Voleybol 3. Ligi Bayanlar 3. Grup

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2014 - İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR 3-1 25-23 22-25 25-19 25-19 -
02.11.2014 - Kocaeli(R.Topaloğlu) 15:00 KOCAELİ DSİ BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 21-25 17-25 13-25 - -
02.11.2014 - Kocaeli(R.Topaloğlu) 17:00 İZMİTSPOR ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 14-25 19-25 14-25 - -
24.10.2015 - Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-2 25-19 24-26 24-26 25-17 15-7
25.10.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA BURSASPOR 0-3 11-25 12-25 15-25 - -
25.10.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI ODTÜ 3-1 25-13 19-25 25-13 25-15 -
25.10.2015 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK GENÇLERBİRLİĞİ 3-2 19-25 16-25 25-17 25-22 15-8
25.10.2015 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BENT SPOR 3-1 25-19 25-22 25-27 25-11 -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 19:00 FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR İZMİTSPOR 3-0 25-10 25-14 25-18 - -
09.11.2014 - İstanbul(İ.TurhanLisesi) 16:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ KOCAELİ DSİ 3-2 22-25 22-25 25-18 25-10 15-10
09.11.2014 - İstanbul(Siyavuş Paşa) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0 25-18 25-15 25-19 - -
31.10.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 ODTÜ TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 20-25 16-25 13-25 - -
31.10.2015 - Ankara(Beştepe) 16:30 GENÇLERBİRLİĞİ BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-10 25-19 25-12 - -
31.10.2015 - Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSASPOR MALİYE OKULLARI 3-0 25-10 25-17 25-13 - -
31.10.2015 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 BENT SPOR KARŞIYAKA 1-3 11-25 17-25 25-16 11-25 -
31.10.2015 - Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 13-25 14-25 12-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.11.2014 - İstanbul(Hadımköy) 17:00 ARNAVUTKÖY BLD. FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR 3-2 25-8 19-25 20-25 25-23 15-10
23.11.2014 - İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 18:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 27-25 22-25 23-25 21-25 -
23.11.2014 - Kocaeli(R.Topaloğlu) 13:00 İZMİTSPOR BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 14-25 14-25 13-25 - -
07.11.2015 - Ankara(Beştepe) 12:00 KARŞIYAKA ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
07.11.2015 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU İNKILAP İÖO ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 12-25 15-25 15-25 - -
08.11.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 GENÇLERBİRLİĞİ ODTÜ 3-0 25-18 25-16 25-17 - -
08.11.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI BENT SPOR 3-1 18-25 25-22 26-24 25-22 -
08.11.2015 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BURSASPOR 0-3 20-25 17-25 6-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 25-19 25-19 25-12 - -
30.11.2014 - İstanbul(İ.TurhanLisesi) 16:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ İZMİTSPOR 3-0 25-11 25-11 25-17 - -
30.11.2014 - Kocaeli(R.Topaloğlu) 14:00 KOCAELİ DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2 17-25 23-25 26-24 25-20 15-10
15.11.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 ODTÜ BOLU İNKILAP İÖO 2-3 25-18 11-25 18-25 25-16 9-15
15.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSASPOR GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-12 25-17 25-15 - -
15.11.2015 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA 3-0 25-15 25-11 25-21 - -
15.11.2015 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 BENT SPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 1-3 20-25 10-25 25-11 16-25 -
15.11.2015 - Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK MALİYE OKULLARI 0-3 21-25 23-25 16-25 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 18:30 FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR BAHÇELİEVLER BLD. 1-3 25-20 20-25 11-25 20-25 -
06.12.2014 - İstanbul(Hadımköy) 17:00 ARNAVUTKÖY BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-22 25-20 25-16 - -
07.12.2014 - Kocaeli(R.Topaloğlu) 13:00 İZMİTSPOR KOCAELİ DSİ 0-3 14-25 17-25 22-25 - -
21.11.2015 - Ankara(Beştepe) 12:00 MALİYE OKULLARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 25-23 12-25 20-25 17-25 -
21.11.2015 - Ankara(Beştepe) 18:00 GENÇLERBİRLİĞİ BENT SPOR 3-1 23-25 27-25 25-17 25-18 -
21.11.2015 - Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO KARŞIYAKA 0-3 18-25 15-25 24-26 - -
21.11.2015 - Eskişehir(Atatürk) 12:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-21 25-17 25-16 - -
22.11.2015 - Ankara(Beştepe) 18:00 ODTÜ BURSASPOR 0-3 12-25 12-25 12-25 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2014 - İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İZMİTSPOR 3-1 25-15 25-16 24-26 25-19 -
14.12.2014 - İstanbul(İ.TurhanLisesi) 16:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR 0-3 20-25 22-25 22-25 - -
14.12.2014 - Kocaeli(Derince) 13:00 KOCAELİ DSİ ARNAVUTKÖY BLD. 1-3 18-25 25-18 22-25 22-25 -
29.11.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARŞIYAKA MALİYE OKULLARI 2-3 24-26 25-20 17-25 25-15 10-15
29.11.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSASPOR BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-13 25-15 25-15 - -
29.11.2015 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 BENT SPOR ODTÜ 3-0 25-21 25-18 25-15 - -
29.11.2015 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 25-17 21-25 25-14 25-13 -
29.11.2015 - Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 19-25 18-25 21-25 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 18:30 FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR KOCAELİ DSİ 3-0 25-15 25-17 25-15 - -
20.12.2014 - İstanbul(Hadımköy) 17:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3 20-25 25-21 25-19 23-25 12-15
21.12.2014 - İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-1 25-11 22-25 25-20 25-13 -
05.12.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 20-25 25-27 23-25 - -
05.12.2015 - Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO MALİYE OKULLARI 0-3 13-25 14-25 19-25 - -
06.12.2015 - Ankara(Beştepe) 12:00 ODTÜ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 0-3 24-26 14-25 21-25 - -
06.12.2015 Bursa(CengizGöllü) 14:30 BURSASPOR BENT SPOR 3-0 25-13 25-11 25-14 - -
06.12.2015 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK KARŞIYAKA 3-2 25-14 18-25 23-25 25-18 15-13
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 25-14 25-22 22-25 25-12 -
13.12.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 20-25 19-25 23-25 - -
13.12.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 BENT SPOR BOLU İNKILAP İÖO 3-0 26-24 25-21 25-14 - -
13.12.2015 - Eskişehir(Atatürk) 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ODTÜ 3-0 25-22 25-15 25-11 - -
13.12.2015 - Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BURSASPOR 0-3 9-25 6-25 15-25 - -
17.01.2015 - İstanbul(Hadımköy) 17:00 ARNAVUTKÖY BLD. İZMİTSPOR 3-0 25-11 25-9 25-18 - -
18.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1 22-25 25-17 25-18 25-11 -
18.01.2015 - İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. KOCAELİ DSİ 3-0 25-17 25-18 25-21 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.12.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ MALİYE OKULLARI 3-1 25-18 23-25 25-20 25-21 -
19.12.2015 - Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 21-25 21-25 13-25 - -
20.12.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 ODTÜ KARŞIYAKA 3-1 18-25 26-24 25-23 25-20 -
20.12.2015 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-10 25-20 25-18 - -
26.12.2015 - Eskişehir(Atatürk) 12:00 BENT SPOR ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-17 25-12 25-20 - -
25.01.2015 - İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 22-25 22-25 20-25 - -
25.01.2015 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 KOCAELİ DSİ İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-1 25-14 20-25 27-25 25-23 -
25.01.2015 - Kocaeli(H.Gemici) 17:00 İZMİTSPOR FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR 0-3 9-25 14-25 12-25 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 25-17 25-12 25-23 - -
15.02.2015 - İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. İZMİTSPOR (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
15.02.2015 - İstanbul(İ.TurhanLisesi) 16:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3 14-25 25-16 25-21 21-25 9-15
09.01.2016 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ TEPEBAŞI GENÇLİK 3-1 25-16 25-10 19-25 25-13 -
09.01.2016 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 19:00 ODTÜ MALİYE OKULLARI 0-3 19-25 22-25 6-25 - -
10.01.2016 Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR KARŞIYAKA 3-0 25-13 25-11 25-15 - -
10.01.2016 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 BENT SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 16-25 13-25 - -
10.01.2016 - Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BOLU İNKILAP İÖO 3-1 25-19 22-25 25-21 25-19 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.02.2015 - İstanbul(Hadımköy) 17:00 ARNAVUTKÖY BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 2-3 20-25 25-23 25-21 25-27 11-15
22.02.2015 - İstanbul(Tozkoparan) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL KOCAELİ DSİ 3-2 17-25 18-25 25-23 25-21 15-9
22.02.2015 - Kocaeli(H.Gemici) 14:00 İZMİTSPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 0-3 14-25 9-25 12-25 - -
16.01.2016 - Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 13-25 16-25 21-25 - -
16.01.2016 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-15 25-17 25-13 - -
17.01.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 KARŞIYAKA BENT SPOR 3-0 25-20 25-14 25-18 - -
17.01.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 MALİYE OKULLARI BURSASPOR 0-3 19-25 13-25 14-25 - -
17.01.2016 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ODTÜ 3-2 23-25 25-21 25-21 21-25 15-9
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2015 - İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER BLD. FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR 3-2 25-15 22-25 22-25 25-19 15-12
01.03.2015 - İstanbul(İ.TurhanLisesi) 16:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 25-27 27-29 19-25 - -
01.03.2015 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ DSİ İZMİTSPOR 3-0 25-14 25-18 25-13 - -
24.01.2016 - Ankara(Beştepe) 12:00 ODTÜ GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 17-25 13-25 14-25 - -
24.01.2016 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-11 25-8 25-14 - -
24.01.2016 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 BENT SPOR MALİYE OKULLARI 2-3 25-20 25-16 22-25 18-25 10-15
24.01.2016 - Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK KARŞIYAKA 0-3 20-25 20-25 13-25 - -
28.01.2016 Bursa(CengizGöllü) 14:00 BURSASPOR TEPEBAŞI GENÇLİK 3-0 25-9 25-7 25-11 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.03.2015 - İstanbul(Hadımköy) 17:00 ARNAVUTKÖY BLD. KOCAELİ DSİ 3-0 25-19 25-23 25-19 - -
08.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-1 25-23 25-17 20-25 25-8 -
08.03.2015 - Kocaeli(H.Gemici) 14:00 İZMİTSPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 7-25 18-25 15-25 - -
30.01.2016 - Ankara(Beştepe) 12:00 MALİYE OKULLARI ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-15 25-14 25-17 - -
30.01.2016 - Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO ODTÜ 3-0 26-24 25-18 25-16 - -
31.01.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ BURSASPOR 1-3 25-17 15-25 17-25 16-25 -
31.01.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1-3 26-24 22-25 19-25 13-25 -
31.01.2016 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BENT SPOR 3-1 28-26 25-20 22-25 25-17 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.03.2015 - İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARNAVUTKÖY BLD. 0-3 21-25 22-25 23-25 - -
12.03.2015 - İstanbul(İ.TurhanLisesi) 16:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER BLD. 2-3 25-20 17-25 21-25 25-17 13-15
12.03.2015 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 KOCAELİ DSİ FEVZİYE MEKTEPLERİ IŞIKSPOR 0-3 22-25 16-25 16-25 - -
07.02.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA BOLU İNKILAP İÖO 3-2 23-25 25-20 16-25 25-23 15-5
07.02.2016 - Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ODTÜ 3-0 25-16 25-7 26-24 - -
07.02.2016 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE OKULLARI 3-0 25-17 25-18 25-12 - -
07.02.2016 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 BENT SPOR GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 14-25 22-25 21-25 - -
07.02.2016 - Zonguldak(C.P.Pamay) 12:00 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK TEPEBAŞI GENÇLİK 0-3 14-25 20-25 14-25 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.02.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 GENÇLERBİRLİĞİ ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-9 25-20 25-17 - -
13.02.2016 - Bolu(17Temmuz) 12:00 BOLU İNKILAP İÖO BURSASPOR 0-3 16-25 18-25 22-25 - -
14.02.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 ODTÜ BENT SPOR 0-3 15-25 22-25 22-25 - -
14.02.2016 - Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI KARŞIYAKA 3-1 19-25 25-22 25-17 25-15 -
14.02.2016 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 7-25 10-25 14-25 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.02.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 MALİYE OKULLARI BOLU İNKILAP İÖO 3-1 25-21 22-25 25-23 25-19 -
20.02.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA TEPEBAŞI GENÇLİK 3-2 23-25 19-25 25-20 26-24 15-12
21.02.2016 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 BENT SPOR BURSASPOR 0-3 17-25 17-25 20-25 - -
21.02.2016 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GENÇLERBİRLİĞİ 3-0 25-19 25-13 25-18 - -
21.02.2016 - Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK ODTÜ 3-1 25-23 16-25 25-20 25-10 -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2016 - Ankara(Beştepe) 18:00 ODTÜ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 15-25 20-25 - -
28.02.2016 - Bursa(CengizGöllü) 15:00 BURSASPOR ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK 3-0 25-8 25-10 25-4 - -
28.02.2016 - Eskişehir(Gökmeydan) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK MALİYE OKULLARI 3-1 25-22 25-21 17-25 26-24 -
01.03.2016 - Ankara(Beştepe) 17:00 GENÇLERBİRLİĞİ KARŞIYAKA 3-2 25-17 25-23 25-27 16-25 15-7
02.03.2016 - Bolu(17Temmuz) 14:30 BOLU İNKILAP İÖO BENT SPOR 3-1 25-20 23-25 25-16 25-20 -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.03.2016 - Ankara(Beştepe) 18:00 MALİYE OKULLARI GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 13-25 18-25 21-25 - -
06.03.2016 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARŞIYAKA ODTÜ 3-1 20-25 25-22 25-20 25-18 -
06.03.2016 - Eskişehir(Atatürk) 13:00 TEPEBAŞI GENÇLİK BOLU İNKILAP İÖO 3-0 25-21 27-25 25-19 - -
06.03.2016 - Eskişehir(Atatürk) 15:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BURSASPOR 1-3 25-20 22-25 11-25 22-25 -
06.03.2016 - Zonguldak(C.P.Pamay) 15:30 ZONGULDAK BELEDİYESİ HASAD GSK BENT SPOR 0-3 21-25 17-25 25-27 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.