05.03.2017 Tarihli Maçlar

VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
Bayan
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017Bursa(CengizGöllü) 15:30 NİLÜFER BLD. BEŞİKTAŞ 2-3 28-26 23-25 25-23 23-25 9-15
05.03.2017MANİSA(TURGUTLUY.BEYAZIT) 13:00 SERAMİKSAN ECZACIBAŞI VİTRA 2-3 21-25 25-22 21-25 25-22 19-21
 
 
EFELER LİGİ
Erkek
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Ankara(Başkent) 16:00 HALKBANK İSTANBUL BBSK 3-1 27-25 18-25 25-19 25-20 -
05.03.2017-Bursa(İnegöl) 15:30 İNEGÖL BLD. BEŞİKTAŞ 3-1 22-25 25-18 27-25 25-21 -
05.03.2017-İSTANBUL(GSPARKVOLEYBOLSL.) 17:00 GALATASARAY HDI SİGORTA FENERBAHÇE 1-3 19-25 25-21 21-25 16-25 -
05.03.2017-Tokat(HüseyinAkbaş) 15:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ZİRAAT BANKASI 2-3 34-32 25-21 23-25 23-25 13-15
 
 
VOLEYBOL 1. LİG (GR)
Bayan
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-İstanbul(50.Yıl) 14:00 MALTEPE YALI SPOR IŞIKKENT 3-0 25-18 25-23 25-19 - -
05.03.2017-İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 16:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS YEŞİLBAYRAMİÇ 3-0 25-18 25-14 25-15 - -
05.03.2017-İSTANBUL(VAKIFBANKSPORSARAYI) 13:00 VAKIFBANK BALIKESİR B.ŞEHİR BLD. 0-3 19-25 15-25 23-25 - -
05.03.2017-İstanbul(Yeşilyurt) 17:00 YEŞİLYURT BURSASPOR 0-3 16-25 22-25 19-25 - -
05.03.2017-İzmir(Gaziemir) 14:00 ROTA KOLEJİ ARKAS SPOR 1-3 20-25 20-25 25-23 11-25 -
05.03.2017-İzmir(K.YakaM.KemalAtatürk) 16:00 KARŞIYAKA SALİHLİ BLD. 3-1 16-25 25-19 25-15 25-19 -
05.03.2017-Manisa(Alaşehir) 12:00 ALAŞEHİR BLD. MANİSA B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 22-25 25-23 19-25 -
 
B GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Ankara(Beştepe) 13:00 İLBANK BARTIN POLİSGÜCÜ 3-1 25-23 18-25 25-10 25-9 -
05.03.2017-Ankara(Beştepe) 15:00 NUMUNE DSİ PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 16-25 22-25 22-25 - -
05.03.2017-Elazığ(İlÖzelİdare) 13:00 ELAZIĞ DSİ KARAYOLLARI 0-3 13-25 17-25 11-25 - -
05.03.2017-Sakarya(Hendek) 13:00 SAKARYA HENDEK KAZAN BLD. 3-1 25-15 25-22 22-25 25-13 -
05.03.2017-Samsun(MustafaDağıstanlı) 14:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 0-3 18-25 20-25 13-25 - -
05.03.2017-Şanlıurfa(GAPArena) 14:00 MSK URFA TVF SPOR LİSESİ 1-3 25-20 25-27 22-25 22-25 -
 
 
Erkek
A GRUBU
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Manisa(Kula) 14:00 JEOPARK KULA BLD. KONYA B.ŞEHİR BLD. 3-0 25-21 25-20 25-17 - -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (GR)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-İstanbul(50.Yıl) 18:00 ALP SPOR M. ERDEM MARMARA AKADEMİ 3-2 13-25 19-25 26-24 25-20 16-14
05.03.2017-İstanbul(Yakacık) 18:00 KARTAL BLD. EDİRNE SPOR 1-3 25-20 23-25 17-25 22-25 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Balıkesir(Kurtdereli) 14:00 BALIKESİR DSİ SARIYER BLD. 3-0 25-13 31-29 25-16 - -
05.03.2017-İstanbul(50.Yıl) 16:00 FMV IŞIK OKULLARI ESENLER VOLEYBOL 2-3 25-17 26-24 20-25 23-25 4-15
05.03.2017-İstanbul(B.ÇekmeceMimarSinan) 13:00 B.ÇEKMECE VOLEYBOL AKADEMİ ÇİFTLİKKÖY BLD. 3-1 22-25 25-19 25-18 25-10 -
05.03.2017-İstanbul(Bahçelievler SHÇEK) 14:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL BAHÇELİEVLER BLD. 3-0 25-15 25-18 25-19 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Balıkesir(Ayvalık) 13:30 AYVALIKGÜCÜ BLD. GELİŞİM KOLEJİ 0-3 21-25 18-25 16-25 - -
05.03.2017-Denizli(Merkez) 14:00 DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ İZMİR B.ŞEHİR BLD. 1-3 18-25 18-25 25-20 20-25 -
05.03.2017-İzmir(Balçova) 16:00 İZMİRSPOR PARK ANTALYA GENÇLİK 3-0 25-20 25-10 25-10 - -
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Ankara(Beştepe) 11:00 HALKBANK KARŞIYAKA 3-0 25-13 25-17 25-19 - -
05.03.2017-Ankara(Beştepe) 17:00 MALİYE OKULLARI ERYAMAN GENÇLİK 3-2 16-25 25-13 25-8 23-25 15-7
05.03.2017-Bolu(İ. Baysal M. T. And. Lis.) 14:00 İNKILAP İÖO BAŞKENT BEŞİKTAŞLILAR 0-3 20-25 18-25 23-25 - -
05.03.2017-Eskişehir(Porsuk) 14:00 TEPEBAŞI GENÇLİK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 15-25 13-25 22-25 - -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Adana(Yüreğir) 15:00 ADANA DSİ KAYSERİ VOLEYBOL 0-3 23-25 14-25 18-25 - -
05.03.2017-Adana(Yüreğir) 17:00 SEYHAN BLD. OSMANİYE DEMİR SPOR 0-3 10-25 18-25 25-27 - -
05.03.2017-Mersin(Toroslar-1000Kişilik) 13:00 MERSİN B.ŞEHİR BLD. TARSUS BLD. 3-2 25-27 25-14 25-14 27-29 15-6
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Artvin(Arhavi) 16:00 ARHAVİ BLD. ORDU MERKEZ SPOR 3-1 25-17 29-27 24-26 25-16 -
05.03.2017-Elazığ(İlÖzelİdare) 11:00 ELAZIĞ POLİSGÜCÜ TURHAL KOCAKAVAK AND. SPORTİF 1-3 27-25 7-25 14-25 20-25 -
 
7. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Batman(19Mayıs) 12:00 1955 BATMAN BLD. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0-3 11-25 16-25 14-25 - -
05.03.2017-Tunceli(Pertek) PERTEK BLD. BİTLİS GENÇLİK SPOR 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017-Van(Nur Tatar) VAN B.ŞEHİR BLD. ÇELEBİ ESER ORTAOKULU 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Antalya(Alanya75.Yıl) 14:00 ALANYA BLD. SEYDİKEMER BLD. 3-1 19-25 25-13 25-16 25-20 -
05.03.2017-Antalya(ManavgatM.A.Ersoy) 14:00 MANAVGAT BAHÇEŞEHİR KOLEJİ BURSA VOLEYBOL 3-0 26-24 25-13 25-21 - -
05.03.2017-Bursa(İnegöl) 12:00 OYLAT KAPLICALARI İNEGÖL BLD. BÜYÜK EGE 3-1 25-15 25-22 23-25 25-17 -
05.03.2017-İzmir(Atatürk) 15:00 SAINT JOSEPH MİLAS BLD. 0-3 14-25 20-25 13-25 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Amasya(Hamit Kaplan) 14:00 MERZİFONGÜCÜ YENİ KANDIRA 1-3 21-25 13-25 25-22 17-25 -
05.03.2017-Ankara(Başkent) 13:30 ZİRAAT BANKASI MAHİR BAŞER ORTAOKULU 3-0 25-15 25-20 25-14 - -
05.03.2017-Karabük(Merkez) 13:30 OVACIK GENÇLİK SUNGURLU BLD. 0-3 24-26 20-25 28-30 - -
05.03.2017-Kocaeli(Karamürsel-Atatürk) KARAMÜRSEL İDMAN YURDU HASAD GENÇLİK 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017-Tekirdağ(Süleymanpaşa İsmet İnönü) 14:00 TEKİRDAĞ GENÇLİK HİZMETLERİ İSTANBUL BBSK 0-3 26-28 25-27 18-25 - -
 
3. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Ordu(Akkuş) 13:00 AKKUŞ BLD. SİVAS GENÇLİK SPOR 3-0 25-18 25-12 25-23 - -
05.03.2017-Ordu(Atatürk) 14:00 ORDU ANADOLU İHL ERZURUM SPOR LİSESİ 3-0 25-21 25-19 25-23 - -
05.03.2017-Samsun(Bafra) 14:00 BAFRA BLD. GSK ARHAVİ BLD. 0-3 20-25 25-27 23-25 - -
05.03.2017-Sinop(Gerze) 14:00 GERZE GENÇLİKGÜCÜ FINDIKLI SPOR 0-3 14-25 13-25 10-25 - -
05.03.2017-Tokat(HüseyinAkbaş) 11:00 TOKAT BELEDİYE PLEVNE ORDU SPOR 2-3 25-21 25-20 18-25 17-25 12-15
 
4. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Adana(Yüreğir) 19:00 ADANA VOLEYBOL SEYHAN BLD. 0-3(H) 0-25 0-25 0-25 - -
05.03.2017-Kayseri(OSB Metem) 14:00 SAHABİYE KIRŞEHİR AKADEMİ 3-0 25-11 25-21 25-22 - -
05.03.2017-Malatya(Atatürk) MALATYA B.ŞEHİR BLD. PEMA KOLEJİ 3-0(H) 25-0 25-0 25-0 - -
05.03.2017-Osmaniye(Düziçi) 15:00 İSTİKLAL O.O. ÜRGÜP KAPADOKYA 1-3 23-25 25-15 17-25 18-25 -
05.03.2017-Yozgat(Sorgun) 13:00 SORGUN GENÇLİK DEVELİ BLD. 3-1 25-13 23-25 25-20 25-16 -
 
5. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Diyarbakır(Seyrantepe) 12:00 BAĞLAR GENÇLİK PEYAS SPOR 0-3 14-25 22-25 23-25 - -
05.03.2017-Mardin(Midyat) 13:00 MİDYAT BLD. 47 MAVİ SPOR 0-3 8-25 15-25 21-25 - -
 
6. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
05.03.2017-Şırnak(GüçlüKonak75.Yıl) 12:00 GÜÇLÜ KONAK GENÇLİK SİİRT GENÇLİK SPOR 0-3 15-25 13-25 13-25 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
25 Nisan 2017 Salı
17:30
BURSA B.ŞEHİR BLD. - BEŞİKTAŞ
17:00
ÇANAKKALE BLD. - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
15:00
İSTANBUL BBSK - GALATASARAY HDI SİGORTA
18:00
İNEGÖL BLD. - MALİYE PİYANGO
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.