2013-2014 Voleybol 2. Ligi Erkekler B Grubu

1. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
- Gümüşhane(Torul) GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
04.10.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-23 25-21 25-16 - -
04.10.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD. 2011 0-3 14-25 13-25 23-25 - -
04.10.2015 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-18 25-13 25-11 - -
20.10.2013 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ NİKSAR BLD. 0-3 18-25 21-25 15-25 - -
20.10.2013 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-1 25-11 19-25 25-19 25-23 -
20.10.2013 - Hatay(Payas) 15:30 PAYAS BLD.1975 ANKARA PTT 3-2 25-20 21-25 25-15 23-25 15-11
20.10.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-16 25-12 25-15 - -
- Erzurum(RecepTayyipErdoğan) PALANDÖKEN BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. (H)3-0 25-0 25-0 25-0 - -
20.10.2013 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-23 25-18 27-25 - -
04.10.2015 - Kars(Merkez) 13:00 GENÇ KAFKARS HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 20-25 25-21 16-25 -
20.10.2013 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. BEYZA SPOR 2-3 27-25 29-31 24-26 25-23 10-15
04.10.2015 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-15 25-22 25-21 - -
 
2. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
26.10.2013 - Kars(Merkez) 19:00 GENÇ KAFKARS ŞAHİNBEY BLD. 0-3 20-25 15-25 22-25 - -
14.10.2015 - Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-20 32-30 25-19 - -
27.10.2013 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ANTAKYA BLD. 3-0 25-22 25-19 25-18 - -
21.10.2015 - Van(Erciş) 14:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR TVF SPOR LİSESİ 2-3 26-24 18-25 22-25 27-25 12-15
27.10.2013 - Adana(Menderes) 14:00 BEYZA SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-8 25-20 25-23 - -
27.10.2013 - Sivas(4Eylül) 17:00 4 EYLÜL BLD. PAYAS BLD.1975 3-1 27-25 23-25 25-18 32-30 -
27.10.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 ANKARA PTT MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-21 25-18 26-28 25-16 -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK GENÇ KAFKARS - - - - - -
21.10.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3 25-19 18-25 18-25 27-29 -
21.10.2015 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 0-3 16-25 11-25 14-25 - -
13.10.2015 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 NİKSAR BLD. 3-1 25-21 18-25 25-21 25-19 -
28.10.2015 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR TRABZONSPOR 0-3 19-25 21-25 23-25 - -
27.10.2013 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 16-25 14-25 - -
 
3. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
18.10.2015 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 19-25 26-24 19-25 -
- Erzurum(RecepTayyipErdoğan) PALANDÖKEN BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
18.10.2015 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ NİKSAR BLD. 0-3 18-25 14-25 19-25 - -
03.11.2013 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-22 25-17 25-18 - -
18.10.2015 - Gümüşhane(Torul) 12:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK SOLHAN SPOR 3-0 25-11 25-21 29-27 - -
03.11.2013 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. BEYZA SPOR 3-0 25-20 25-20 25-20 - -
03.11.2013 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ANKARA PTT 1-3 18-25 26-24 12-25 19-25 -
03.11.2013 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD.1975 GENÇ KAFKARS 3-0 25-7 25-13 25-19 - -
18.10.2015 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS MELİKGAZİ BLD. 2-3 23-25 22-25 25-21 26-24 15-17
18.10.2015 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR PAYAS BLD. 2011 3-1 25-19 22-25 25-9 25-21 -
03.11.2013 - Kayseri(Atatürk) 15:00 MELİKGAZİ BLD. 4 EYLÜL BLD. 0-3 22-25 17-25 18-25 - -
03.11.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. ŞAHİNBEY BLD. 0-3 19-25 21-25 22-25 - -
18.10.2015 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 18-25 21-25 - -
 
4. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
24.10.2015 - Malatya(Atatürk) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-16 22-25 29-27 25-23 -
10.11.2013 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ANTAKYA BLD. 0-3 18-25 29-31 20-25 - -
10.11.2013 - Adana(Menderes) 13:00 BEYZA SPOR PALANDÖKEN BLD. 3-0 25-21 25-22 25-23 - -
09.11.2013 - Sivas(4Eylül) 12:00 4 EYLÜL BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-17 25-13 - -
25.10.2015 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR GENÇ KAFKARS 3-1 25-15 25-17 18-25 25-17 -
10.11.2013 - Kars(Merkez) 13:00 GENÇ KAFKARS MELİKGAZİ BLD. 0-3 18-25 19-25 18-25 - -
10.11.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 ANKARA PTT K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 0-3 13-25 21-25 20-25 - -
10.11.2013 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. PAYAS BLD.1975 3-0 25-17 25-22 25-21 - -
25.10.2015 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-0 30-28 25-16 25-21 - -
25.10.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TRABZONSPOR 0-3 19-25 25-27 20-25 - -
25.10.2015 - Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-6 25-8 25-7 - -
25.10.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 2-3 18-25 27-25 27-29 25-17 6-15
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
 
5. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.11.2013 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 4 EYLÜL BLD. 3-0 25-18 25-14 27-25 - -
31.10.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK NİKSAR BLD. 3-2 27-25 25-10 19-25 23-25 15-8
17.11.2013 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ANKARA PTT 3-1 23-25 25-20 25-19 25-20 -
31.10.2015 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 13:00 PALANDÖKEN BLD. SOLHAN SPOR 3-0 25-17 25-14 25-21 - -
17.11.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. PAYAS BLD.1975 0-3 21-25 22-25 22-25 - -
17.11.2013 - Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS 0-3 19-25 16-25 20-25 - -
31.10.2015 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-23 18-25 25-18 25-16 -
31.10.2015 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 14:00 GENÇ KAFKARS PAYAS BLD. 2011 1-3 17-25 31-29 18-25 14-25 -
31.10.2015 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 26-24 20-25 14-25 13-25 -
31.10.2015 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ TRABZONSPOR 0-3 14-25 20-25 23-25 - -
- Van(Erciş) ERCİŞ ŞEKER SPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
17.11.2013 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. BEYZA SPOR 0-3 23-25 16-25 21-25 - -
17.11.2013 - Kayseri(Atatürk) 15:30 MELİKGAZİ BLD. ŞAHİNBEY BLD. 0-3 16-25 18-25 22-25 - -
 
6. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
04.11.2015 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 PALANDÖKEN BLD. 3-2 20-25 25-17 25-21 23-25 15-13
24.11.2013 - Hatay(Payas) 13:30 PAYAS BLD.1975 MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-18 25-20 25-21 - -
04.11.2015 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-16 26-24 25-13 - -
24.11.2013 - Sivas(4Eylül) 17:00 4 EYLÜL BLD. PALANDÖKEN BLD. 1-3 25-21 20-25 20-25 24-26 -
24.11.2013 - Ankara(Beştepe) 17:00 ANKARA PTT NİKSAR BLD. 3-0 25-15 25-21 25-18 - -
24.11.2013 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-8 25-12 - -
23.11.2013 - Kars(Merkez) 19:00 GENÇ KAFKARS K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 16-25 25-23 23-25 14-25 -
24.11.2013 - Adana(Menderes) 13:00 BEYZA SPOR ANTAKYA BLD. 3-1 25-22 20-25 26-24 25-21 -
04.11.2015 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-23 24-26 27-25 26-24 -
04.11.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-6 25-14 25-9 - -
04.11.2015 - Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-18 25-19 25-20 - -
04.11.2015 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 31-29 27-29 25-15 25-18 -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
 
7. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
07.11.2015 - Ankara(Başkent) 12:00 TVF SPOR LİSESİ GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 14-25 22-25 15-25 - -
01.12.2013 - Adana(Menderes) 13:00 BEYZA SPOR ANKARA PTT 3-2 23-25 25-21 20-25 25-23 15-13
08.11.2015 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. NİKSAR BLD. 3-1 19-25 25-17 25-21 25-18 -
01.12.2013 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. 4 EYLÜL BLD. 0-3 15-25 26-28 23-25 - -
- Hatay(Antakya) HATAY B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
08.11.2015 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR SOLHAN SPOR 0-3 10-25 16-25 9-25 - -
01.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ PAYAS BLD.1975 0-3 21-25 10-25 20-25 - -
01.12.2013 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. ŞAHİNBEY BLD. 2-3 25-22 18-25 23-25 26-24 7-15
01.12.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-16 25-11 25-22 - -
08.11.2015 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 16:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 0-3 23-25 18-25 17-25 - -
08.11.2015 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS TRABZONSPOR 0-3 26-28 23-25 23-25 - -
01.12.2013 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. GENÇ KAFKARS 3-1 25-27 25-17 25-18 25-22 -
08.11.2015 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 1-3 16-25 25-22 12-25 13-25 -
 
8. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.12.2013 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-2 25-21 25-17 17-25 22-25 15-11
15.11.2015 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR PALANDÖKEN BLD. 3-1 25-21 21-25 25-23 25-20 -
15.11.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK GENÇ KAFKARS 3-1 25-19 25-17 23-25 25-17 -
15.11.2015 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-10 25-6 25-8 - -
08.12.2013 - Ankara(Beştepe) 17:00 ANKARA PTT ANTAKYA BLD. 0-3 28-30 21-25 21-25 - -
08.12.2013 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-15 25-23 25-17 - -
15.11.2015 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 NİKSAR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-2 28-26 18-25 23-25 25-22 15-10
08.12.2013 - Sivas(4Eylül) 17:00 4 EYLÜL BLD. BEYZA SPOR 3-1 25-16 25-15 23-25 25-15 -
15.11.2015 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-23 25-22 - -
08.12.2013 - Hatay(Payas) 15:30 PAYAS BLD.1975 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 0-3 21-25 24-26 22-25 - -
08.12.2013 - Kars(Merkez) 13:00 GENÇ KAFKARS NİKSAR BLD. 1-3 20-25 25-21 20-25 21-25 -
15.11.2015 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-23 19-25 16-25 25-19 5-15
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ - - - - - -
 
9. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.12.2013 - Adana(Menderes) 13:00 BEYZA SPOR GENÇ KAFKARS 3-0 25-19 25-15 25-18 - -
20.11.2015 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ GENÇ KAFKARS 2-3 15-25 20-25 25-21 25-19 12-15
15.12.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-15 25-20 25-12 - -
22.11.2015 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 0-3 17-25 17-25 19-25 - -
15.12.2013 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ŞAHİNBEY BLD. 1-3 19-25 25-20 20-25 17-25 -
15.12.2013 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD.1975 3-1 23-25 25-20 25-21 26-24 -
22.11.2015 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR NİKSAR BLD. 0-3 13-25 16-25 19-25 - -
22.11.2015 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 1-3 17-25 19-25 26-24 14-25 -
15.12.2013 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-15 25-19 25-21 - -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. - - - - - -
15.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 ANKARA PTT 4 EYLÜL BLD. 2-3 21-25 25-23 15-25 25-20 11-15
22.11.2015 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 2-3 15-25 32-30 25-22 23-25 10-15
22.11.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-0 27-25 25-18 25-17 - -
 
10. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.11.2015 - Malatya(Atatürk) 14:00 NİKSAR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-17 25-23 25-20 - -
29.11.2015 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 37-39 18-25 - -
- Bingöl(Solhan) SOLHAN SPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
29.11.2015 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-10 25-7 25-10 - -
29.11.2015 - Kars(İsmail Aytemiz) 13:00 GENÇ KAFKARS PALANDÖKEN BLD. 0-3 23-25 21-25 16-25 - -
22.12.2013 - Kayseri(Atatürk) 15:30 MELİKGAZİ BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 16-25 13-25 26-28 - -
29.11.2015 - Kayseri(Atatürk) 12:00 MELİKGAZİ BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-15 25-16 - -
22.12.2013 - Hatay(Payas) 13:30 PAYAS BLD.1975 NİKSAR BLD. 3-0 25-11 25-22 25-18 - -
22.12.2013 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 0-3 17-25 16-25 16-25 - -
22.12.2013 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. BEYZA SPOR 3-0 26-24 25-17 25-20 - -
21.12.2013 - Kars(Merkez) 19:00 GENÇ KAFKARS ANKARA PTT 1-3 19-25 21-25 25-23 20-25 -
29.11.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-18 25-20 - -
22.12.2013 - Sivas(4Eylül) 17:00 4 EYLÜL BLD. ANTAKYA BLD. 3-1 23-25 25-20 25-15 25-15 -
 
11. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
29.12.2013 - Adana(Menderes) 14:00 BEYZA SPOR PAYAS BLD.1975 2-3 25-20 25-23 21-25 19-25 12-15
29.12.2013 - Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-2 29-27 25-23 21-25 22-25 15-11
06.12.2015 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 18-25 6-25 12-25 - -
06.12.2015 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-1 25-22 13-25 25-16 26-24 -
29.12.2013 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-2 29-27 22-25 25-19 19-25 16-14
04.12.2015 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 0-3 17-25 19-25 13-25 - -
29.12.2013 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-22 19-25 25-14 25-14 -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 - - - - - -
28.12.2013 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. GENÇ KAFKARS 3-1 25-14 25-19 23-25 25-12 -
30.12.2013 - Ankara(Beştepe) 13:00 ANKARA PTT ŞAHİNBEY BLD. 0-3 15-25 23-25 22-25 - -
06.12.2015 - Ankara(Başkent) 17:00 TVF SPOR LİSESİ PALANDÖKEN BLD. 0-3 15-25 13-25 14-25 - -
06.12.2015 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. SOLHAN SPOR 3-1 25-27 25-19 25-22 25-22 -
06.12.2015 Hatay(Antakya) 13:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-2 25-23 23-25 21-25 25-23 15-13
 
12. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.12.2015 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-20 25-17 - -
13.12.2015 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-20 25-12 25-17 - -
13.12.2015 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-18 21-25 25-16 25-19 -
13.12.2015 - Bingöl(Solhan) 10:30 SOLHAN SPOR TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-22 23-25 25-21 25-14 -
13.12.2015 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-14 25-15 25-22 - -
13.12.2015 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-16 25-19 25-21 - -
- Tokat(Niksar) NİKSAR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
11.01.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 27-25 25-17 18-25 25-21 -
11.01.2014 - Kars(Merkez) 13:00 GENÇ KAFKARS ANTAKYA BLD. 0-3 21-25 19-25 15-25 - -
11.01.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-22 25-15 25-16 - -
11.01.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 ANKARA PTT PAYAS BLD.1975 0-3 22-25 21-25 18-25 - -
11.01.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. ŞAHİNBEY BLD. 3-2 22-25 25-23 25-22 24-26 15-12
11.01.2014 - Adana(Menderes) 13:00 BEYZA SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-23 25-18 25-18 - -
 
13. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.12.2015 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR PAYAS BLD. 2011 0-3 14-25 18-25 20-25 - -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK TRABZONSPOR - - - - - -
20.12.2015 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3 23-25 25-14 23-25 21-25 -
20.12.2015 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR PALANDÖKEN BLD. 0-3 21-25 11-25 16-25 - -
19.12.2015 - Ankara(Başkent) 13:00 TVF SPOR LİSESİ KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 19-25 22-25 25-23 13-25 -
20.12.2015 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 2-3 20-25 25-23 21-25 26-24 11-15
20.12.2015 - Malatya(Atatürk) 11:30 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 1-3 21-25 25-23 21-25 12-25 -
18.01.2014 - Hatay(Payas) 14:00 PAYAS BLD.1975 4 EYLÜL BLD. 2-3 22-25 15-25 25-22 25-21 9-15
18.01.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 18:00 ŞAHİNBEY BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-13 25-23 25-15 - -
18.01.2014 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ANKARA PTT 1-3 20-25 25-21 23-25 16-25 -
18.01.2014 - Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 22-25 21-25 24-26 - -
18.01.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-22 25-20 25-9 - -
18.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ BEYZA SPOR 1-3 20-25 25-27 25-21 18-25 -
 
14. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.01.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 ANKARA PTT TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-16 25-18 - -
25.01.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. ANTAKYA BLD. 3-0 25-23 25-10 25-23 - -
25.01.2014 - Adana(Menderes) 12:00 BEYZA SPOR K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 35-33 27-29 25-23 25-23 -
26.01.2014 - Sivas(4Eylül) 12:00 4 EYLÜL BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 24-26 25-11 25-11 25-13 -
25.01.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 22-25 19-25 22-25 - -
25.01.2014 - Kars(Merkez) 13:00 GENÇ KAFKARS PAYAS BLD.1975 0-3 14-25 18-25 13-25 - -
 
15. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.02.2014 - Hatay(Antakya) 13:00 ANTAKYA BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-11 25-9 25-21 - -
01.02.2014 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-15 25-20 25-16 - -
17.02.2014 - Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ 4 EYLÜL BLD. 0-3 22-25 21-25 11-25 - -
16.01.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 19:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. ANKARA PTT 3-0 25-18 25-16 25-16 - -
01.02.2014 - Hatay(Payas) 15:30 PAYAS BLD.1975 ŞAHİNBEY BLD. 3-1 25-22 17-25 26-24 25-14 -
01.02.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. BEYZA SPOR 3-1 25-17 22-25 25-13 25-21 -
 
16. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
08.02.2014 - Kars(Merkez) 13:30 GENÇ KAFKARS TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-23 25-21 17-25 25-13 -
08.02.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-17 25-20 25-12 - -
08.02.2014 - Adana(Menderes) 14:00 BEYZA SPOR NİKSAR BLD. 3-1 25-17 19-25 25-23 25-23 -
08.02.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 ANKARA PTT PALANDÖKEN BLD. 1-3 16-25 25-19 24-26 19-25 -
08.02.2014 - Hatay(Payas) 15:30 PAYAS BLD.1975 ANTAKYA BLD. 3-0 25-18 25-17 25-22 - -
08.02.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 2-3 25-22 19-25 25-17 21-25 11-15
 
17. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.02.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ANKARA PTT 0-3 26-28 24-26 15-25 - -
15.02.2014 - Hatay(Antakya) 15:00 ANTAKYA BLD. BEYZA SPOR 3-1 17-25 27-25 25-18 25-19 -
16.02.2014 - Kahramanmaraş(Çukurova E. And. Lis.) 14:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-10 25-18 25-16 - -
15.02.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. 4 EYLÜL BLD. 0-3 20-25 25-27 18-25 - -
15.02.2014 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ ŞAHİNBEY BLD. 0-3 12-25 18-25 16-25 - -
15.02.2014 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD.1975 3-2 25-20 19-25 25-23 23-25 18-16
 
18. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
25.02.2014 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD.1975 TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-12 25-11 25-17 - -
22.02.2014 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. ANTAKYA BLD. 2-3 15-25 25-21 15-25 25-17 10-15
22.02.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 13:00 ŞAHİNBEY BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-20 16-25 22-25 25-27 -
22.02.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-20 25-23 25-22 - -
22.02.2014 - Kars(Merkez) 15:00 GENÇ KAFKARS PALANDÖKEN BLD. 1-3 21-25 19-25 26-24 15-25 -
22.02.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 ANKARA PTT BEYZA SPOR 2-3 21-25 25-17 25-17 21-25 12-15
 
19. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
01.03.2014 - Adana(Menderes) 14:00 BEYZA SPOR 4 EYLÜL BLD. 3-0 25-23 26-24 27-25 - -
02.03.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. ŞAHİNBEY BLD. 1-3 23-25 20-25 31-29 24-26 -
01.03.2014 - Hatay(Antakya) 15:00 ANTAKYA BLD. ANKARA PTT 3-0 25-19 25-22 25-15 - -
01.03.2014 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. GENÇ KAFKARS 3-1 21-25 25-15 25-16 25-18 -
01.03.2014 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 0-3 27-29 21-25 13-25 - -
02.03.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 18:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD.1975 3-1 25-10 23-25 25-15 25-18 -
 
20. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.02.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 14:00 ŞAHİNBEY BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-12 25-19 25-16 - -
08.03.2014 - Ankara(Beştepe) 15:00 TVF SPOR LİSESİ ANTAKYA BLD. 0-3 18-25 15-25 23-25 - -
08.03.2014 - Kayseri(Atatürk) 14:00 MELİKGAZİ BLD. K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-22 12-25 15-25 17-25 -
08.03.2014 - Hatay(Payas) 15:30 PAYAS BLD.1975 PALANDÖKEN BLD. 3-1 25-22 25-23 22-25 27-25 -
03.02.2014 - Kars(Merkez) 13:00 GENÇ KAFKARS BEYZA SPOR 1-3 18-25 16-25 25-20 22-25 -
08.03.2014 - Sivas(4Eylül) 14:00 4 EYLÜL BLD. ANKARA PTT 3-0 25-17 25-23 25-13 - -
 
21. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
15.03.2014 - Hatay(Antakya) 14:00 ANTAKYA BLD. 4 EYLÜL BLD. 2-3 17-25 25-21 16-25 25-19 7-15
15.03.2014 - Adana(Menderes) 14:00 BEYZA SPOR ŞAHİNBEY BLD. 1-3 18-25 15-25 28-26 26-28 -
26.02.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 13:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-18 25-19 - -
15.03.2014 - Erzurum(R.T.Erdoğan) 14:00 PALANDÖKEN BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-16 25-21 25-17 - -
15.03.2014 - Tokat(Niksar) 14:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD.1975 1-3 26-24 16-25 15-25 19-25 -
15.03.2014 - Ankara(Beştepe) 12:00 ANKARA PTT GENÇ KAFKARS 3-0 25-12 25-21 25-14 - -
 
22. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
19.03.2014 - Gaziantep(Şahinbey) 16:00 ŞAHİNBEY BLD. ANKARA PTT 3-0 25-19 25-18 25-15 - -
19.03.2014 - Kars(Merkez) GENÇ KAFKARS 4 EYLÜL BLD. (H)0-3 0-25 0-25 0-25 - -
19.03.2014 - Kahramanmaraş(Batıpark) 16:00 K.MARAŞ B.ŞEHİR BLD. ANTAKYA BLD. 3-2 25-18 25-22 22-25 15-25 15-13
19.03.2014 - Kayseri(Talas) 16:00 MELİKGAZİ BLD. NİKSAR BLD. 3-0 25-21 25-20 25-20 - -
09.02.2014 - Ankara(Beştepe) 18:00 TVF SPOR LİSESİ PALANDÖKEN BLD. 0-3 18-25 23-25 19-25 - -
19.03.2014 - Hatay(Payas) 16:00 PAYAS BLD.1975 BEYZA SPOR 3-0 25-19 25-21 25-12 - -
 
25. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.01.2016 Hatay(Antakya) 12:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-22 25-23 25-17 - -
09.01.2016 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 1-3 22-25 25-22 12-25 8-25 -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK - - - - - -
09.01.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. TRABZONSPOR 2-3 22-25 27-25 25-16 20-25 9-15
09.01.2016 - Hatay(Payas) 15:00 PAYAS BLD. 2011 TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-14 25-17 25-21 - -
09.01.2016 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR NİKSAR BLD. 0-3 18-25 20-25 22-25 - -
09.01.2016 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 16-25 19-25 20-25 - -
 
26. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
16.01.2016 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-1 20-25 25-20 26-24 25-19 -
16.01.2016 - Ankara(Beştepe) 13:00 TVF SPOR LİSESİ ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-21 25-17 25-21 - -
- Kars(Merkez) GENÇ KAFKARS ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
16.01.2016 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR SOLHAN SPOR 3-0 25-13 25-16 25-18 - -
16.01.2016 - Tokat(HüseyinAkbaş) 13:00 NİKSAR BLD. PAYAS BLD. 2011 2-3 25-23 23-25 25-22 19-25 12-15
16.01.2016 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-21 25-22 - -
16.01.2016 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK MELİKGAZİ BLD. 3-0 25-13 25-18 25-21 - -
 
27. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
23.01.2016 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 TRABZONSPOR 3-2 25-22 24-26 25-19 19-25 15-11
23.01.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-20 25-16 25-23 - -
23.01.2016 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-18 26-24 25-13 - -
23.01.2016 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-22 25-13 25-20 - -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. - - - - - -
23.01.2016 - Tokat(Erbaa) 13:00 NİKSAR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-22 25-22 - -
23.01.2016 - Bingöl(Solhan) 12:00 SOLHAN SPOR GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 3-1 18-25 25-21 25-20 25-12 -
 
28. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
30.01.2016 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-22 23-25 25-16 25-20 -
30.01.2016 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR NİKSAR BLD. 3-0 25-19 25-14 25-17 - -
30.01.2016 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS SOLHAN SPOR 2-3 25-18 25-20 25-27 21-25 7-15
30.01.2016 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 11-25 12-25 7-25 - -
30.01.2016 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK PAYAS BLD. 2011 3-1 23-25 25-16 25-20 25-20 -
- Kahramanmaraş(OsmanSayın) KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
30.01.2016 - Ankara(Başkent) 16:00 TVF SPOR LİSESİ MALATYA B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 23-25 15-25 - -
 
29. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
03.02.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-22 25-19 - -
03.02.2016 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-19 25-11 25-17 - -
03.02.2016 - Hatay(Payas) PAYAS BLD. 2011 GENÇ KAFKARS 3-0 25- 25- 25- - -
03.02.2016 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR PALANDÖKEN BLD. 2-3 25-14 17-25 20-25 25-17 11-15
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK ERCİŞ ŞEKER SPOR - - - - - -
03.02.2016 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 1-3 13-25 26-28 25-20 18-25 -
03.02.2016 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-11 25-16 25-17 - -
 
30. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
06.02.2016 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-2 27-25 20-25 25-20 23-25 20-18
06.02.2016 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS NİKSAR BLD. 0-3 22-25 22-25 25-27 - -
06.02.2016 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-0 25- 25- 25- - -
06.02.2016 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TRABZONSPOR 3-1 23-25 25-20 25-17 25-22 -
- Malatya(Atatürk) MALATYA B.ŞEHİR BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
06.02.2016 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. PAYAS BLD. 2011 3-2 12-25 25-22 25-22 26-28 15-9
06.02.2016 - Ankara(Beştepe) 14:00 TVF SPOR LİSESİ HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 18-25 12-25 18-25 - -
 
31. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
13.02.2016 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-14 25-8 25-7 - -
13.02.2016 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-1 22-25 25-19 25-23 25-20 -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. - - - - - -
13.02.2016 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR GENÇ KAFKARS 3-0 25-12 25-23 25-18 - -
13.02.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-15 25-16 27-29 25-23 -
13.02.2016 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 27-29 25-17 25-19 25-19 -
13.02.2016 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-17 25-11 25-21 - -
 
32. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
17.02.2016 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 15-25 14-25 20-25 - -
17.02.2016 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. SOLHAN SPOR 3-2 24-26 20-25 29-27 25-23 15-12
17.02.2016 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR PAYAS BLD. 2011 0-3 8-25 16-25 17-25 - -
17.02.2016 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. TRABZONSPOR 3-1 19-25 25-20 25-18 25-19 -
17.02.2016 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 25-23 25-19 26-28 25-16 -
18.02.2016 - Tokat(Niksar) 13:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 3-2 25-22 21-25 16-25 26-24 15-13
- Ankara(Beştepe) TVF SPOR LİSESİ ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
 
33. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
20.02.2016 - Bingöl(Solhan) 14:00 SOLHAN SPOR HATAY B.ŞEHİR BLD. 1-3 25-27 23-25 25-23 21-25 -
20.02.2016 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 13:00 GENÇ KAFKARS TVF SPOR LİSESİ 3-1 25-19 25-22 23-25 25-17 -
20.02.2016 - Trabzon(19Mayıs) 15:00 TRABZONSPOR KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-21 25-19 - -
20.02.2016 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-7 25-17 25-13 - -
20.02.2016 - Hatay(Payas) 13:00 PAYAS BLD. 2011 MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-20 25-19 - -
20.02.2016 - Gümüşhane(Torul) 13:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK PALANDÖKEN BLD. 2-3 21-25 23-25 25-20 25-20 11-15
- Kayseri(Atatürk) MELİKGAZİ BLD. ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
 
34. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
27.02.2016 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. GENÇ KAFKARS 3-0 25-12 25-14 25-16 - -
27.02.2016 - Tokat(Niksar) 13:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. NİKSAR BLD. 0-3 16-25 20-25 17-25 - -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK SOLHAN SPOR - - - - - -
07.03.2016 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR TRABZONSPOR 0-3 17-25 19-25 18-25 - -
27.02.2016 - Ankara(Beştepe) 17:00 TVF SPOR LİSESİ MELİKGAZİ BLD. 0-3 15-25 17-25 18-25 - -
27.02.2016 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 21-25 16-25 22-25 - -
27.02.2016 Hatay(Antakya) 14:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. PAYAS BLD. 2011 3-1 20-25 25-19 25-17 25-18 -
 
35. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
02.03.2016 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 15:00 PALANDÖKEN BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-21 25-13 - -
02.03.2016 - Tokat(Niksar) 13:00 NİKSAR BLD. HATAY B.ŞEHİR BLD. 0-3 25-27 16-25 12-25 - -
- Hatay(Payas) PAYAS BLD. 2011 ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
02.03.2016 - Bingöl(Solhan) 13:00 SOLHAN SPOR MELİKGAZİ BLD. 3-2 25-20 21-25 25-19 22-25 15-13
02.03.2016 - Gümüşhane(Torul) 16:00 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-8 25-10 25-14 - -
02.03.2016 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 11:00 GENÇ KAFKARS KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-16 20-25 25-19 27-25 -
02.03.2016 - Trabzon(19Mayıs) 13:00 TRABZONSPOR MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-14 25-14 25-17 - -
 
36. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
05.03.2016 - Malatya(Atatürk) 14:00 MALATYA B.ŞEHİR BLD. GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK 0-3 19-25 20-25 16-25 - -
- Çankırı(HasanFehmiGökşen) ÇANKIRI BLD. GENÇLİK NİKSAR BLD. - - - - - -
05.03.2016 Hatay(Antakya) 12:30 HATAY B.ŞEHİR BLD. TRABZONSPOR 3-2 19-25 17-25 25-17 26-24 15-12
05.03.2016 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:00 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 0-3 15-25 22-25 25-27 - -
05.03.2016 - Van(Erciş) 13:00 ERCİŞ ŞEKER SPOR GENÇ KAFKARS 2-3 21-25 25-22 28-30 25-18 10-15
05.03.2016 - Kayseri(Atatürk) 13:00 MELİKGAZİ BLD. PAYAS BLD. 2011 1-3 17-25 25-23 17-25 15-25 -
05.03.2016 - Ankara(Beştepe) 12:00 TVF SPOR LİSESİ SOLHAN SPOR 1-3 25-23 22-25 24-26 23-25 -
 
37. HAFTA
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Sayıları
09.03.2016 - Kars(Kafkas Üniv. Sl.) 14:30 GENÇ KAFKARS MALATYA B.ŞEHİR BLD. 3-2 22-25 25-27 25-23 25-20 15-12
09.03.2016 - Kahramanmaraş(OsmanSayın) 14:30 KAHRAMANMARAŞ B.ŞEHİR BLD. TVF SPOR LİSESİ 3-0 25-15 25-23 25-16 - -
- Trabzon(19Mayıs) TRABZONSPOR ÇANKIRI BLD. GENÇLİK - - - - - -
09.03.2016 - Gümüşhane(Torul) 14:30 GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK HATAY B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-16 25-19 25-23 - -
09.03.2016 - Tokat(Niksar) 14:30 NİKSAR BLD. MELİKGAZİ BLD. 3-1 23-25 25-22 25-21 25-18 -
09.03.2016 - Hatay(Payas) 14:30 PAYAS BLD. 2011 SOLHAN SPOR 3-0 25-15 25-13 25-12 - -
09.03.2016 - Erzurum(RecepTayyipErdoğan) 14:30 PALANDÖKEN BLD. ERCİŞ ŞEKER SPOR 3-0 25-9 25-6 25-15 - -
 

MAÇ TAKVİMİ
Şubat 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 18 18 0 54 4 55.080
2 ECZACIBAŞI VİTRA 18 13 5 47 24 43.870
3 FENERBAHÇE 17 14 3 45 17 42.360
4 GALATASARAY 18 12 6 41 24 37.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 17 9 8 33 33 29.080
6 ÇANAKKALE BLD. 17 9 8 36 33 28.870
7 HALKBANK 17 8 9 31 36 25.050
8 BEŞİKTAŞ 17 7 10 24 36 19.720
9 SERAMİKSAN 17 6 11 26 42 15.870
10 İDMANOCAĞI 18 4 14 19 47 12.450
11 SARIYER BLD. 18 4 14 19 44 12.300
12 NİLÜFER BLD. 18 1 17 16 51 8.710
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
26 Şubat 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - HALKBANK
15:00 BURSASPOR TV
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
BURSASPOR - KARŞIYAKA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ÇANAKKALE BLD. - BURSA B.ŞEHİR BLD.
16:30 Ege Turk
VOLEYBOL 1. LİGİ (Bayan) A Grubu
MANİSA B.ŞEHİR BLD. - ROTA KOLEJİ
28 Şubat 2017 Salı
16:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - DRESDNER SC (Almanya)
17:00 Smart Spor 2
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Uralochka-NTMK EKATERINBURG (Rusya) - VAKIFBANK
19:30 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
FENERBAHÇE - ST-RAPHAEL Var VB (Fransa)
01 Mart 2017 Çarşamba
18:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
İSTANBUL BBSK - Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE (Polonya)
20:00 Smart Spor 2
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Zenit KAZAN (Rusya) - ARKAS SPOR
21:00 Smart Spor HD
Erkekler Şampiyonlar Ligi (Erkek)
Sir Sicoma Colussi PERUGIA (İtalya) - HALKBANK
03 Mart 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
MALİYE PİYANGO - AFYON BLD. YÜNTAŞ
04 Mart 2017 Cumartesi
17:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - FENERBAHÇE
05 Mart 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
SERAMİKSAN - ECZACIBAŞI VİTRA
15:30 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
NİLÜFER BLD. - BEŞİKTAŞ
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.