3. Lig Bayanlar Yarı Final C Grubu

Sıra Takım O G M A V P ASP VSP SPA 3-0 3-1 3-2 2-3 1-3 0-3
1 DÜZCE 1907 DORA ART YAPI SPOR KULÜBÜ 3 3 0 9 1 9.0 245 175 1.400 2 1 0 0 0 0
2 GAZİANTEP MERİNOS SPOR KULÜBÜ 3 2 1 7 4 6.0 233 224 1.040 1 1 0 0 1 0
3 MERSİN TARSUS BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 3 1 2 4 8 2.0 244 256 0.953 0 0 1 0 1 1
4 ORDU T.İHTİSAS SPOR KULÜBÜ 3 0 3 2 9 1.0 188 255 0.737 0 0 0 1 0 2


# Tarih Yer Saat A Takımı B Takımı Sonuç Set Sayıları
119.03.2015Karaman(K.Karabekir)14:00GAZİANTEP MERİNOS SPOR KULÜBÜMERSİN TARSUS BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ3-1(25-18) (14-25) (25-22) (25-15)
219.03.2015Karaman(K.Karabekir)16:00ORDU T.İHTİSAS SPOR KULÜBÜDÜZCE 1907 DORA ART YAPI SPOR KULÜBÜ0-3(19-25) (13-25) (15-25)
320.03.2015Karaman(K.Karabekir)14:00GAZİANTEP MERİNOS SPOR KULÜBÜDÜZCE 1907 DORA ART YAPI SPOR KULÜBÜ1-3(17-25) (25-20) (13-25) (14-25)
420.03.2015Karaman(K.Karabekir)16:00MERSİN TARSUS BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜORDU T.İHTİSAS SPOR KULÜBÜ3-2(25-14) (25-22) (22-25) (18-25) (15-6)
521.03.2015Karaman(K.Karabekir)11:00GAZİANTEP MERİNOS SPOR KULÜBÜORDU T.İHTİSAS SPOR KULÜBÜ3-0(25-15) (25-13) (25-21)
621.03.2015Karaman(K.Karabekir)13:00DÜZCE 1907 DORA ART YAPI SPOR KULÜBÜMERSİN TARSUS BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ3-0(25-18) (25-18) (25-23)

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 FENERBAHÇE 18 15 3 48 19 44.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 18 10 8 36 33 32.080
6 ÇANAKKALE BLD. 18 9 9 36 36 28.870
7 HALKBANK 18 8 10 33 39 26.050
8 BEŞİKTAŞ 18 8 10 27 37 22.720
9 SERAMİKSAN 18 6 12 27 45 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
02 Mart 2017 Perşembe
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - GFC AJACCIO (Fransa)
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.