3. Lig Bayanlar Final B Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 ANKARA NUMUNE DSİ 3 3 0 9 2 9.0 275 205 1.341 1 2 0 0 0 0
2 DÜZCE 1907 DORA ART YAPI 3 2 1 6 4 6.0 221 215 1.028 1 1 0 0 0 1
3 MERSİN PAMUK SPOR 3 1 2 5 6 3.0 244 250 0.976 1 0 0 0 2 0
4 GAZİANTEP MERİNOS 3 0 3 1 9 0.0 180 250 0.720 0 0 0 0 1 2


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
129.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)14:00DÜZCE 1907 DORA ART YAPIMERSİN PAMUK SPOR3-1(25-20) (25-16) (15-25) (26-24)
229.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)18:00ANKARA NUMUNE DSİGAZİANTEP MERİNOS3-1(25-14) (25-27) (25-16) (25-9)
330.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)15:00MERSİN PAMUK SPORANKARA NUMUNE DSİ1-3(25-20) (15-25) (16-25) (28-30)
430.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)19:00GAZİANTEP MERİNOSDÜZCE 1907 DORA ART YAPI0-3(19-25) (18-25) (18-25)
531.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)13:00GAZİANTEP MERİNOSMERSİN PAMUK SPOR0-3(21-25) (23-25) (15-25)
631.03.2015Niğde(Ünv.BESYO)17:00DÜZCE 1907 DORA ART YAPIANKARA NUMUNE DSİ0-3(22-25) (17-25) (16-25)

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
07 Mayıs 2017 Pazar
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
02 Mayıs 2017 Salı
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
14:00
BEŞİKTAŞ - HALKBANK
17:00
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
03 Mayıs 2017 Çarşamba
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.