Gençler Ligi Bayanlar A Grubu

. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Galatasaray Nilüfer Bld. 3-0 25-21 25-20 25-19 - -
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Eczacıbaşı Beşiktaş 3-0 25-21 25-13 25-13 - -
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Bursa B.Şehir Bld. Çanakkale Bld. 3-0 25-19 25-12 25-21 - -
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Beşiktaş Galatasaray 3-2 25-21 22-25 25-23 11-25 17-15
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Çanakkale Bld. Nilüfer Bld. 0-3 12-25 22-25 20-25 - -
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Eczacıbaşı Bursa B.Şehir Bld. 3-0 25-18 25-16 25-16 - -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Galatasaray Çanakkale Bld. 3-0 25-3 25-11 25-22 - -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Bursa B.Şehir Bld. Beşiktaş 1-3 16-25 25-20 8-25 20-25 -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Nilüfer Bld. Eczacıbaşı 0-3 17-25 24-26 20-25 - -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 10:00 Beşiktaş Nilüfer Bld. 3-1 25-18 25-22 24-26 25-15 -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 Eczacıbaşı Çanakkale Bld. 3-0 25-16 25-19 25-16 - -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 Bursa B.Şehir Bld. Galatasaray 0-3 9-25 21-25 20-25 - -
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 10:00 Çanakkale Bld. Beşiktaş 1-3 13-25 18-25 25-22 12-25 -
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 Nilüfer Bld. Bursa B.Şehir Bld. 3-2 25-16 23-25 25-22 17-25 15-12
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 Galatasaray Eczacıbaşı 3-2 21-25 25-19 21-25 25-19 16-14
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
04 Haziran 2017 Pazar
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - ÇİN
İddaa Maçları
01 Haziran 2017 Perşembe
15:00
İSVİÇRE - TÜRKİYE
31 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
TÜRKİYE - KOSOVA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.