Unilig Erkekler Finali B Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 3 3 0 9 1 9.0 253 186 1.360 2 1 0 0 0 0
2 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ 3 2 1 7 4 6.0 251 243 1.033 1 1 0 0 1 0
3 DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ 3 1 2 4 7 3.0 230 251 0.916 0 1 0 0 1 1
4 KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ 3 0 3 1 9 0.0 193 247 0.781 0 0 0 0 1 2


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
101.05.2015Samsun(Hasan Doğan)13:00İSTANBUL ÜNİVERSİTESİDİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ3-0(25-11) (28-26) (25-13)
201.05.2015Samsun(Hasan Doğan)17:00ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİKIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ3-0(25-21) (25-19) (25-20)
302.05.2015Samsun(Hasan Doğan)13:00ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİDİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİ3-1(25-22) (25-18) (18-25) (25-18)
402.05.2015Samsun(Hasan Doğan)17:00KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ0-3(14-25) (20-25) (19-25)
503.05.2015Samsun(Hasan Doğan)13:00ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ1-3(27-25) (12-25) (21-25) (23-25)
603.05.2015Samsun(Hasan Doğan)17:00DİYARBAKIR DİCLE ÜNİVERSİTESİKIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ3-1(25-15) (22-25) (25-17) (25-23)

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.