Voleybol 3. Ligi Bayanlar 4. Grup

Voleybol 3. Ligi Bayanlar 4. Grup
SıraTakımOGMAVPSAASPVSPSPA3-03-13-22-31-30-3
1 NUMUNE DSİSPOR 11 10 1 30 10 273.000 936.00 701.00 1.3352 61 30 01
2 1907 DORA ART YAPI 11 9 2 31 10 273.100 932.00 730.00 1.2767 70 22 00
3 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 11 8 3 30 11 262.727 934.00 674.00 1.3858 70 13 00
4 GENÇLERBİRLİĞİ 11 5 6 17 21 150.810 761.00 806.00 0.9442 31 11 05
5 BOLU İNKILAP İÖO 11 2 9 11 28 70.393 712.00 874.00 0.8146 11 01 35
6 HASAD GENÇLİK 11 1 10 5 31 40.161 553.00 874.00 0.6327 01 01 09
7 ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR 6 1 5 4 17 20.235 337.00 506.00 0.6660 00 10 14
          Anadolu Beşiktaşlılar 2.Devre Çekildi

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Gaziantep(KamilOcak) MERİNOS PAMUK SPOR - - - - - -
01.11.2014 - Zonguldak(C.P.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR 2-3 25-22 28-30 21-25 25-20 12-15
02.11.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 1907 DORA ART YAPI 2-3 21-25 25-19 24-26 25-18 12-15
02.11.2014 - Bolu(17Temmuz) 13:00 BOLU İNKILAP İÖO NUMUNE DSİSPOR 1-3 25-27 15-25 25-21 19-25 -
18.10.2015 - Adana(Yüreğir) 10:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-11 25-18 25-12 - -
18.10.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DSİ MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 10-25 18-25 - -
18.10.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 22-25 13-25 14-25 - -
18.10.2015 - Adana(Yüreğir) 16:00 ÇUKUROVA EFES TARSUS BLD. 0-3 15-25 20-25 11-25 - -
18.10.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-15 25-22 25-13 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ÇUKUROVA EFES - - - - - -
08.11.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİSPOR İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0-3 21-25 19-25 21-25 - -
09.11.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 GENÇLERBİRLİĞİ HASAD GENÇLİK 3-0 25-11 25-14 25-22 - -
09.11.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR BOLU İNKILAP İÖO 1-3 25-20 21-25 14-25 18-25 -
25.10.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA DSİ 3-1 25-14 24-26 25-20 25-18 -
25.10.2015 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-18 25-15 25-17 - -
25.10.2015 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERİNOS 0-3 18-25 23-25 20-25 - -
25.10.2015 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA VOLEYBOL 3-0 25-19 25-17 25-23 - -
25.10.2015 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ÇUKUROVA BLD. 0-3 17-25 9-25 8-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Kayseri(Atatürk) KAYSERİ VOLEYBOL PAMUK SPOR - - - - - -
22.11.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU İNKILAP İÖO GENÇLERBİRLİĞİ 2-3 17-25 22-25 25-18 26-24 12-15
23.11.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR 3-0 25-8 25-11 25-9 - -
23.11.2014 - Düzce(18Temmuz) 14:00 1907 DORA ART YAPI NUMUNE DSİSPOR 2-3 23-25 13-25 25-20 25-23 21-23
30.10.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA DSİ 3-0 25-11 25-13 25-18 - -
30.10.2015 - Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 1-3 23-25 25-15 19-25 22-25 -
30.10.2015 - Adana(Yüreğir) 18:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 15-25 17-25 - -
31.10.2015 - Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-14 25-12 - -
31.10.2015 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR TARSUS BLD. 0-3 13-25 11-25 9-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR OSMANİYE DEMİRSPOR - - - - - -
29.11.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 GENÇLERBİRLİĞİ İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 2-3 14-25 25-20 25-22 19-25 7-15
29.11.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR 1907 DORA ART YAPI 0-3 11-25 7-25 8-25 - -
29.11.2014 - Zonguldak(C.P.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK BOLU İNKILAP İÖO 3-1 25-23 11-25 25-21 25-18 -
08.11.2015 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DSİ ADANA VOLEYBOL 3-0 25-11 25-18 25-21 - -
08.11.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR MERİNOS 0-3 12-25 13-25 13-25 - -
08.11.2015 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA BLD. 0-3 16-25 22-25 22-25 - -
08.11.2015 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA EFES 3-0 25-8 25-15 25-13 - -
08.11.2015 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-2 25-23 23-25 25-11 21-25 15-11
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Tarsus) TARSUS BLD. PAMUK SPOR - - - - - -
06.12.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 NUMUNE DSİSPOR ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR 3-0 25-8 25-23 25-17 - -
07.12.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER HASAD GENÇLİK 3-0 25-12 25-14 25-9 - -
07.12.2014 - Düzce(18Temmuz) 14:00 1907 DORA ART YAPI GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-23 25-11 25-13 - -
15.11.2015 - Adana(Yüreğir) 10:00 ÇUKUROVA BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-5 25-9 25-15 - -
15.11.2015 - Adana(Yüreğir) 16:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-19 29-27 25-18 - -
15.11.2015 - Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ADANA DSİ 3-0 25-9 25-19 25-12 - -
15.11.2015 - Kayseri(Atatürk) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-14 25-20 - -
15.11.2015 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-21 8-25 20-25 12-25 -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ÇUKUROVA BLD. - - - - - -
13.12.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 GENÇLERBİRLİĞİ NUMUNE DSİSPOR 0-3 18-25 16-25 16-25 - -
13.12.2014 - Zonguldak(C.P.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK 1907 DORA ART YAPI 0-3 21-25 14-25 11-25 - -
14.12.2014 - Bolu(17Temmuz) 13:00 BOLU İNKILAP İÖO İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0-3 3-25 11-25 21-25 - -
22.11.2015 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA EFES 3-0 25-12 25-16 25-15 - -
22.11.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL MERİNOS 0-3 23-25 14-25 18-25 - -
22.11.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DENİZ SPOR KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 23-25 17-25 16-25 - -
22.11.2015 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 3-0 25-23 25-21 25-15 - -
22.11.2015 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-18 25-20 26-24 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
20.12.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 ANADOLU BEŞİKTAŞLILAR GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 13-25 16-25 16-25 - -
21.12.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 NUMUNE DSİSPOR HASAD GENÇLİK 3-0 25-11 25-16 25-15 - -
21.12.2014 - Düzce(18Temmuz) 14:00 1907 DORA ART YAPI BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-11 25-11 28-26 - -
29.11.2015 - Adana(Yüreğir) 10:00 ÇUKUROVA EFES ADANA VOLEYBOL 2-3 19-25 13-25 25-23 25-23 10-15
29.11.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA BLD. MERİNOS 2-3 25-21 15-25 25-18 13-25 11-15
29.11.2015 - Kayseri(Atatürk) 15:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DSİ 3-0 25-8 25-10 25-12 - -
29.11.2015 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-12 22-25 25-22 25-18 -
29.11.2015 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA DENİZ SPOR 2-3 27-25 23-25 18-25 25-14 8-15
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) MERSİN ÜNİVERSİTESİ PAMUK SPOR - - - - - -
06.12.2015 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DENİZ SPOR TARSUS BLD. 0-3 13-25 16-25 8-25 - -
06.12.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA VOLEYBOL KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 18-25 14-25 21-25 - -
06.12.2015 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ OSMANİYE DEMİRSPOR 2-3 25-21 20-25 25-18 16-25 10-15
06.12.2015 - Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ÇUKUROVA EFES 3-0 25-13 25-17 25-10 - -
06.12.2015 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA BLD. 0-3 16-25 12-25 24-26 - -
18.01.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİSPOR BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-6 25-12 25-10 - -
18.01.2015 - Düzce(18Temmuz) 14:00 1907 DORA ART YAPI İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 3-2 21-25 25-17 25-16 18-25 15-10
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ADANA DENİZ SPOR - - - - - -
13.12.2015 - Adana(Yüreğir) 18:00 ÇUKUROVA BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0 25-10 25-14 25-11 - -
13.12.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERİNOS 0-3 17-25 19-25 18-25 - -
13.12.2015 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. ADANA DSİ 3-0 25-14 25-13 25-19 - -
13.12.2015 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-8 28-26 25-23 - -
13.12.2015 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA VOLEYBOL 3-2 10-25 25-15 23-25 25-19 15-3
24.01.2015 - Zonguldak(C.P.Pamay) 12:00 HASAD GENÇLİK GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 16-25 17-25 18-25 - -
25.01.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER NUMUNE DSİSPOR 2-3 25-21 21-25 25-16 19-25 12-15
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Adana(Yüreğir) ADANA DSİ PAMUK SPOR - - - - - -
19.12.2015 - Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-11 25-13 25-14 - -
20.12.2015 - Adana(Nihat Geven) 12:00 ÇUKUROVA EFES KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 19-25 18-25 17-25 - -
20.12.2015 - Adana(Nihat Geven) 14:00 ADANA DENİZ SPOR MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 24-26 21-25 - -
20.12.2015 - Adana(Nihat Geven) 16:00 ADANA VOLEYBOL TARSUS BLD. 0-3 8-25 12-25 15-25 - -
20.12.2015 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ÇUKUROVA BLD. 1-3 17-25 17-25 29-27 20-25 -
14.02.2015 - Ankara(Beştepe) 12:00 GENÇLERBİRLİĞİ BOLU İNKILAP İÖO 3-1 25-23 11-25 25-18 25-6 -
15.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİSPOR 1907 DORA ART YAPI 3-2 19-25 25-12 20-25 25-18 15-8
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ADANA VOLEYBOL - - - - - -
26.12.2015 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. MERİNOS 1-3 19-25 25-21 28-30 15-25 -
27.12.2015 - Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA BLD. KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-10 25-23 25-18 - -
27.12.2015 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DSİ 3-0 25-10 25-10 25-14 - -
27.12.2015 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DENİZ SPOR 3-1 25-19 25-11 18-25 25-21 -
27.12.2015 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ÇUKUROVA EFES 3-0 25-23 25-19 25-17 - -
21.02.2015 - Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO HASAD GENÇLİK 3-0 25-15 25-18 25-8 - -
22.02.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-13 25-18 25-15 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR MERİNOS - - - - - -
28.02.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 GENÇLERBİRLİĞİ 1907 DORA ART YAPI 0-3 15-25 18-25 25-27 - -
28.02.2015 - Zonguldak(C.P.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER 0-3 10-25 7-25 9-25 - -
10.01.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR ÇUKUROVA BLD. 0-3 4-25 7-25 13-25 - -
10.01.2016 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0 25-7 25-17 25-11 - -
10.01.2016 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ ADANA DSİ 3-1 23-25 25-19 25-10 25-20 -
10.01.2016 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-19 25-16 25-22 - -
10.01.2016 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 18-25 15-25 19-25 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Adana(Yüreğir) ÇUKUROVA EFES PAMUK SPOR - - - - - -
07.03.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 İBA KİMYA TED ANKARA KOLEJLİLER BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-10 25-15 25-19 - -
08.03.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİSPOR GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 30-28 25-11 25-13 - -
08.03.2015 - Düzce(18Temmuz) 14:00 1907 DORA ART YAPI HASAD GENÇLİK 3-0 25-15 25-11 25-17 - -
17.01.2016 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 8-25 15-25 24-26 - -
17.01.2016 - Adana(Yüreğir) 16:00 ÇUKUROVA BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-14 25-13 25-18 - -
17.01.2016 - Adana(Yüreğir) 18:00 ADANA DSİ ADANA DENİZ SPOR 3-1 25-6 26-28 25-8 25-10 -
17.01.2016 - Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-21 25-20 - -
17.01.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL TARSUS BLD. 3-1 25-22 25-18 22-25 25-21 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR KAYSERİ VOLEYBOL - - - - - -
12.03.2015 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU İNKILAP İÖO 1907 DORA ART YAPI 0-3 10-25 20-25 12-25 - -
14.03.2015 - Zonguldak(C.P.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK NUMUNE DSİSPOR 0-3 8-25 9-25 8-25 - -
24.01.2016 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DSİ ÇUKUROVA BLD. 1-3 16-25 25-18 17-25 8-25 -
24.01.2016 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DENİZ SPOR ADANA VOLEYBOL 3-0 26-24 25-19 25-11 - -
24.01.2016 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-17 25-12 25-21 - -
24.01.2016 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERİNOS 0-3 17-25 20-25 22-25 - -
24.01.2016 - Mersin(Toroslar) 17:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ÇUKUROVA EFES 3-0 25-14 25-14 25-21 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Osmaniye(Tosyalı) OSMANİYE DEMİRSPOR PAMUK SPOR - - - - - -
31.01.2016 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA VOLEYBOL ADANA DSİ 0-3 15-25 12-25 11-25 - -
31.01.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA BLD. TARSUS BLD. 3-0 25-23 25-15 25-23 - -
31.01.2016 - Adana(Yüreğir) 14:00 ÇUKUROVA EFES MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 20-25 16-25 - -
31.01.2016 - Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-17 25-14 25-21 - -
31.01.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-22 29-27 23-25 23-25 15-10
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR TARSUS BLD. - - - - - -
03.02.2016 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA DENİZ SPOR ÇUKUROVA EFES 1-3 19-25 21-25 26-24 26-28 -
03.02.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DSİ MERİNOS 0-3 13-25 11-25 13-25 - -
03.02.2016 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA BLD. 0-3 15-25 21-25 19-25 - -
03.02.2016 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ KAYSERİ VOLEYBOL 3-2 25-20 25-20 19-25 9-25 15-9
03.02.2016 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. OSMANİYE DEMİRSPOR 3-0 25-15 25-16 25-9 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Adana(Yüreğir) ÇUKUROVA BLD. PAMUK SPOR - - - - - -
07.02.2016 - Adana(Asım Savaş) 10:00 ÇUKUROVA EFES ADANA DSİ 0-3 18-25 8-25 15-25 - -
07.02.2016 - Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ADANA VOLEYBOL 3-0 25-7 25-12 25-7 - -
07.02.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-15 25-16 25-10 - -
07.02.2016 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 25-18 24-26 19-25 11-15
07.02.2016 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-21 23-25 22-25 13-25 -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) MERSİN B.ŞEHİR BLD. PAMUK SPOR - - - - - -
14.02.2016 - Adana(Yüreğir) 10:00 ADANA VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES 2-3 25-18 25-18 14-25 16-25 8-15
14.02.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 ADANA DENİZ SPOR OSMANİYE DEMİRSPOR 3-1 24-26 25-21 25-21 25-19 -
14.02.2016 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA DSİ KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 18-25 11-25 14-25 - -
14.02.2016 - Gaziantep(KamilOcak) 13:00 MERİNOS ÇUKUROVA BLD. 3-0 25-14 25-9 25-10 - -
14.02.2016 - Mersin(Toroslar) 15:00 MERSİN ÜNİVERSİTESİ TARSUS BLD. 1-3 25-18 24-26 17-25 22-25 -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ - - - - - -
21.02.2016 - Adana(Yüreğir) 14:00 ÇUKUROVA BLD. MERSİN B.ŞEHİR BLD. 3-1 15-25 25-21 25-14 25-15 -
21.02.2016 - Adana(Yüreğir) 16:00 ÇUKUROVA EFES MERİNOS 0-3 8-25 17-25 8-25 - -
21.02.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ADANA VOLEYBOL 3-0 25-13 25-17 25-19 - -
21.02.2016 - Mersin(Tarsus) 16:00 TARSUS BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-6 25-7 25-12 - -
21.02.2016 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR ADANA DSİ 2-3 14-25 25-21 25-19 20-25 12-15
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Adana(Yüreğir) ADANA DENİZ SPOR PAMUK SPOR - - - - - -
24.02.2016 - Adana(Yüreğir) 14:00 ADANA VOLEYBOL OSMANİYE DEMİRSPOR 0-3 14-25 13-25 18-25 - -
24.02.2016 - Adana(Yüreğir) 16:00 ADANA DSİ TARSUS BLD. 0-3 24-26 4-25 18-25 - -
24.02.2016 - Adana(Yüreğir) 19:00 ÇUKUROVA EFES ÇUKUROVA BLD. 0-3 12-25 17-25 17-25 - -
24.02.2016 - Gaziantep(Üniv. Sporium) 13:00 MERİNOS KAYSERİ VOLEYBOL 3-0 25-23 25-8 25-16 - -
24.02.2016 - Mersin(Toroslar) 18:30 MERSİN ÜNİVERSİTESİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-19 20-25 23-25 -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Mersin(Toroslar) PAMUK SPOR ADANA DSİ - - - - - -
28.02.2016 - Adana(Yüreğir) 12:00 ÇUKUROVA BLD. MERSİN ÜNİVERSİTESİ 3-1 31-29 21-25 25-15 25-15 -
28.02.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ÇUKUROVA EFES 3-0 25-17 25-9 25-19 - -
28.02.2016 - Mersin(Toroslar) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. ADANA DENİZ SPOR 3-0 25-7 25-7 25-15 - -
28.02.2016 - Osmaniye(Merkez) 14:00 OSMANİYE DEMİRSPOR MERİNOS 0-3 11-25 21-25 10-25 - -
02.03.2016 - Mersin(Tarsus) 18:00 TARSUS BLD. ADANA VOLEYBOL 3-0 25-15 25-20 25-18 - -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Adana(Yüreğir) ADANA VOLEYBOL PAMUK SPOR - - - - - -
06.03.2016 - Adana(Yüreğir) 13:00 ADANA DSİ MERSİN B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 11-25 23-25 - -
06.03.2016 - Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA DENİZ SPOR MERSİN ÜNİVERSİTESİ 0-3 16-25 11-25 14-25 - -
06.03.2016 - Adana(Yüreğir) 19:00 ÇUKUROVA EFES OSMANİYE DEMİRSPOR 1-3 15-25 25-22 18-25 23-25 -
06.03.2016 - Gaziantep(Üniv. Sporium) 13:00 MERİNOS TARSUS BLD. 3-0 25-16 25-12 25-16 - -
06.03.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 KAYSERİ VOLEYBOL ÇUKUROVA BLD. 3-0 25-14 25-19 25-18 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Haziran 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finali Tv Yayın Programı
2 Temmuz 2017 Pazar
16:00 S-Sport
Erkekler Finali
17:00 S-Sport
Bayanlar Finali

 

 

Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.