Voleybol 3. Ligi Bayanlar 7. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2014 - Adana(Menderes) 11:00 ADANA DSİ ADANA VOLEYBOL 3-2 25-22 25-13 27-29 23-25 16-14
02.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 14:00 PAMUKSPOR ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-0 25-6 25-3 25-8 - -
02.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 16:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-2 14-25 21-25 25-19 25-23 15-11
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2014 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-2 20-25 19-25 25-23 25-19 15-12
09.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ PAMUKSPOR 0-3 16-25 10-25 17-25 - -
09.11.2014 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-0 25-21 25-19 25-15 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 7-25 10-25 - -
23.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 0-3 13-25 19-25 19-25 - -
23.11.2014 - Mersin(Seyfi Alanya) 16:00 PAMUKSPOR ADANA VOLEYBOL 3-0 25-16 25-13 25-16 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA VOLEYBOL ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-0 25-22 25-10 25-13 - -
30.11.2014 - Adana(Menderes) 14:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 21-25 25-23 14-25 14-25 -
30.11.2014 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. PAMUKSPOR 0-3 21-25 23-25 14-25 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2014 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR TARSUS BLD. 0-3 13-25 9-25 14-25 - -
07.12.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL 3-2 24-26 24-26 25-20 25-21 15-11
07.12.2014 - Mersin(Toroslar) 16:00 PAMUKSPOR ADANA DSİ 3-0 25-9 25-11 25-13 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2014 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA DSİ ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-1 15-25 25-23 25-14 25-14 -
14.12.2014 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-2 20-25 25-15 25-22 19-25 15-7
14.12.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. PAMUKSPOR 0-3 14-25 11-25 10-25 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.12.2014 - Adana(Yüreğir) 11:00 ADANA VOLEYBOL TARSUS BLD. 0-3 21-25 13-25 11-25 - -
21.12.2014 - Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 2-3 18-25 25-12 15-25 25-20 12-15
21.12.2014 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-0 25-14 25-22 25-21 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR PAMUKSPOR 0-3 13-25 18-25 16-25 - -
18.01.2015 - Adana(Menderes) 16:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DSİ 1-3 19-25 25-21 18-25 20-25 -
18.01.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-20 20-25 28-26 25-21 -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3 12-25 22-25 6-25 - -
25.01.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-1 25-23 23-25 25-20 25-16 -
25.01.2015 - Mersin(Toroslar) 18:00 PAMUKSPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-6 25-15 25-10 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2015 - Adana(Asım Savaş) 12:00 ADANA VOLEYBOL PAMUKSPOR 0-3 19-25 14-25 11-25 - -
15.02.2015 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-11 25-15 25-21 - -
15.02.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-1 23-25 25-17 27-25 25-18 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.02.2015 - Adana(Asım Savaş) 12:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR ADANA VOLEYBOL 3-1 25-16 25-19 23-25 25-17 -
22.02.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-1 23-25 25-21 25-16 25-19 -
22.02.2015 - Mersin(Toroslar) 16:00 PAMUKSPOR TARSUS BLD. 3-0 25-21 25-8 25-13 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DSİ PAMUKSPOR 0-3 24-26 12-25 22-25 - -
28.02.2015 - Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
01.03.2015 - Mersin(TarsusM.Çelebi) 14:00 TARSUS BLD. ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-0 25-21 25-17 27-25 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.03.2015 - Adana(Menderes) 12:00 ADANA GÖKYÜZÜSPOR ADANA DSİ 3-0 25-15 25-20 25-17 - -
08.03.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 PAMUKSPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-10 25-16 - -
08.03.2015 - Mersin(Toroslar) 16:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 1-3 17-25 25-22 22-25 24-26 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 2-3 19-25 18-25 25-20 25-15 10-15
12.03.2015 - Mersin(Tarsus) 14:00 TARSUS BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-11 25-20 25-22 - -
12.03.2015 - Mersin(Toroslar) 14:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA GÖKYÜZÜSPOR 3-0 25-5 25-13 25-8 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Mart 2017 Salı
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BEŞİKTAŞ - VAKIFBANK
19:00 TRT Spor HD
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY - Dinamo KAZAN (Rusya)
21:30 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
TRENTINO Diatec (İtalya) - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - ECZACIBAŞI VİTRA
17:00 TRT Spor HD
CEV Challenge Kupası (Erkek)
Fakel NOVY URENGOY (Rusya) - GALATASARAY HDI SİGORTA
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.