Voleybol 2. Ligi Bayanlar A Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.10.2014 - Antalya(Atatürk) 13:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 15-25 18-25 14-25 - -
12.10.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ROTA KOLEJİ 0-3 24-26 22-25 23-25 - -
12.10.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 2-3 25-21 25-17 18-25 15-25 7-15
12.10.2014 - İzmir(Atatürk) 14:00 IŞIKKENT ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-13 25-17 25-16 - -
12.10.2014 - İzmir(Atatürk) 16:00 KARŞIYAKA VOLEYBOL ARKAS SPOR (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
12.10.2014 - Manisa(Turgutlu) 14:00 SERAMİKSAN YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-14 25-14 25-10 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.10.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA VOLEYBOL (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
19.10.2014 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 19-25 19-25 25-21 25-17 15-13
19.10.2014 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ SERAMİKSAN 3-2 23-25 25-23 21-25 25-19 15-7
19.10.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-14 27-29 26-24 25-13 -
19.10.2014 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. IŞIKKENT 3-0 25-12 25-21 25-19 - -
19.10.2014 - İzmir(Karşıyaka Arena) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-1 20-25 25-20 25-13 29-27 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.10.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-15 25-17 25-11 - -
26.10.2014 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 0-3 20-25 23-25 14-25 - -
26.10.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SALİHLİ BLD. 0-3 18-25 18-25 18-25 - -
26.10.2014 - İzmir(Atatürk) 16:30 IŞIKKENT KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 23-25 17-25 17-25 - -
26.10.2014 - Manisa(Turgutlu) 14:00 SERAMİKSAN ARKAS SPOR 3-1 25-17 27-25 25-27 25-13 -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.11.2014 - İzmir(Atatürk) 15:00 ARKAS SPOR ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-12 25-20 25-6 - -
02.11.2014 - İzmir(Karşıyaka Arena) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-19 25-19 25-14 - -
02.11.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ SERAMİKSAN 1-3 17-25 21-25 25-19 21-25 -
02.11.2014 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 19-25 20-25 - -
02.11.2014 Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ IŞIKKENT 2-3 24-26 15-25 25-21 25-21 8-15
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.11.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YEŞİLBAYRAMİÇ 1-3 20-25 25-17 16-25 25-27 -
09.11.2014 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 0-3 22-25 15-25 22-25 - -
09.11.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 1-3 25-18 17-25 16-25 20-25 -
09.11.2014 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-22 25-21 25-20 - -
09.11.2014 - İzmir(Atatürk) 16:30 IŞIKKENT ROTA KOLEJİ 0-3 23-25 23-25 17-25 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.11.2014 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-22 25-19 - -
16.11.2014 - Ankara(Başkent) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 20-25 20-25 - -
16.11.2014 Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SALİHLİ BLD. 0-3 15-25 15-25 21-25 - -
16.11.2014 - Manisa(Turgutlu) 14:00 SERAMİKSAN ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-13 25-21 - -
16.11.2014 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR IŞIKKENT 3-0 25-12 25-10 25-15 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.11.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ARKAS SPOR 3-2 20-25 23-25 25-20 25-22 15-13
23.11.2014 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. ROTA KOLEJİ 3-0 25-23 25-19 25-18 - -
23.11.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 3-0 29-27 25-21 26-24 - -
23.11.2014 - İzmir(Atatürk) 16:30 IŞIKKENT TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-10 25-22 - -
23.11.2014 - İzmir(Karşıyaka Arena) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-8 25-16 25-19 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2014 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 12-25 19-25 25-22 14-25 -
30.11.2014 - Manisa(Turgutlu) 14:00 SERAMİKSAN IŞIKKENT 3-0 26-24 25-12 25-14 - -
30.11.2014 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 2-3 25-20 25-21 16-25 19-25 11-15
30.11.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-15 25-19 20-25 29-27 -
30.11.2014 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR SALİHLİ BLD. 0-3 22-25 18-25 19-25 - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.12.2014 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-20 25-17 - -
07.12.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SERAMİKSAN 1-3 10-25 27-29 25-23 19-25 -
07.12.2014 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ROTA KOLEJİ 0-3 11-25 14-25 21-25 - -
07.12.2014 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 21-25 26-24 25-17 25-12 -
07.12.2014 - İzmir(Karşıyaka Arena) 17:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ARKAS SPOR 3-2 17-25 25-14 25-20 25-27 15-7
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 22-25 22-25 19-25 - -
14.12.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-7 25-23 25-14 - -
14.12.2014 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-17 25-19 16-25 25-17 -
14.12.2014 - Manisa(Turgutlu) 14:00 SERAMİKSAN SALİHLİ BLD. 1-3 25-21 24-26 30-32 17-25 -
14.12.2014 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-15 25-20 25-11 - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.12.2014 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 21-25 13-25 - -
21.12.2014 - İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 0-3 23-25 23-25 22-25 - -
21.12.2014 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-18 25-16 - -
21.12.2014 - İzmir(Karşıyaka Arena) 17:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP SERAMİKSAN 3-1 25-19 21-25 25-17 25-23 -
18.10.2014 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ TVF SPOR LİSESİ 0-3 20-25 14-25 23-25 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.01.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 12:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-11 25-22 25-20 - -
10.01.2015 Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ SERAMİKSAN 0-3 7-25 14-25 12-25 - -
10.01.2015 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 26-24 25-21 - -
10.01.2015 - Eskişehir(And.Ünv.) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ IŞIKKENT 1-3 17-25 17-25 27-25 21-25 -
15.03.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-18 25-22 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.01.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ARKAS SPOR 0-3 22-25 21-25 12-25 - -
17.01.2015 - Antalya(Atatürk) 12:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-11 22-25 25-12 25-19 -
17.01.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-1 20-25 29-27 25-18 25-13 -
17.01.2015 - Manisa(Turgutlu) 16:30 SERAMİKSAN ROTA KOLEJİ 1-3 21-25 20-25 25-15 21-25 -
18.01.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 IŞIKKENT SALİHLİ BLD. 0-3 10-25 19-25 12-25 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.01.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 20-25 25-15 25-9 -
24.01.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 11-25 14-25 - -
24.01.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP IŞIKKENT 3-0 25-18 25-15 25-18 - -
24.01.2015 - İzmir(Atatürk) 18:00 ARKAS SPOR SERAMİKSAN 2-3 25-22 25-19 17-25 18-25 11-15
24.01.2015 - Manisa(Salihli) 16:00 SALİHLİ BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-12 25-17 25-20 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
31.01.2015 - Eskişehir(2 Eylül Kampüsü) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 13-25 25-27 21-25 - -
31.01.2015 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 0-3 19-25 19-25 7-25 - -
31.01.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ROTA KOLEJİ 1-3 9-25 25-11 17-25 19-25 -
31.01.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 IŞIKKENT YEŞİLBAYRAMİÇ 3-1 25-13 25-23 22-25 25-22 -
31.01.2015 - Manisa(Turgutlu) 16:30 SERAMİKSAN TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-19 25-16 25-23 - -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.02.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ IŞIKKENT 3-0 25-13 25-13 25-22 - -
07.02.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 19-25 13-25 - -
07.02.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-1 25-20 25-19 13-25 25-21 -
07.02.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 17:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP SALİHLİ BLD. 1-3 17-25 18-25 25-22 24-26 -
09.02.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-16 25-9 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.02.2015 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SERAMİKSAN 1-3 25-20 22-25 8-25 17-25 -
14.02.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ROTA KOLEJİ 0-3 11-25 14-25 18-25 - -
14.02.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 15:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-8 25-17 - -
14.02.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 IŞIKKENT ARKAS SPOR 0-3 17-25 24-26 16-25 - -
14.02.2015 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-18 25-15 25-15 - -
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.02.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 16-25 18-25 16-25 - -
21.02.2015 - İzmir(G.Emir) 14:00 ROTA KOLEJİ SALİHLİ BLD. 2-3 25-13 16-25 25-20 17-25 11-15
21.02.2015 - Manisa(Turgutlu) 16:30 SERAMİKSAN BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 2-3 23-25 25-15 22-25 25-15 13-15
21.02.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-11 25-18 25-12 - -
22.02.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 TVF SPOR LİSESİ IŞIKKENT 3-0 25-17 25-23 25-12 - -
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.02.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 13:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-13 25-17 25-17 - -
28.02.2015 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. ARKAS SPOR 3-0 25-13 25-15 25-22 - -
28.02.2015 - Eskişehir(Atatürk) 16:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TVF SPOR LİSESİ 0-3 20-25 15-25 23-25 - -
28.02.2015 - İzmir(Atatürk) 16:30 IŞIKKENT SERAMİKSAN 1-3 12-25 25-22 16-25 13-25 -
28.02.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 17:30 KARŞIYAKA ASRIN GRUP ROTA KOLEJİ 2-3 25-21 23-25 25-17 14-25 8-15
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.03.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ SALİHLİ BLD. 0-3 23-25 23-25 23-25 - -
07.03.2015 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. IŞIKKENT 3-0 25-22 25-15 25-22 - -
07.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 ROTA KOLEJİ YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-17 25-14 25-12 - -
07.03.2015 - İzmir(Atatürk) 18:30 ARKAS SPOR KARŞIYAKA ASRIN GRUP 0-3 25-27 17-25 23-25 - -
07.03.2015 - Manisa(Turgutlu) 16:30 SERAMİKSAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-18 25-19 25-16 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.03.2015 - Çanakkale(Bayramiç) 13:00 YEŞİLBAYRAMİÇ ARKAS SPOR 0-3 18-25 16-25 16-25 - -
14.03.2015 - Eskişehir(Atatürk) 14:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ ANTALYA B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-15 15-25 13-25 25-21 13-15
14.03.2015 - İzmir(Karşıyaka Arena) 16:00 KARŞIYAKA ASRIN GRUP TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-17 25-16 - -
14.03.2015 - Manisa(Salihli) 15:00 SALİHLİ BLD. SERAMİKSAN 3-2 25-20 25-15 15-25 22-25 15-10
14.03.2015 - İzmir(G.Emir) 15:00 IŞIKKENT BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 12-25 14-25 19-25 - -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
21.03.2015 - Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ YEŞİLBAYRAMİÇ 2-3 25-20 25-21 13-25 16-25 14-16
21.03.2015 - Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-20 25-17 25-20 - -
21.03.2015 - Antalya(Atatürk) 14:00 ANTALYA B.ŞEHİR BLD. SALİHLİ BLD. 0-3 17-25 17-25 17-25 - -
21.03.2015 - Manisa(Turgutlu) 14:30 SERAMİKSAN KARŞIYAKA ASRIN GRUP 3-0 25-17 25-16 25-18 - -
21.03.2015 - İzmir(Atatürk) 14:30 ARKAS SPOR ROTA KOLEJİ 3-1 21-25 25-23 25-17 25-22 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.