2015-2016 Sezonu 1. Lig Erkek

Puan Tablosu
Sıra Takım O G M A V P SAV ASP VSP SPAV 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 HALKBANK 21 18 3 55 22 51 2.500 1859 1641 1.1328 8 7 3 0 1 2
2 FENERBAHÇE 21 15 6 49 29 43 1.690 1805 1693 1.0662 7 5 3 1 2 3
3 ARKAS SPOR 21 14 7 48 30 41 1.600 1797 1701 1.0564 8 3 3 2 2 3
4 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 21 14 7 46 32 41 1.438 1770 1688 1.0486 6 5 3 2 0 5
5 ZİRAAT BANKASI 21 13 8 49 32 41 1.531 1848 1702 1.0858 7 4 2 4 2 2
6 MALİYE MİLLİ PİYANGO 21 11 10 42 40 32 1.050 1831 1818 1.0072 5 2 4 3 3 4
7 GALATASARAY HDI SİGORTA 21 9 12 35 45 27 0.778 1754 1801 0.9739 1 7 1 1 6 5
8 İNEGÖL BLD. 21 8 13 36 44 26 0.818 1783 1836 0.9711 4 3 1 3 6 4
9 TOKAT BELEDİYE PLEVNE 21 7 14 32 50 21 0.640 1748 1909 0.9157 2 2 3 3 5 6
10 BEŞİKTAŞ 21 7 14 30 48 20 0.625 1719 1796 0.9571 3 2 2 1 7 6
11 ŞAHİNBEY BLD. 11 3 8 18 26 11 0.692 929 1004 0.9253 2 0 1 3 3 2
12 BORNOVA ANADOLU LİSESİ 21 2 19 18 60 9 0.300 1626 1880 0.8649 0 1 1 4 4 11

Şahinbey Bld. ligden çekildi ve düştü.



1. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.10.2015 Ankara(Başkent) 14:30 HALKBANK FENERBAHÇE 0-3 25-27 29-31 23-25 - -
24.10.2015 Ankara(Başkent) 17:00 ZİRAAT BANKASI BEŞİKTAŞ 3-0 26-24 25-19 25-23 - -
24.10.2015 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 1-3 25-23 29-31 22-25 20-25 -
24.10.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ŞAHİNBEY BLD. 3-2 25-18 25-17 26-28 22-25 15-6
24.10.2015 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ARKAS SPOR 3-2 20-25 23-25 25-21 26-24 15-13
28.10.2015 Ankara(Başkent) 17:30 MALİYE MİLLİ PİYANGO GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-23 20-25 25-22 25-23 -
2. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
31.10.2015 Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-22 25-19 25-18 - -
31.10.2015 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ İNEGÖL BLD. 1-3 27-29 26-28 25-16 22-25 -
31.10.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0 25-19 25-19 25-19 - -
31.10.2015 İstanbul(BurhanFelek) 18:30 GALATASARAY HDI SİGORTA İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-17 19-25 26-24 16-25 11-15
31.10.2015 İzmir(Atatürk) 14:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ HALKBANK 0-3 20-25 23-25 26-28 - -
31.10.2015 İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 2-3 19-25 16-25 25-20 25-21 13-15
3. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
07.11.2015 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI ŞAHİNBEY BLD. 3-0 25-21 25-17 25-13 - -
07.11.2015 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ARKAS SPOR 3-0 25-21 25-20 25-19 - -
07.11.2015 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE 3-1 25-23 25-22 24-26 30-28 -
07.11.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ BEŞİKTAŞ 0-3 21-25 12-25 20-25 - -
08.11.2015 Ankara(Başkent) 17:30 HALKBANK MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-2 15-25 25-19 22-25 25-18 15-13
08.11.2015 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-21 25-23 20-25 25-22 -
4. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
14.11.2015 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-22 25-16 - -
14.11.2015 Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. İNEGÖL BLD. 3-0 28-26 25-18 26-24 - -
14.11.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ HALKBANK 1-3 29-31 21-25 25-22 21-25 -
14.11.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2 26-28 24-26 25-11 25-15 15-9
14.11.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ZİRAAT BANKASI 3-1 25-14 25-12 15-25 25-19 -
14.11.2015 İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-16 25-22 25-22 - -
5. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
21.11.2015 Ankara(Başkent) 14:00 ZİRAAT BANKASI FENERBAHÇE 2-3 25-20 18-25 25-17 25-27 14-16
21.11.2015 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 30-28 25-11 - -
21.11.2015 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 26-28 25-22 25-20 25-21 -
21.11.2015 İstanbul(Akatlar) 15:30 BEŞİKTAŞ ARKAS SPOR 0-3 20-25 19-25 22-25 - -
21.11.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ŞAHİNBEY BLD. 2-3 25-22 17-25 19-25 25-19 13-15
21.11.2015 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3 23-25 21-25 19-25 - -
6. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
24.11.2015 Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. BEŞİKTAŞ 2-3 21-25 21-25 25-20 25-23 17-19
24.11.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 18:00 FENERBAHÇE İNEGÖL BLD. 0-3 20-25 23-25 21-25 - -
24.11.2015 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2 25-17 22-25 24-26 27-25 18-16
24.11.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2 20-25 25-20 25-18 23-25 15-8
24.11.2015 İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR HALKBANK 0-3 26-28 22-25 18-25 - -
25.11.2015 Ankara(Başkent) 19:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ZİRAAT BANKASI 1-3 30-28 18-25 18-25 23-25 -
7. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
28.11.2015 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK TOKAT BELEDİYE PLEVNE 0-3 24-26 21-25 20-25 - -
28.11.2015 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-17 23-25 25-17 19-25 15-13
28.11.2015 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-1 26-24 25-14 23-25 25-12 -
28.11.2015 İstanbul(Akatlar) 13:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3 25-22 21-25 16-25 24-26 -
28.11.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR ŞAHİNBEY BLD. 3-1 20-25 25-19 25-16 25-18 -
28.11.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ FENERBAHÇE 1-3 21-25 20-25 25-23 23-25 -
8. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
05.12.2015 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2 21-25 25-19 25-22 18-25 15-12
05.12.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 12:00 FENERBAHÇE BEŞİKTAŞ 1-3 25-22 18-25 22-25 23-25 -
05.12.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA ARKAS SPOR 3-1 25-19 22-25 25-23 25-19 -
05.12.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. İNEGÖL BLD. 3-1 25-22 25-19 23-25 25-19 -
05.12.2015 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ZİRAAT BANKASI 3-2 30-32 25-20 25-21 17-25 15-10
06.12.2015 Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. HALKBANK 1-3 25-21 22-25 25-27 17-25 -
9. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
12.12.2015 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK ZİRAAT BANKASI 3-0 25-21 30-28 25-22 - -
12.12.2015 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-2 22-25 25-27 25-15 25-16 15-13
12.12.2015 Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3 18-25 25-23 19-25 22-25 -
12.12.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ MALİYE MİLLİ PİYANGO 2-3 25-22 23-25 25-17 20-25 13-15
12.12.2015 İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-0 25-18 25-19 25-21 - -
12.12.2015 İzmir(Atatürk) 16:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 27-29 20-25 - -
10. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
19.12.2015 Ankara(Başkent) 16:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO ARKAS SPOR 0-3 20-25 22-25 23-25 - -
19.12.2015 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 14:00 FENERBAHÇE ŞAHİNBEY BLD. 3-0 25-22 25-22 25-18 - -
19.12.2015 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA HALKBANK 0-3 18-25 20-25 22-25 - -
19.12.2015 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0 25-19 25-22 25-17 - -
19.12.2015 Tokat(HüseyinAkbaş) 14:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-2 22-25 27-25 25-18 27-29 15-12
20.12.2015 Ankara(Başkent) 17:30 ZİRAAT BANKASI İNEGÖL BLD. 3-1 25-18 25-22 19-25 25-19 -
11. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
22.12.2015 Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 2-3 28-26 25-21 23-25 18-25 8-15
22.12.2015 İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 26-24 25-20 25-13 - -
22.12.2015 İstanbul(BurhanFelek) 18:00 GALATASARAY HDI SİGORTA FENERBAHÇE 0-3 21-25 19-25 20-25 - -
22.12.2015 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-17 27-25 - -
23.12.2015 Ankara(Başkent) 18:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-0 25-13 25-20 25-20 - -
23.12.2015 İzmir(Atatürk) 16:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ZİRAAT BANKASI 3-2 19-25 23-25 25-23 26-24 16-14
12. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Gaziantep(Şahinbey) ŞAHİNBEY BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
16.01.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 16:00 FENERBAHÇE HALKBANK 2-3 25-22 25-21 12-25 16-25 6-15
17.01.2016 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ ZİRAAT BANKASI 0-3 14-25 15-25 19-25 - -
17.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 18:30 GALATASARAY HDI SİGORTA MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3 17-25 18-25 19-25 - -
17.01.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-1 25-22 25-20 21-25 25-19 -
17.01.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ İNEGÖL BLD. 0-3 27-29 21-25 22-25 - -
13. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Tokat(HüseyinAkbaş) TOKAT BELEDİYE PLEVNE ŞAHİNBEY BLD. - - - - - -
24.01.2016 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO FENERBAHÇE 2-3 20-25 25-21 22-25 25-20 13-15
24.01.2016 Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-1 25-19 25-18 22-25 25-18 -
24.01.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. BEŞİKTAŞ 2-3 25-22 25-19 21-25 21-25 11-15
24.01.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-16 25-21 19-25 25-19 -
04.02.2016 Ankara(Başkent) 17:00 ZİRAAT BANKASI ARKAS SPOR 2-3 20-25 25-18 25-23 24-26 9-15
14. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Gaziantep(Şahinbey) ŞAHİNBEY BLD. ZİRAAT BANKASI - - - - - -
31.01.2016 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO HALKBANK 2-3 25-22 25-23 19-25 16-25 11-15
31.01.2016 İstanbul(Akatlar) 15:30 BEŞİKTAŞ BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-20 27-25 25-19 - -
31.01.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 19:00 FENERBAHÇE İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 21-25 22-25 - -
31.01.2016 İstanbul(BurhanFelek) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-22 25-16 25-21 - -
31.01.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-2 25-19 24-26 22-25 25-21 16-14
15. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Bursa(İnegöl) İNEGÖL BLD. ŞAHİNBEY BLD. - - - - - -
07.02.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-17 25-19 25-19 - -
07.02.2016 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0 25-23 25-16 25-20 - -
07.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0 27-25 28-26 25-16 - -
07.02.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 BORNOVA ANADOLU LİSESİ ARKAS SPOR 0-3 27-29 25-27 11-25 - -
07.02.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE FENERBAHÇE 1-3 25-22 24-26 17-25 16-25 -
16. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Gaziantep(Şahinbey) ŞAHİNBEY BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ - - - - - -
13.02.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 16:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-1 25-21 25-19 23-25 25-21 -
13.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 0-3 19-25 21-25 18-25 - -
14.02.2016 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-23 25-22 25-20 - -
14.02.2016 İstanbul(Taç Daikin Park) 13:00 GALATASARAY HDI SİGORTA İNEGÖL BLD. 3-1 25-22 26-24 20-25 25-15 -
14.02.2016 İzmir(Atatürk) 16:00 ARKAS SPOR BEŞİKTAŞ 3-1 25-23 19-25 25-19 25-15 -
17. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(Akatlar) BEŞİKTAŞ ŞAHİNBEY BLD. - - - - - -
21.02.2016 Ankara(Başkent) 14:30 ZİRAAT BANKASI MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-1 23-25 25-22 28-26 25-22 -
21.02.2016 Ankara(Başkent) 16:30 HALKBANK ARKAS SPOR 3-1 25-19 27-25 25-27 25-15 -
21.02.2016 Bursa(İnegöl) 14:00 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE 1-3 25-19 17-25 23-25 22-25 -
21.02.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ GALATASARAY HDI SİGORTA 1-3 17-25 12-25 25-21 18-25 -
21.02.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 25-20 22-25 20-25 -
18. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Gaziantep(Şahinbey) ŞAHİNBEY BLD. ARKAS SPOR - - - - - -
27.02.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 13:00 FENERBAHÇE BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-21 25-19 25-20 - -
27.02.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE HALKBANK 1-3 18-25 23-25 25-23 23-25 -
28.02.2016 Ankara(Başkent) 16:30 MALİYE MİLLİ PİYANGO İNEGÖL BLD. 3-2 22-25 25-10 25-11 27-29 15-11
28.02.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 3-0 25-17 25-18 25-20 - -
28.02.2016 İstanbul(Taç Daikin Park) 14:00 GALATASARAY HDI SİGORTA BEŞİKTAŞ 3-1 16-25 25-18 25-23 25-19 -
19. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Başkent) HALKBANK ŞAHİNBEY BLD. - - - - - -
06.03.2016 Ankara(Başkent) 16:00 ZİRAAT BANKASI TOKAT BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-17 25-16 25-19 - -
06.03.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-18 25-21 - -
06.03.2016 İstanbul(Akatlar) 15:30 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE 0-3 18-25 21-25 20-25 - -
06.03.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ MALİYE MİLLİ PİYANGO 0-3 15-25 23-25 23-25 - -
06.03.2016 İzmir(Atatürk) 17:00 ARKAS SPOR GALATASARAY HDI SİGORTA 3-0 25-13 25-22 25-19 - -
20. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
İstanbul(BurhanFelek) GALATASARAY HDI SİGORTA ŞAHİNBEY BLD. - - - - - -
12.03.2016 Ankara(Başkent) 15:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 3-1 22-25 25-18 26-24 25-20 -
12.03.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 14:00 FENERBAHÇE ARKAS SPOR 3-0 25-21 25-20 25-23 - -
13.03.2016 Ankara(Başkent) 14:00 MALİYE MİLLİ PİYANGO BEŞİKTAŞ 3-1 25-20 28-26 23-25 25-20 -
13.03.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 18:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-13 25-19 25-20 - -
13.03.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE İNEGÖL BLD. 3-0 25-23 26-24 25-22 - -
21. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Gaziantep(Şahinbey) ŞAHİNBEY BLD. FENERBAHÇE - - - - - -
20.03.2016 Ankara(Başkent) 14:00 HALKBANK GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-22 23-25 25-18 25-17 -
20.03.2016 Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 25-27 13-25 20-25 - -
20.03.2016 İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 23-25 25-18 19-25 -
20.03.2016 İzmir(Atatürk) 14:30 BORNOVA ANADOLU LİSESİ TOKAT BELEDİYE PLEVNE 1-3 21-25 25-21 23-25 21-25 -
20.03.2016 İzmir(Atatürk) 16:30 ARKAS SPOR MALİYE MİLLİ PİYANGO 3-0 32-30 26-24 25-23 - -
22. HAFTA
Tarih TV Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
Ankara(Başkent) MALİYE MİLLİ PİYANGO ŞAHİNBEY BLD. - - - - - -
27.03.2016 Ankara(Başkent) 17:00 ZİRAAT BANKASI BORNOVA ANADOLU LİSESİ 3-0 25-17 25-14 25-11 - -
27.03.2016 Bursa(İnegöl) 17:00 İNEGÖL BLD. HALKBANK 1-3 24-26 19-25 25-22 21-25 -
27.03.2016 İstanbul(AtaŞehirMetroEnj.) 17:00 FENERBAHÇE GALATASARAY HDI SİGORTA 3-1 25-13 25-27 25-15 25-20 -
27.03.2016 İstanbul(HaldunAlagaş) 17:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 2-3 29-31 25-23 25-15 19-25 9-15
27.03.2016 Tokat(HüseyinAkbaş) 17:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE BEŞİKTAŞ 1-3 25-21 23-25 23-25 18-25 -

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.