Voleybol 3. Ligi Bayanlar B Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.10.2013 - İstanbul(B.Felek) 18:00 1907 KANARYA SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 28-26 25-23 25-23 - -
27.10.2013 - Edirne(Keşan) 15:00 KEŞAN GENÇLİK UPS 0-3 23-25 22-25 21-25 - -
27.10.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 3-2 25-18 25-15 19-25 19-25 16-14
27.10.2013 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-8 25-20 26-24 - -
27.10.2013 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0 25-14 25-22 25-17 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.11.2013 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. 1907 KANARYA SPOR 3-1 25-18 25-13 21-25 25-22 -
03.11.2013 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. SİLİVRİ SPOR 3-1 23-25 25-15 25-14 27-25 -
03.11.2013 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE BLD. İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 21-25 20-25 - -
03.11.2013 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 14:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ YENİ HENDEK SPOR 0-3 17-25 13-25 23-25 - -
03.11.2013 - İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL KEŞAN GENÇLİK 3-0 25-19 25-9 25-19 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 1907 KANARYA SPOR YENİ HENDEK SPOR 0-3 20-25 12-25 18-25 - -
10.11.2013 - Edirne(Keşan) 15:00 KEŞAN GENÇLİK İBRAHİM TURHAN LİSESİ 2-3 16-25 25-15 21-25 25-21 13-15
10.11.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 16:00 İST. B.ŞEHİR BLD. UPS 3-0 25-23 25-22 28-26 - -
10.11.2013 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR DERİNCE BLD. 2-3 25-20 18-25 21-25 25-21 10-15
10.11.2013 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 2-3 18-25 25-19 15-25 25-21 13-15
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.11.2013 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR KEŞAN GENÇLİK 3-0 25-15 25-16 25-22 - -
13.11.2013 - Kocaeli(Derince) 18:00 DERİNCE BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-2 16-25 25-21 18-25 25-19 15-6
13.11.2013 - İstanbul(H.Doğan) 18:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 15-25 16-25 26-28 - -
13.11.2013 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS SİLİVRİ SPOR 2-3 25-19 24-26 16-25 25-21 13-15
13.11.2013 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. 1907 KANARYA SPOR 3-0 25-22 26-24 25-23 - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.11.2013 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1-3 20-25 25-19 23-25 24-26 -
17.11.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-20 25-21 25-23 - -
17.11.2013 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. UPS 1-3 21-25 25-22 16-25 14-25 -
17.11.2013 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. DERİNCE BLD. 3-1 25-20 16-25 25-23 25-16 -
17.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 1907 KANARYA SPOR KEŞAN GENÇLİK 0-3 24-26 20-25 23-25 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.11.2013 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE BLD. 1907 KANARYA SPOR 3-0 25-20 25-11 25-21 - -
24.11.2013 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 14:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ SİLİVRİ SPOR 3-2 23-25 19-25 25-16 25-16 15-7
24.11.2013 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR İST. B.ŞEHİR BLD. 3-2 25-21 21-25 25-18 17-25 15-9
24.11.2013 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 25-15 25-15 15-25 25-19 -
24.11.2013 - İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-19 25-15 25-19 - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.12.2013 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR YENİ HENDEK SPOR 1-3 26-24 15-25 9-25 19-25 -
01.12.2013 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE BLD. UPS 2-3 22-25 25-20 20-25 25-16 8-15
01.12.2013 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1-3 25-20 17-25 18-25 16-25 -
01.12.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. KEŞAN GENÇLİK 3-0 25-19 25-14 25-19 - -
01.12.2013 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3 25-18 25-21 15-25 24-26 12-15
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.12.2013 - Edirne(Keşan) 15:00 KEŞAN GENÇLİK SİLİVRİ SPOR 1-3 28-26 16-25 14-25 15-25 -
08.12.2013 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 14:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 25-20 10-25 25-22 26-24 -
08.12.2013 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-19 25-13 25-17 - -
08.12.2013 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL DERİNCE BLD. 0-3 24-26 20-25 22-25 - -
08.12.2013 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS 1907 KANARYA SPOR 3-1 25-17 25-14 20-25 25-14 -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2013 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3 25-17 27-25 23-25 21-25 12-15
15.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 1907 KANARYA SPOR İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 18-25 21-25 - -
15.12.2013 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. KEŞAN GENÇLİK 0-3 27-29 19-25 17-25 - -
15.12.2013 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-1 25-22 13-25 25-16 29-27 -
15.12.2013 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. YENİ HENDEK SPOR 1-3 18-25 15-25 25-16 15-25 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.12.2013 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR DERİNCE BLD. 3-0 25-14 25-16 25-20 - -
22.12.2013 - Edirne(Keşan) 15:00 KEŞAN GENÇLİK BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 19-25 24-26 17-25 - -
22.12.2013 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 14:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ UPS 2-3 25-20 19-25 25-16 21-25 16-18
22.12.2013 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 1907 KANARYA SPOR 3-1 25-23 23-25 25-21 25-22 -
22.12.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. SİLİVRİ SPOR 3-1 25-12 23-25 25-16 25-19 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.12.2013 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE BLD. KEŞAN GENÇLİK 3-1 26-24 25-19 19-25 25-22 -
29.12.2013 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 20-25 15-25 16-25 - -
29.12.2013 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS YENİ HENDEK SPOR 1-3 17-25 15-25 25-23 24-26 -
29.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 18:00 1907 KANARYA SPOR SİLİVRİ SPOR 0-3 23-25 18-25 19-25 - -
29.12.2013 - İstanbul(H.Doğan) 18:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-2 25-11 21-25 25-18 22-25 15-11
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.01.2014 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 14:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ 1907 KANARYA SPOR 3-1 25-11 22-25 25-23 25-19 -
12.01.2014 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. SİLİVRİ SPOR 1-3 16-25 25-21 21-25 22-25 -
12.01.2014 - İstanbul(H.Doğan) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL YENİ HENDEK SPOR 1-3 25-27 25-20 17-25 16-25 -
12.01.2014 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS KEŞAN GENÇLİK 3-0 25-17 25-13 25-23 - -
12.01.2014 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. İST. B.ŞEHİR BLD. 3-1 20-25 25-15 26-24 28-26 -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 1907 KANARYA SPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-2 25-19 22-25 25-17 26-28 15-9
19.01.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 2-3 25-12 20-25 25-19 23-25 9-15
19.01.2014 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-0 25-14 25-18 25-13 - -
19.01.2014 - Edirne(Keşan) 15:00 KEŞAN GENÇLİK BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 2-3 27-29 20-25 28-26 25-19 13-15
19.01.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 16:00 İST. B.ŞEHİR BLD. DERİNCE BLD. 3-1 25-22 20-25 25-23 25-16 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.01.2014 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR 1907 KANARYA SPOR 3-0 25-22 25-15 25-18 - -
26.01.2014 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 14:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ KEŞAN GENÇLİK 3-0 25-14 25-23 25-14 - -
26.01.2014 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE BLD. SİLİVRİ SPOR 2-3 25-23 25-20 17-25 17-25 9-15
26.01.2014 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS İST. B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-16 25-27 25-19 24-26 16-18
26.01.2014 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-1 21-25 25-23 25-19 25-16 -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.02.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR UPS 1-3 25-18 21-25 15-25 21-25 -
02.02.2014 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. DERİNCE BLD. 3-1 25-17 18-25 25-18 25-22 -
02.02.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 16:00 İST. B.ŞEHİR BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-0 27-25 25-17 25-21 - -
02.02.2014 - İstanbul(B.Felek) 19:30 1907 KANARYA SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 1-3 25-23 22-25 14-25 16-25 -
04.02.2014 - Edirne(Keşan) 14:00 KEŞAN GENÇLİK YENİ HENDEK SPOR 2-3 18-25 25-20 21-25 25-22 11-15
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
12.02.2014 - Edirne(Keşan) 17:00 KEŞAN GENÇLİK 1907 KANARYA SPOR 3-0 25-12 25-17 25-23 - -
12.02.2014 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-19 25-22 25-20 - -
12.02.2014 - Kocaeli(Derince) 18:00 DERİNCE BLD. BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-20 25-12 25-23 - -
12.02.2014 - İstanbul(H.Doğan) 18:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL SİLİVRİ SPOR 1-3 19-25 29-31 25-20 14-25 -
12.02.2014 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 18:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 25-27 22-25 - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 1907 KANARYA SPOR DERİNCE BLD. 1-3 20-25 15-25 25-22 17-25 -
16.02.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-2 25-21 17-25 25-22 23-25 19-17
16.02.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. YENİ HENDEK SPOR 3-2 25-23 22-25 25-14 23-25 15-12
16.02.2014 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. UPS 3-2 20-25 28-26 20-25 25-17 15-13
16.02.2014 - Yalova(Merkez) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-2 22-25 25-17 23-25 25-15 15-11
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.02.2014 - Edirne(Keşan) 15:00 KEŞAN GENÇLİK İST. B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-20 25-23 16-25 21-25 4-15
23.02.2014 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 0-3 16-25 22-25 22-25 - -
23.02.2014 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR SİLİVRİ SPOR 3-1 25-21 25-15 20-25 25-17 -
23.02.2014 - İstanbul(UPSKomp) 18:00 UPS DERİNCE BLD. 3-0 25-21 25-22 25-18 - -
23.02.2014 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 14:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-2 24-26 22-25 25-17 25-23 15-6
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2014 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 1907 KANARYA SPOR UPS 1-3 10-25 25-22 20-25 18-25 -
02.03.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR KEŞAN GENÇLİK 3-1 25-20 18-25 25-21 25-21 -
02.03.2014 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE BLD. BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 3-1 15-25 25-16 25-14 25-11 -
02.03.2014 - Yalova(90. Yıl) 14:00 ÇİFTLİKKÖY BLD. YENİ HENDEK SPOR 1-3 9-25 14-25 25-22 18-25 -
02.03.2014 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. İBRAHİM TURHAN LİSESİ 3-1 19-25 25-13 25-16 25-21 -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2014 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR BAHÇELİEVLER BLD. 3-1 25-22 24-26 25-18 25-18 -
09.03.2014 - Edirne(Keşan) 15:00 KEŞAN GENÇLİK ÇİFTLİKKÖY BLD. 0-3 22-25 26-28 20-25 - -
09.03.2014 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL UPS 0-3 19-25 10-25 15-25 - -
09.03.2014 - İstanbul(İ.TurhanLis.) 14:00 İBRAHİM TURHAN LİSESİ DERİNCE BLD. 0-3 15-25 15-25 19-25 - -
10.03.2014 İstanbul(H.Alagaş) 18:00 İST. B.ŞEHİR BLD. 1907 KANARYA SPOR 3-0 25-10 25-7 25-5 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.03.2014 - İstanbul(UPSKomp) UPS İBRAHİM TURHAN LİSESİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
16.03.2014 - İstanbul(50.Yıl) 13:00 1907 KANARYA SPOR BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 13-25 9-25 7-25 - -
16.03.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR İST. B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 19-25 25-20 25-22 -
16.03.2014 - Kocaeli(Derince) 14:00 DERİNCE BLD. YENİ HENDEK SPOR 0-3 19-25 23-25 13-25 - -
16.03.2014 - İstanbul(H.Doğan) 16:00 BAHÇELİEVLER BLD. KEŞAN GENÇLİK 3-0 25-22 25-23 25-17 - -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.03.2014 - İstanbul(İ.TurhanLis.) İBRAHİM TURHAN LİSESİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.03.2014 - Edirne(Keşan) KEŞAN GENÇLİK DERİNCE BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.03.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-0 25-8 25-15 26-24 - -
20.03.2014 - İstanbul(Silivri) 14:00 SİLİVRİ SPOR 1907 KANARYA SPOR (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.03.2014 - Sakarya(Hendek) 14:00 YENİ HENDEK SPOR UPS 3-1 27-25 24-26 25-20 25-18 -
 

MAÇ TAKVİMİ
Mayıs 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Festival Voleybol

TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
02 Haziran 2017 Cuma
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
HOLLANDA - MISIR
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - ÇİN
03 Haziran 2017 Cumartesi
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
ÇİN - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - TÜRKİYE
04 Haziran 2017 Pazar
14:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
TÜRKİYE - HOLLANDA
17:00 TRT Spor HD
WL_M (Erkek)
MISIR - ÇİN
İddaa Maçları
01 Haziran 2017 Perşembe
15:00
İSVİÇRE - TÜRKİYE
31 Mayıs 2017 Çarşamba
15:00
TÜRKİYE - KOSOVA
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.