇLİK 14 1 13 5 39 4 0.128 644 1008 0.6389 1 0 0 1 0 12
9 CİZRE BLD. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0000 0 0 0 0 0 0

Şırnak Bld.`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.
Cizre Bld.`nin oynamış olduğu 5 müsabaka puan durumundan çıkarılmıştır.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.10.2015 Muş(Atatürk) 13:00 LALEZAR SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-1 25-13 25-9 - -
25.10.2015 Bitlis(Merkez) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-10 25-15 25-20 - -
25.10.2015 Hakkari(AnadoluLisesi) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ŞIRNAK BLD. 3-0 25-16 25-23 25-21 - -
25.10.2015 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ CİZRE BLD. 3-0 25-14 25-12 25-14 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.10.2015 Bitlis(Tatvan) 13:00 ŞIRNAK BLD. BİTLİS TÜRŞAD SPOR 0-3 19-25 21-25 18-25 - -
30.10.2015 Hakkari(AnadoluLisesi) 10:30 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 9-25 20-25 10-25 - -
31.10.2015 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK SİİRT SPOR LİSESİ 0-3 8-25 12-25 10-25 - -
31.10.2015 Muş(Atatürk) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU LALEZAR SPOR 0-3 7-25 7-25 23-25 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
08.11.2015 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-15 25-22 25-23 - -
08.11.2015 Hakkari(AnadoluLisesi) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0 25-23 25-18 25-20 - -
08.11.2015 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ ŞIRNAK BLD. 3-0 25-19 25-19 25-22 - -
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. SİLVAN GENÇLİK - - - - - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.11.2015 Hakkari(AnadoluLisesi) 15:00 LALEZAR SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-2 25-20 25-23 15-25 19-25 15-9
14.11.2015 Muş(Atatürk) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU BİTLİS TÜRŞAD SPOR 0-3 24-26 20-25 19-25 - -
15.11.2015 Siirt(Yeni Salon) 10:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ SİİRT SPOR LİSESİ 1-3 27-25 15-25 19-25 14-25 -
Ertelendi Mardin(Kızıltepe) ŞIRNAK BLD. CİZRE BLD. - - - - - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.11.2015 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR LALEZAR SPOR 1-3 19-25 19-25 25-20 14-25 -
21.11.2015 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK ŞIRNAK BLD. 0-3 12-25 15-25 18-25 - -
22.11.2015 Siirt(Yeni Salon) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-2 20-25 25-27 25-22 25-15 15-8
22.11.2015 Şırnak(Cizre) 13:00 CİZRE BLD. CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 16-25 22-25 18-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.11.2015 Muş(Atatürk) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE BLD. 3-0 25-16 25-16 25-21 - -
28.11.2015 Muş(Atatürk) 14:00 LALEZAR SPOR SİİRT SPOR LİSESİ 3-0 26-24 25-16 25-22 - -
29.11.2015 Diyarbakır(Silvan) 13:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ SİLVAN GENÇLİK 3-2 25-11 25-20 22-25 21-25 15-7
29.11.2015 Hakkari(AnadoluLisesi) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ BİTLİS TÜRŞAD SPOR 3-1 25-17 25-23 21-25 25-23 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.12.2015 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 9-25 22-25 13-25 - -
06.12.2015 Mardin(Kızıltepe) 12:00 CİZRE BLD. LALEZAR SPOR 0-3 7-25 7-25 15-25 - -
06.12.2015 Mardin(Kızıltepe) 14:00 ŞIRNAK BLD. CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 15-25 13-25 28-26 17-25 -
06.12.2015 Siirt(Kapalı S.S.) 11:00 SİİRT SPOR LİSESİ HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 1-3 25-16 16-25 24-26 16-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Muş(Atatürk) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU ŞIRNAK BLD. 3-0 25-21 25-20 25-15 - -
12.12.2015 Muş(Atatürk) 14:00 LALEZAR SPOR SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-10 25-14 25-14 - -
13.12.2015 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR SİİRT SPOR LİSESİ 3-0 25-22 25-20 25-15 - -
13.12.2015 Hakkari(AnadoluLisesi) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE BLD. 3-1 25-14 22-25 25-13 25-14 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Muş(Atatürk) 16:00 ŞIRNAK BLD. LALEZAR SPOR 0-3 17-25 20-25 16-25 - -
19.12.2015 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 9-25 11-25 12-25 - -
Ertelendi Mardin(Kızıltepe) CİZRE BLD. BİTLİS TÜRŞAD SPOR - - - - - -
26.01.2016 Batman(Atatürk) 16:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ MUŞ YETİŞTİRME YURDU 0-3 14-25 18-25 13-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.01.2016 Diyarbakır(Silvan) 13:00 SİLVAN GENÇLİK BİTLİS TÜRŞAD SPOR 0-3 14-25 5-25 9-25 - -
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. SİİRT SPOR LİSESİ - - - - - -
26.01.2016 Batman(Atatürk) 18:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ LALEZAR SPOR 0-3 11-25 13-25 13-25 - -
05.02.2016 Siirt(Yeni Salon) 11:00 ŞIRNAK BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 20-25 24-26 18-25 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.12.2015 Bitlis(Tatvan) 16:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR ŞIRNAK BLD. 3-0 25-13 25-23 25-22 - -
16.01.2016 Muş(Atatürk) 13:00 LALEZAR SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 3-0 25-15 25-10 25-13 - -
16.01.2016 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-10 25-16 25-17 - -
05.02.2016 Siirt(Yeni Salon) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-19 25-19 25-13 - -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.12.2015 Muş(Şehir Merk. Sl.) 16:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 1-3 25-15 22-25 16-25 19-25 -
23.01.2016 Siirt(14Eylül) 15:00 ŞIRNAK BLD. SİİRT SPOR LİSESİ 0-3 1-25 4-25 9-25 - -
Ertelendi Diyarbakır(Silvan) SİLVAN GENÇLİK CİZRE BLD. - - - - - -
07.02.2016 Siirt(Yeni Salon) 11:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ BİTLİS TÜRŞAD SPOR 0-3 17-25 23-25 18-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.12.2015 Muş(Atatürk) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZAR SPOR 1-3 25-23 19-25 14-25 17-25 -
17.01.2016 Bitlis(Tatvan) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR MUŞ YETİŞTİRME YURDU 2-3 25-10 23-25 27-25 24-26 13-15
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. ŞIRNAK BLD. - - - - - -
07.02.2016 Siirt(Yeni Salon) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-7 25-13 25-16 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.01.2016 Muş(Merkez) 12:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SİİRT SPOR LİSESİ 0-3 23-25 16-25 20-25 - -
24.01.2016 Siirt(14Eylül) 13:00 ŞIRNAK BLD. SİLVAN GENÇLİK (H) 0-3 0-25 0-25 0-25 - -
06.02.2016 Muş(Atatürk) 14:00 LALEZAR SPOR BİTLİS TÜRŞAD SPOR 3-1 25-19 28-26 18-25 25-16 -
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ CİZRE BLD. - - - - - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.01.2016 Batman(Atatürk) 18:00 SİLVAN GENÇLİK CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 13-25 22-25 8-25 - -
13.02.2016 Bitlis(Üniversite Salonu) 13:00 BİTLİS TÜRŞAD SPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1 26-24 19-25 25-20 25-18 -
14.02.2016 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ LALEZAR SPOR 2-3 25-22 25-19 13-25 19-25 11-15
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU - - - - - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.01.2016 Muş(Atatürk) 13:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-22 25-16 25-19 - -
20.02.2016 Batman(Yeni Salon) 16:00 CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ ŞIRNAK BLD. 0-3 16-25 10-25 21-25 - -
Ertelendi Muş(Atatürk) LALEZAR SPOR CİZRE BLD. - - - - - -
21.02.2016 Hakkari(AnadoluLisesi) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİİRT SPOR LİSESİ 2-3 25-16 23-25 25-22 15-25 11-15
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.12.2015 Muş(Atatürk) 15:00 ŞIRNAK BLD. MUŞ YETİŞTİRME YURDU 1-3 18-25 25-23 12-25 19-25 -
22.01.2016 Muş(Atatürk) 15:00 SİLVAN GENÇLİK LALEZAR SPOR 0-3 10-25 12-25 13-25 - -
28.02.2016 Siirt(14Eylül) 13:00 SİİRT SPOR LİSESİ BİTLİS TÜRŞAD SPOR 3-1 26-24 25-23 18-25 25-17 -
Ertelendi Şırnak(Cizre) CİZRE BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ - - - - - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.12.2015 Muş(Atatürk) 17:00 LALEZAR SPOR ŞIRNAK BLD. 3-0 25-11 25-9 25-21 - -
27.01.2016 Batman(Atatürk) 16:00 MUŞ YETİŞTİRME YURDU CİZRE GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-15 26-24 25-20 - -
05.02.2016 Siirt(Yeni Salon) 15:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLVAN GENÇLİK 3-0 25-7 25-16 25-18 - -
Ertelendi Bitlis(Tatvan) BİTLİS TÜRŞAD SPOR CİZRE BLD. - - - - - -

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.