2015-2016 Sezonu 2. Lig Bayan A Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 SERAMİKSAN 26 24 2 75 18 71 4.167 2233 1717 1.3005 14 8 2 1 1 0
2 BEŞİKTAŞ 26 23 3 71 15 69 4.733 2090 1568 1.3329 17 6 0 0 2 1
3 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 26 23 3 72 20 68 3.600 2154 1742 1.2365 14 7 2 1 1 1
4 MANİSA B.ŞEHİR BLD. 26 17 9 57 34 52 1.676 2072 1925 1.0764 10 7 0 1 4 4
5 YEŞİLYURT 26 16 10 59 44 47 1.341 2285 2148 1.0638 7 4 5 4 3 3
6 ARKAS SPOR 26 16 10 55 44 44 1.250 2150 2067 1.0402 7 4 5 1 5 4
7 KARŞIYAKA ASRIN GRUP 26 13 13 49 46 41 1.065 2077 2070 1.0034 7 5 1 3 4 6
8 MALTEPE YALI SPOR 26 11 15 43 52 34 0.827 1948 2042 0.9540 6 3 2 3 4 8
9 ROTA KOLEJİ 26 11 15 48 59 32 0.814 2242 2328 0.9631 2 4 5 4 7 4
10 YEŞİLBAYRAMİÇ 26 11 15 42 55 31 0.764 2122 2228 0.9524 3 6 2 0 9 6
11 ARMA YAŞAM GENÇLİK 26 7 19 34 65 22 0.523 1948 2260 0.8619 2 2 3 4 5 10
12 IŞIKKENT 26 5 21 28 66 18 0.424 1844 2226 0.8284 2 3 0 3 7 11
13 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 26 3 23 20 72 11 0.278 1801 2164 0.8323 1 1 1 3 5 15
14 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 26 2 24 13 76 6 0.171 1650 2131 0.7743 0 0 2 2 3 19




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
03.10.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 10-25 23-25 8-25 - -
03.10.2015 İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-19 28-26 25-21 - -
03.10.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 0-3 17-25 16-25 17-25 - -
03.10.2015 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT SERAMİKSAN 0-3 24-26 21-25 20-25 - -
03.10.2015 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT ARKAS SPOR 1-3 13-25 12-25 25-23 14-25 -
03.10.2015 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 13:30 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-21 25-21 25-18 - -
14.10.2015 İzmir(Atatürk) 18:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP BEŞİKTAŞ 0-3 20-25 15-25 19-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.10.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-16 25-16 - -
10.10.2015 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ YEŞİLYURT 1-3 19-25 18-25 25-22 22-25 -
10.10.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI MALTEPE YALI SPOR 0-3 11-25 16-25 23-25 - -
10.10.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-12 25-6 27-25 - -
10.10.2015 İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 23-25 22-25 - -
10.10.2015 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-2 24-26 25-17 25-18 24-26 15-12
10.10.2015 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-10 25-18 25-19 - -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.10.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 25-14 26-24 19-25 25-11 -
17.10.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI SPOR BEŞİKTAŞ 0-3 17-25 19-25 13-25 - -
17.10.2015 İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK SERAMİKSAN 0-3 16-25 11-25 24-26 - -
17.10.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-2 24-26 25-12 25-18 20-25 15-12
17.10.2015 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT ARKAS SPOR 3-0 25-12 25-18 25-18 - -
17.10.2015 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 14:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-16 25-21 25-12 - -
18.10.2015 İzmir(Karşıyaka) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-23 25-18 24-26 25-15 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.10.2015 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1 24-26 25-21 25-13 25-19 -
24.10.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-18 31-29 - -
24.10.2015 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-14 18-25 21-25 25-21 14-16
24.10.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 18-25 25-18 19-25 -
24.10.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2 23-25 25-22 23-25 25-22 16-14
24.10.2015 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLYURT 2-3 25-22 24-26 25-23 23-25 10-15
24.10.2015 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-13 25-17 25-15 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.10.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 19-25 13-25 - -
31.10.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 1-3 23-25 11-25 25-20 15-25 -
31.10.2015 İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 20-25 17-25 25-20 17-25 -
31.10.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI BEŞİKTAŞ 0-3 17-25 17-25 12-25 - -
31.10.2015 İstanbul(Hadımköy) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK ARKAS SPOR 1-3 21-25 25-19 20-25 21-25 -
31.10.2015 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT IŞIKKENT 3-0 25-17 25-19 25-14 - -
31.10.2015 İzmir(Karşıyaka) 14:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ROTA KOLEJİ 3-1 25-18 22-25 25-18 25-18 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.11.2015 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-27 25-15 18-25 19-25 -
07.11.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-15 25-12 - -
07.11.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-17 12-25 23-25 25-12 15-13
07.11.2015 İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 16-25 18-25 14-25 - -
07.11.2015 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ ARMA YAŞAM GENÇLİK 2-3 23-25 18-25 25-21 25-22 10-15
07.11.2015 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-1 25-12 25-19 26-28 25-23 -
07.11.2015 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-10 25-13 25-20 - -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.11.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1 22-25 25-14 25-20 25-9 -
10.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 13:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 22-25 26-28 21-25 - -
10.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 MALTEPE YALI SPOR ROTA KOLEJİ 3-2 25-8 25-17 12-25 27-29 15-12
10.11.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ SERAMİKSAN 3-1 15-25 25-21 25-22 25-18 -
10.11.2015 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK IŞIKKENT 3-0 25-16 26-24 25-13 - -
10.11.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 0-3 15-25 19-25 22-25 - -
10.11.2015 İzmir(Karşıyaka) 18:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 25-17 22-25 23-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.11.2015 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BEŞİKTAŞ 1-3 20-25 16-25 26-24 21-25 -
14.11.2015 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2 23-25 25-20 25-13 24-26 15-12
14.11.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT MALTEPE YALI SPOR 0-3 14-25 21-25 11-25 - -
14.11.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-17 25-15 25-20 - -
14.11.2015 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 15-25 20-25 - -
14.11.2015 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1 28-30 25-21 26-24 25-17 -
14.11.2015 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-10 25-17 25-10 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.11.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-18 25-20 25-21 - -
21.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ROTA KOLEJİ 0-3 19-25 20-25 21-25 - -
21.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 18-25 6-25 - -
21.11.2015 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 3-1 25-17 25-18 23-25 25-20 -
21.11.2015 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK YEŞİLYURT 1-3 13-25 18-25 25-16 23-25 -
21.11.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 13-25 20-25 24-26 - -
21.11.2015 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 26-24 25-20 25-20 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.11.2015 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 22-25 25-18 25-20 25-18 -
28.11.2015 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-19 23-25 25-27 25-22 15-5
28.11.2015 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR SERAMİKSAN 2-3 25-15 18-25 22-25 25-22 11-15
28.11.2015 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BEŞİKTAŞ 0-3 24-26 15-25 14-25 - -
28.11.2015 İzmir(Karşıyaka) 15:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-19 25-13 25-15 - -
28.11.2015 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 26-28 25-20 24-26 25-20 4-15
29.11.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 25-23 17-25 26-24 25-18 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.12.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-19 25-20 26-24 - -
05.12.2015 İstanbul(50.Yıl) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-18 25-20 - -
05.12.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 20-25 21-25 23-25 - -
05.12.2015 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ IŞIKKENT 3-0 25-14 25-18 25-19 - -
05.12.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 2-3 25-19 18-25 19-25 28-26 11-15
05.12.2015 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN ROTA KOLEJİ 3-0 25-19 25-10 25-16 - -
06.12.2015 Çanakkale(Bayramiç) 14:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARKAS SPOR 1-3 25-16 19-25 19-25 19-25 -
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.12.2015 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 25-21 25-16 24-26 25-22 -
12.12.2015 İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT SERAMİKSAN 1-3 19-25 25-23 15-25 19-25 -
12.12.2015 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 21-25 19-25 25-17 21-25 -
12.12.2015 İzmir(Karşıyaka) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-16 17-25 11-25 18-25 -
12.12.2015 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 1-3 14-25 25-23 18-25 24-26 -
13.12.2015 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK MALTEPE YALI SPOR 0-3 12-25 17-25 15-25 - -
13.12.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-17 25-16 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.12.2015 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-13 25-16 25-11 - -
19.12.2015 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ IŞIKKENT 3-1 20-25 25-21 25-23 25-16 -
19.12.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 20-25 21-25 17-25 - -
19.12.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ YEŞİLYURT 3-0 25-18 25-21 25-11 - -
19.12.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 0-3 23-25 18-25 14-25 - -
19.12.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 3-1 16-25 25-19 25-19 25-16 -
19.12.2015 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-20 25-16 23-25 25-14 -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.01.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-12 21-25 25-16 25-17 -
10.01.2016 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-15 25-23 - -
10.01.2016 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 1-3 25-18 20-25 20-25 22-25 -
10.01.2016 İstanbul(B.Felek) 15:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-2 25-18 25-15 17-25 20-25 15-12
10.01.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR IŞIKKENT 3-0 25-14 25-15 25-23 - -
10.01.2016 İzmir(Gaziemir) 15:00 ROTA KOLEJİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 21-25 15-25 28-26 25-22 15-11
22.01.2016 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN YEŞİLYURT 3-1 25-17 16-25 25-17 25-16 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.01.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT ROTA KOLEJİ 1-3 25-16 21-25 17-25 16-25 -
17.01.2016 İstanbul(50.Yıl) 18:30 MALTEPE YALI SPOR FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 25-15 25-19 20-25 25-12 -
17.01.2016 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK BEŞİKTAŞ 0-3 13-25 11-25 11-25 - -
17.01.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 16-25 13-25 - -
17.01.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-16 25-21 25-14 - -
17.01.2016 İzmir(Karşıyaka) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP SERAMİKSAN 0-3 20-25 19-25 22-25 - -
17.01.2016 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 3-1 25-23 16-25 27-25 25-20 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.01.2016 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 1-3 24-26 25-22 21-25 26-28 -
24.01.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 10-25 22-25 - -
24.01.2016 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-19 25-20 25-16 - -
24.01.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-19 27-25 - -
24.01.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR YEŞİLYURT 3-2 23-25 25-15 25-19 21-25 15-4
24.01.2016 İzmir(Gaziemir) 15:00 ROTA KOLEJİ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 20-25 25-20 20-25 -
24.01.2016 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 14:00 SERAMİKSAN ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-1 24-26 25-8 25-22 25-21 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.01.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0 25-20 25-21 25-17 - -
27.01.2016 İstanbul(50.Yıl) 17:00 MALTEPE YALI SPOR SERAMİKSAN 0-3 10-25 13-25 16-25 - -
27.01.2016 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK YEŞİLBAYRAMİÇ 2-3 25-27 20-25 25-23 25-19 16-18
27.01.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 1-3 25-21 17-25 22-25 16-25 -
27.01.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 18:00 YEŞİLYURT ROTA KOLEJİ 2-3 20-25 25-20 20-25 25-21 13-15
27.01.2016 İzmir(Karşıyaka) 18:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ARKAS SPOR 0-3 13-25 24-26 17-25 - -
27.01.2016 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-1 20-25 25-16 26-24 25-13 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.01.2016 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ MALTEPE YALI SPOR 1-3 23-25 23-25 26-24 13-25 -
31.01.2016 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-9 25-17 25-14 - -
31.01.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-14 25-18 25-14 - -
31.01.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT YEŞİLYURT 2-3 25-21 21-25 28-26 21-25 10-15
31.01.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-1 25-18 25-14 22-25 25-12 -
31.01.2016 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-20 25-13 - -
31.01.2016 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 14:00 SERAMİKSAN BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 23-25 25-11 25-11 15-6
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.02.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-14 25-20 25-17 - -
07.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI SERAMİKSAN 0-3 17-25 20-25 23-25 - -
07.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR ARKAS SPOR 3-1 28-26 13-25 30-28 25-13 -
07.02.2016 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK ROTA KOLEJİ 2-3 21-25 26-24 25-17 13-25 17-19
07.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 0-3 15-25 20-25 16-25 - -
07.02.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-19 24-26 25-23 25-17 -
07.02.2016 İzmir(Karşıyaka) 16:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP IŞIKKENT 1-3 24-26 25-15 21-25 23-25 -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.02.2016 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-2 20-25 25-22 23-25 26-24 15-9
10.02.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 18:00 YEŞİLYURT İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-14 25-17 - -
10.02.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 IŞIKKENT ARMA YAŞAM GENÇLİK 1-3 25-17 22-25 21-25 21-25 -
10.02.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 15-25 25-22 19-25 17-25 -
10.02.2016 İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-19 25-19 16-25 25-13 -
10.02.2016 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 18:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-18 25-20 26-24 - -
10.02.2016 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 16:30 SERAMİKSAN BEŞİKTAŞ 3-1 23-25 25-20 25-23 25-19 -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.02.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 3-1 25-22 25-17 20-25 25-21 -
14.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR IŞIKKENT 3-0 25-19 25-14 25-19 - -
14.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI ARKAS SPOR 2-3 25-18 21-25 25-23 16-25 10-15
14.02.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-19 25-19 25-10 - -
14.02.2016 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK MANİSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 17-25 19-25 - -
14.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 0-3 17-25 21-25 17-25 - -
14.02.2016 İzmir(Karşıyaka) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP YEŞİLYURT 3-2 18-25 26-24 25-19 18-25 18-16
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.02.2016 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SERAMİKSAN 1-3 15-25 24-26 25-19 16-25 -
21.02.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-0 25-16 25-15 25-23 - -
21.02.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 0-3 13-25 18-25 15-25 - -
21.02.2016 İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 16-25 20-25 - -
21.02.2016 İzmir(Gaziemir) 15:00 ROTA KOLEJİ FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-1 22-25 25-23 25-21 25-14 -
21.02.2016 İzmir(Karşıyaka) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-19 25-11 - -
21.02.2016 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 25-17 25-23 25-19 - -
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.02.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 29-27 25-20 25-13 - -
24.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:00 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI IŞIKKENT 0-3 19-25 25-27 22-25 - -
24.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 18:00 MALTEPE YALI SPOR YEŞİLYURT 2-3 19-25 20-25 25-18 25-23 17-19
24.02.2016 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ ROTA KOLEJİ 3-1 22-25 25-13 25-15 25-22 -
24.02.2016 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-2 25-20 21-25 25-23 14-25 15-11
24.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 0-3 16-25 20-25 23-25 - -
24.02.2016 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 18:30 SERAMİKSAN ARKAS SPOR 3-0 25-15 25-22 25-20 - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.02.2016 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 16:00 ARMA YAŞAM GENÇLİK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 23-25 25-21 25-15 25-16 -
28.02.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 YEŞİLYURT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 20-25 15-25 25-23 25-21 10-15
28.02.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT BEŞİKTAŞ 0-3 11-25 7-25 22-25 - -
28.02.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-23 25-17 25-18 - -
28.02.2016 İzmir(Gaziemir) 15:00 ROTA KOLEJİ SERAMİKSAN 3-2 18-25 27-25 16-25 25-22 17-15
28.02.2016 İzmir(Karşıyaka) 15:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-12 27-25 20-25 25-23 -
28.02.2016 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 16:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 26-24 25-9 25-16 - -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.03.2016 Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-18 25-12 25-22 - -
06.03.2016 Çanakkale(Bayramiç) 15:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ROTA KOLEJİ 3-1 17-25 25-21 25-20 26-24 -
06.03.2016 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-14 25-15 - -
06.03.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:30 MALTEPE YALI SPOR ARMA YAŞAM GENÇLİK 3-2 25-20 18-25 25-19 22-25 15-10
06.03.2016 İstanbul(BurhanFelek) 16:30 FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI YEŞİLYURT 0-3 22-25 18-25 18-25 - -
06.03.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 0-3 19-25 25-27 23-25 - -
06.03.2016 Manisa(Turgutlu-Y.Beyazıt) 14:00 SERAMİKSAN IŞIKKENT 3-0 25-12 25-21 25-14 - -
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
09.03.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-18 25-18 - -
09.03.2016 İstanbul(B.ÇekmeceG.Bilge) 14:30 ARMA YAŞAM GENÇLİK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 19-25 20-25 - -
09.03.2016 İstanbul(Yeşilyurt) 14:30 YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ 1-3 19-25 25-27 25-14 17-25 -
09.03.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 26-24 24-26 28-26 25-15 -
09.03.2016 İzmir(Karşıyaka) 14:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP FMV IŞIK ÜNİV. OKULLARI 3-0 25-19 25-22 25-17 - -
09.03.2016 Manisa(B.ŞehirBld.Sl.) 17:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 1-3 25-21 21-25 15-25 22-25 -
12.03.2016 İzmir(Gaziemir) 14:30 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 2-3 25-20 21-25 23-25 25-17 12-15

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 FENERBAHÇE 18 15 3 48 19 44.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 36 33 32.080
6 ÇANAKKALE BLD. 18 9 9 36 36 28.870
7 HALKBANK 18 8 10 33 39 26.050
8 BEŞİKTAŞ 18 8 10 27 37 22.720
9 SERAMİKSAN 18 6 12 27 45 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
02 Mart 2017 Perşembe
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - GFC AJACCIO (Fransa)
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.