Voleybol 3. Ligi Bayanlar 5. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2014 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İ.B. DERİNDERE SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. 2-3 25-21 25-15 20-25 21-25 11-15
02.11.2014 - Samsun(Bafra) 16:30 SAMSUN GAZİ LİSESİ ORDU T.İHTİSAS 0-3 16-25 13-25 19-25 - -
02.11.2014 - Tokat(Turhal M.Uzun) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 1-3 21-25 23-25 25-17 15-25 -
08.11.2015 - Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ERBAA GENÇLİK 3-1 25-18 25-19 18-25 25-13 -
08.11.2015 - Samsun(Atatürk) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3 10-25 17-25 26-28 - -
08.11.2015 - Samsun(Atatürk) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GAZİ LİSESİ 3-0 25-15 25-12 25-10 - -
08.11.2015 - Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3 21-25 19-25 23-25 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2014 - Gümüşhane(Aydın Doğan) 13:00 G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-1 25-17 25-15 18-25 25-22 -
09.11.2014 - Samsun(M.Dağıstanlı) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR OSMANCIK İ.B. DERİNDERE 3-2 24-26 25-14 20-25 25-17 15-11
09.11.2014 - Samsun(M.Dağıstanlı) 16:00 SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-1 25-27 25-21 25-8 25-19 -
15.11.2015 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-13 25-11 25-16 - -
15.11.2015 - Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 0-3 23-25 24-26 23-25 - -
15.11.2015 - Samsun(Atatürk) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-12 25-23 25-10 - -
15.11.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ ERBAA GENÇLİK 1-3 18-25 25-14 19-25 21-25 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İ.B. DERİNDERE G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 25-17 21-25 17-25 27-25 15-12
23.11.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. 3-1 25-19 17-25 25-20 25-20 -
23.11.2014 - Samsun(Bafra) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 1-3 22-25 25-20 16-25 16-25 -
22.11.2015 - Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3 15-25 9-25 13-25 - -
22.11.2015 - Samsun(Atatürk) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-21 25-18 25-14 - -
22.11.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3 21-25 22-25 16-25 - -
22.11.2015 - Tokat(Erbaa) 14:00 ERBAA GENÇLİK SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 10-25 11-25 16-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - Gümüşhane(Aydın Doğan) 13:00 G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 26-24 25-13 25-20 - -
30.11.2014 - Samsun(M.Dağıstanlı) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR ORDU T.İHTİSAS 3-2 25-17 25-15 23-25 21-25 15-7
30.11.2014 - Tokat(Turhal M.Uzun) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ OSMANCIK İ.B. DERİNDERE 0-3 15-25 25-27 19-25 - -
29.11.2015 - Çorum(Osmancık) 15:30 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE GAZİ LİSESİ 3-0 25-5 25-8 25-9 - -
29.11.2015 - Çorum(Tevfik Kış) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-2 25-20 25-19 24-26 17-25 15-10
29.11.2015 - Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS ERBAA GENÇLİK 3-0 25-21 25-16 25-19 - -
29.11.2015 - Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 15-25 13-25 13-25 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE - - - - - -
07.12.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 25-27 25-22 21-25 25-16 22-20
07.12.2014 - Samsun(Bafra) 16:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 1-3 25-21 21-25 19-25 20-25 -
07.12.2014 - Samsun(M.Dağıstanlı) 14:00 SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 2-3 25-23 16-25 20-25 26-24 8-15
06.12.2015 - Samsun(Atatürk) 13:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ORDU TENİS İHTİSAS 3-0 25-14 25-12 25-11 - -
06.12.2015 - Samsun(Atatürk) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ GAZİ LİSESİ 3-0 25-14 26-24 25-12 - -
06.12.2015 - Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 2-3 25-21 19-25 25-17 14-25 14-16
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Samsun(Atatürk) GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ERBAA GENÇLİK - - - - - -
14.12.2014 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İ.B. DERİNDERE SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 25-11 26-24 25-21 - -
14.12.2014 - Gümüşhane(Aydın Doğan) 13:00 G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. 3-1 21-25 25-16 25-16 25-22 -
14.12.2014 - Tokat(Turhal M.Uzun) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ORDU T.İHTİSAS 1-3 15-25 23-25 25-21 23-25 -
13.12.2015 - Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 14-25 14-25 20-25 - -
13.12.2015 - Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 1-3 9-25 26-24 16-25 13-25 -
13.12.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 2-3 16-25 26-24 25-18 19-25 7-15
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK TURHAL CUMHURİYET LİSESİ - - - - - -
21.12.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS OSMANCIK İ.B. DERİNDERE 3-0 25-7 25-17 25-14 - -
21.12.2014 - Samsun(M.Dağıstanlı) 14:00 SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-1 19-25 25-19 25-17 25-17 -
21.12.2014 - Samsun(M.Dağıstanlı) 16:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 28-30 23-25 28-26 25-22 15-12
20.12.2015 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 21-25 23-25 25-22 16-25 -
20.12.2015 - Ordu(Atatürk) 13:00 ORDU TENİS İHTİSAS GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-2 22-25 29-27 25-13 21-25 15-12
20.12.2015 - Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 1-3 15-25 10-25 25-21 22-25 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ - - - - - -
18.01.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 25-15 25-10 25-8 - -
18.01.2015 - Samsun(M.Dağıstanlı) 14:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-1 25-17 25-22 20-25 25-9 -
18.01.2015 - Samsun(M.Dağıstanlı) 16:00 SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. OSMANCIK İ.B. DERİNDERE 0-3 17-25 16-25 20-25 - -
17.01.2016 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-0 25-21 25-17 25-16 - -
17.01.2016 - Ordu(Atatürk) 15:00 ORDU TENİS İHTİSAS TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-19 25-22 25-23 - -
17.01.2016 - Sivas(4Eylül) 12:00 GAZİ LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 18-25 17-25 29-27 10-25 -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK GAZİ LİSESİ - - - - - -
25.01.2015 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İ.B. DERİNDERE SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 2-3 17-25 25-22 22-25 25-23 13-15
25.01.2015 - Samsun(Bafra) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. 0-3 12-25 17-25 13-25 - -
25.01.2015 - Tokat(Turhal M.Uzun) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 18-25 25-18 21-25 15-25 -
24.01.2016 - Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ ORDU TENİS İHTİSAS 0-3 16-25 14-25 17-25 - -
24.01.2016 - Samsun(Atatürk) 13:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 1-3 25-22 10-25 19-25 13-25 -
24.01.2016 - Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3 15-25 19-25 18-25 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Samsun(Atatürk) SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ERBAA GENÇLİK - - - - - -
15.02.2015 - Gümüşhane(Aydın Doğan) 13:00 G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ OSMANCIK İ.B. DERİNDERE 3-0 25-21 25-21 25-17 - -
15.02.2015 - Samsun(M.Dağıstanlı) 14:00 SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. ORDU T.İHTİSAS 1-3 18-25 26-24 15-25 20-25 -
15.02.2015 - Samsun(M.Dağıstanlı) 16:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 25-14 25-19 25-10 - -
07.02.2016 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 3-0 25-11 25-13 27-25 - -
07.02.2016 - Ordu(Atatürk) 11:30 ORDU TENİS İHTİSAS GAZİ LİSESİ 3-1 25-18 26-28 25-16 25-18 -
07.02.2016 - Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 0-3 26-28 24-26 19-25 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK ORDU TENİS İHTİSAS - - - - - -
21.02.2015 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU T.İHTİSAS SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-2 10-25 25-21 25-23 16-25 15-11
22.02.2015 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İ.B. DERİNDERE TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-16 25-21 25-16 - -
22.02.2015 - Samsun(Bafra) 14:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 18-25 21-25 - -
14.02.2016 - Samsun(Atatürk) 15:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 1-3 25-13 24-26 23-25 21-25 -
14.02.2016 - Samsun(Atatürk) 17:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-8 25-15 25-7 - -
14.02.2016 - Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 0-3 15-25 18-25 16-25 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Çorum(Osmancık) OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ERBAA GENÇLİK - - - - - -
01.03.2015 - Gümüşhane(Aydın Doğan) 13:00 G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ ORDU T.İHTİSAS 3-1 27-25 24-26 25-23 25-19 -
01.03.2015 - Samsun(M.Dağıstanlı) 19:00 SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. 3-0 25-11 25-22 25-9 - -
01.03.2015 - Tokat(Turhal M.Uzun) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ SAMSUN GAZİ LİSESİ 3-0 25-14 25-19 25-17 - -
21.02.2016 - Çorum(Tevfik Kış) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 1-3 26-24 25-27 18-25 21-25 -
21.02.2016 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU TENİS İHTİSAS SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 0-3 11-25 14-25 17-25 - -
21.02.2016 - Sivas(4Eylül) 14:00 GAZİ LİSESİ GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ 3-1 21-25 25-23 25-21 25-17 -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tokat(Erbaa) ERBAA GENÇLİK GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ - - - - - -
08.03.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU T.İHTİSAS TURHAL CUMHURİYET LİSESİ 3-0 25-13 25-22 25-12 - -
08.03.2015 - Samsun(Bafra) 16:00 SAMSUN GAZİ LİSESİ OSMANCIK İ.B. DERİNDERE 1-3 17-25 23-25 26-24 19-25 -
08.03.2015 - Samsun(M.Dağıstanlı) 14:00 SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 21-25 18-25 15-25 - -
28.02.2016 - Çorum(Osmancık) 14:00 OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE ORDU TENİS İHTİSAS 3-0 25-17 25-17 25-19 - -
28.02.2016 - Samsun(Atatürk) 15:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ 3-0 25-16 25-13 25-12 - -
28.02.2016 - Tokat(Turhal) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ GAZİ LİSESİ 3-1 25-15 25-17 17-25 25-12 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tokat(Turhal) TURHAL CUMHURİYET LİSESİ ERBAA GENÇLİK - - - - - -
12.03.2015 - Çorum(Osmancık) 13:00 OSMANCIK İ.B. DERİNDERE ORDU T.İHTİSAS 0-3 27-29 14-25 22-25 - -
12.03.2015 - Gümüşhane(Aydın Doğan) 13:00 G.HANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR 3-2 19-25 25-23 23-25 25-17 16-14
12.03.2015 - Tokat(Turhal M.Uzun) 13:00 TURHAL CUMHURİYET LİSESİ SAMSUN GÜLİZAR H. YILMAZ LİS. 3-0 25-17 25-18 25-20 - -
06.03.2016 - Çorum(Atatürk) 14:00 ÇORUM BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİ GAZİ LİSESİ 3-1 25-21 11-25 25-16 25-21 -
06.03.2016 - Samsun(Atatürk) 12:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT OSMANCIK İSMAİL BURAK DERİNDERE 3-0 25-10 25-23 25-8 - -
06.03.2016 - Samsun(Atatürk) 14:00 GÜLİZAR HASAN YILMAZ LİSESİ ORDU TENİS İHTİSAS 1-3 25-17 24-26 14-25 19-25 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
07 Mayıs 2017 Pazar
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
02 Mayıs 2017 Salı
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
14:00
BEŞİKTAŞ - HALKBANK
17:00
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
03 Mayıs 2017 Çarşamba
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.