Gençler Ligi Erkekler B Grubu

. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:00 Galatasaray Beşiktaş 3-1 23-25 25-9 25-16 25-13 -
23.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 Ziraat Bankası Şahinbey Bld. 3-0 25-15 25-18 25-10 - -
23.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 İstanbul B.Şehir Bld. M.Milli Piyango 1-3 22-25 25-19 22-25 20-25 -
24.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:00 Şahinbey Bld. Galatasaray 0-3 18-25 20-25 20-25 - -
24.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 M.Milli Piyango Beşiktaş 3-1 17-25 25-22 25-16 25-16 -
24.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 Ziraat Bankası İstanbul B.Şehir Bld. 3-0 25-21 25-19 25-22 - -
25.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:00 Galatasaray M.Milli Piyango 3-0 25-17 25-13 25-11 - -
25.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 İstanbul B.Şehir Bld. Şahinbey Bld. 3-0 25-22 25-17 25-22 - -
25.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 Beşiktaş Ziraat Bankası 0-3 19-25 18-25 19-25 - -
27.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 Şahinbey Bld. Beşiktaş 0-3 20-25 18-25 11-25 - -
27.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 12:00 Ziraat Bankası M.Milli Piyango 3-0 25-13 25-12 25-15 - -
27.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 14:00 İstanbul B.Şehir Bld. Galatasaray 1-3 20-25 19-25 25-23 22-25 -
28.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 M.Milli Piyango Şahinbey Bld. 3-0 25-17 25-12 25-19 - -
28.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 12:00 Beşiktaş İstanbul B.Şehir Bld. 1-3 15-25 16-25 25-20 17-25 -
28.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 14:00 Galatasaray Ziraat Bankası 1-3 24-26 23-25 25-23 19-25 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 17 17 0 51 4 52.080
2 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
3 ECZACIBAŞI 17 12 5 44 23 40.870
4 GALATASARAY 17 12 5 40 21 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 17 4 13 19 44 12.450
11 SARIYER BLD. 17 3 14 16 44 9.300
12 NİLÜFER BLD. 17 1 16 16 48 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00 TRT Avaz
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
22 Şubat 2017 Çarşamba
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - SALİHLİ BLD.
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI
23 Şubat 2017 Perşembe
17:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Azerrail BAKU (Azerbaycan) - FENERBAHÇE
25 Şubat 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI - GALATASARAY
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
İddaa Maçları
20 Şubat 2017 Pazartesi
19:00
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.