Voleybol 3. Ligi Bayanlar 7. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2014 - Adana(Menderes) 11:00 ADANA DSİ ADANA VOLEYBOL 3-2 25-22 25-13 27-29 23-25 16-14
02.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 14:00 PAMUKSPOR ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-0 25-6 25-3 25-8 - -
02.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-2 14-25 21-25 25-19 25-23 15-11
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2014 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-2 20-25 19-25 25-23 25-19 15-12
09.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ PAMUKSPOR 0-3 16-25 10-25 17-25 - -
09.11.2014 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-0 25-21 25-19 25-15 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 7-25 10-25 - -
23.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 0-3 13-25 19-25 19-25 - -
23.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 16:00 PAMUKSPOR ADANA VOLEYBOL 3-0 25-16 25-13 25-16 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA VOLEYBOL ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-0 25-22 25-10 25-13 - -
30.11.2014 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 21-25 25-23 14-25 14-25 -
30.11.2014 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. PAMUKSPOR 0-3 21-25 23-25 14-25 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2014 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR TARSUS BLD. 0-3 13-25 9-25 14-25 - -
07.12.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL 3-2 24-26 24-26 25-20 25-21 15-11
07.12.2014 - Mersin(Toroslar) 16:00 PAMUKSPOR ADANA DSİ 3-0 25-9 25-11 25-13 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA DSİ ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-1 15-25 25-23 25-14 25-14 -
14.12.2014 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-2 20-25 25-15 25-22 19-25 15-7
14.12.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. PAMUKSPOR 0-3 14-25 11-25 10-25 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.12.2014 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA VOLEYBOL TARSUS BLD. 0-3 21-25 13-25 11-25 - -
21.12.2014 - Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 2-3 18-25 25-12 15-25 25-20 12-15
21.12.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-0 25-14 25-22 25-21 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR PAMUKSPOR 0-3 13-25 18-25 16-25 - -
18.01.2015 - Adana(Menderes) 16:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DSİ 1-3 19-25 25-21 18-25 20-25 -
18.01.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-20 20-25 28-26 25-21 -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3 12-25 22-25 6-25 - -
25.01.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1 25-23 23-25 25-20 25-16 -
25.01.2015 - Mersin(Toroslar) 18:00 PAMUKSPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-6 25-15 25-10 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2015 - Adana(Asım Savaş) 12:00 ADANA VOLEYBOL PAMUKSPOR 0-3 19-25 14-25 11-25 - -
15.02.2015 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-11 25-15 25-21 - -
15.02.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-1 23-25 25-17 27-25 25-18 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2015 - Adana(Asım Savaş) 12:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR ADANA VOLEYBOL 3-1 25-16 25-19 23-25 25-17 -
22.02.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-1 23-25 25-21 25-16 25-19 -
22.02.2015 - Mersin(Toroslar) 16:00 PAMUKSPOR TARSUS BLD. 3-0 25-21 25-8 25-13 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DSİ PAMUKSPOR 0-3 24-26 12-25 22-25 - -
28.02.2015 - Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
01.03.2015 - Mersin(TarsusM.Çelebi) 14:00 TARSUS BLD. ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-0 25-21 25-17 27-25 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.03.2015 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR ADANA DSİ 3-0 25-15 25-20 25-17 - -
08.03.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUKSPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-10 25-16 - -
08.03.2015 - Mersin(Toroslar) 16:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 1-3 17-25 25-22 22-25 24-26 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2-3 19-25 18-25 25-20 25-15 10-15
12.03.2015 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-11 25-20 25-22 - -
12.03.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-0 25-5 25-13 25-8 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.