Voleybol 2. Ligi Erkekler Yarı Final 2 Grubu

13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-1 25-21 25-22 23-25 25-21 -
07.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 BORNOVA AND.LİSESİ DÜZCE BLD. 2-3 25-19 22-25 23-25 25-15 9-15
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 4 EYLÜL BLD. BORNOVA AND.LİSESİ 3-0 25-20 26-24 25-20 - -
08.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 DÜZCE BLD. ŞAHİNBEY BLD. 0-3 19-25 11-25 21-25 - -
09.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 DÜZCE BLD. 4 EYLÜL BLD. 0-3 18-25 19-25 17-25 - -
09.04.2014 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 ŞAHİNBEY BLD. BORNOVA AND.LİSESİ 2-3 23-25 23-25 25-23 25-19 11-15
 

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
30 Mart 2017 Perşembe
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BEŞİKTAŞ
13:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
KONYA B.ŞEHİR BLD. - HATAY B.ŞEHİR BLD.
15:00 Cay TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Erkek)
JEOPARK KULA BLD. - TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK
31 Mart 2017 Cuma
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - ÇANAKKALE BLD.
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
01 Nisan 2017 Cumartesi
19:00 FB TV
CEV Kupası – Erkekler (Erkek)
FENERBAHÇE - TRENTINO Diatec (İtalya)
04 Nisan 2017 Salı
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ECZACIBAŞI VİTRA
05 Nisan 2017 Çarşamba
19:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
VAKIFBANK - Volero ZURICH (İsviçre)
19:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
BURSA B.ŞEHİR BLD. - GALATASARAY
06 Nisan 2017 Perşembe
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - İSTANBUL BBSK
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.