2012-2013 Statü

2012-2013 Sezon Öncesi Bildirimler

 

Bildiri 1: SGK ve Sporcu Mali Beyanları / Transfer Tarihleri (Yayın Tarihi:25.05.2012 Sayı:2490) 

 

Bildiri 2: Yabancı Oyuncu Sayısı (Yayın Tarihi:07.06.2012 Sayı:2687)

 

Bildiri 3: Acıbadem Voleybol Ligleri Taahhütname, Kulüp Bilgi Formu ve TV Yayın Yetki Belgesi (Yayın Tarihi:19.06.2012 Sayı:2847)

-Bildiri 3 Ekleri

 

Bildiri 4: 2.Lig Taahhütname, Kulüp Bilgi Formu ve TV Yayın Yetki Belgesi (Yayın Tarihi:19.06.2012 Sayı:2848)

-Bildiri 4 Ekleri

 

Bildiri 5: 3.Lig Taahhütname, Kulüp Bilgi Formu ve TV Yayın Yetki Belgesi (Yayın Tarihi:19.06.2012 Sayı:2849)

-Bildiri 5 Ekleri

 

Bildiri 6: Liglere Katılım, Tescil, Lisans, Vize, Sponsor İsmi, Kendi Salonunu Kullanma Bedelleri (Yayın Tarihi 26.06.2012 Sayı:3059)

 

Bildiri 3, 4 ve 5 için indirim uygulanacak iller listesi

 

2012-2013 Lig Talimatları

 

Acıbadem Voleybol Ligleri Talimat

Acıbadem Voleybol Ligleri Erkekler Play-Off

Acıbadem Voleybol Ligleri Bayanlar Play-Off

Gençler Ligi Talimatı

Plaj Voleybolu Ligi Statüsü

2. Lig Talimatı

2. Lig Erkekler Yarı Final Talimatı

2. Lig Bayanlar Yarı Final Talimatı

3. Lig Talimatı

3. Lig Erkekler Final Talimatı ve Programı

Teledünya Türkiye Kupası I.Etap Talimatı

Teledünya Türkiye Kupası Erkekler  II. Etap Talimatı

Teledünya Türkiye Kupası Bayanlar II. Etap Talimatı

Teledünya Türkiye Kupası Erkekler II.Etap II.Tur Talimatı

Teledünya Türkiye Kupası Bayanlar II.Etap II.Tur Talimatı

Teledünya Türkiye Kupası Bayanlar Final Talimatı

2012-2013 Bölgesel Lig Duyuruları

2012-2013 Sezonu Bölgesel Lig Başvuru Üstyazısı

2012-2013 Sezonu Bölgesel Lig Taahhütname

Bölgesel Lig Müraacatlar

Bölgesel Lig Gruplar

Kulüp İsim Listesi (Bilgisayar ortamında doldurulacak)

Bölgesel Lig Final Talimatı

Bölgesel Lig Final Grupları

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.