Gençler Ligi Erkekler 2. Bölüm

. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 Arkas Spor Palandöken Bld. 3-0 25-10 25-11 25-7 - -
23.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Fenerbahçe G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-13 25-14 25-18 - -
23.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 Halkbank İnegöl Bld. 3-0 25-10 25-21 25-19 - -
23.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:00 Galatasaray Beşiktaş 3-1 23-25 25-9 25-16 25-13 -
23.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 Ziraat Bankası Şahinbey Bld. 3-0 25-15 25-18 25-10 - -
23.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 İstanbul B.Şehir Bld. M.Milli Piyango 1-3 22-25 25-19 22-25 20-25 -
24.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 G.Hane Torul Gençlik Arkas Spor 0-3 15-25 14-25 10-25 - -
24.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İnegöl Bld. Palandöken Bld. 3-0 27-25 25-15 25-17 - -
24.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 Fenerbahçe Halkbank 1-3 20-25 15-25 25-22 19-25 -
24.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:00 Şahinbey Bld. Galatasaray 0-3 18-25 20-25 20-25 - -
24.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 M.Milli Piyango Beşiktaş 3-1 17-25 25-22 25-16 25-16 -
24.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 Ziraat Bankası İstanbul B.Şehir Bld. 3-0 25-21 25-19 25-22 - -
25.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 Arkas Spor İnegöl Bld. 3-0 25-15 25-11 25-17 - -
25.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Halkbank G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-21 25-13 25-14 - -
25.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 Palandöken Bld. Fenerbahçe 0-3 10-25 12-25 15-25 - -
25.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:00 Galatasaray M.Milli Piyango 3-0 25-17 25-13 25-11 - -
25.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 İstanbul B.Şehir Bld. Şahinbey Bld. 3-0 25-22 25-17 25-22 - -
25.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 Beşiktaş Ziraat Bankası 0-3 19-25 18-25 19-25 - -
27.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 G.Hane Torul Gençlik Palandöken Bld. 3-0 25-19 25-9 25-22 - -
27.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 Fenerbahçe İnegöl Bld. 3-0 25-23 25-16 25-18 - -
27.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Halkbank Arkas Spor 2-3 23-25 25-23 21-25 25-20 9-15
27.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 Şahinbey Bld. Beşiktaş 0-3 20-25 18-25 11-25 - -
27.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 12:00 Ziraat Bankası M.Milli Piyango 3-0 25-13 25-12 25-15 - -
27.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 14:00 İstanbul B.Şehir Bld. Galatasaray 1-3 20-25 19-25 25-23 22-25 -
28.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 İnegöl Bld. G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-16 25-20 25-21 - -
28.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 Palandöken Bld. Halkbank 0-3 22-25 12-25 17-25 - -
28.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 Arkas Spor Fenerbahçe 0-3 16-25 11-25 26-28 - -
28.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 M.Milli Piyango Şahinbey Bld. 3-0 25-17 25-12 25-19 - -
28.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 12:00 Beşiktaş İstanbul B.Şehir Bld. 1-3 15-25 16-25 25-20 17-25 -
28.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 14:00 Galatasaray Ziraat Bankası 1-3 24-26 23-25 25-23 19-25 -
02.02.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 Halkbank M.Milli Piyango 3-2 25-14 25-22 22-25 17-25 15-11
02.02.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 Fenerbahçe Galatasaray 3-2 21-25 25-18 23-25 27-25 15-13
02.02.2015 - Ankara(Başkent) 16:00 Arkas Spor Ziraat Bankası 0-3 24-26 18-25 23-25 - -
02.02.2015 - Ankara(Beştepe) 11:00 İnegöl Bld. Şahinbey Bld. 3-2 25-22 18-25 21-25 25-14 15-13
02.02.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 G.Hane Torul Gençlik Beşiktaş 0-3 10-25 15-25 31-33 - -
02.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 Palandöken Bld. İstanbul B.Şehir Bld. 0-3 15-25 11-25 14-25 - -
03.02.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 M.Milli Piyango Arkas Spor 3-2 15-25 16-25 25-23 25-22 15-13
03.02.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 Ziraat Bankası Fenerbahçe 3-1 25-22 25-18 18-25 25-15 -
03.02.2015 - Ankara(Başkent) 16:00 Galatasaray Halkbank 3-1 22-25 25-13 27-25 25-17 -
03.02.2015 - Ankara(Beştepe) 11:00 Beşiktaş Palandöken Bld. 3-0 25-14 25-11 25-9 - -
03.02.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 Şahinbey Bld. G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-19 25-18 25-20 - -
03.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 İstanbul B.şehir Bld. İnegöl Bld. 3-0 25-15 25-16 25-21 - -
04.02.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 Fenerbahçe M.Milli Piyango 3-0 25-19 25-15 25-22 - -
04.02.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 Arkas Spor Galatasaray 1-3 15-25 19-25 25-19 22-25 -
04.02.2015 - Ankara(Başkent) 16:00 Halkbank Ziraat Bankası 0-3 18-25 20-25 17-25 - -
04.02.2015 - Ankara(Beştepe) 11:00 Palandöken Bld. Şahinbey Bld. 0-3 12-25 19-25 17-25 - -
04.02.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 İnegöl Bld. Beşiktaş 0-3 27-29 16-25 15-25 - -
04.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 G.Hane Torul Gençlik İstanbul B.şehir Bld. 0-3 11-25 9-25 7-25 - -
06.02.2015 - Ankara(Başkent) 11:30 Fenerbahçe Beşiktaş 3-0 25-18 25-10 25-17 - -
06.02.2015 - Ankara(Beştepe) 10:00 Arkas Spor Şahinbey Bld. 3-0 25-9 25-17 25-11 - -
06.02.2015 - Ankara(Beştepe) 11:30 Ziraat Bankası İnegöl Bld. 3-0 25-14 25-19 25-9 - -
06.02.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 Halkbank İstanbul B.şehir Bld. 3-2 18-25 25-21 25-23 20-25 15-13
06.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:30 M.Milli Piyango Palandöken Bld. 3-0 25-8 25-20 25-15 - -
06.02.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 Galatasaray G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-13 25-12 25-13 - -
07.02.2015 - Ankara(Beştepe) 10:00 Şahinbey Bld. Halkbank 0-3 14-25 11-25 24-26 - -
07.02.2015 - Ankara(Beştepe) 11:30 Beşiktaş Arkas Spor 1-3 25-27 22-25 25-20 20-25 -
07.02.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 İstanbul B.şehir Bld. Fenerbahçe 3-0 25-23 28-26 25-21 - -
07.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:30 Palandöken Bld. Ziraat Bankası 0-3 11-25 15-25 8-25 - -
07.02.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 G.Hane Torul Gençlik M.Milli Piyango 0-3 14-25 9-25 20-25 - -
07.02.2015 - Ankara(Beştepe) 19:00 İnegöl Bld. Galatasaray 0-3 11-25 16-25 14-25 - -
08.02.2015 - Ankara(Başkent) 09:30 Galatasaray Palandöken Bld. 3-0 25-8 25-11 25-13 - -
08.02.2015 - Ankara(Başkent) 11:00 Ziraat Bankası G.Hane Torul Gençlik 3-0 25-12 25-15 25-9 - -
08.02.2015 - Ankara(Beştepe) 10:00 Halkbank Beşiktaş 2-3 25-23 15-25 23-25 25-16 15-17
08.02.2015 - Ankara(Beştepe) 11:30 Fenerbahçe Şahinbey Bld. 3-0 25-12 25-11 25-13 - -
08.02.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 Arkas Spor İstanbul B.şehir Bld. 3-0 25-20 25-10 28-26 - -
08.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:30 M.Milli Piyango İnegöl Bld. 2-3 25-14 25-27 20-25 25-18 8-15
 

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.