Voleybol 2. Ligi Bayanlar B Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.10.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ORDU TELEKOM 3-0 25-20 25-19 25-17 - -
12.10.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KAZAN BLD. 0-3 19-25 23-25 13-25 - -
12.10.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. YENİ HENDEK 3-0 25-10 25-20 27-25 - -
12.10.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS MKE ANKARAGÜCÜ 3-2 23-25 25-14 25-22 23-25 15-11
12.10.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 ATAŞEHİR BLD. HALKBANK 0-3 14-25 11-25 15-25 - -
12.10.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI MALTEPE YALI SPOR 1-3 23-25 25-19 21-25 20-25 -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.10.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 HALKBANK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-20 25-20 - -
19.10.2014 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-9 25-23 - -
19.10.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-0 25-21 25-15 25-22 - -
19.10.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM KARAYOLLARI 3-1 30-32 25-21 25-18 25-22 -
19.10.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ BOLU BLD. 0-3 19-25 18-25 18-25 - -
19.10.2014 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK BARTIN POLİSGÜCÜ 3-2 25-27 29-31 25-22 25-10 15-10
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.10.2014 - İstanbul(B.Felek) 20:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 3-0 25-16 25-17 25-21 - -
26.10.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS ORDU TELEKOM 3-0 25-21 25-7 25-16 - -
26.10.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 HALKBANK KAZAN BLD. 3-0 25-22 25-21 25-18 - -
26.10.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ MKE ANKARAGÜCÜ 0-3 19-25 23-25 23-25 - -
26.10.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-0 27-25 25-22 26-24 - -
26.10.2014 - İstanbul(B.Felek) 19:30 ATAŞEHİR BLD. YENİ HENDEK 0-3 20-25 16-25 20-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2014 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 25-14 19-25 22-25 -
02.11.2014 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK HALKBANK 0-3 19-25 12-25 17-25 - -
02.11.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM BOLU BLD. 1-3 19-25 26-24 24-26 12-25 -
02.11.2014 - Ankara(Başkent) 16:00 KARAYOLLARI PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-3 22-25 22-25 17-25 - -
02.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-23 25-10 25-19 - -
02.11.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 MKE ANKARAGÜCÜ ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-12 25-13 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2014 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. YENİ HENDEK 3-0 25-23 25-21 32-30 - -
09.11.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ORDU TELEKOM 1-3 25-20 24-26 22-25 17-25 -
09.11.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. KARAYOLLARI 3-1 25-16 25-18 26-28 25-17 -
09.11.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 HALKBANK MKE ANKARAGÜCÜ 3-0 25-16 25-19 26-24 - -
09.11.2014 İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-1 25-22 25-22 21-25 25-23 -
09.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 18:30 ATAŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 0-3 21-25 15-25 12-25 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.11.2014 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-10 25-12 25-18 - -
16.11.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 KARAYOLLARI BARTIN POLİSGÜCÜ 2-3 26-28 22-25 25-17 25-22 15-17
16.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR HALKBANK 3-2 25-21 16-25 22-25 26-24 18-16
16.11.2014 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 26-28 15-25 24-26 - -
16.11.2014 - Ankara(Beştepe) 16:00 MKE ANKARAGÜCÜ KAZAN BLD. 3-0 25-17 25-22 25-13 - -
16.11.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS BOLU BLD. 0-3 16-25 21-25 23-25 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-23 25-18 24-26 25-20 -
23.11.2014 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK MKE ANKARAGÜCÜ 2-3 21-25 25-22 25-13 23-25 12-15
23.11.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK ORDU TELEKOM 3-0 25-13 25-12 25-12 - -
23.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. KARAYOLLARI 0-3 13-25 11-25 13-25 - -
23.11.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ PURSAKLAR V. İHTİSAS 2-3 25-23 18-25 25-22 14-25 9-15
23.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BOLU BLD. 0-3 23-25 22-25 23-25 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 MKE ANKARAGÜCÜ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-19 20-25 21-25 18-25 -
30.11.2014 - Ankara(Başkent) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-20 25-6 - -
30.11.2014 Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM KAZAN BLD. 0-3 25-27 19-25 12-25 - -
30.11.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-16 25-13 25-15 - -
30.11.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR YENİ HENDEK 2-3 20-25 25-20 21-25 28-26 12-15
30.11.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 KARAYOLLARI HALKBANK 0-3 17-25 15-25 18-25 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 MKE ANKARAGÜCÜ MALTEPE YALI SPOR 0-3 23-25 27-29 22-25 - -
07.12.2014 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. KARAYOLLARI 3-2 25-19 25-17 24-26 18-25 15-9
07.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. BOLU BLD. 0-3 18-25 14-25 17-25 - -
07.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-1 25-9 25-21 19-25 25-14 -
07.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-10 25-22 25-23 - -
07.12.2014 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK ORDU TELEKOM 3-1 25-22 25-17 18-25 25-13 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2014 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM MKE ANKARAGÜCÜ 3-1 24-26 25-12 25-14 25-20 -
14.12.2014 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-15 25-16 25-18 - -
14.12.2014 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS KAZAN BLD. 1-3 16-25 25-16 17-25 23-25 -
14.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI YENİ HENDEK 3-1 22-25 25-14 25-10 25-21 -
14.12.2014 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. HALKBANK 2-3 21-25 25-22 27-25 22-25 9-15
14.12.2014 İstanbul(50.Yıl) 16:30 MALTEPE YALI SPOR İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 26-24 25-22 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 MKE ANKARAGÜCÜ KARAYOLLARI 0-3 17-25 14-25 20-25 - -
21.12.2014 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. BOLU BLD. 3-1 25-18 18-25 25-18 27-25 -
21.12.2014 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-1 25-16 19-25 25-20 25-15 -
21.12.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-10 25-18 25-18 - -
21.12.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR ORDU TELEKOM 3-2 25-17 21-25 13-25 25-23 15-9
21.12.2014 İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-19 25-20 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.01.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 HALKBANK ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-11 25-11 25-11 - -
10.01.2015 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-17 25-13 25-23 - -
10.01.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 MKE ANKARAGÜCÜ PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-0 - - - - -
10.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR KARAYOLLARI 3-1 25-17 22-25 25-14 25-23 -
21.01.2015 - Sakarya(Hendek) 15:00 YENİ HENDEK BOLU BLD. 0-3 22-25 18-25 21-25 - -
13.01.2015 - Ordu(Atatürk) 16:00 ORDU TELEKOM İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 23-25 33-35 20-25 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. KAZAN BLD. 0-3 19-25 13-25 14-25 - -
17.01.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. MKE ANKARAGÜCÜ 0-0 - - - - -
17.01.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ YENİ HENDEK 1-3 17-25 25-18 21-25 20-25 -
17.01.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS MALTEPE YALI SPOR 3-2 25-27 22-25 25-21 25-23 15-13
17.01.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI ORDU TELEKOM 2-3 25-23 25-21 12-25 23-25 11-15
17.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 1-3 25-22 14-25 22-25 13-25 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.01.2015 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. HALKBANK 0-3 16-25 16-25 17-25 - -
24.01.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-3 26-28 16-25 14-25 - -
24.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR BOLU BLD. 0-3 25-27 22-25 17-25 - -
24.01.2015 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-17 25-16 - -
24.01.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-23 26-24 29-27 - -
24.01.2015 - Ankara(Beştepe) 17:00 MKE ANKARAGÜCÜ BARTIN POLİSGÜCÜ 0-0 - - - - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 HALKBANK YENİ HENDEK 3-0 25-14 25-6 25-16 - -
31.01.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS KARAYOLLARI 3-0 25-12 25-11 25-19 - -
31.01.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ORDU TELEKOM 3-1 25-14 26-24 20-25 25-11 -
31.01.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ MALTEPE YALI SPOR 2-3 25-19 17-25 25-21 21-25 8-15
31.01.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. MKE ANKARAGÜCÜ 0-0 - - - - -
31.01.2015 İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. KAZAN BLD. 3-2 22-25 25-27 25-17 25-23 15-12
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.02.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-20 20-25 25-19 25-19 -
07.02.2015 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK KAZAN BLD. 1-3 21-25 17-25 25-22 17-25 -
07.02.2015 - Ankara(Başkent) 15:00 KARAYOLLARI BOLU BLD. 1-3 15-25 19-25 25-23 22-25 -
08.02.2015 - İstanbul(B.Felek) 16:00 MALTEPE YALI SPOR ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-4 25-19 25-11 - -
11.02.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-12 27-25 27-29 27-29 15-11
- Ankara(Başkent) MKE ANKARAGÜCÜ HALKBANK - - - - - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Ankara(Kazan) KAZAN BLD. MKE ANKARAGÜCÜ - - - - - -
14.02.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 HALKBANK MALTEPE YALI SPOR 3-1 25-15 25-13 24-26 25-22 -
14.02.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 3-0 25-14 25-21 25-14 - -
14.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. ORDU TELEKOM 1-3 15-25 10-25 25-22 20-25 -
14.02.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ KARAYOLLARI 2-3 25-18 18-25 25-21 25-27 12-15
14.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. YENİ HENDEK 3-1 25-16 21-25 26-24 25-19 -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.02.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS BARTIN POLİSGÜCÜ 3-0 25-10 25-11 25-12 - -
21.02.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM HALKBANK 0-3 23-25 22-25 16-25 - -
21.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 MALTEPE YALI SPOR KAZAN BLD. 3-0 25-17 25-20 25-11 - -
21.02.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-7 25-13 25-11 - -
21.02.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-23 25-17 - -
- Ankara(Beştepe) MKE ANKARAGÜCÜ YENİ HENDEK - - - - - -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(50.Yıl) İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MKE ANKARAGÜCÜ - - - - - -
28.02.2015 - Ankara(Kazan) 13:00 KAZAN BLD. ORDU TELEKOM 3-0 26-24 25-21 29-27 - -
28.02.2015 - Sakarya(Hendek) 13:00 YENİ HENDEK MALTEPE YALI SPOR 0-3 16-25 22-25 19-25 - -
28.02.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ BOLU BLD. 0-3 18-25 20-25 17-25 - -
28.02.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:30 ATAŞEHİR BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 1-3 18-25 3-25 25-21 7-25 -
28.02.2015 - Ankara(Beştepe) 16:00 HALKBANK KARAYOLLARI 3-0 25-13 25-21 25-22 - -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.03.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS HALKBANK 2-3 25-27 26-24 22-25 25-22 11-15
07.03.2015 - Bolu(17Temmuz) 15:00 BOLU BLD. ATAŞEHİR BLD. 3-0 25-5 25-23 25-14 - -
07.03.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 15:00 BARTIN POLİSGÜCÜ İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 31-29 20-25 22-25 27-25 15-9
07.03.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 KARAYOLLARI KAZAN BLD. 3-2 15-25 25-21 25-16 22-25 15-7
07.03.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM YENİ HENDEK 3-2 23-25 25-19 21-25 34-32 15-9
- İstanbul(50.Yıl) MALTEPE YALI SPOR MKE ANKARAGÜCÜ - - - - - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Ankara(Beştepe) MKE ANKARAGÜCÜ ORDU TELEKOM - - - - - -
14.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 ATAŞEHİR BLD. BARTIN POLİSGÜCÜ 0-3 19-25 21-25 12-25 - -
14.03.2015 - Sakarya(Yeni Hendek-Atatürk) 13:00 YENİ HENDEK KARAYOLLARI 0-3 17-25 21-25 20-25 - -
14.03.2015 - Ankara(Kazan) 16:00 KAZAN BLD. PURSAKLAR V. İHTİSAS 0-3 19-25 24-26 22-25 - -
14.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. MALTEPE YALI SPOR 0-3 20-25 16-25 23-25 - -
14.03.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK BOLU BLD. 3-2 22-25 25-17 25-21 20-25 16-14
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.03.2015 - Bartın(Ö.Tepesi) 14:00 BARTIN POLİSGÜCÜ HALKBANK 0-3 16-25 18-25 14-25 - -
21.03.2015 - Ankara(Pursaklar) 14:00 PURSAKLAR V. İHTİSAS YENİ HENDEK 3-0 25-21 25-16 25-15 - -
21.03.2015 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 ATAŞEHİR BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 15-25 21-25 - -
21.03.2015 - Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU TELEKOM MALTEPE YALI SPOR 1-3 25-23 18-25 19-25 19-25 -
21.03.2015 - Bolu(17Temmuz) 14:00 BOLU BLD. KAZAN BLD. 2-3 17-25 25-15 25-16 18-25 14-16
- Ankara(Beştepe) KARAYOLLARI MKE ANKARAGÜCÜ - - - - - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
28 Mart 2017 Salı
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BEŞİKTAŞ - VAKIFBANK
19:00 TRT Spor HD
CEV Kupası – Bayanlar (Bayan)
GALATASARAY - Dinamo KAZAN (Rusya)
21:30 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
TRENTINO Diatec (İtalya) - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT - PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan)
BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS - İLBANK
29 Mart 2017 Çarşamba
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - ECZACIBAŞI VİTRA
17:00 TRT Spor HD
CEV Challenge Kupası (Erkek)
Fakel NOVY URENGOY (Rusya) - GALATASARAY HDI SİGORTA
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - FENERBAHÇE
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
HATAY B.ŞEHİR BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - JEOPARK KULA BLD.
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.