2015-2016 Sezonu 2. Lig Erkek A Grubu

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ADANA TOROS BYZ 25 23 2 72 10 70 7.200 2008 1510 1.3298 19 4 0 1 1 0
2 AFYON BLD. 25 21 4 67 19 64 3.526 2080 1719 1.2100 15 5 1 2 0 2
3 DÜZCE BLD. 25 15 10 55 43 44 1.279 2223 2150 1.0340 5 7 3 2 6 2
4 TFL ALTEKMA 25 14 11 51 43 44 1.186 2107 2068 1.0189 6 6 2 4 1 6
5 TOFAŞ SPOR 25 15 10 55 48 43 1.146 2248 2186 1.0284 4 4 7 5 0 5
6 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 25 14 11 50 47 39 1.064 2111 2112 0.9995 4 6 4 1 6 4
7 OKYANUS KOLEJİ 25 12 13 48 48 36 1.000 2129 2125 1.0019 6 3 3 3 6 4
8 SEYDİŞEHİR BLD. 25 13 12 50 55 35 0.909 2297 2380 0.9651 1 5 7 3 5 4
9 PTT 25 8 17 42 57 29 0.737 2115 2212 0.9561 4 2 2 7 4 6
10 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 25 11 14 41 57 28 0.719 2002 2193 0.9129 2 3 6 1 6 7
11 KONYA B.ŞEHİR BLD. 25 9 16 33 56 26 0.589 1886 2071 0.9107 3 4 2 1 4 11
12 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 25 7 18 36 56 25 0.643 1959 2034 0.9631 5 2 0 4 7 7
13 KULA BLD. 25 7 18 32 62 21 0.516 2044 2202 0.9282 1 4 2 2 7 9
14 MALİYE OKULLARI 13 0 13 8 39 3 0.205 861 1108 0.7771 0 0 0 3 2 8

Maliye Okulları 2 hükmen mağlubiyet nedeniyle ligden ihraç edilmiştir.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.10.2015 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. TFL ALTEKMA 2-3 27-29 23-25 30-28 25-20 12-15
04.10.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI OKYANUS KOLEJİ 0-3 20-25 18-25 18-25 - -
04.10.2015 Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ SPOR ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1 25-15 25-22 21-25 25-19 -
04.10.2015 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. PTT 1-3 24-26 25-21 17-25 26-28 -
04.10.2015 Eskişehir(Gökmeydan) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-18 24-26 25-12 25-18 -
04.10.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3 16-25 21-25 13-25 - -
04.10.2015 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-1 25-19 21-25 25-23 25-21 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.10.2015 Adana(Menderes) 14:00 ADANA TOROS BYZ AFYON BLD. 3-0 25-20 25-19 26-24 - -
21.10.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 PTT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-22 25-19 23-25 12-25 9-15
21.10.2015 İstanbul(B.Felek) 17:00 OKYANUS KOLEJİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 24-26 16-25 17-25 - -
21.10.2015 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA KULA BLD. 3-1 22-25 25-19 26-24 25-20 -
21.10.2015 Isparta(6Mart) ISPARTA SPORTİF GENÇLİK MALİYE OKULLARI (H) 3-0 25-0 25-0 25-0 - -
21.10.2015 Konya(Seydişehir MYO) 16:00 SEYDİŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 3-2 19-25 25-23 15-25 25-13 15-12
27.10.2015 Konya(Atatürk) 17:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 3-2 25-22 25-20 18-25 23-25 16-14
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.10.2015 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. OKYANUS KOLEJİ 3-1 25-14 22-25 26-24 25-21 -
18.10.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 12-25 10-25 - -
18.10.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 TOFAŞ SPOR PTT 3-2 21-25 25-21 21-25 25-20 15-12
18.10.2015 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. TFL ALTEKMA 3-2 25-23 25-19 21-25 24-26 15-8
18.10.2015 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SEYDİŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-23 18-25 22-25 -
18.10.2015 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 23-25 25-21 20-25 22-25 -
18.10.2015 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. ADANA TOROS BYZ 1-3 31-29 17-25 19-25 18-25 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
25.10.2015 Adana(Menderes) 14:00 ADANA TOROS BYZ DÜZCE BLD. 3-0 26-24 25-12 25-19 - -
25.10.2015 Ankara(Başkent) 13:30 PTT ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 20-25 25-20 23-25 18-25 -
25.10.2015 İstanbul(BurhanFelek) 15:00 OKYANUS KOLEJİ KULA BLD. 2-3 26-28 25-16 25-18 22-25 8-15
25.10.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. AFYON BLD. 0-3 21-25 20-25 17-25 - -
25.10.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 TFL ALTEKMA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 27-25 25-7 - -
25.10.2015 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI 3-1 23-25 25-19 25-19 25-12 -
25.10.2015 Konya(Seydişehir MYO) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 3-2 25-20 25-23 20-25 23-25 15-11
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.10.2015 Ankara(Başkent) 18:30 MALİYE OKULLARI AFYON BLD. 0-3 16-25 16-25 25-27 - -
31.10.2015 Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ SPOR TFL ALTEKMA 3-1 26-24 23-25 26-24 25-12 -
31.10.2015 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. OKYANUS KOLEJİ 2-3 25-23 23-25 25-21 20-25 14-16
31.10.2015 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ADANA TOROS BYZ 1-3 21-25 25-23 21-25 16-25 -
31.10.2015 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK SEYDİŞEHİR BLD. 3-1 25-21 25-23 25-27 25-17 -
31.10.2015 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PTT 3-0 25-22 25-21 25-22 - -
31.10.2015 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 26-24 22-25 25-20 25-15 -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
04.11.2015 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA TOROS BYZ TOFAŞ SPOR 2-3 24-26 17-25 25-21 25-19 11-15
04.11.2015 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. KULA BLD. 3-0 29-27 25-23 25-21 - -
04.11.2015 Ankara(Beştepe) 17:00 PTT MALİYE OKULLARI 3-0 25-16 26-24 25-22 - -
04.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 1-3 26-24 20-25 17-25 18-25 -
04.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 17:00 OKYANUS KOLEJİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-17 20-25 25-16 25-16 -
04.11.2015 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-0 25-19 25-19 25-19 - -
05.11.2015 Konya(Seydişehir MYO) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-18 26-24 22-25 17-25 11-15
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.11.2015 Ankara(Başkent) 16:30 PTT SEYDİŞEHİR BLD. 2-3 22-25 25-21 30-32 25-13 14-16
08.11.2015 Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI KULA BLD. 2-3 25-22 22-25 20-25 25-17 12-15
08.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 TOFAŞ SPOR OKYANUS KOLEJİ 3-1 25-17 26-24 21-25 31-29 -
08.11.2015 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. AFYON BLD. 3-0 25-19 25-22 25-23 - -
08.11.2015 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 25-15 17-25 25-21 15-13
08.11.2015 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK ADANA TOROS BYZ 1-3 18-25 14-25 25-20 10-25 -
08.11.2015 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-0 25-22 25-22 25-20 - -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.11.2015 Adana(Menderes) 14:00 ADANA TOROS BYZ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-15 25-18 - -
15.11.2015 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-15 28-30 25-12 25-14 -
15.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 15:00 OKYANUS KOLEJİ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 25-20 20-25 23-25 18-25 -
15.11.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. TOFAŞ SPOR 0-3 23-25 21-25 21-25 - -
15.11.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 TFL ALTEKMA PTT 3-2 25-16 25-20 23-25 18-25 15-9
15.11.2015 Konya(Seydişehir MYO) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI 3-1 25-23 17-25 25-16 25-23 -
15.11.2015 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. DÜZCE BLD. 0-3 19-25 18-25 21-25 - -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.11.2015 Ankara(Başkent) 18:00 PTT ADANA TOROS BYZ 0-3 13-25 25-27 23-25 - -
22.11.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 MALİYE OKULLARI DÜZCE BLD. 0-3 22-25 23-25 23-25 - -
22.11.2015 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ SPOR AFYON BLD. 3-2 25-21 19-25 23-25 25-19 15-8
22.11.2015 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KULA BLD. 3-0 25-19 29-27 25-19 - -
22.11.2015 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-22 19-25 24-26 25-18 15-12
22.11.2015 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. OKYANUS KOLEJİ 2-3 25-22 22-25 25-23 21-25 7-15
22.11.2015 Konya(Seydişehir MYO) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 3-2 20-25 26-24 23-25 28-26 15-12
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Adana(Menderes) 14:00 ADANA TOROS BYZ SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-15 25-13 25-22 - -
29.11.2015 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-0 25-18 25-13 25-19 - -
29.11.2015 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 23-25 25-19 12-25 21-25 -
29.11.2015 İstanbul(50.Yıl) 14:30 OKYANUS KOLEJİ PTT 3-0 25-19 25-14 27-25 - -
29.11.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-16 25-17 - -
29.11.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 TFL ALTEKMA MALİYE OKULLARI 3-0 25-19 25-20 25-19 - -
29.11.2015 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. TOFAŞ SPOR 3-0 25-17 27-25 25-20 - -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.12.2015 Ankara(Beştepe) 14:00 PTT İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 19-25 24-26 25-18 25-21 16-14
06.12.2015 Bursa(Çekirge) 14:00 TOFAŞ SPOR DÜZCE BLD. 3-1 25-15 19-25 25-22 27-25 -
06.12.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 TFL ALTEKMA ADANA TOROS BYZ 0-3 22-25 22-25 18-25 - -
06.12.2015 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK KULA BLD. 1-3 19-25 21-25 25-19 23-25 -
06.12.2015 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. AFYON BLD. 0-3 20-25 19-25 22-25 - -
06.12.2015 Konya(Seydişehir MYO) 16:00 SEYDİŞEHİR BLD. OKYANUS KOLEJİ 0-3 19-25 23-25 22-25 - -
10.12.2015 Ankara(Beştepe) 17:30 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-16 25-17 25-27 22-25 8-15
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.12.2015 Adana(Menderes) 14:00 ADANA TOROS BYZ MALİYE OKULLARI 3-0 25-23 25-16 25-15 - -
13.12.2015 Afyon(Atatürk) 16:00 AFYON BLD. PTT 3-0 25-16 25-17 25-20 - -
13.12.2015 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1 26-28 25-20 25-13 25-20 -
13.12.2015 Eskişehir(Atatürk) 12:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TOFAŞ SPOR 3-2 16-25 22-25 25-18 25-13 15-13
13.12.2015 İstanbul(50.Yıl) 14:30 OKYANUS KOLEJİ TFL ALTEKMA 1-3 25-19 22-25 18-25 23-25 -
13.12.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-22 23-25 23-25 -
13.12.2015 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 22-25 20-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.12.2015 Adana(Menderes) 14:00 ADANA TOROS BYZ OKYANUS KOLEJİ 3-0 25-21 25-16 25-17 - -
20.12.2015 Ankara(Başkent) 13:00 PTT KULA BLD. 3-0 27-25 25-23 25-23 - -
20.12.2015 Ankara(Başkent) 15:00 MALİYE OKULLARI TOFAŞ SPOR 2-3 25-23 25-23 13-25 22-25 13-15
20.12.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 TFL ALTEKMA İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 21-25 17-25 - -
20.12.2015 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-22 25-20 - -
20.12.2015 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. DÜZCE BLD. 1-3 25-27 22-25 25-20 20-25 -
20.12.2015 Konya(Seydişehir) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. AFYON BLD. 2-3 22-25 26-24 19-25 25-22 9-15
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(B.Felek) OKYANUS KOLEJİ MALİYE OKULLARI - - - - - -
09.01.2016 Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA TOROS BYZ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-15 25-10 - -
09.01.2016 Ankara(SelimSırrıTarcan) 15:00 PTT DÜZCE BLD. 1-3 25-17 22-25 22-25 16-25 -
09.01.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 TFL ALTEKMA AFYON BLD. 0-3 14-25 18-25 23-25 - -
09.01.2016 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK TOFAŞ SPOR 3-2 17-25 25-23 25-15 19-25 15-9
09.01.2016 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 23-25 16-25 23-25 - -
09.01.2016 Konya(Seydişehir-Atatürk) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. KULA BLD. 3-1 25-21 28-26 23-25 27-25 -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) MALİYE OKULLARI ISPARTA SPORTİF GENÇLİK - - - - - -
16.01.2016 Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON BLD. ADANA TOROS BYZ 3-1 20-25 25-17 25-21 25-18 -
16.01.2016 Bursa(Çekirge) 15:00 TOFAŞ SPOR KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 29-27 25-15 25-22 - -
16.01.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-1 25-18 25-21 23-25 25-20 -
16.01.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. OKYANUS KOLEJİ 1-3 25-17 23-25 28-30 21-25 -
17.01.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ PTT 3-2 16-25 23-25 25-23 25-13 16-14
17.01.2016 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. TFL ALTEKMA 1-3 24-26 23-25 25-19 22-25 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(HaldunAlagaş) İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALİYE OKULLARI - - - - - -
23.01.2016 Adana(Menderes) 16:00 ADANA TOROS BYZ KULA BLD. 3-0 25-13 25-19 25-10 - -
23.01.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 PTT TOFAŞ SPOR 2-3 25-18 23-25 15-25 26-24 6-15
23.01.2016 İstanbul(50.Yıl) 15:00 OKYANUS KOLEJİ AFYON BLD. 0-3 23-25 23-25 22-25 - -
23.01.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 TFL ALTEKMA DÜZCE BLD. 2-3 25-22 25-22 19-25 20-25 12-15
23.01.2016 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 25-22 19-25 23-25 21-25 -
23.01.2016 Konya(Seydişehir-Atatürk) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-2 25-16 16-25 23-25 25-23 16-14
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) MALİYE OKULLARI KONYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
30.01.2016 Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-15 25-15 25-14 - -
30.01.2016 Bursa(Çekirge) 14:30 TOFAŞ SPOR SEYDİŞEHİR BLD. 3-2 25-23 26-24 23-25 22-25 15-13
30.01.2016 Düzce(18Temmuz) 14:00 DÜZCE BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3 18-25 19-25 14-25 - -
30.01.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TFL ALTEKMA 0-3 23-25 23-25 17-25 - -
30.01.2016 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK PTT 3-2 25-23 25-23 23-25 22-25 17-15
31.01.2016 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. OKYANUS KOLEJİ 0-3 17-25 16-25 22-25 - -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Afyon(Atatürk) AFYON BLD. MALİYE OKULLARI - - - - - -
03.02.2016 Adana(Menderes) 15:00 ADANA TOROS BYZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-22 25-12 25-10 - -
03.02.2016 Ankara(Beştepe) 17:00 PTT KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-16 25-16 - -
03.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 17:00 OKYANUS KOLEJİ DÜZCE BLD. 3-1 22-25 26-24 25-18 25-22 -
03.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KULA BLD. 3-1 25-12 22-25 25-21 25-22 -
03.02.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 TFL ALTEKMA TOFAŞ SPOR 3-0 25-21 25-18 25-22 - -
03.02.2016 Konya(Seydişehir-Atatürk) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 25-22 21-25 26-28 21-25 -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) MALİYE OKULLARI PTT - - - - - -
06.02.2016 Bursa(Çekirge) 14:30 TOFAŞ SPOR ADANA TOROS BYZ 0-3 12-25 26-28 14-25 - -
06.02.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-19 25-18 17-25 25-22 -
06.02.2016 Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ OKYANUS KOLEJİ 3-1 13-25 25-21 28-26 25-17 -
06.02.2016 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK TFL ALTEKMA 3-2 22-25 23-25 25-22 25-22 15-13
06.02.2016 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 0-3 20-25 24-26 18-25 - -
07.02.2016 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. AFYON BLD. 1-3 27-29 18-25 25-18 25-27 -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Manisa(Kula) KULA BLD. MALİYE OKULLARI - - - - - -
13.02.2016 Adana(Menderes) 14:00 ADANA TOROS BYZ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-0 25-14 25-13 25-22 - -
13.02.2016 Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON BLD. DÜZCE BLD. 3-1 26-24 25-19 22-25 25-21 -
13.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 15:00 OKYANUS KOLEJİ TOFAŞ SPOR 3-2 25-21 19-25 22-25 25-19 15-10
13.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-17 25-16 - -
13.02.2016 İzmir(Atatürk) 15:00 TFL ALTEKMA KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-20 25-15 - -
13.02.2016 Konya(Seydişehir-Atatürk) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. PTT 3-1 25-20 25-21 23-25 25-22 -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) MALİYE OKULLARI SEYDİŞEHİR BLD. - - - - - -
17.02.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 PTT TFL ALTEKMA 1-3 22-25 25-22 16-25 20-25 -
17.02.2016 Bursa(Çekirge) 17:00 TOFAŞ SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 27-25 25-23 25-12 - -
17.02.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. KULA BLD. 3-0 25-19 25-23 25-23 - -
17.02.2016 Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ AFYON BLD. 0-3 14-25 13-25 14-25 - -
17.02.2016 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK OKYANUS KOLEJİ 3-0 25-23 25-14 25-21 - -
17.02.2016 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3 21-25 23-25 12-25 - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Düzce(18Temmuz) DÜZCE BLD. MALİYE OKULLARI - - - - - -
20.02.2016 Adana(Menderes) 14:00 ADANA TOROS BYZ PTT 3-0 25-13 25-11 25-22 - -
20.02.2016 Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON BLD. TOFAŞ SPOR 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
20.02.2016 İstanbul(50.Yıl) 15:00 OKYANUS KOLEJİ KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-20 25-23 - -
20.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 3-1 25-18 17-25 25-14 25-18 -
20.02.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 TFL ALTEKMA SEYDİŞEHİR BLD. 3-1 20-25 25-17 25-22 25-20 -
21.02.2016 Manisa(Kula) 14:00 KULA BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 2-3 25-11 21-25 18-25 26-24 11-15
23. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) MALİYE OKULLARI TFL ALTEKMA - - - - - -
27.02.2016 Ankara(Beştepe) 15:00 PTT OKYANUS KOLEJİ 3-2 21-25 22-25 25-15 25-15 15-11
27.02.2016 Bursa(Çekirge) 14:30 TOFAŞ SPOR KULA BLD. 3-2 21-25 22-25 25-20 25-16 15-8
27.02.2016 Eskişehir(Gökmeydan) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ DÜZCE BLD. 1-3 25-21 25-27 18-25 13-25 -
27.02.2016 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK AFYON BLD. 0-3 16-25 10-25 15-25 - -
27.02.2016 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-17 25-18 16-25 25-19 -
27.02.2016 Konya(Seydişehir-Atatürk) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. ADANA TOROS BYZ 0-3 20-25 20-25 21-25 - -
24. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Eskişehir(Atatürk) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI - - - - - -
02.03.2016 Adana(Menderes) 15:00 ADANA TOROS BYZ TFL ALTEKMA 3-0 25-18 25-16 25-15 - -
02.03.2016 Afyon(Atatürk) 13:00 AFYON BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-8 25-19 - -
02.03.2016 Düzce(18Temmuz) 16:00 DÜZCE BLD. TOFAŞ SPOR 3-0 25-19 25-17 25-23 - -
02.03.2016 İstanbul(50.Yıl) 16:00 OKYANUS KOLEJİ SEYDİŞEHİR BLD. 2-3 24-26 20-25 25-22 25-21 13-15
02.03.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. PTT 0-3 22-25 20-25 21-25 - -
02.03.2016 Manisa(Kula) 16:00 KULA BLD. ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 0-3 26-28 22-25 9-25 - -
25. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Beştepe) MALİYE OKULLARI ADANA TOROS BYZ - - - - - -
05.03.2016 Ankara(Beştepe) 16:00 PTT AFYON BLD. 0-3 20-25 22-25 19-25 - -
05.03.2016 Bursa(Çekirge) 14:30 TOFAŞ SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-14 25-19 - -
05.03.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 TFL ALTEKMA OKYANUS KOLEJİ 0-3 21-25 19-25 22-25 - -
05.03.2016 Isparta(6Mart) 14:00 ISPARTA SPORTİF GENÇLİK DÜZCE BLD. 2-3 25-27 25-22 21-25 25-20 10-15
05.03.2016 Konya(Atatürk) 14:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. KULA BLD. 1-3 25-23 23-25 24-26 11-25 -
05.03.2016 Konya(Seydişehir-Atatürk) 14:00 SEYDİŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 25-23 22-25 25-23 15-9
26. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Bursa(Çekirge) TOFAŞ SPOR MALİYE OKULLARI - - - - - -
09.03.2016 Afyon(Atatürk) 14:30 AFYON BLD. SEYDİŞEHİR BLD. 3-0 25-20 28-26 25-14 - -
09.03.2016 Düzce(18Temmuz) 14:30 DÜZCE BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-19 23-25 23-25 23-25 -
09.03.2016 Eskişehir(Atatürk) 14:30 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ISPARTA SPORTİF GENÇLİK 1-3 20-25 29-31 26-24 23-25 -
09.03.2016 İstanbul(50.Yıl) 14:30 OKYANUS KOLEJİ ADANA TOROS BYZ 1-3 18-25 16-25 25-21 19-25 -
09.03.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 14:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 1-3 25-23 19-25 18-25 16-25 -
09.03.2016 Manisa(Kula) 14:30 KULA BLD. PTT 1-3 25-18 25-27 19-25 22-25 -

MAÇ TAKVİMİ
Temmuz 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
CEV Satellite Tv Yayın Programı
30 Temmuz 2017 Pazar
20:00  NTV-Spor  Canlı
Erkekler Finali
21:00  NTV-Spor  Canlı
Bayanlar Finali
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.