Voleybol 1. Ligi Bayanlar

1. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.10.2014 - Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 2-3 26-24 21-25 27-25 23-25 9-15
25.10.2014 İstanbul(Akatlar) 17:30 BEŞİKTAŞ ÇANAKKALE BLD. 1-3 25-20 26-28 23-25 17-25 -
25.10.2014 İstanbul(B.Felek) 13:30 VAKIFBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 25-21 25-10 - -
25.10.2014 İstanbul(B.Felek) 15:30 FENERBAHÇE GRUNDIG SARIYER BLD. 3-0 25-11 25-15 25-18 - -
25.10.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT GALATASARAY DAIKIN 0-3 21-25 17-25 21-25 - -
29.10.2014 - Ankara(Başkent) 13:30 İLBANK iDMANOCAĞI 2-3 24-26 21-25 27-25 25-19 10-15
 
2. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.11.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. NİLÜFER BLD. 0-3 24-26 24-26 15-25 - -
01.11.2014 İstanbul(B.Felek) 17:30 GALATASARAY DAIKIN FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 19-25 25-27 13-25 - -
01.11.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. BEŞİKTAŞ 3-1 25-17 14-25 25-14 25-22 -
01.11.2014 İstanbul(Eczacıbaşı) 15:00 ECZACIBAŞI VİTRA VAKIFBANK 3-2 20-25 28-26 18-25 25-11 15-7
01.11.2014 - Trabzon(19Mayıs) 14:00 iDMANOCAĞI BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-1 25-13 17-25 25-18 25-23 -
22.12.2014 - Bursa(C.Göllü) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. İLBANK 3-2 25-23 22-25 21-25 25-22 15-9
 
3. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
04.11.2014 - Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. VAKIFBANK 1-3 14-25 25-18 20-25 18-25 -
04.11.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. SARIYER BLD. 3-0 25-13 25-22 25-23 - -
04.11.2014 - İstanbul(Akatlar) 17:00 BEŞİKTAŞ GALATASARAY DAIKIN 1-3 20-25 25-23 15-25 20-25 -
04.11.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 FENERBAHÇE GRUNDIG iDMANOCAĞI 3-0 25-21 25-19 25-21 - -
04.11.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 19-25 14-25 - -
05.11.2014 - Ankara(Başkent) 18:00 İLBANK ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 22-25 21-25 25-21 16-25 -
 
4. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.11.2014 - Bursa(C.Göllü) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 24-26 10-25 14-25 - -
08.11.2014 İstanbul(50.Yıl) 13:00 VAKIFBANK İLBANK 3-0 28-26 25-12 25-20 - -
08.11.2014 İstanbul(50.Yıl) 17:00 GALATASARAY DAIKIN ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-7 27-25 - -
08.11.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. NİLÜFER BLD. 3-0 25-22 25-14 25-19 - -
08.11.2014 - İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-16 25-13 25-10 - -
08.11.2014 - Trabzon(19Mayıs) 14:00 iDMANOCAĞI BEŞİKTAŞ 3-0 25-13 25-23 25-17 - -
 
5. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.11.2014 - Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. İLBANK 3-1 25-16 25-19 23-25 25-19 -
15.11.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. iDMANOCAĞI 2-3 19-25 23-25 25-18 25-15 15-17
15.11.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. GALATASARAY DAIKIN 2-3 9-25 26-28 25-23 25-17 13-15
16.11.2014 - İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ BURSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 20-25 25-23 11-25 19-25 -
16.11.2014 İstanbul(B.Felek) 18:00 FENERBAHÇE GRUNDIG ECZACIBAŞI VİTRA 3-2 25-21 21-25 23-25 25-18 15-13
16.11.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT VAKIFBANK 1-3 6-25 10-25 25-21 18-25 -
 
6. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.11.2014 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:00 ECZACIBAŞI VİTRA BEŞİKTAŞ 3-0 25-13 25-18 28-26 - -
22.11.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-20 25-15 25-20 - -
22.11.2014 - Bursa(C.Göllü) 14:30 BURSA B.ŞEHİR BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-14 25-23 25-19 - -
22.11.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY DAIKIN NİLÜFER BLD. 1-3 19-25 25-21 22-25 18-25 -
22.11.2014 İstanbul(B.Felek) 17:00 VAKIFBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 3-1 25-19 20-25 25-12 25-21 -
22.11.2014 - Trabzon(19Mayıs) 14:00 iDMANOCAĞI SARIYER BLD. 3-1 17-25 25-17 25-22 26-24 -
 
7. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.11.2014 - Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-12 25-12 25-11 - -
29.11.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 16-25 13-25 13-25 - -
29.11.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY DAIKIN iDMANOCAĞI 3-0 25-18 25-18 25-23 - -
29.11.2014 İstanbul(B.Felek) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG İLBANK 3-0 25-21 25-21 25-23 - -
29.11.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 19-25 20-25 - -
30.11.2014 İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ VAKIFBANK 0-3 15-25 18-25 16-25 - -
 
8. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.12.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 İLBANK BEŞİKTAŞ 2-3 22-25 25-22 25-21 21-25 13-15
02.12.2014 Bursa(C.Göllü) 16:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. GALATASARAY DAIKIN 1-3 25-22 19-25 15-25 18-25 -
02.12.2014 - İstanbul(B.Felek) 18:00 VAKIFBANK ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-17 25-16 25-16 - -
02.12.2014 İstanbul(Eczacıbaşı) 18:00 ECZACIBAŞI VİTRA SARIYER BLD. 3-1 21-25 25-20 25-15 25-13 -
02.12.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 13-25 14-25 13-25 - -
02.12.2014 - Trabzon(19Mayıs) 14:00 iDMANOCAĞI NİLÜFER BLD. 1-3 16-25 26-24 22-25 24-26 -
 
9. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.12.2014 Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 23-25 22-25 30-28 13-25 -
06.12.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. İLBANK 3-1 25-23 24-26 25-23 25-16 -
06.12.2014 - İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-13 25-13 25-22 - -
06.12.2014 İstanbul(B.Felek) 15:00 GALATASARAY DAIKIN ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 25-22 20-25 15-25 22-25 -
06.12.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. VAKIFBANK 0-3 8-25 17-25 17-25 - -
06.12.2014 - Trabzon(19Mayıs) 14:00 iDMANOCAĞI BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-23 20-25 25-13 27-25 -
 
10. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK SARIYER BLD. 1-3 22-25 25-18 27-29 19-25 -
13.12.2014 - Bursa(C.Göllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. NİLÜFER BLD. 0-3 16-25 24-26 14-25 - -
13.12.2014 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE GRUNDIG BEŞİKTAŞ 3-1 18-25 25-20 25-14 25-14 -
13.12.2014 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT ÇANAKKALE BLD. 1-3 14-25 14-25 30-28 18-25 -
14.12.2014 İstanbul(B.Felek) 16:00 VAKIFBANK GALATASARAY DAIKIN 3-0 25-18 29-27 31-29 - -
14.12.2014 - İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA iDMANOCAĞI 3-0 25-21 25-18 25-13 - -
 
11. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.12.2014 Bursa(C.Göllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 12-25 12-25 21-25 - -
20.12.2014 Bursa(C.Göllü) 17:30 NİLÜFER BLD. BEŞİKTAŞ 3-1 25-23 25-19 21-25 25-22 -
20.12.2014 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 22-25 15-25 20-25 - -
20.12.2014 İstanbul(B.Felek) 14:00 GALATASARAY DAIKIN İLBANK 3-1 25-15 25-17 15-25 25-20 -
20.12.2014 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-1 21-25 25-18 25-17 25-16 -
20.12.2014 - Trabzon(Beşikdüzü) 15:00 iDMANOCAĞI VAKIFBANK 0-3 12-25 19-25 23-25 - -
 
12. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.01.2015 Bursa(C.Göllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. VAKIFBANK 1-3 25-22 23-25 11-25 19-25 -
10.01.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA NİLÜFER BLD. 3-0 25-19 25-17 25-19 - -
11.01.2015 - Trabzon(19Mayıs) 14:00 iDMANOCAĞI İLBANK 3-1 25-18 25-16 22-25 25-16 -
14.01.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 18:00 ÇANAKKALE BLD. BEŞİKTAŞ 3-1 25-13 19-25 28-26 25-11 -
29.01.2015 - İstanbul(B.Felek) 16:00 GALATASARAY DAIKIN BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-13 25-19 25-17 - -
25.02.2015 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 17:00 SARIYER BLD. FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 13-25 17-25 19-25 - -
 
13. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 24-26 25-21 24-26 25-22 17-15
18.01.2015 - Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-22 25-23 25-17 - -
18.01.2015 - İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ SARIYER BLD. 2-3 22-25 25-23 23-25 25-21 10-15
18.01.2015 İstanbul(B.Felek) 15:30 VAKIFBANK ECZACIBAŞI VİTRA 2-3 19-25 16-25 25-17 25-20 7-15
18.01.2015 İstanbul(B.Felek) 18:30 FENERBAHÇE GRUNDIG GALATASARAY DAIKIN 3-0 25-19 25-20 27-25 - -
18.01.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT iDMANOCAĞI 1-3 25-23 15-25 16-25 18-25 -
 
14. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2015 - Bursa(C.Göllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-13 26-24 25-17 - -
25.01.2015 İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY DAIKIN BEŞİKTAŞ 3-2 22-25 27-25 25-23 23-25 15-10
25.01.2015 İstanbul(B.Felek) 16:00 VAKIFBANK NİLÜFER BLD. 3-0 25-10 25-13 25-19 - -
25.01.2015 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. ÇANAKKALE BLD. 3-1 25-21 17-25 25-22 25-20 -
25.01.2015 - İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA İLBANK 3-0 25-10 25-14 25-12 - -
25.01.2015 - Trabzon(19Mayıs) 14:00 iDMANOCAĞI FENERBAHÇE GRUNDIG 1-3 19-25 15-25 27-25 24-26 -
 
15. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2015 - İstanbul(Akatlar) 16:00 BEŞİKTAŞ iDMANOCAĞI 3-2 25-19 26-28 25-21 18-25 15-9
01.02.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK VAKIFBANK 1-3 25-23 16-25 14-25 20-25 -
01.02.2015 Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. SARIYER BLD. 2-3 18-25 30-28 25-13 23-25 13-15
01.02.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. GALATASARAY DAIKIN 1-3 23-25 25-23 22-25 24-26 -
01.02.2015 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE GRUNDIG BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-18 25-20 - -
01.02.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 12-25 17-25 19-25 - -
 
16. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 14:00 VAKIFBANK BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-18 25-19 25-16 - -
06.02.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 18:00 ECZACIBAŞI VİTRA FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 25-27 20-25 14-25 - -
08.02.2015 - Ankara(Başkent) 15:30 İLBANK NİLÜFER BLD. 3-1 25-19 26-24 22-25 25-22 -
08.02.2015 - Bursa(C.Göllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. BEŞİKTAŞ 3-0 25-15 28-26 25-12 - -
08.02.2015 İstanbul(B.Felek) 14:00 GALATASARAY DAIKIN SARIYER BLD. 2-3 25-23 22-25 23-25 25-22 13-15
08.02.2015 - Trabzon(Beşikdüzü) 14:00 iDMANOCAĞI ÇANAKKALE BLD. 3-0 27-25 25-14 25-21 - -
 
17. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2015 - İstanbul(Akatlar) 15:00 BEŞİKTAŞ ECZACIBAŞI VİTRA 0-3 17-25 19-25 19-25 - -
15.02.2015 - Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. GALATASARAY DAIKIN 0-3 26-28 19-25 21-25 - -
15.02.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 17:00 ÇANAKKALE BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-2 21-25 25-14 25-22 24-26 15-13
15.02.2015 İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE GRUNDIG VAKIFBANK 2-3 25-16 20-25 25-21 22-25 13-15
15.02.2015 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. iDMANOCAĞI 3-0 25-23 25-21 25-19 - -
15.02.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT İLBANK 0-3 17-25 13-25 23-25 - -
 
18. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.02.2015 - Trabzon(19Mayıs) 16:00 iDMANOCAĞI GALATASARAY DAIKIN 1-3 18-25 25-18 19-25 20-25 -
22.02.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 16-25 18-25 21-25 - -
22.02.2015 - Bursa(C.Göllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. SARIYER BLD. 3-0 25-20 27-25 25-17 - -
22.02.2015 İstanbul(B.Felek) 13:00 VAKIFBANK BEŞİKTAŞ 3-0 25-18 25-14 25-19 - -
22.02.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-16 25-16 25-22 - -
22.02.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT NİLÜFER BLD. 2-3 14-25 29-27 29-27 14-25 13-15
 
19. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2015 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 17:00 SARIYER BLD. ECZACIBAŞI VİTRA 2-3 25-19 22-25 25-22 21-25 7-15
01.03.2015 - Bursa(C.Göllü) 15:00 NİLÜFER BLD. iDMANOCAĞI 1-3 25-21 23-25 20-25 19-25 -
01.03.2015 Çanakkale(Anafartalar) 16:00 ÇANAKKALE BLD. VAKIFBANK 0-3 11-25 19-25 14-25 - -
01.03.2015 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ İLBANK 0-3 21-25 25-27 10-25 - -
01.03.2015 İstanbul(B.Felek) 13:00 GALATASARAY DAIKIN BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-18 25-16 25-20 - -
01.03.2015 İstanbul(B.Felek) 17:00 FENERBAHÇE GRUNDIG BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-0 25-21 25-12 25-15 - -
 
20. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.03.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 17:30 ECZACIBAŞI VİTRA GALATASARAY DAIKIN 3-1 25-17 26-28 25-23 25-18 -
08.03.2015 - Ankara(Başkent) 14:00 İLBANK ÇANAKKALE BLD. 1-3 25-15 23-25 21-25 15-25 -
08.03.2015 - Bursa(C.Göllü) 15:00 BURSA B.ŞEHİR BLD. iDMANOCAĞI 3-0 25-16 25-23 25-17 - -
08.03.2015 İstanbul(B.Felek) 13:00 FENERBAHÇE GRUNDIG NİLÜFER BLD. 3-0 25-19 25-19 25-20 - -
08.03.2015 İstanbul(B.Felek) 16:00 VAKIFBANK SARIYER BLD. 3-0 25-17 25-20 25-22 - -
08.03.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 16:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT BEŞİKTAŞ 0-3 17-25 16-25 8-25 - -
 
21. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.03.2015 - Çanakkale(Anafartalar) 15:00 ÇANAKKALE BLD. BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT 3-1 25-18 25-14 23-25 25-13 -
15.03.2015 - Bursa(C.Göllü) 17:00 NİLÜFER BLD. BURSA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-20 22-25 25-16 19-25 10-15
15.03.2015 - İstanbul(Akatlar) 14:00 BEŞİKTAŞ FENERBAHÇE GRUNDIG 0-3 27-29 21-25 16-25 - -
15.03.2015 İstanbul(B.Felek) 14:00 GALATASARAY DAIKIN VAKIFBANK 1-3 25-23 22-25 18-25 13-25 -
15.03.2015 - İstanbul(BahçeköyOrm.Fak.) 16:00 SARIYER BLD. İLBANK 2-3 25-17 22-25 24-26 25-17 9-15
15.03.2015 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 iDMANOCAĞI ECZACIBAŞI VİTRA 1-3 23-25 25-18 23-25 17-25 -
 
22. HAFTA - Bu Haftadaki Puan Durumu için tıklayınız
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.03.2015 - Ankara(Başkent) 16:00 İLBANK GALATASARAY DAIKIN 1-3 25-18 24-26 22-25 21-25 -
20.03.2015 İstanbul(Eczacıbaşı) 15:00 ECZACIBAŞI VİTRA BURSA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-19 25-17 - -
22.03.2015 - İstanbul(Akatlar) 17:00 BEŞİKTAŞ NİLÜFER BLD. 2-3 23-25 25-14 18-25 25-17 8-15
22.03.2015 İstanbul(B.Felek) 15:00 FENERBAHÇE GRUNDIG ÇANAKKALE BLD. 3-0 25-19 25-20 25-20 - -
22.03.2015 İstanbul(B.Felek) 17:00 VAKIFBANK iDMANOCAĞI 3-0 25-18 25-18 25-17 - -
22.03.2015 - İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 BAKIRKÖY BLD. YEŞİLYURT SARIYER BLD. 0-3 24-26 18-25 16-25 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
01 Mayıs 2017 Pazartesi
18:00 FB TV
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
02 Mayıs 2017 Salı
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
03 Mayıs 2017 Çarşamba
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
GALATASARAY - FENERBAHÇE
06 Mayıs 2017 Cumartesi
TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
07 Mayıs 2017 Pazar
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
İddaa Maçları
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00
ARKAS SPOR - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
02 Mayıs 2017 Salı
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
14:00
BEŞİKTAŞ - HALKBANK
17:00
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
03 Mayıs 2017 Çarşamba
ARKAS SPOR - HALKBANK
04 Mayıs 2017 Perşembe
18:00
GALATASARAY - FENERBAHÇE
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.