Gençler Ligi Erkekler

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ARKAS SPOR BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-17 25-16 25-14 - -
24.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. İNEGÖL BLD. 3-0 25-18 25-13 25-16 - -
24.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 FENERBAHÇE G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-16 25-9 25-18 - -
24.12.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 ZİRAAT BANKASI KONAK BLD. 3-0 25-5 25-6 25-11 - -
24.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 GALATASARAY ÇANKAYA BLD. ANKA 3-1 26-28 25-17 25-12 25-15 -
24.12.2013 - Ankara(Beştepe) 17:00 M. MİLLİ PİYANGO HALKBANK 1-3 21-25 34-36 25-21 24-26 -
25.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 G.HANE TORUL GENÇLİK ARKAS SPOR 0-3 10-25 14-25 9-25 - -
25.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 KONAK BLD. İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 20-25 13-25 - -
25.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 ÇANKAYA BLD. ANKA BELEDİYE PLEVNE 3-2 20-25 26-28 25-16 25-20 15-9
25.12.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 HALKBANK İNEGÖL BLD. 3-1 22-25 25-18 25-10 25-19 -
25.12.2013 - Ankara(Beştepe) 17:00 ZİRAAT BANKASI M. MİLLİ PİYANGO 3-0 25-23 25-20 25-22 - -
25.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 FENERBAHÇE GALATASARAY 2-3 18-25 18-25 25-22 25-21 3-15
26.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ARKAS SPOR ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-22 25-16 25-19 - -
26.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 GALATASARAY G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-10 25-12 25-11 - -
26.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. HALKBANK 3-2 25-22 16-25 22-25 29-27 16-14
26.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 BELEDİYE PLEVNE FENERBAHÇE 0-3 10-25 14-25 18-25 - -
26.12.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 M. MİLLİ PİYANGO KONAK BLD. 3-0 25-16 25-16 25-9 - -
26.12.2013 - Ankara(Beştepe) 17:00 İNEGÖL BLD. ZİRAAT BANKASI 0-3 12-25 9-25 14-25 - -
28.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:00 G.HANE TORUL GENÇLİK BELEDİYE PLEVNE 1-3 15-25 17-25 25-23 14-25 -
28.12.2013 - Ankara(Beştepe) 10:00 KONAK BLD. İNEGÖL BLD. 0-3 20-25 16-25 19-25 - -
28.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 FENERBAHÇE ÇANKAYA BLD. ANKA 3-1 25-21 20-25 25-23 25-20 -
28.12.2013 - Ankara(Beştepe) 12:00 ZİRAAT BANKASI HALKBANK 3-1 21-25 25-20 25-18 25-17 -
28.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 GALATASARAY ARKAS SPOR 2-3 20-25 25-22 25-17 21-25 12-15
28.12.2013 - Ankara(Beştepe) 14:00 M. MİLLİ PİYANGO İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-22 12-25 25-23 20-25 14-16
29.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 10:00 ÇANKAYA BLD. ANKA G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-13 25-14 25-17 - -
29.12.2013 - Ankara(Beştepe) 10:00 HALKBANK KONAK BLD. 3-0 25-12 25-8 25-18 - -
29.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 BELEDİYE PLEVNE GALATASARAY 0-3 15-25 12-25 16-25 - -
29.12.2013 - Ankara(Beştepe) 12:00 İNEGÖL BLD. M. MİLLİ PİYANGO 0-3 23-25 17-25 19-25 - -
29.12.2013 - Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 ARKAS SPOR FENERBAHÇE 3-1 20-25 30-28 25-23 25-17 -
29.12.2013 - Ankara(Beştepe) 14:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ZİRAAT BANKASI 1-3 23-25 25-21 19-25 18-25 -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 FENERBAHÇE KONAK BLD. 3-0 25-7 25-11 25-15 - -
27.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:00 HALKBANK G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-16 25-15 25-11 - -
27.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 GALATASARAY İNEGÖL BLD. 3-0 25-17 25-15 25-14 - -
27.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. BELEDİYE PLEVNE 3-2 20-25 25-17 22-25 25-19 15-11
27.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 ARKAS SPOR M. MİLLİ PİYANGO 3-1 25-19 18-25 25-15 25-11 -
27.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 ZİRAAT BANKASI ÇANKAYA BLD. ANKA 3-1 26-28 25-16 25-13 25-14 -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
28.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:00 KONAK BLD. ARKAS SPOR 0-3 13-25 11-25 16-25 - -
28.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 G.HANE TORUL GENÇLİK ZİRAAT BANKASI 0-3 14-25 14-25 9-25 - -
28.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 İNEGÖL BLD. FENERBAHÇE 0-3 13-25 8-25 14-25 - -
28.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 BELEDİYE PLEVNE HALKBANK 0-3 14-25 21-25 23-25 - -
28.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 15:00 M. MİLLİ PİYANGO GALATASARAY 0-3 18-25 17-25 23-25 - -
28.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 ÇANKAYA BLD. ANKA İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-16 25-22 21-25 18-25 11-15
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 ZİRAAT BANKASI BELEDİYE PLEVNE 3-0 25-14 25-15 25-12 - -
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 ARKAS SPOR İNEGÖL BLD. 3-0 25-10 25-6 25-7 - -
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:30 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. G.HANE TORUL GENÇLİK 3-0 25-21 25-4 25-18 - -
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 GALATASARAY KONAK BLD. 3-0 25-11 25-8 25-10 - -
29.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 HALKBANK ÇANKAYA BLD. ANKA 3-0 25-22 25-17 25-19 - -
29.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 FENERBAHÇE M. MİLLİ PİYANGO 3-1 23-25 25-10 25-11 25-16 -
31.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 11:00 ÇANKAYA BLD. ANKA KONAK BLD. 3-0 25-15 25-11 25-17 - -
31.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 ARKAS SPOR HALKBANK 3-1 27-25 25-20 22-25 27-25 -
31.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 12:00 GALATASARAY İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-2 24-26 12-25 25-20 25-17 15-8
31.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 BELEDİYE PLEVNE İNEGÖL BLD. 3-1 25-15 25-13 20-25 25-14 -
31.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 G.HANE TORUL GENÇLİK M. MİLLİ PİYANGO 1-3 15-25 8-25 25-13 18-25 -
31.01.2014 - İstanbul(B.Felek) 14:00 FENERBAHÇE ZİRAAT BANKASI 3-1 25-18 25-23 14-25 25-20 -
01.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:00 İNEGÖL BLD. G.HANE TORUL GENÇLİK 3-1 22-25 25-18 25-16 25-21 -
01.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 HALKBANK FENERBAHÇE 3-1 25-18 25-20 23-25 25-23 -
01.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 11:30 KONAK BLD. BELEDİYE PLEVNE 0-3 19-25 14-25 8-25 - -
01.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 11:30 ZİRAAT BANKASI GALATASARAY 0-3 23-25 15-25 20-25 - -
01.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. ARKAS SPOR 0-3 21-25 16-25 16-25 - -
01.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 13:00 M. MİLLİ PİYANGO ÇANKAYA BLD. ANKA 3-1 16-25 26-24 25-18 25-11 -
02.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 10:00 G.HANE TORUL GENÇLİK KONAK BLD. 0-3 18-25 18-25 23-25 - -
02.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 10:30 GALATASARAY HALKBANK 3-0 28-26 25-16 25-18 - -
02.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 12:00 ÇANKAYA BLD. ANKA İNEGÖL BLD. 3-2 25-16 21-25 15-25 29-27 15-7
02.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 12:30 FENERBAHÇE İSTANBUL B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-23 25-18 - -
02.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 BELEDİYE PLEVNE M. MİLLİ PİYANGO 1-3 25-23 17-25 21-25 27-29 -
02.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 14:30 ARKAS SPOR ZİRAAT BANKASI 2-3 18-25 19-25 25-14 25-23 12-15
 

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.