Gençler Ligi Bayanlar B Grubu

. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Vakıfbank İdman Ocağı 3-0 25-17 25-14 25-6 - -
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Yeşilyurt Sarıyer Bld. 3-0 25-15 25-17 25-15 - -
23.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 İlbank Fenerbahçe 3-0 25-15 25-15 25-18 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Sarıyer Bld. Vakıfbank 0-3 15-25 18-25 18-25 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Fenerbahçe İdman Ocağı 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
24.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 Yeşilyurt İlbank 1-3 25-17 18-25 23-25 22-25 -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Vakıfbank Fenerbahçe 3-0 25-12 25-18 25-15 - -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İlbank Sarıyer Bld. 3-0 25-12 25-22 25-17 - -
25.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 İdman Ocağı Yeşilyurt 0-3 16-25 11-25 12-25 - -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 10:00 Sarıyer Bld. İdman Ocağı 1-3 22-25 25-23 18-25 14-25 -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 Yeşilyurt Fenerbahçe 3-1 25-20 22-25 25-18 25-13 -
27.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İlbank Vakıfbank 1-3 20-25 25-22 17-25 29-31 -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 10:00 Fenerbahçe Sarıyer Bld. 3-1 27-25 25-23 20-25 25-16 -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 12:00 İdman Ocağı İlbank 0-3 7-25 11-25 13-25 - -
28.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 Vakıfbank Yeşilyurt 3-0 25-21 25-18 25-11 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.