3. Lig Erkekler Yarı Final A Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ 3 2 1 8 4 7.0 285 252 1.131 1 1 0 1 0 0
2 GENÇ KAFKARS 3 3 0 9 6 6.0 321 317 1.013 0 0 3 0 0 0
3 MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3 1 2 6 6 4.0 268 259 1.035 1 0 0 1 1 0
4 HASAD GENÇLİK 3 0 3 2 9 1.0 210 256 0.820 0 0 0 1 0 2


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
122.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)13:00GENÇ KAFKARSHASAD GENÇLİK3-2(20-25) (25-17) (25-19) (20-25) (15-12)
222.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)15:00MAHİR BAŞER ORTAOKULUKONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ1-3(25-21) (20-25) (20-25) (22-25)
323.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)13:00GENÇ KAFKARSKONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ3-2(25-20) (17-25) (30-28) (22-25) (17-15)
423.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)15:00HASAD GENÇLİKMAHİR BAŞER ORTAOKULU0-3(18-25) (22-25) (18-25)
524.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)13:00GENÇ KAFKARSMAHİR BAŞER ORTAOKULU3-2(20-25) (20-25) (25-22) (25-22) (15-12)
624.03.2015Yozgat(Kapalı S.S.)15:00KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHASAD GENÇLİK3-0(26-24) (25-18) (25-12)

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.