2015-2016 Sezonu 1. Lig Bayan

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 FENERBAHÇE GRUNDIG 22 20 2 64 13 61 4.923 1854 1460 1.2699 14 5 1 2 0 0
2 VAKIFBANK 22 20 2 63 14 59 4.500 1871 1480 1.2642 14 4 2 1 1 0
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 18 4 58 23 52 2.522 1901 1690 1.1249 9 7 2 0 4 0
4 GALATASARAY DAIKIN 22 15 7 52 36 43 1.444 1980 1867 1.0605 4 7 4 2 3 2
5 NİLÜFER BLD. 22 11 11 43 40 35 1.075 1858 1825 1.0181 5 5 1 3 4 4
6 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 42 42 34 1.000 1797 1812 0.9917 4 4 4 2 2 6
7 SARIYER BLD. 22 11 11 41 47 29 0.872 1924 1962 0.9806 2 4 5 1 6 4
8 ÇANAKKALE BLD. 22 9 13 36 46 28 0.783 1783 1829 0.9748 3 5 1 2 5 6
9 HALKBANK 22 8 14 31 49 23 0.633 1687 1821 0.9264 3 3 2 1 5 8
10 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 22 4 18 28 61 15 0.459 1763 2027 0.8698 0 1 3 6 4 8
11 SALİHLİ BLD. 22 3 19 20 62 10 0.323 1613 1958 0.8238 0 1 2 3 5 11
12 İLBANK 22 1 21 18 63 7 0.286 1616 1916 0.8434 1 0 0 4 7 10




1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
10.10.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG SALİHLİ BLD. 3-0 25-9 25-12 25-17 - -
14.10.2015 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK SARIYER BLD. 1-3 17-25 22-25 25-21 13-25 -
14.10.2015 Bursa(CengizGöllü) 17:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY DAIKIN 2-3 22-25 25-17 20-25 25-22 12-15
14.10.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0 25-19 25-12 25-22 - -
14.10.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA İLBANK 3-0 25-15 25-20 25-17 - -
04.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 17:30 NİLÜFER BLD. VAKIFBANK 0-3 11-25 18-25 23-25 - -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.10.2015 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK HALKBANK 1-3 22-25 25-23 22-25 19-25 -
18.10.2015 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 20-25 20-25 18-25 - -
18.10.2015 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 GALATASARAY DAIKIN ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-17 25-21 21-25 25-12 -
18.10.2015 İstanbul(BurhanFelek) 15:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 3-1 23-25 25-22 25-15 25-12 -
18.10.2015 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 22-25 12-25 - -
18.10.2015 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI NİLÜFER BLD. 3-1 24-26 25-16 25-21 25-23 -
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.10.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG İLBANK 3-0 25-12 25-16 25-11 - -
24.10.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2 23-25 25-13 25-22 27-29 15-10
25.10.2015 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK VAKIFBANK 0-3 15-25 18-25 20-25 - -
25.10.2015 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 2-3 26-28 21-25 25-20 25-19 11-15
25.10.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. NİLÜFER BLD. 0-3 22-25 24-26 20-25 - -
25.10.2015 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 GALATASARAY DAIKIN SALİHLİ BLD. 3-0 25-16 25-21 25-20 - -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.10.2015 Ankara(Başkent) 16:30 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 18-25 20-25 - -
31.10.2015 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 14-25 22-25 10-25 - -
31.10.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 3-2 22-25 25-15 25-22 16-25 15-6
31.10.2015 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. ÇANAKKALE BLD. 1-3 24-26 17-25 25-22 25-27 -
31.10.2015 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI HALKBANK 0-3 23-25 17-25 17-25 - -
02.11.2015 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. GALATASARAY DAIKIN 2-3 25-27 25-19 21-25 25-14 11-15
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.11.2015 Çanakkale(Anafartalar) 18:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 13-25 24-26 19-25 - -
07.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 0-3 24-26 15-25 13-25 - -
07.11.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 14:30 FENERBAHÇE GRUNDIG IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0 25-8 25-21 25-17 - -
08.11.2015 Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK NİLÜFER BLD. 1-3 22-25 25-19 17-25 20-25 -
08.11.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 GALATASARAY DAIKIN İLBANK 3-1 25-21 25-21 26-28 25-19 -
08.11.2015 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. SARIYER BLD. 2-3 19-25 25-22 25-23 13-25 14-16
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
15.11.2015 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK SALİHLİ BLD. 2-3 21-25 22-25 25-13 25-21 6-15
15.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 18:00 NİLÜFER BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 25-23 17-25 19-25 16-25 -
15.11.2015 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-20 25-21 25-23 - -
15.11.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 VAKIFBANK GALATASARAY DAIKIN 3-1 25-18 27-25 21-25 25-20 -
15.11.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA HALKBANK 1-3 25-22 23-25 19-25 21-25 -
15.11.2015 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 24-26 26-24 22-25 18-25 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
18.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. NİLÜFER BLD. 3-2 18-25 13-25 25-14 25-20 17-15
18.11.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. HALKBANK 3-1 25-12 18-25 25-16 25-22 -
18.11.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 18:00 FENERBAHÇE GRUNDIG ECZACIBAŞI VİTRA 3-1 27-29 25-23 25-19 25-18 -
18.11.2015 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. İLBANK 3-1 25-23 20-25 25-9 25-20 -
18.11.2015 İstanbul(BurhanFelek) 16:30 GALATASARAY DAIKIN IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2 27-29 25-10 25-14 20-25 15-6
18.11.2015 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. VAKIFBANK 1-3 22-25 10-25 25-22 21-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.11.2015 Ankara(Başkent) 13:30 İLBANK ÇANAKKALE BLD. 2-3 27-25 22-25 19-25 25-15 8-15
22.11.2015 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 14-25 27-25 22-25 17-25 -
22.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. GALATASARAY DAIKIN 2-3 25-27 25-27 25-21 28-26 14-16
22.11.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 VAKIFBANK SARIYER BLD. 3-0 25-20 25-22 25-18 - -
22.11.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-21 25-14 - -
22.11.2015 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI SALİHLİ BLD. 3-2 24-26 25-20 23-25 25-18 15-7
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
29.11.2015 Ankara(Başkent) 17:00 İLBANK VAKIFBANK 0-3 16-25 18-25 21-25 - -
29.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 3-0 25-20 25-23 25-19 - -
29.11.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 20-25 25-22 20-25 22-25 -
29.11.2015 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2 25-20 23-25 25-18 23-25 15-7
29.11.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 GALATASARAY DAIKIN ECZACIBAŞI VİTRA 3-1 22-25 25-17 25-19 25-18 -
29.11.2015 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. NİLÜFER BLD. 1-3 22-25 25-20 20-25 22-25 -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.12.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 14:00 FENERBAHÇE GRUNDIG BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-21 25-22 - -
06.12.2015 Ankara(Başkent) 15:00 HALKBANK GALATASARAY DAIKIN 0-3 14-25 22-25 21-25 - -
06.12.2015 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. SARIYER BLD. 3-1 20-25 25-16 25-16 25-16 -
06.12.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 28-26 25-19 25-17 - -
06.12.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA SALİHLİ BLD. 3-0 25-15 25-14 25-23 - -
06.12.2015 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI İLBANK 3-2 25-15 25-15 20-25 21-25 15-7
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.12.2015 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK NİLÜFER BLD. 0-3 11-25 17-25 22-25 - -
13.12.2015 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 20-25 26-24 22-25 25-19 3-15
13.12.2015 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 25-23 17-25 23-25 9-25 -
13.12.2015 İstanbul(BurhanFelek) 13:00 VAKIFBANK IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0 25-10 25-18 25-17 - -
13.12.2015 İstanbul(BurhanFelek) 15:30 GALATASARAY DAIKIN FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 22-25 23-25 19-25 - -
13.12.2015 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. HALKBANK 2-3 25-22 25-20 21-25 16-25 9-15
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
16.01.2016 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 18-25 15-25 25-23 15-25 -
16.01.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. HALKBANK 3-1 25-23 24-26 25-20 25-19 -
16.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 GALATASARAY DAIKIN BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 21-25 25-14 25-23 25-15 -
16.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 16:30 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. 3-0 25-23 25-18 27-25 - -
16.01.2016 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 13-25 14-25 21-25 - -
16.01.2016 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI ÇANAKKALE BLD. 1-3 16-25 25-19 17-25 14-25 -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
23.01.2016 Ankara(Başkent) 13:00 HALKBANK İLBANK 3-0 25-19 25-17 25-22 - -
23.01.2016 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 3-0 25-10 25-17 25-16 - -
23.01.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. GALATASARAY DAIKIN 1-3 26-28 25-21 17-25 28-30 -
23.01.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 3-1 25-22 27-25 15-25 26-24 -
24.01.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 NİLÜFER BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-1 25-22 22-25 25-11 25-21 -
24.01.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 16:00 FENERBAHÇE GRUNDIG SARIYER BLD. 3-0 26-24 25-21 25-17 - -
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
30.01.2016 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 16-25 16-25 23-25 - -
30.01.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-2 26-24 28-26 28-30 22-25 15-6
30.01.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-27 25-23 25-16 25-16 -
30.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 VAKIFBANK HALKBANK 3-0 25-10 25-18 25-19 - -
30.01.2016 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 25-20 19-25 21-25 18-25 -
31.01.2016 Manisa(Salihli) 17:00 SALİHLİ BLD. GALATASARAY DAIKIN 0-3 17-25 16-25 19-25 - -
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
06.02.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0 25-19 25-19 25-18 - -
06.02.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İLBANK 3-1 22-25 25-22 28-26 25-19 -
06.02.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SALİHLİ BLD. 3-1 25-21 25-9 20-25 25-15 -
06.02.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG VAKIFBANK 3-2 26-24 23-25 25-22 16-25 17-15
06.02.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 GALATASARAY DAIKIN SARIYER BLD. 3-1 25-20 19-25 25-16 25-14 -
06.02.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA NİLÜFER BLD. 3-1 25-18 20-25 25-19 25-22 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
13.02.2016 Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK GALATASARAY DAIKIN 1-3 26-24 20-25 20-25 21-25 -
13.02.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. HALKBANK 2-3 31-29 23-25 22-25 26-24 7-15
13.02.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. SALİHLİ BLD. 3-0 27-25 28-26 25-19 - -
13.02.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 VAKIFBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 28-26 25-22 - -
13.02.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-17 25-19 25-23 - -
13.02.2016 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 19-25 19-25 26-28 - -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
20.02.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 16-25 21-25 20-25 - -
20.02.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2 26-24 20-25 25-13 11-25 16-14
20.02.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. 3-1 25-22 26-28 25-21 25-18 -
20.02.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG NİLÜFER BLD. 3-0 27-25 25-20 25-19 - -
20.02.2016 İstanbul(Taç Daikin Park) 14:00 GALATASARAY DAIKIN VAKIFBANK 2-3 13-25 27-25 25-15 18-25 5-15
20.02.2016 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. İLBANK 3-1 22-25 31-29 25-20 26-24 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
27.02.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK ÇANAKKALE BLD. 0-3 24-26 24-26 15-25 - -
27.02.2016 Ankara(Başkent) 16:30 İLBANK SARIYER BLD. 2-3 25-20 25-18 23-25 27-29 13-15
27.02.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 VAKIFBANK SALİHLİ BLD. 3-0 25-21 25-23 25-18 - -
27.02.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE GRUNDIG 3-2 22-25 25-21 18-25 26-24 15-13
27.02.2016 Trabzon(Beşikdüzü) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI GALATASARAY DAIKIN 3-2 26-24 21-25 17-25 25-19 15-13
28.02.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 25-10 18-25 16-25 -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.03.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 20-25 19-25 21-25 - -
05.03.2016 Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. İLBANK 3-0 25-18 25-21 25-14 - -
05.03.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG HALKBANK 3-0 25-21 25-12 25-13 - -
05.03.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 18:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK 1-3 25-23 17-25 16-25 27-29 -
05.03.2016 İstanbul(Taç Daikin Park) 14:00 GALATASARAY DAIKIN NİLÜFER BLD. 1-3 27-25 22-25 23-25 14-25 -
05.03.2016 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-2 29-27 23-25 29-27 22-25 16-14
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.03.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 NİLÜFER BLD. SALİHLİ BLD. 3-0 25-21 25-21 25-14 - -
12.03.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 12:00 FENERBAHÇE GRUNDIG ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-22 25-17 18-25 25-15 -
12.03.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 VAKIFBANK İLBANK 3-0 25-17 27-25 25-17 - -
16.03.2016 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-27 25-20 25-19 20-25 6-15
16.03.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA GALATASARAY DAIKIN 3-1 26-24 17-25 25-19 25-17 -
16.03.2016 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI SARIYER BLD. 2-3 25-17 28-26 21-25 17-25 9-15
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
17.03.2016 Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. VAKIFBANK 0-3 12-25 22-25 8-25 - -
19.03.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 15-25 19-25 7-25 - -
19.03.2016 İstanbul(BahçeKöyOrmanFak.) 17:00 SARIYER BLD. NİLÜFER BLD. 0-3 19-25 27-29 13-25 - -
19.03.2016 İstanbul(Taç Daikin Park) 14:00 GALATASARAY DAIKIN HALKBANK 3-0 25-22 25-18 25-21 - -
19.03.2016 Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 12-25 21-25 28-30 - -
20.03.2016 Ankara(Başkent) 17:00 İLBANK IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI 3-0 25-13 25-22 25-16 - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
26.03.2016 Ankara(Başkent) 17:00 HALKBANK SALİHLİ BLD. 3-1 16-25 25-20 25-17 25-17 -
26.03.2016 Bursa(CengizGöllü) 14:30 NİLÜFER BLD. İLBANK 3-0 25-18 26-24 25-16 - -
26.03.2016 Bursa(CengizGöllü) 17:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-16 25-21 15-25 25-13 -
26.03.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG GALATASARAY DAIKIN 3-0 25-17 25-14 25-12 - -
26.03.2016 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA SARIYER BLD. 3-1 20-25 25-20 25-23 27-25 -
26.03.2016 Trabzon(19Mayıs) 17:00 IMPERIAL HASTANESİ İDMANOCAĞI VAKIFBANK 0-3 11-25 17-25 21-25 - -

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
İddaa Maçları
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.