22.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (Yarı Final)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 12:00 SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT ALAŞEHİR BLD. 3-0 25-11 25-14 25-17 - -
22.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 14:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ 1-3 25-19 13-25 14-25 24-26 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 16:00 KARŞIYAKA PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 0-3 20-25 21-25 17-25 - -
22.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 18:00 İLBANK MANİSA B.ŞEHİR BLD. 3-1 25-17 23-25 25-12 25-16 -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.03.2017-Ankara(Başkent) 12:00 KONYA B.ŞEHİR BLD. PALANDÖKEN BLD. 3-2 17-25 25-21 25-18 23-25 15-10
22.03.2017-Ankara(Başkent) 14:00 SOLHAN SPOR JEOPARK KULA BLD. 1-3 22-25 25-20 19-25 14-25 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.03.2017-Ankara(Başkent) 16:00 HATAY B.ŞEHİR BLD. TFL ALTEKMA 2-3 31-29 25-13 22-25 22-25 13-15
22.03.2017-Ankara(Başkent) 18:00 DÜZCE BLD. TKD KUZEY ENERJİ G.HANE TORUL GENÇLİK 2-3 16-25 25-20 13-25 25-21 9-15
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (Final)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.03.2017-Ankara(Beştepe) 12:00 BAHÇELİEVLER VOLEYBOL ARNAVUTKÖY BLD. 3-0 29-27 25-20 25-19 - -
22.03.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 THY BALIKESİR DSİ 3-1 25-18 23-25 25-10 25-16 -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.03.2017-Ankara(Beştepe) 16:30 HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KEPEZ BLD. 1-3 15-25 25-21 12-25 19-25 -
22.03.2017-Ankara(Beştepe) 18:30 İZMİR B.ŞEHİR BLD. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 0-3 21-25 13-25 21-25 - -
 
 
Erkek
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.03.2017-Ankara(SelimSırrıTarcan) 12:00 ÜRGÜP KAPADOKYA FINDIKLI SPOR 0-3 20-25 14-25 15-25 - -
22.03.2017-Ankara(SelimSırrıTarcan) 14:00 CİZRE BLD. AKKUŞ BLD. 0-3 18-25 13-25 18-25 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
22.03.2017-Ankara(SelimSırrıTarcan) 16:00 ARHAVİ BLD. ALANYA BLD. 3-1 25-23 23-25 25-22 25-22 -
22.03.2017-Ankara(SelimSırrıTarcan) 18:00 HALİLİYE BLD. KARAMÜRSEL İDMAN YURDU 3-0 25-13 28-26 25-13 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.