20.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (Yarı Final)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
20.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ALAŞEHİR BLD. 3-0 31-29 25-13 25-10 - -
20.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 14:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 2-3 25-21 22-25 25-27 25-15 12-15
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
20.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 16:00 İLBANK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 25-18 25-20 25-20 - -
20.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 18:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-1 25-17 26-28 25-22 25-20 -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (Final)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
20.03.2017-Ankara(Beştepe) 12:00 THY ARNAVUTKÖY BLD. 3-2 25-22 25-21 27-29 17-25 15-9
20.03.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 24-26 21-25 11-25 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
20.03.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-0 25-22 28-26 28-26 - -
20.03.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-19 25-21 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Mart 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 21 20 1 60 8 61.080
2 FENERBAHÇE 21 18 3 57 21 53.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 21 16 5 56 26 51.870
4 GALATASARAY 21 14 7 48 29 43.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 21 12 9 43 36 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 21 10 11 41 43 31.870
7 HALKBANK 21 9 12 37 46 29.050
8 BEŞİKTAŞ 21 10 11 33 43 27.720
9 SERAMİKSAN 21 7 14 33 52 19.870
10 NİLÜFER BLD. 21 2 19 21 57 12.710
11 İDMANOCAĞI 21 4 17 21 56 12.450
12 SARIYER BLD. 21 4 17 20 53 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
23 Mart 2017 Perşembe
18:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
ECZACIBAŞI VİTRA - FENERBAHÇE
22:00 Smart Spor HD
Bayanlar Şampiyonlar Ligi (Bayan)
Volero ZURICH (İsviçre) - VAKIFBANK
24 Mart 2017 Cuma
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
HALKBANK - GALATASARAY
25 Mart 2017 Cumartesi
15:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ZİRAAT BANKASI - AFYON BLD. YÜNTAŞ
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - BURSA B.ŞEHİR BLD.
26 Mart 2017 Pazar
18:30 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
İSTANBUL BBSK - ARKAS SPOR
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.