2015-2016 Statü

2015-2016 Sezon Öncesi Bildirimler

Bildiri 1: SGK ve Sporcu Mali Beyanları / Transfer Tarihleri (Yayın Tarihi:27.05.2015 Sayı:3774)

Bildiri 2: Yabancı Uyruklu Sporcu Sayısı Hakkında(Yayın Tarihi:29.05.2015 Sayı:3905)  

Bildiri 3: 1. Lig Taahhütname/ Kulüp Bilgi Formu (Yayın Tarihi:27.05.2015 Sayı:3775)

-Bildiri 3 Eki

Bildiri 4: 2. Lig Taahhütname/ Kulüp Bilgi Formu (Yayın Tarihi:27.05.2015 Sayı:3776)

-Bildiri 4 Eki

Bildiri 5: 3. Lig Taahhütname/ Kulüp Bilgi Formu (Yayın Tarihi:27.05.2015 Sayı:3777)

-Bildiri 5 Eki

Bildiri 6: Liglere Katılım, Tescil ve Lisans Vize, Sponsor İsmi, Kendi Salonunu  Kullanma Bedelleri(Yayın Tarihi 27.05.2015 Sayı:3806)

İlişiksiz Yetiştirme Bedeli Hakkında (Yayın Tarihi:03.06.2015 Sayı:3994)

 

2015-2016 Sezonu Talimatlar

1. Lig Talimatı

2. Lig Talimatı

3. Lig Talimatı

Altyapı Türkiye Şampiyonaları Faaliyet Programı

Altyapı Türkiye Şampiyonaları Puantaj Tablosu ve Final Statüsü

Mini Voleybol ve Küçük Takımlar İçin Statü Açıklaması 

Ünilig Talimatı

Bölgesel Lig Grup Müsabakaları Talimatı

Ünilig Yarı Final Talimatı

Bölgesel Lig Final Talimatı

3. Lig Yarı Final Talimatı (Bayan)

3. Lig Yarı Final Talimatı (Erkek)

2. Lig Yarı Final Talimatı (Bayan)

2. Lig Yarı Final Talimatı (Erkek)

3. Lig Final Talimatı (Bayan)

3. Lig Final Talimatı (Erkek)

1. Lig Klasman Etabı Talimatı (Bayan)

1. Lig Klasman Etabı Talimatı (Erkek)

2. Lig Final Talimatı (Bayan)

2. Lig Final Talimatı (Erkek)

1. Lig Final Etabı Talimatı (Bayan)

1. Lig Final Etabı Talimatı (Erkek)

1. Lig Baraj Etabı Talimatı (Bayan)

1. Lig Baraj Etabı Talimatı (Erkek)

Ünilig Final Talimatı

 

 

Altyapı Türkiye Şampiyonaları

 

Minikler

Grup               Final (Kız)           Final (Erkek)    

Talimat            Talimat                  Talimat

Gruplar            Gruplar                 Gruplar

Sonuç              Sonuç                   Sonuç

 

 

Küçükler

Grup               Final (Kız)           Final (Erkek)    

Talimat            Talimat                  Talimat

Gruplar            Gruplar                 Gruplar

Sonuç              Sonuç                   Sonuç

 

Yıldızlar

Grup               Final (Kız)           Final (Erkek)    

Talimat            Talimat                  Talimat

Gruplar            Gruplar                 Gruplar

Sonuç              Sonuç                   Sonuç

 

Gençler

Grup               Final (Kız)           Final (Erkek)    

Talimat            Talimat                  Talimat

Gruplar            Gruplar                 Gruplar

Sonuç              Sonuç                   Sonuç

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 FENERBAHÇE 18 15 3 48 19 44.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 36 33 32.080
6 ÇANAKKALE BLD. 18 9 9 36 36 28.870
7 HALKBANK 18 8 10 33 39 26.050
8 BEŞİKTAŞ 18 8 10 27 37 22.720
9 SERAMİKSAN 18 6 12 27 45 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
02 Mart 2017 Perşembe
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - GFC AJACCIO (Fransa)
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.