Gençler Ligi Bayanlar A Grubu

. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Galatasaray Nilüfer Bld. 3-0 25-21 25-20 25-19 - -
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Eczacıbaşı Beşiktaş 3-0 25-21 25-13 25-13 - -
23.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Bursa B.Şehir Bld. Çanakkale Bld. 3-0 25-19 25-12 25-21 - -
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Beşiktaş Galatasaray 3-2 25-21 22-25 25-23 11-25 17-15
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Çanakkale Bld. Nilüfer Bld. 0-3 12-25 22-25 20-25 - -
24.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Eczacıbaşı Bursa B.Şehir Bld. 3-0 25-18 25-16 25-16 - -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 11:00 Galatasaray Çanakkale Bld. 3-0 25-3 25-11 25-22 - -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 Bursa B.Şehir Bld. Beşiktaş 1-3 16-25 25-20 8-25 20-25 -
25.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 Nilüfer Bld. Eczacıbaşı 0-3 17-25 24-26 20-25 - -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 10:00 Beşiktaş Nilüfer Bld. 3-1 25-18 25-22 24-26 25-15 -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 Eczacıbaşı Çanakkale Bld. 3-0 25-16 25-19 25-16 - -
27.12.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 Bursa B.Şehir Bld. Galatasaray 0-3 9-25 21-25 20-25 - -
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 10:00 Çanakkale Bld. Beşiktaş 1-3 13-25 18-25 25-22 12-25 -
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 Nilüfer Bld. Bursa B.Şehir Bld. 3-2 25-16 23-25 25-22 17-25 15-12
28.12.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 Galatasaray Eczacıbaşı 3-2 21-25 25-19 21-25 25-19 16-14
 

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.