20.03.2017 Tarihli Maçlar

VOLEYBOL 1. LİG (Yarı Final)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
20.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 12:00 BEYLİKDÜZÜ VOLEYBOL İHTİSAS ALAŞEHİR BLD. 3-0 31-29 25-13 25-10 - -
20.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 14:00 GÜMÜŞHANE GENÇLERBİRLİĞİ SAMSUN B.ŞEHİR ANAKENT 2-3 25-21 22-25 25-27 25-15 12-15
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
20.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 16:00 İLBANK PURSAKLAR VOLEYBOL İHTİSAS 3-0 25-18 25-20 25-20 - -
20.03.2017-Bursa(CengizGöllü) 18:00 MANİSA B.ŞEHİR BLD. KARŞIYAKA 3-1 25-17 26-28 25-22 25-20 -
 
 
VOLEYBOL 2. LİG (Final)
Bayan
1. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
20.03.2017-Ankara(Beştepe) 12:00 THY ARNAVUTKÖY BLD. 3-2 25-22 25-21 27-29 17-25 15-9
20.03.2017-Ankara(Beştepe) 14:00 BALIKESİR DSİ BAHÇELİEVLER VOLEYBOL 0-3 24-26 21-25 11-25 - -
 
2. GRUP
TarihTVYerSaatA TakımıB TakımıSonuçSet Skorları
20.03.2017-Ankara(Beştepe) 16:00 İZMİR B.ŞEHİR BLD. KEPEZ BLD. 3-0 25-22 28-26 28-26 - -
20.03.2017-Ankara(Beştepe) 18:00 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ 3-0 25-15 25-19 25-21 - -
 
 
*(H): Hükmen

MAÇ TAKVİMİ
Nisan 2017
PtSaÇaPeCuCtPa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Puan Durumları
Sıra Takım O G M A V P
1 VAKIFBANK 22 21 1 63 8 64.080
2 FENERBAHÇE 22 19 3 60 21 56.360
3 ECZACIBAŞI VİTRA 22 17 5 59 27 54.870
4 GALATASARAY 22 15 7 51 29 46.200
5 BURSA B.ŞEHİR BLD. 22 12 10 43 39 38.080
6 ÇANAKKALE BLD. 22 11 11 44 43 34.870
7 HALKBANK 22 9 13 37 49 29.050
8 BEŞİKTAŞ 22 10 12 34 46 27.720
9 SERAMİKSAN 22 7 15 33 55 19.870
10 İDMANOCAĞI 22 5 17 24 56 15.450
11 NİLÜFER BLD. 22 2 20 21 60 12.710
12 SARIYER BLD. 22 4 18 20 56 12.300
TV'de Voleybol
Pazartesi
Smart Spor TV Saat:14.00
Smaç - Adnan Paşaoğlu
Salı
Bursaspor TV Saat:19.30
Filenin Timsahları - Bartu Kösemsever
Sports TV Saat: 21.30
5. Set – Metin Görgün – Reşat Yazıcıoğulları
Çarşamba
TRT Spor Saat:12.15
Set, Maç, Smaç - Faruk Mutkan
NTV Spor Saat: 19.00
Son Set – Burcu Hakyemez Dal
Perşembe
A Spor Saat:10.00
Voleybol'a
FB TV Saat:10.30
Smaçör
Radyospor Saat:16.30
Filenin Yıldızları - Başak Koç
GS TV Saat:17.00
Voleybol Arenası - Berna Sezer
TV Canlı Yayın Programı
25 Nisan 2017 Salı
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
28 Nisan 2017 Cuma
16:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
HALKBANK - ARKAS SPOR
18:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
ECZACIBAŞI VİTRA - VAKIFBANK
29 Nisan 2017 Cumartesi
16:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
FENERBAHÇE - GALATASARAY
30 Nisan 2017 Pazar
13:00 NTV-Spor
VESTEL VENUS SULTANLAR LİGİ
VAKIFBANK - ECZACIBAŞI VİTRA
01 Mayıs 2017 Pazartesi
19:00 TRT Spor HD
EFELER LİGİ
ARKAS SPOR - HALKBANK
İddaa Maçları
24 Nisan 2017 Pazartesi
17:00
GALATASARAY HDI SİGORTA - İSTANBUL BBSK
18:00
MALİYE PİYANGO - İNEGÖL BLD.
25 Nisan 2017 Salı
17:30
BURSA B.ŞEHİR BLD. - BEŞİKTAŞ
17:00
ÇANAKKALE BLD. - HALKBANK
18:00
FENERBAHÇE - ZİRAAT BANKASI
26 Nisan 2017 Çarşamba
18:00
HALKBANK - ARKAS SPOR
27 Nisan 2017 Perşembe
18:00
FENERBAHÇE - GALATASARAY
15:00
İSTANBUL BBSK - GALATASARAY HDI SİGORTA
18:00
İNEGÖL BLD. - MALİYE PİYANGO
© 2013 TVF | Tüm hakları Türkiye Voleybol Federasyonu'na aittir.