2015-2016 Sezonu 2. Lig Bayan B Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 26 22 4 71 20 65 3.550 2133 1664 1.2819 17 2 3 2 1 1
2 ORDU TELEKOM 26 22 4 70 25 63 2.800 2182 1820 1.1989 14 3 5 2 0 2
3 NUMUNE 26 21 5 69 28 62 2.464 2254 1846 1.2210 11 7 3 2 2 1
4 BOLU BLD. 26 22 4 68 26 60 2.615 2170 1688 1.2855 14 2 6 0 2 2
5 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 26 17 9 61 35 54 1.743 2178 1942 1.1215 10 6 1 4 2 3
6 KARAYOLLARI 26 16 10 58 41 48 1.415 2179 1939 1.1238 9 3 4 4 2 4
7 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 26 14 12 51 48 39 1.063 2109 2102 1.0033 7 2 5 2 5 5
8 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 26 12 14 48 53 38 0.906 2116 2187 0.9675 4 5 3 5 2 7
9 BARTIN POLİSGÜCÜ 26 10 16 44 54 32 0.815 2054 2104 0.9762 7 0 3 5 4 7
10 KAZAN BLD. 26 10 16 41 58 32 0.707 2037 2186 0.9318 1 8 1 3 5 8
11 SAKARYA HENDEK 26 6 20 32 66 21 0.485 1927 2180 0.8839 2 2 2 5 4 11
12 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 26 6 20 24 67 15 0.358 1650 2128 0.7754 2 1 3 0 6 14
13 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 26 4 22 24 67 15 0.358 1678 2117 0.7926 3 1 0 3 6 13
14 TVF SPOR LİSESİ 26 0 26 5 78 2 0.064 1266 2030 0.6236 0 0 0 2 1 23

Antalya B.Şehir Bld.`nin 1 hükmen mağlubiyeti vardır.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.10.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE KARAYOLLARI 3-2 29-27 21-25 17-25 25-23 15-7
03.10.2015 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 12-25 16-25 16-25 - -
03.10.2015 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3 23-25 25-16 13-25 18-25 -
03.10.2015 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 21-25 15-25 15-25 - -
03.10.2015 Ordu(Durugöl) 14:00 ORDU TELEKOM BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-23 25-23 25-22 - -
03.10.2015 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3 22-25 25-27 22-25 - -
20.10.2015 Bolu(17Temmuz) 17:00 BOLU BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-11 25-11 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.10.2015 Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 13-25 17-25 - -
10.10.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 KARAYOLLARI SAKARYA HENDEK 3-2 25-10 14-25 25-17 23-25 15-11
10.10.2015 Ankara(Beştepe) 16:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ORDU TELEKOM 3-2 25-20 25-20 21-25 22-25 15-12
10.10.2015 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. NUMUNE 3-0 25-18 25-21 25-22 - -
10.10.2015 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAZAN BLD. 3-0 25-14 25-22 25-23 - -
10.10.2015 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1 25-18 23-25 25-5 25-21 -
10.10.2015 Samsun(MustafaDağıstanlı) 12:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BOLU BLD. 3-0 25-23 25-23 25-17 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.10.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-17 25-18 25-15 - -
17.10.2015 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-23 23-25 26-24 25-19 -
17.10.2015 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-17 25-16 - -
17.10.2015 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-16 25-18 25-13 - -
17.10.2015 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 25-16 25-17 25-11 - -
17.10.2015 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3 19-25 25-6 21-25 26-24 9-15
17.10.2015 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KARAYOLLARI 3-0 25-18 25-19 25-23 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.10.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ORDU TELEKOM 0-3 11-25 6-25 20-25 - -
24.10.2015 Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 0-3 18-25 19-25 15-25 - -
24.10.2015 Ankara(Beştepe) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER NUMUNE 1-3 19-25 25-21 20-25 7-25 -
24.10.2015 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-1 25-17 21-25 25-21 28-26 -
24.10.2015 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-17 25-19 25-23 - -
24.10.2015 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAKARYA HENDEK 1-3 17-25 25-23 19-25 23-25 -
24.10.2015 Gümüşhane(AydınDoğan) 15:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB KAZAN BLD. 3-0 25-21 25-14 25-20 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 KARAYOLLARI GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 17-25 18-25 18-25 - -
31.10.2015 Ankara(Başkent) 14:00 NUMUNE GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-1 23-25 25-14 25-22 25-16 -
31.10.2015 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-23 21-25 25-15 25-12 -
31.10.2015 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-15 25-12 25-10 - -
31.10.2015 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TELEKOM ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-15 25-15 - -
31.10.2015 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 13-25 25-16 23-25 25-22 13-15
31.10.2015 Samsun(Mete Adanır) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 20-25 25-20 25-20 25-19 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.11.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0 25-20 25-20 25-19 - -
07.11.2015 Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ NUMUNE 0-3 10-25 15-25 11-25 - -
07.11.2015 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. BOLU BLD. 2-3 25-22 15-25 25-14 23-25 8-15
07.11.2015 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. KAZAN BLD. 1-3 13-25 25-23 21-25 22-25 -
07.11.2015 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 0-3 9-25 21-25 9-25 - -
07.11.2015 Elazığ(İlÖzelİdare) 12:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ORDU TELEKOM 0-3 23-25 13-25 21-25 - -
07.11.2015 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB SAKARYA HENDEK 3-2 19-25 25-23 25-20 18-25 15-11
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.11.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-18 25-20 - -
10.11.2015 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1 18-25 25-17 25-7 25-12 -
10.11.2015 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 15-25 26-24 25-19 25-17 -
10.11.2015 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ORDU TELEKOM 0-3 23-25 21-25 20-25 - -
10.11.2015 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-16 25-22 - -
10.11.2015 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 2-3 25-19 22-25 20-25 25-23 13-15
17.11.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 KARAYOLLARI İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-22 19-25 25-15 25-13 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.11.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3 10-25 14-25 11-25 - -
14.11.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 22-25 20-25 12-25 - -
14.11.2015 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SAKARYA HENDEK 0-3 13-25 19-25 20-25 - -
14.11.2015 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 2-3 13-25 25-12 25-20 19-25 11-15
14.11.2015 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE NUMUNE 0-3 18-25 23-25 9-25 - -
14.11.2015 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB KARAYOLLARI 2-3 31-29 21-25 25-13 19-25 11-15
14.11.2015 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM KAZAN BLD. 3-0 25-19 25-10 25-22 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.11.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 NUMUNE ORDU TELEKOM 1-3 25-12 25-27 21-25 22-25 -
21.11.2015 Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-16 25-18 25-19 - -
21.11.2015 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 25-19 25-23 25-16 - -
21.11.2015 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 25-21 25-22 23-25 25-27 11-15
21.11.2015 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 3-1 25-10 22-25 25-13 25-13 -
21.11.2015 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-1 25-19 23-25 25-12 25-23 -
21.11.2015 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-18 25-15 25-20 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.11.2015 Ordu(Atatürk) 17:00 ORDU TELEKOM SAKARYA HENDEK 3-0 25-18 25-19 25-15 - -
28.11.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 10-25 8-25 6-25 - -
28.11.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BOLU BLD. 2-3 12-25 23-25 26-24 25-22 12-15
28.11.2015 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. NUMUNE 1-3 25-19 18-25 23-25 18-25 -
28.11.2015 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 2-3 25-15 25-23 16-25 14-25 16-18
28.11.2015 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 1-3 25-23 20-25 19-25 20-25 -
28.11.2015 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 15-25 25-23 32-30 24-26 13-15
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.12.2015 Ankara(Başkent) 12:00 KARAYOLLARI ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-13 25-15 25-23 - -
05.12.2015 Ankara(Başkent) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 25-20 25-15 25-15 - -
05.12.2015 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-12 25-23 - -
05.12.2015 Bartın(ÖmerTepesi) 13:00 BARTIN POLİSGÜCÜ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-20 25-9 - -
05.12.2015 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. NUMUNE 1-3 25-18 15-25 21-25 17-25 -
05.12.2015 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK KAZAN BLD. 1-3 23-25 22-25 25-15 17-25 -
05.12.2015 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ORDU TELEKOM 2-3 25-22 25-21 16-25 19-25 11-15
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
11.12.2015 Ankara(Beştepe) 19:00 NUMUNE SAKARYA HENDEK 3-1 22-25 29-27 25-7 25-15 -
12.12.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 0-3 11-25 19-25 15-25 - -
12.12.2015 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-2 21-25 25-18 19-25 25-23 16-14
12.12.2015 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 16-25 17-25 22-25 - -
12.12.2015 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 12-25 14-25 7-25 - -
12.12.2015 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB BOLU BLD. 0-3 15-25 15-25 9-25 - -
12.12.2015 Ordu(Atatürk) 12:30 ORDU TELEKOM KARAYOLLARI 3-1 25-20 16-25 25-21 25-19 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.12.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 17-25 25-13 25-14 25-22 -
19.12.2015 Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-1 21-25 25-20 25-18 25-16 -
19.12.2015 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ORDU TELEKOM 3-0 25-21 26-24 25-21 - -
19.12.2015 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-15 25-12 25-17 - -
19.12.2015 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAKARYA HENDEK 3-2 19-25 25-21 23-25 25-10 15-7
19.12.2015 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-10 25-16 25-21 - -
19.12.2015 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR NUMUNE 3-1 25-14 25-23 14-25 25-14 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.01.2016 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. KAZAN BLD. 3-0 25-23 25-10 25-16 - -
10.01.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 13:00 TVF SPOR LİSESİ BOLU BLD. 0-3 17-25 11-25 9-25 - -
10.01.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-22 25-9 25-21 - -
10.01.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 17:00 KARAYOLLARI NUMUNE 2-3 22-25 25-23 21-25 25-22 11-15
10.01.2016 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ORDU TELEKOM 2-3 19-25 27-29 25-21 25-20 12-15
10.01.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-23 25-23 25-20 -
10.01.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR SAKARYA HENDEK 3-0 25-16 25-20 25-21 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.01.2016 Ankara(Başkent) 17:00 NUMUNE GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3 19-25 25-17 25-22 20-25 10-15
17.01.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 25-22 13-25 25-17 20-25 11-15
17.01.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-16 25-22 - -
17.01.2016 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0 25-22 26-24 25-21 - -
17.01.2016 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3 22-25 12-25 25-20 23-25 -
17.01.2016 Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TELEKOM İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-1 25-21 22-25 25-20 25-17 -
17.01.2016 Sakarya(YeniHendek) 13:00 SAKARYA HENDEK KARAYOLLARI 0-3 14-25 19-25 11-25 - -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 2-3 25-23 21-25 21-25 25-16 15-17
24.01.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 KARAYOLLARI SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-1 25-18 17-25 25-21 25-18 -
24.01.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KAZAN BLD. 1-3 25-16 21-25 21-25 13-25 -
24.01.2016 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. SAKARYA HENDEK 3-0 25-15 25-13 25-13 - -
24.01.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. 0-3 18-25 18-25 16-25 - -
24.01.2016 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ NUMUNE 0-3 23-25 14-25 19-25 - -
24.01.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB ORDU TELEKOM 0-3 15-25 21-25 11-25 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.01.2016 Ankara(Beştepe) 17:30 NUMUNE İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-2 21-25 25-20 25-12 23-25 15-12
27.01.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 1-3 14-25 25-21 13-25 23-25 -
27.01.2016 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 3-1 16-25 25-18 25-20 25-15 -
27.01.2016 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 23-25 25-10 17-25 25-22 15-12
27.01.2016 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 23-25 17-25 18-25 - -
27.01.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-1 23-25 25-21 25-23 25-18 -
06.02.2016 Ordu(Atatürk) 12:00 ORDU TELEKOM TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-10 25-20 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.01.2016 Ankara(Başkent) 16:30 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER SAKARYA HENDEK 3-0 25-22 25-16 25-16 - -
31.01.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ KAZAN BLD. 0-3 21-25 17-25 17-25 - -
31.01.2016 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. KARAYOLLARI 3-0 25-18 25-20 25-21 - -
31.01.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ORDU TELEKOM 0-3 10-25 22-25 16-25 - -
31.01.2016 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 2-3 25-21 25-20 21-25 7-25 8-15
31.01.2016 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE BOLU BLD. 0-3 11-25 16-25 16-25 - -
31.01.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB NUMUNE 3-2 22-25 25-20 18-25 25-23 15-10
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.02.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-20 25-19 25-20 - -
07.02.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-20 25-17 25-12 - -
07.02.2016 Ankara(Kazan) 12:00 KAZAN BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 18-25 25-21 17-25 -
07.02.2016 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-2 28-26 25-20 19-25 24-26 15-11
07.02.2016 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-14 25-12 25-14 - -
07.02.2016 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 0-3 19-25 20-25 20-25 - -
07.02.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-21 25-15 25-13 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 TVF SPOR LİSESİ SAKARYA HENDEK 2-3 14-25 17-25 25-17 25-21 8-15
10.02.2016 Ankara(Beştepe) 18:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER KARAYOLLARI 0-3 18-25 19-25 20-25 - -
10.02.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. NUMUNE 0-3 19-25 7-25 12-25 - -
10.02.2016 Bartın(ÖmerTepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 11-25 15-25 12-25 - -
10.02.2016 Elazığ(YakupKılıç) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE KAZAN BLD. 1-3 25-22 10-25 15-25 20-25 -
10.02.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 16:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 1-3 27-29 25-19 24-26 17-25 -
10.02.2016 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM BOLU BLD. 2-3 25-21 19-25 13-25 25-20 11-15
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.02.2016 Ankara(Başkent) 16:30 NUMUNE ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-15 25-9 25-14 - -
14.02.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 27-25 25-21 25-21 - -
14.02.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. ORDU TELEKOM 2-3 25-23 14-25 25-20 15-25 13-15
14.02.2016 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-19 25-18 25-18 - -
14.02.2016 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-11 25-14 25-14 - -
14.02.2016 Sakarya(YeniHendek) 13:00 SAKARYA HENDEK ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-21 26-28 25-13 18-25 18-16
14.02.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-13 25-6 25-14 - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.02.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 25-11 21-25 25-23 20-25 18-16
21.02.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ KARAYOLLARI 0-3 15-25 9-25 14-25 - -
21.02.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. 0-3 22-25 13-25 23-25 - -
21.02.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 0-3 10-25 19-25 14-25 - -
21.02.2016 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE SAKARYA HENDEK 3-0 25-17 25-18 25-23 - -
21.02.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 2-3 29-27 8-25 25-23 19-25 7-15
21.02.2016 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM NUMUNE 0-3 22-25 19-25 10-25 - -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.02.2016 Ankara(Beştepe) KARAYOLLARI ANTALYA B.ŞEHİR BLD. (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
24.02.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 NUMUNE KAZAN BLD. 3-0 25-18 25-19 25-21 - -
24.02.2016 Ankara(Pursaklar) 16:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-10 25-14 - -
24.02.2016 Bartın(Amasra) 13:00 BARTIN POLİSGÜCÜ GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-2 25-18 25-22 24-26 23-25 15-11
24.02.2016 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 3-0 25-17 25-12 25-22 - -
24.02.2016 Sakarya(YeniHendek) 13:00 SAKARYA HENDEK ORDU TELEKOM 0-3 11-25 20-25 11-25 - -
24.02.2016 Samsun(Canik Hasan Doğan) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-14 25-13 25-12 - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.02.2016 Ankara(Beştepe) 17:30 TVF SPOR LİSESİ BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 22-25 17-25 14-25 - -
27.02.2016 Gümüşhane(AydınDoğan) 13:00 GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 2-3 25-23 16-25 25-15 18-25 10-15
28.02.2016 Ankara(Başkent) 14:00 NUMUNE BOLU BLD. 3-1 18-25 25-23 25-23 25-22 -
28.02.2016 Ankara(Kazan) 14:00 KAZAN BLD. SAKARYA HENDEK 3-1 25-21 25-20 23-25 25-16 -
28.02.2016 Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 0-3 18-25 17-25 9-25 - -
28.02.2016 Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE KARAYOLLARI 3-2 25-17 15-25 25-19 22-25 15-11
28.02.2016 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-2 25-19 25-19 23-25 20-25 15-8
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2016 Ankara(Beştepe) 14:00 İBA KİMYA TED KOLEJLİLER TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-23 25-21 - -
06.03.2016 Ankara(Beştepe) 13:00 KARAYOLLARI ORDU TELEKOM 2-3 25-22 22-25 25-21 17-25 13-15
06.03.2016 Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 3-0 25-17 25-20 25-12 - -
06.03.2016 Sakarya(YeniHendek) 15:00 SAKARYA HENDEK NUMUNE 1-3 22-25 17-25 25-21 12-25 -
06.03.2016 Samsun(MustafaDağıstanlı) 13:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR KAZAN BLD. 3-0 25-18 25-21 25-21 - -
12.03.2016 Ankara(Pursaklar) 17:00 GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE 3-0 25-19 25-17 25-17 - -
12.03.2016 Bartın(ÖmerTepesi) 17:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-15 25-16 - -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.03.2016 Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE BLD. G.HANE GB 0-3 15-25 13-25 10-25 - -
09.03.2016 Ankara(Beştepe) 14:30 NUMUNE SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-0 25-19 25-11 25-14 - -
09.03.2016 Ankara(Kazan) 14:30 KAZAN BLD. KARAYOLLARI 2-3 24-26 25-20 25-22 16-25 5-15
09.03.2016 Antalya(Atatürk) 14:30 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. İBA KİMYA TED KOLEJLİLER 1-3 26-28 9-25 25-23 16-25 -
09.03.2016 Elazığ(İlÖzelİdare) 14:30 ELAZIĞ İL ÖZEL İDARE BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-23 18-25 27-25 25-23 -
09.03.2016 Ordu(Atatürk) 14:30 ORDU TELEKOM GÜÇ KOLEJİ P.V.İ. 3-0 26-24 25-20 25-18 - -
09.03.2016 Sakarya(YeniHendek) 14:30 SAKARYA HENDEK BOLU BLD. 0-3 8-25 11-25 15-25 - -

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.