Voleybol 3. Ligi Erkekler 5. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.10.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHANSPOR KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 3-0 25-6 25-14 25-8 - -
26.10.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK SİLOPİ SERHAT BLD. 3-0 25-15 25-16 25-7 - -
26.10.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 15:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. KAYAPINAR BLD. 2-3 22-25 25-21 20-25 27-25 10-15
26.10.2014 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ ERCİŞ SEKERSPOR 2-3 21-25 25-18 25-23 15-25 12-15
26.10.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ GENÇLİKSPOR LALEZARSPOR 0-3 8-25 20-25 24-26 - -
25.10.2015 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KAYAPINAR BLD. 3-2 25-23 25-12 27-29 22-25 18-16
25.10.2015 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 15-25 19-25 13-25 - -
25.10.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL SOLHAN SPOR 3-1 25-9 25-18 18-25 25-18 -
25.10.2015 - Mardin(NusaybinAtatürk) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-17 25-3 25-19 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.11.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR BAĞLAR GENÇLİK 0-3 17-25 23-25 21-25 - -
02.11.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. MUŞ GENÇLİKSPOR 3-0 25-16 25-22 25-12 - -
02.11.2014 - Mardin(Kızıltepe) 11:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1 25-23 23-25 25-23 25-14 -
02.11.2014 - Şırnak(Merkez) 13:00 SİLOPİ SERHAT BLD. SOLHANSPOR 0-3 11-25 17-25 9-25 - -
02.11.2014 - Van(Erciş) 12:00 ERCİŞ SEKERSPOR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 1-3 24-26 25-22 24-26 13-25 -
31.10.2015 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 2-3 21-25 25-22 21-25 25-18 10-15
31.10.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 13:30 BAĞLAR GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-23 25-10 25-11 - -
31.10.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 15:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3 2-25 13-25 10-25 - -
31.10.2015 - Şanlıurfa(Harran Üniv. Osmanbey Kampüsü) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 7 ARALIK ÜNİV. 3-2 11-25 18-25 25-20 27-25 15-12
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHANSPOR LALEZARSPOR 3-0 25-14 25-20 25-18 - -
09.11.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 3-0 25-21 25-18 25-23 - -
09.11.2014 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 21-25 21-25 - -
09.11.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR SİLOPİ SERHAT BLD. 3-0 25-14 25-23 25-16 - -
09.11.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ GENÇLİKSPOR ERCİŞ SEKERSPOR 0-3 22-25 17-25 17-25 - -
08.11.2015 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 3-1 25-15 25-21 23-25 25-18 -
08.11.2015 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. SOLHAN SPOR 3-0 25-12 25-10 25-11 - -
08.11.2015 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-11 25-13 25-22 - -
08.11.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-23 25-20 25-16 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.11.2014 - Şırnak(Merkez) 16:00 SİLOPİ SERHAT BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 0-3 19-25 19-25 21-25 - -
15.11.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 3-1 21-25 25-17 26-24 25-21 -
16.11.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. SOLHANSPOR 3-1 19-25 25-23 30-28 25-21 -
16.11.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. MUŞ GENÇLİKSPOR 3-0 25-15 25-23 25-12 - -
16.11.2014 - Van(Erciş) 12:00 ERCİŞ SEKERSPOR BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-22 25-17 25-21 - -
15.11.2015 - Bingöl(Solhan) 12:00 SOLHAN SPOR KAYAPINAR BLD. 0-3 17-25 23-25 16-25 - -
15.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-2 25-20 23-25 25-21 19-25 15-11
15.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 DİCLE 21 GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 11-25 9-25 14-25 - -
17.12.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 0-3 14-25 12-25 12-25 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHANSPOR ERCİŞ SEKERSPOR 3-1 25-18 22-25 25-14 25-21 -
23.11.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 26-28 24-26 - -
23.11.2014 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ MUŞ GENÇLİKSPOR 3-0 25-23 25-21 25-20 - -
23.11.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR KAYAPINAR BLD. 0-3 12-25 25-27 22-25 - -
23.11.2014 - Şırnak(Merkez) 13:00 SİLOPİ SERHAT BLD. LALEZARSPOR 0-3 13-25 9-25 23-25 - -
22.11.2015 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-5 25-17 25-9 - -
22.11.2015 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 27-25 25-14 25-11 - -
22.11.2015 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-10 25-18 25-16 - -
28.11.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-14 25-5 25-23 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.11.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-14 25-17 25-19 - -
30.11.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. SİLOPİ SERHAT BLD. 3-0 25-19 25-13 25-9 - -
30.11.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 15:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. SOLHANSPOR 2-3 25-11 25-17 17-25 23-25 11-15
30.11.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ GENÇLİKSPOR BAĞLAR GENÇLİK 0-3 8-25 21-25 17-25 - -
30.11.2014 - Van(Erciş) 12:00 ERCİŞ SEKERSPOR KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 3-0 25-18 25-20 25-15 - -
29.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 5-25 11-25 9-25 - -
29.11.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 16-25 18-25 16-25 - -
29.11.2015 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-1 17-25 25-18 25-20 25-22 -
29.11.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 14-25 4-25 8-25 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.11.2014 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ BAĞLAR GENÇLİK 0-3 20-25 17-25 21-25 - -
06.12.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR KAYAPINAR BLD. 1-3 17-25 25-20 20-25 15-25 -
07.12.2014 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHANSPOR MUŞ GENÇLİKSPOR 3-0 25-9 25-15 25-13 - -
07.12.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 14-25 11-25 - -
07.12.2014 - Şırnak(Merkez) 13:00 SİLOPİ SERHAT BLD. ERCİŞ SEKERSPOR 1-3 25-23 15-25 13-25 11-25 -
06.12.2015 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-8 25-14 25-17 - -
06.12.2015 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-6 25-6 25-9 - -
06.12.2015 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-5 25-7 25-8 - -
06.12.2015 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-22 25-22 25-22 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.11.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) 16:00 KAYAPINAR BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1 25-18 25-15 17-25 25-10 -
29.11.2014 - Muş(Atatürk) 16:00 MUŞ GENÇLİKSPOR KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 3-0 25-19 28-26 25-19 - -
13.12.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 14:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. SİLOPİ SERHAT BLD. 3-0 25-6 25-9 25-14 - -
14.12.2014 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK SOLHANSPOR 0-3 20-25 22-25 18-25 - -
14.12.2014 - Van(Erciş) 12:00 ERCİŞ SEKERSPOR LALEZARSPOR 3-0 27-25 25-18 25-23 - -
13.12.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-1 26-24 25-19 15-25 25-20 -
13.12.2015 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 19-25 10-25 8-25 - -
13.12.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL KAYAPINAR BLD. 1-3 25-22 15-25 12-25 17-25 -
03.02.2016 - Mardin (Nusaybin) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 3-25 5-25 6-25 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.12.2014 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 19-25 24-26 - -
21.12.2014 - Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. ERCİŞ SEKERSPOR 2-3 20-25 23-25 25-23 25-17 12-15
21.12.2014 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SOLHANSPOR 0-3 17-25 14-25 19-25 - -
21.12.2014 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR BAĞLAR GENÇLİK 0-3 8-25 16-25 19-25 - -
21.12.2014 - Şırnak(Merkez) 13:00 SİLOPİ SERHAT BLD. MUŞ GENÇLİKSPOR 1-3 23-25 25-18 19-25 22-25 -
20.12.2015 - Bingöl(Solhan) 12:00 SOLHAN SPOR NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-9 25-9 25-13 - -
20.12.2015 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0 25-13 25-8 25-12 - -
20.12.2015 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 13:00 DİCLE 21 GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3 19-25 9-25 14-25 - -
20.12.2015 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-1 22-25 25-11 25-15 25-13 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.01.2015 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR MUŞ GENÇLİKSPOR 3-1 22-25 25-16 25-9 25-21 -
11.01.2015 - Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 1-3 15-25 26-24 19-25 20-25 -
11.01.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR SOLHANSPOR 0-3 17-25 11-25 9-25 - -
11.01.2015 - Van(Erciş) 12:00 ERCİŞ SEKERSPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-18 25-15 25-22 - -
01.02.2015 - Şırnak(Merkez) 14:00 SİLOPİ SERHAT BLD. BAĞLAR GENÇLİK 0-3 20-25 21-25 11-25 - -
10.01.2016 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-15 26-24 25-15 - -
10.01.2016 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. 7 ARALIK ÜNİV. 2-3 19-25 25-21 25-18 23-25 11-15
10.01.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-11 25-15 25-21 - -
10.01.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0 25-15 25-15 28-26 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 12:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ SEKERSPOR 3-0 25-18 25-19 25-17 - -
18.01.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK LALEZARSPOR (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
18.01.2015 - Muş(Şehir Salonu) 14:00 MUŞ GENÇLİKSPOR KAYAPINAR BLD. 0-3 13-25 13-25 17-25 - -
02.02.2015 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHANSPOR SİLOPİ SERHAT BLD. 3-0 25-17 25-7 25-6 - -
18.02.2015 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 14:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 3-0 25-21 25-22 26-24 - -
17.01.2016 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 3-2 21-25 25-15 25-13 19-25 15-7
17.01.2016 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0 25-21 25-22 25-18 - -
17.01.2016 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL DİCLE 21 GENÇLİK 3-1 26-24 25-22 19-25 25-14 -
17.01.2016 - Mardin(NusaybinAtatürk) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 0-3 10-25 17-25 14-25 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.01.2015 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR SOLHANSPOR 0-3 18-25 19-25 15-25 - -
25.01.2015 - Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-14 25-8 25-10 - -
25.01.2015 - Şırnak(Merkez) 13:00 SİLOPİ SERHAT BLD. KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 0-3 21-25 16-25 23-25 - -
25.01.2015 - Van(Erciş) 12:00 ERCİŞ SEKERSPOR MUŞ GENÇLİKSPOR 3-0 25-9 28-26 25-21 - -
02.03.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 11:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-17 25-12 25-7 - -
24.01.2016 - Bingöl(Solhan) 11:00 SOLHAN SPOR 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 19-25 23-25 18-25 - -
24.01.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-22 25-19 25-22 - -
24.01.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 16:00 DİCLE 21 GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-0 25-22 25-22 25-19 - -
24.01.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. KAYAPINAR BLD. 2-3 23-25 22-25 25-20 25-17 11-15
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.11.2014 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 13:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ SİLOPİ SERHAT BLD. 3-0 25-18 25-16 26-24 - -
08.02.2015 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHANSPOR KAYAPINAR BLD. 3-0 25-18 25-20 25-23 - -
08.02.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK ERCİŞ SEKERSPOR 0-3 21-25 21-25 13-25 - -
08.02.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR LALEZARSPOR 0-3 10-25 21-25 19-25 - -
08.02.2015 - Muş(Atatürk) 13:00 MUŞ GENÇLİKSPOR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 12-25 12-25 - -
31.01.2016 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-12 29-27 25-14 - -
31.01.2016 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-4 25-19 25-17 - -
31.01.2016 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK BAĞLAR GENÇLİK 3-2 25-12 38-40 23-25 25-17 16-14
31.01.2016 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-6 25-9 25-15 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2015 - Diyarbakır(Kayapınar) 12:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 3-0 25-13 25-13 25-7 - -
14.02.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 16:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-11 25-17 25-12 - -
14.02.2015 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR SİLOPİ SERHAT BLD. 3-0 25-10 25-11 25-10 - -
15.02.2015 - Muş(Atatürk) 12:00 MUŞ GENÇLİKSPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-2 25-17 23-25 13-25 25-13 15-11
15.02.2015 - Van(Erciş) 12:00 ERCİŞ SEKERSPOR SOLHANSPOR 0-3 23-25 14-25 17-25 - -
07.02.2016 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 13-25 20-25 19-25 - -
07.02.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 10-25 16-25 10-25 - -
07.02.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 16-25 11-25 15-25 - -
07.02.2016 - Mardin(NusaybinAtatürk) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 0-3 4-25 17-25 18-25 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2014 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 12:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ LALEZARSPOR 1-3 25-19 10-25 18-25 25-27 -
20.02.2015 - Diyarbakır(Seyrantepe) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK MUŞ GENÇLİKSPOR 3-1 25-20 18-25 25-21 25-19 -
21.02.2015 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR ERCİŞ SEKERSPOR 0-3 16-25 16-25 24-26 - -
22.02.2015 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHANSPOR D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-20 24-26 27-29 22-25 -
22.02.2015 - Şırnak(Merkez) 13:00 SİLOPİ SERHAT BLD. KAYAPINAR BLD. 0-3 16-25 9-25 8-25 - -
14.02.2016 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-10 25-16 25-10 - -
14.02.2016 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25- 25- 25- - -
14.02.2016 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK KIZILTEPE VOLEYBOL 2-3 19-25 25-19 17-25 25-19 11-15
14.02.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-6 25-7 25-9 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2015 - Diyarbakır(Bağlar) 15:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 3-0 25-12 25-15 25-22 - -
01.03.2015 - Diyarbakır(Kayapınar) 14:00 KAYAPINAR BLD. LALEZARSPOR 3-0 25-19 25-23 25-18 - -
01.03.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 18:00 BAĞLAR GENÇLİK HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-1 25-22 19-25 25-22 26-24 -
01.03.2015 - Muş(Atatürk) 14:00 MUŞ GENÇLİKSPOR SOLHANSPOR 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
01.03.2015 - Van(Erciş) 12:00 ERCİŞ SEKERSPOR SİLOPİ SERHAT BLD. 3-0 25-18 25-17 25-14 - -
21.02.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 12:00 DİCLE 21 GENÇLİK SOLHAN SPOR 0-3 14-25 21-25 20-25 - -
21.02.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 14-25 15-25 11-25 - -
21.02.2016 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE VOLEYBOL 7 ARALIK ÜNİV. 0-3 15-25 10-25 14-25 - -
21.02.2016 - Mardin(NusaybinAtatürk) 14:00 NUSAYBİN GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 7-25 9-25 13-25 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.03.2015 - Şırnak(Cizre) 13:00 SİLOPİ SERHAT BLD. D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 8-25 18-25 - -
07.03.2015 - Muş(Atatürk) 14:00 LALEZARSPOR ERCİŞ SEKERSPOR 2-3 20-25 18-25 25-23 25-17 15-17
08.03.2015 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHANSPOR BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-4 25-10 25-7 - -
08.03.2015 - Hakkari(Anadolu Lisesi) 11:00 HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ KAYAPINAR BLD. 0-3 16-25 19-25 21-25 - -
08.03.2015 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE GENÇLİKSPOR MUŞ GENÇLİKSPOR 3-0 25-13 25-21 25-17 - -
28.02.2016 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR BAĞLAR GENÇLİK 3-0 25-22 25-19 25-11 - -
28.02.2016 - Diyarbakır(Kayapınar) 15:00 KAYAPINAR BLD. KIZILTEPE VOLEYBOL 3-0 25-6 25-1 25-1 - -
28.02.2016 - Kilis(Üniversite) 14:00 7 ARALIK ÜNİV. KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK 3-1 25-10 23-25 25-13 25-13 -
28.02.2016 - Şanlıurfa(GAPArena) 13:00 ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. NUSAYBİN GENÇLİK 3-0 25-5 25-8 25-8 - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.02.2015 - Muş(Atatürk) 16:00 MUŞ GENÇLİKSPOR SİLOPİ SERHAT BLD. 3-1 27-25 28-26 23-25 25-22 -
28.02.2015 - Bingöl(Solhan) 15:00 SOLHANSPOR HAKKARİ GENÇLİK MERKEZİ 3-0 25-12 25-17 25-12 - -
09.03.2015 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ SEKERSPOR KAYAPINAR BLD. 3-1 18-25 27-25 25-23 26-24 -
12.03.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 13:00 BAĞLAR GENÇLİK KIZILTEPE GENÇLİKSPOR 2-3 21-25 25-19 25-23 25-27 10-15
14.03.2015 - Diyarbakır(Z.Gökalp) 14:00 D.BAKIR B.ŞEHİR BLD. LALEZARSPOR 3-0 25-10 25-14 25-11 - -
06.03.2016 - Diyarbakır(ZiyaGökalp) 14:00 BAĞLAR GENÇLİK DİCLE 21 GENÇLİK 3-0 25-23 25-17 25-17 - -
06.03.2016 - Mardin(Kızıltepe) 12:00 KIZILTEPE EĞT. GENÇLİK KAYAPINAR BLD. 0-3 14-25 16-25 14-25 - -
06.03.2016 - Mardin(Kızıltepe) 14:00 KIZILTEPE VOLEYBOL ŞANLIURFA HALİLİYE BLD. 0-3 23-25 2-25 3-25 - -
06.03.2016 - Mardin(NusaybinAtatürk) NUSAYBİN GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0 25- 25- 25- - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.