Voleybol 3. Ligi Erkekler A Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.10.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 YENİ KANDIRA OKYANUS KOLEJİ 0-3 10-25 15-25 18-25 - -
27.10.2013 - Zonguldak(C.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK İTÜ 2-3 16-25 25-23 25-20 25-27 14-16
27.10.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 16:00 İST. B.ŞEHİR BLD. ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. 3-0 25-22 25-16 25-18 - -
27.10.2013 - Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BİGADİÇ BLD. ALAPLI BLD. 3-0 25-15 25-18 25-12 - -
26.10.2013 - Karabük(Merkez) 14:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 0-3 15-25 12-25 19-25 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.11.2013 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. HASAD GENÇLİK 0-3 19-25 13-25 12-25 - -
02.11.2013 - İstanbul(Bahçelievler) 15:00 OKYANUS KOLEJİ KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-0 25-17 25-17 25-15 - -
03.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İTÜ YENİ KANDIRA 3-0 25-15 25-17 25-19 - -
03.11.2013 - Kocaeli(Derince) 16:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 7-25 20-25 - -
03.11.2013 - Tekirdağ(Ç.köy) 14:00 ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. BİGADİÇ BLD. 0-3 21-25 21-25 16-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
10.11.2013 - Zonguldak(C.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. 3-0 25-21 25-19 25-13 - -
10.11.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. OKYANUS KOLEJİ 0-3 23-25 23-25 20-25 - -
10.11.2013 - Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BİGADİÇ BLD. ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-19 25-19 25-17 - -
10.11.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 YENİ KANDIRA KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-0 25-21 25-18 25-22 - -
10.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 17:00 İTÜ ALAPLI BLD. 3-0 25-17 25-17 25-14 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.11.2013 - Karabük(Merkez) 14:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 14-25 26-28 - -
16.11.2013 - İstanbul(Bahçelievler) 15:00 OKYANUS KOLEJİ BİGADİÇ BLD. 0-3 20-25 23-25 16-25 - -
17.11.2013 - Tekirdağ(Ç.köy) 14:00 ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. İTÜ 1-3 23-25 25-20 22-25 22-25 -
17.11.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ HASAD GENÇLİK 1-3 22-25 22-25 25-20 16-25 -
17.11.2013 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. YENİ KANDIRA 3-2 25-21 20-25 25-21 25-27 15-7
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.11.2013 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. 0-3 13-25 20-25 16-25 - -
24.11.2013 - Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BİGADİÇ BLD. KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-0 25-8 25-18 25-19 - -
24.11.2013 - Zonguldak(C.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK OKYANUS KOLEJİ 3-1 26-24 25-16 16-25 25-23 -
24.11.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 14:00 YENİ KANDIRA İST. B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-23 23-25 18-25 22-25 -
24.11.2013 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İTÜ ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-20 25-17 25-18 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.11.2013 - Karabük(Merkez) 14:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR HASAD GENÇLİK 0-3 22-25 20-25 14-25 - -
30.11.2013 - İstanbul(Bahçelievler) 16:30 OKYANUS KOLEJİ İTÜ 3-2 15-25 25-21 25-22 17-25 15-13
01.12.2013 - Tekirdağ(Ç.köy) 14:00 ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. YENİ KANDIRA 3-0 25-23 25-17 25-23 - -
01.12.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ALAPLI BLD. 3-2 22-25 25-23 18-25 25-16 15-11
01.12.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 16:00 İST. B.ŞEHİR BLD. BİGADİÇ BLD. 3-2 17-25 23-25 25-22 26-24 15-9
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.12.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 14:00 YENİ KANDIRA BİGADİÇ BLD. 0-3 17-25 15-25 10-25 - -
08.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İTÜ KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-0 25-15 25-15 25-22 - -
08.12.2013 - Tekirdağ(Ç.köy) 14:00 ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-18 25-19 25-18 - -
08.12.2013 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. OKYANUS KOLEJİ 1-3 10-25 22-25 25-23 14-25 -
08.12.2013 - Zonguldak(C.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK İST. B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-21 25-14 - -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
14.12.2013 - Karabük(Merkez) 14:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR ALAPLI BLD. 3-0 25-16 25-18 25-11 - -
14.12.2013 - İstanbul(Bahçelievler) 15:00 OKYANUS KOLEJİ ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. 3-1 25-17 26-24 21-25 25-19 -
15.12.2013 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. İTÜ 2-3 21-25 25-22 15-25 25-17 12-15
15.12.2013 - Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BİGADİÇ BLD. HASAD GENÇLİK 3-1 25-22 17-25 25-22 25-17 -
15.12.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ YENİ KANDIRA 3-2 22-25 22-25 26-24 25-18 15-9
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
22.12.2013 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 14-25 21-25 18-25 - -
22.12.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 13:00 YENİ KANDIRA HASAD GENÇLİK 0-3 20-25 17-25 27-29 - -
22.12.2013 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ OKYANUS KOLEJİ 0-3 16-25 19-25 22-25 - -
22.12.2013 - İstanbul(50.Yıl) 15:00 İTÜ BİGADİÇ BLD. 1-3 25-22 26-28 23-25 22-25 -
29.12.2013 - Tekirdağ(Ç.köy) 14:00 ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-1 25-13 24-26 25-17 26-24 -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
11.01.2014 - İstanbul(Bahçelievler) 15:00 OKYANUS KOLEJİ YENİ KANDIRA 3-0 25-21 25-15 25-15 - -
12.01.2014 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. BİGADİÇ BLD. (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
12.01.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İTÜ HASAD GENÇLİK 3-0 25-19 25-19 25-19 - -
12.01.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-1 25-22 21-25 25-19 25-17 -
- Tekirdağ(Ç.köy) ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. İST. B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Balıkesir(Bigadiç) BİGADİÇ BLD. ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. - - - - - -
18.01.2014 - Karabük(Merkez) 14:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR OKYANUS KOLEJİ 0-3 18-25 20-25 21-25 - -
19.01.2014 - Zonguldak(C.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK ALAPLI BLD. 3-0 25-17 25-18 25-14 - -
19.01.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 YENİ KANDIRA İTÜ 1-3 25-21 15-25 16-25 16-25 -
19.01.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-13 25-12 25-9 - -
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2014 - Karabük(Merkez) 14:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR YENİ KANDIRA 1-3 25-18 19-25 22-25 22-25 -
25.01.2014 - İstanbul(Bahçelievler) 15:00 OKYANUS KOLEJİ İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 14-25 20-25 - -
26.01.2014 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. İTÜ 0-3 17-25 12-25 11-25 - -
26.01.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 14:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ BİGADİÇ BLD. 0-3 15-25 14-25 17-25 - -
- Tekirdağ(Ç.köy) ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. HASAD GENÇLİK - - - - - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- İstanbul(50.Yıl) İTÜ ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. - - - - - -
02.02.2014 - Zonguldak(C.Pamay) 14:00 HASAD GENÇLİK ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-0 25-18 25-20 25-19 - -
02.02.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BİGADİÇ BLD. OKYANUS KOLEJİ 3-0 25-18 25-20 26-24 - -
02.02.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 YENİ KANDIRA ALAPLI BLD. 3-0 25-14 25-16 25-23 - -
08.02.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-0 25-10 25-17 25-12 - -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. YENİ KANDIRA 3-0 25-12 25-11 25-19 - -
15.02.2014 - Karabük(Merkez) 14:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR BİGADİÇ BLD. 0-3 13-25 24-26 14-25 - -
15.02.2014 - İstanbul(Bahçelievler) 15:00 OKYANUS KOLEJİ HASAD GENÇLİK 1-3 25-22 22-25 23-25 21-25 -
16.02.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 15:00 ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ İTÜ 0-3 10-25 17-25 12-25 - -
- Tekirdağ(Ç.köy) ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. ALAPLI BLD. - - - - - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Kocaeli(H.Gemici) YENİ KANDIRA ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. - - - - - -
23.02.2014 - Zonguldak(B.Ecevit Üniv.) 14:00 HASAD GENÇLİK KARDEMİR KARABÜKSPOR 3-0 25-18 25-15 25-19 - -
23.02.2014 - İstanbul(50.Yıl) 14:00 İTÜ OKYANUS KOLEJİ 2-3 25-13 16-25 18-25 25-17 13-15
23.02.2014 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 2-3 19-25 25-20 24-26 25-19 6-15
23.02.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BİGADİÇ BLD. İST. B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-18 25-19 20-25 25-17 -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 14:00 İST. B.ŞEHİR BLD. HASAD GENÇLİK 3-0 25-15 25-20 25-19 - -
01.03.2014 - İstanbul(Bahçelievler) 15:00 OKYANUS KOLEJİ ALAPLI BLD. 3-0 25-16 25-15 25-21 - -
01.03.2014 - Karabük(Merkez) 14:00 KARDEMİR KARABÜKSPOR İTÜ 1-3 18-25 16-25 25-22 14-25 -
02.03.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BİGADİÇ BLD. YENİ KANDIRA 3-0 25-16 25-19 25-11 - -
- Kocaeli(H.Gemici) ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. - - - - - -
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Tekirdağ(Ç.köy) ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. OKYANUS KOLEJİ - - - - - -
09.03.2014 - Zonguldak(Alaplı) 14:00 ALAPLI BLD. KARDEMİR KARABÜKSPOR 0-3 22-25 17-25 24-26 - -
09.03.2014 - İstanbul(50.Yıl) 16:00 İTÜ İST. B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 15-25 20-25 - -
09.03.2014 - Zonguldak(C.Pamay) 16:00 HASAD GENÇLİK BİGADİÇ BLD. 3-2 18-25 25-23 28-26 17-25 15-11
09.03.2014 - Kocaeli(H.Gemici) 17:00 YENİ KANDIRA ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ 3-2 25-18 22-25 22-25 25-22 15-12
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.03.2014 - İstanbul(Bahçelievler) 16:30 OKYANUS KOLEJİ ŞİRİNTEPE G.BİRLİĞİ (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
16.03.2014 - Zonguldak(B.Ecevit Üniv.) 16:00 HASAD GENÇLİK YENİ KANDIRA 3-0 25-15 25-18 26-24 - -
16.03.2014 - Balıkesir(Kurtdereli) 16:00 BİGADİÇ BLD. İTÜ 3-0 25-20 25-14 25-20 - -
16.03.2014 - İstanbul(H.Alagaş) 16:00 İST. B.ŞEHİR BLD. ALAPLI BLD. 3-0 25-12 25-14 25-12 - -
- Karabük(Merkez) KARDEMİR KARABÜKSPOR ÇERKEZKÖY İ.Ö.O. - - - - - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Ağustos 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.